wrapper

Цікаве

Владимир Николаевич

Владимир Николаевич

Телегурман_49

БЛИЗЬКО 5 ГОДИН ТРИВАЛА СЕСІЯ, ПРОФІНАНСУВАЛИ

 ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ, НЕ ОБІЙШЛОСЬ БЕЗ БІЙКИ

    30 листопада відбулось продовження VІ пленарного засідання двадцять четвертої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання, що в політичних суперечках тривало близько 5 годин разом із перервою, але через протистояння не стало продуктивним – було прийнято лише кілька важливих рішень. А наприкінці ще й позначилось бійкою.

    Відразу варте зазначити, що команда міського голови заздалегідь готувалася до «театралізованої вистави», підготувавши бутафорію, - напередодні сесії розмістила на балконі транспаранти з провокаційними політичними гаслами.

   У ході сесії взяли участь перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, депутат СОР Віктор Ладуха, - обидва як депутати облради обиралися від Буринського району, де останнім часом тривають скандали з незаконним використанням земель.

    А також на захід завітав одіозний політичний діяч, екс-губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі, котрий останнім часом в якості лідера “Руху нових сил” багато подорожує країною в пошуках свого електорату. Що очевидно, за спільним задумом ці політики, які не мають ніякого відношення до нашої місцевої громади, були запрошені як «важка артилерія» з метою підтримки конотопського міського голови і морального тиску на депутатів міської ради. З незрозумілих причин вони зайняли місця у президії, хоча як запрошені гості та спостерігачі мали б розміщуватись у залі, оскільки ніяких повноважень місцева громада на ведення сесійних засідань їм не надавала!

    Окрім того Анатолій Річкаль кілька разів виходив до трибуни, з якої намагався втручатись в роботу органу місцевого самоврядування і диктувати умови проведення сесії, змінюючи сценарій порядку денного.

    Міхеіл Саакашвілі зізнався, що прибув на запрошення мера, переходячи з української на російську мову, навіть проголошував погрози з трибуни: «Не дай Бог кто-то поднимет руку на самого популярного мэра Украины – вам мало не покажется!» - залякував політик. Хоча грузинський емігрант так і не уточнив, хто збирається «підняти руку»…

    У крайньому разі, як вже відомо, саме міський голова напередодні з групою в понад десяток осіб у темряві вечірнього часу бігав з мегафоном по вулицям міста, вигукував речівки, та грюкав у ворота дворів та двері квартир до депутатів, лякаючи ланцюгових собак, сусідів та малих дітей несподіваним шумом групи агресивних дорослих чоловіків.

   Крім того, маємо зауважити, у сесійній залі було багато присутніх представників місцевих патріотичних організацій, вдягнутих у військовий камуфляж, представників поліції, - всі вони прийшли підтримати порядок, і розмістилися по периметру приміщення (пізніше саме завдяки ним швидко вдалося припинити бійку, що виникла).      

     Також було багато представників громади, котрі прийшли «підтримати» мера на особисте його запрошення. Не вмістившись в залі, люди зайняли місце на балконі, а в ході засідання голосно емоційне реагували. Отже атмосфера в залі через шум та улюлюкання прихильників міського голови була далекою від робочої та конструктивної.

     Як завжди, майстер «розмовного жанру» очільник міста жваво коментував виступи тих небагатьох депутатів, яким все ж таки вдалося дочекатися права на виступ, але вміло маніпулюючи процесом завдяки посаді головуючого, переривав одного депутата, надавав слово іншому і така чехарда продовжувалася тривалий час. Отже було оголошено лише кілька депутатських звернень. Увесь інший час у багатоголосній какофонії довго тривали обговорення черговості розгляду питань порядку денного.

   Врешті решт після півторагодинної суперечки вдалося одноголосно проголосувати кілька нагальних питань. Після двох годин в роботі сесії була оголошена кількахвилинна перерва. А після відновлення роботи засідання продовжувалося не більше півгодини, як міський голова Артем Семеніхін разом з секретарем міської ради Оленою Багрянцевою покинули зал засідань.

   Ось як після сесії прокоментувала ці події в ефірі Конотопської студії телебачення депутат Тетяна Сизон, яка прибула до КСТ у складі групи депутатів, що представляють більшість у міській раді: «Незважаючи на політичні інсинуації міського голови із запрошенням на свою підтримку політичних діячів, депутати були налаштовані на плідну роботу, щоб повністю закрити всі питання 24 сесії Конотопської міської ради і поставити крапку в усіх юридичних та інших непорозуміннях, що відбувалися раніше. Маю наголосити, що ситуація з вуличним освітленням є політичною та була створена штучно, щоб шантажувати стотисячне місто. Ми знаємо, що ще до 15 грудня місто могло жити з вуличним освітленням і за це ніхто не застосовував би штрафних санкцій!

    Першим питанням, що було проголосоване в ході сесії – це вуличне освітлення (було виділено 200 тис. грн, - ред.). Отже правова база для повноцінного освітлення міста забезпечена! Друге питання, що було вирішене – це було забезпечене заробітною платою та електрикою Конотопське трамвайне управління. Третє питання, що вирішене на пленарному засіданні – надання матеріальної допомоги.

  Після невеличкої перерви, яку оголосили, щоб міський голова міг провести «поважного» гостя (колишнього президента Грузії, - ред.), мер продовжив сесію. Але незабаром неочікувана психанув та самоусунувся від виконання своїх обов’язків, оголосивши перерву в ході пленарного засідання до 14 грудня. За законом, згідно з регламентом, якщо міський голова не може продовжувати вести сесію, це має здійснювати секретар міської ради – лише один депутат, який отримує за виконання своєї роботи заробітну плату і обходиться бюджету нашого міста близько 350 тисяч гривень за рік. Але секретар також покинула зал засідань. До них зверталися представники громади, активісти, бійці АТО, прохали повернутися в сесійну залу. Депутат Максименко від фракції «Свобода» пішов до кабінету міського голови. Але повернувшись, повідомив, що міський голова до 14 грудня в сесійній залі не з’явиться! Як з’ясувалося він на автівці вже поїхав у лише йому відомому напрямі.

   Заступником міського голови Ігорем Степанченком та начальником управління ЖКГ Вадимом Фещенком була дана вказівка вимкнути світло в приміщенні міської ради, не зважаючи на те, що міська рада за графіком має працювати до 17 годин 15 хвилин. Отже, щоб народні обранці змогли продовжити роботу в сесійній залі, депутат міської ради Павло Могиленко звернувся до вище названих осіб з проханням не вимикати світло. У відповідь ними була розпочата бійка, але активісти та поліціянти її швидко припинили.

Після цього більшість депутатів за допомогою ліхтариків у малій залі провели загальні збори з метою обговорити ситуацію, що склалась».

   Також Тетяна Сизон повідомила, що віднині о 19:15 в студії КСТ будуть регулярно відбуватись зустрічі з депутатами міської ради, котрі будуть інформувати громадян про події в місті, щоб на місцевому телебаченні не відбувалось однобоке висвітлення будь-яких подій.

     Також в обговоренні взяли участь депутати КМР Любов Дубовик, Віталій Бібик, Інна Пащенко, Павло Могиленко і Тарас Омельченко, які також висловили свої думки. Зокрема мова йшла про узурпацію влади міським головою та зруйноване ним правове поле парламентаризму в місті.  Про створену політичну та економічну кризу в умовах, коли в міському бюджеті є кошти. Про те, що в Конотопі постійно відбуваються гучні штучно створені скандали то з приводу вуличного освітлення, як зараз, то транспортний колапс, то в питаннях початку періоду опалення і таке інше. Від цього постійно страждають рядові мешканці міста, які опинились в заручниках однієї особи, коли усе це використовується з метою політичного ПіаРу міського голови. Тарас Омельченко озвучив питання, що за для усунення наболілих проблем і впорядкування ситуації будуть винесені депутатами на наступне засідання сесії міської ради, що призначена на 14 грудня:

А)Це прийняття нового регламенту Конотопської міської ради, що буде відповідати чинному законодавству і здоровому глузду;

Б)Про припинення повноважень секретаря міської ради О.Багрянцевої з причин невиконання нею своїх прямих службових обов’язків;

В) Про звільнення заступників міського голови і керуючого справами виконкому.

 

«СУМИОБЛЕНЕОГО» ЗРОБИЛО ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ, У ЯКІЙ ЗАЗНАЧИЛО, ЩО НЕ ПРИЧЕТНЕ ДО ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА

У ТОЙ ЖЕ ЧАС ЧІТКО ВКАЗАЛО НА ВИНУВАТЦЯ – КОНОТОПСЬКЕ УЖКГ

              Цю інформацію було оприлюднено на офіційному сайті ПАТ «Сумиобленерго» https://www.soe.com.ua/pres-tsentr/novini/726-shchodo-pitannya-vulichnogo-osvitlennya-v-m-konotop:

Щодо питання вуличного освітлення в м. Конотоп

28 листопада 2017

Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області!

   Враховуючи звернення жителів м. Конотоп і журналістів, повідомляємо, що працівники ПАТ "Сумиобленерго" не припиняли постачання електричної енергії для потреб зовнішнього освітлення в Конотопі. На сьогодні, відповідно до укладеного договору про постачання електричної енергії, підстав для таких дій немає.  

   Про причини відключення вуличного освітлення в м. Конотоп радимо звертатися до балансоутримувача даних мереж - Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради в Сумській області. 

 

ВІСТІ ВІД ГУБЕРНАТОРА – ХТО ВИНЕН?

ОСВІТЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБЛАСТІ – КОМПЕТЕНЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Створено: Вівторок, 28 листопада 2017

    За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА начальник обласного управління житлово-комунального господарства Сергій ЛУГОВИЙ провів у Конотопі виїзну нараду з метою вивчення причин та обставин відсутності вуличного освітлення у місті

    Як повідомили представники ПАТ «Сумиобленерго», з їхнього боку ніяких перешкод та відключень електроенергії у місті Конотоп не було. 

   Начальник міського управління ЖКГ Вадим ФЕЩЕНКО розповів, що у цьому році за перевищення лімітів споживання електроенергії на вуличне освітлення, графік якого нераціональний, до управління ЖКГ міста були застосовані штрафні санкції на суму близько 300 тисяч гривень.

    Учасники наради черговий раз зазначили, що забезпечення електричного освітлення вулиць у населених пунктах належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування. Тому керівництву міста запропоновано налагодити ефективну роботу задля вирішення нагальних потреб жителів Конотопу.

 

    «З МОТИВІВ ПОЛІТИЧНИХ АМБІЦІЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ШАНТАЖУ І СПЕКУЛЯЦІЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТРИМАЄ В ЗАРУЧНИКАХ ВСЕ МІСТО»

   Як проінформував спільноту депутат КМР Тарас Омельченко, депутати 24 листопада змусили управління ЖКГ розрахуватися з «Сумиобленерго» за вуличне освітлення. І у підтвердження своїх слів продемонстрував фото платіжного доручення за №1085 від 24 листопада 2017 р., у якому зазначено, що платник УЖКГ Конотопської міської ради через Сумське обласне управління АТ «ОЩАДБАНК» м. Суми перерахував підприємству ПАТ «Сумиобленерго» філія «Конотопський район електромереж» 269543 грн 53 коп. за призначенням платежу «вартість активної електроенергії вуличного світла за листопад 2017 р.»

  У той же час, маємо зазначити, що, незважаючи на здійснену в п’ятницю, 24 листопада, проплату, в суботу і неділю 25 та 26 листопада місто залишалося в темряві без вуличного освітлення. На запитання газети «Телегурман» до Тараса Омельченка, «Яким чином депутати змусили проплатити УЖКГ кошти за освітлення і чому в такому випадку місто залишилося в пітьмі на нічний період часу у вихідні?», депутат повідомив буквально наступне: «Перш за все маю наголосити, що енергопостачальник, тобто Конотопський РЕС електрику не вимикав! Відключення, як я повідомляв раніше, було здійснене із кабінету начальника управління ЖКГ.

 А міський голова у своїх політичних промовах вказував, що, мовляв, немає коштів! Як виявилося, кошти на це є! У п’ятницю, 24 листопада, в міській раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, на якій начальнику управління ЖКГ КМР Вадиму Фещенку та його заступнику Григорію Павлюченку депутатами було поставлене запитання: «Чому в термін з 18 листопада досі не сплачено кошти надавачу послуг з електроенергії? Чіткої та зрозумілої відповіді ми не отримали. Однак начальник управління ЖКГ Вадим Фещенко викликав на комісію головного бухгалтера управління й дав термінове доручення зробити платіж. У тому, що платіж дійсно здійснений, ми переконались в казначействі. Фотокопія платіжного доручення №1085 була оприлюднена у ФБ. Однак, як вже стало відомо, вуличне освітлення у п’ятницю так і не було включене, в результаті чого в суботу та неділю 25 та 26 листопада місто продовжило перебувати в темряві. Як вже всім очевидно, економічної складової у відключенні електрики не має, замість того містяни стали заручниками шантажу і політичних спекуляцій міського голови Артема Семеніхіна, котрий, як видно, таким чином намагається вплинути на депутатів з мотивів своїх політичних амбіцій! Між іншим, як мені стало відомо, у неділю 26 листопада на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода. Якщо одним із наслідків її є відсутність вуличного освітлення, то вважаю, що винні мають нести повну навіть кримінальну відповідальність! До речі, певні депутати вже написали й підписали звернення до обласної прокуратури з вимогою провести розслідування таких, на мою думку, злочинних дій певних чиновників міської ради, які тримають у заручниках усе місто! – зазначив Тарас Омельченко.

   Крім того, як з’ясувалося, у понеділок, 27 листопада, на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко надав доручення службі МНС та Управлінню житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації виїхати в Конотоп та розібратися з відключенням вуличного освітлення. 

   За словами губернатора, ця ситуація дуже нагадує «проблему» з котлами у вересні-жовтні цього року. Працівники обласного Управління ЖКГ тоді показали, що технічно місто готове до опалювального сезону і проблема створена штучно.

Сьогодні відбуваються аналогічні дії. Отже, маємо надію, що після доручення губернатора, звернення депутатів Конотопської міської ради до правоохоронних органів міській голова надасть начальнику ЖКГ команду увімкнути вуличне освітлення. Рішення міської ради для цього не потрібно!

PS. Як знаємо вже зараз, постфактум, до проведення сесії вуличне освітлення так і не було підключене. Отже фактично мер тримав у заручниках все місто!

 

 

Конотопське УЖКГ продовжує проводити попередню політику безгосподарності

Владимир Максименко

Операція «СВІТЛО», або чому місто у темряві (по результатам фінансово-господарської діяльності УЖКГ за період з 01.01.2016 по 31.08.2017).

   Ревізією Держаудитслужби в Сумській області встановлено, що між УЖКГ Конотопської міської ради та ПАТ «Сумиобленерго» укладено договір від 06.02.2017 року №24 про закупівлю електроенергії за державні кошти на лютий-грудень 2017 року із загальною дозволеною потужністю 449,8 кВт, величини якої по кожному об’єкту зазначені в Додатку №7 до договору. Обсяги постачання, що визначають помісячний обсяг електроенергії, що буде постачатись УЖКГ Конотопської міської ради зазначено в Додатку №1 до договору. 
В п.7.4.2. Договору визначено, що за перевищення договірних величин споживання електроенергії Замовник (УЖКГ) сплачує двократну вартість різниці фактично спожитої до договірної величини. Аналогічний договір діяв і в 2016 році.

   Всього за період з 01.01.2016 по 31.08.2017 року УЖКГ Конотопської міської ради проведено оплату за двократне перевищення договірних величин споживання електроенергії на суму 368 013,03 грн.
   На запит Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області щодо пояснення причин, з яких УЖКГ при укладанні договору з ПАТ «Сумиобленерго» визначались занижені помісячні обсяги постачання електроенергії начальником УЖКГ Павлюченком Г.П. надано пояснення : «… у 2016 році змінився тариф та графік освітлення. Протягом цих 2-х років додатково встановлювались ліхтарі на вулицях, де освітлення не було взагалі (близько 2000 нових світильників).» 
                                ВИСНОВОК ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ:

   Внаслідок не вжиття УЖКГ Конотопської міської ради належних заходів щодо забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів на оплату електроенергії протягом 2016 – 8 місяців 2017 року Управлінням проведено оплату коштів в сумі 368 013,03 грн. за двократне перевищення споживання електроенергії, що призвело до неефективного витрачання коштів на зазначену суму.

   Після перевірки Держаудитслужбою, замість вжиття необхідних заходів направлених на виправлення ситуації з оплатою за електроенергію, УЖКГ продовжило проводити попередню політику безгосподарності. За перевищення лімітів електроенергії за вересень-листопад 2017 року УЖКГ вже додатково сплатило 101 287,8 грн.

   А тепер трохи роздумів. Добрий господар, отримавши інформацію про перевищення лімітів, уклав би додаткову угоду на перевищений обсяг використаної електроенергії, щоб уникнути подвійного тарифу. Скоріш за все, можна було обійтись мінімальними втратами. В подальшому врахувати цей обсяг в подальшій роботі. Але ж тоді приватна структура, якою є ПАТ «Сумиобленерго», недоотримала б доходу за 2016-2017 роки в сумі більше 400 тис.грн. А, якщо отримання додаткових коштів від УЖКГ за ненадання послуг вигідно ПАТ «Сумиобленерго» - можливо воно вигідно ще комусь? Тим паче, що гроші то не свої, а бюджетні.

 

 

ЗАВДАНО ЗБИТКІВ БЮДЖЕТУ В ОСОБЛИВО ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ – КОГО ПОСАДЯТЬ?

      Редакції газети “Телегурман» надали звернення до начальника поліції області про скоєння кримінального правопорушення -зловживання посадовими обов’язками і перевищення своїх повноважень мером міста А.Семеніхіним та чиновниками управління ЖКГ, що нанесло збитки бюджету міста в особливо великих розмірах! Надаємо текст документу без скорочень на огляд і оцінку громаді міста Конотоп:

   «Начальнику ГУНП поліції В Сумській області Лушпієнку М.М.40030, м. Суми, вул. Г. Кондратьева, 23 депутатів Конотопської міської ради Омельченко Т.П., Сизон Т.А., Пащенко І.О., Демеха Н.І.

ЗАЯВА

Про скоєння кримінального правопорушення

23 листопада 2017 року міський голова м. Конотоп Семеніхін А.Ю. та, за його вказівками, посадові особи УЖКГ Конотопської міської ради, зловживаючи своїми посадовими обов’язками, перевищуючи свої повноваження, з метою дестабілізації суспільної ситуації в місті, відключили вуличне освітлення для ВСЬОГО міста Конотоп, обґрунтовуючи відсутністю фінансування.

Однак необхідно зазначити, що в грудні 2016 року був прийнятий міський бюджет на 2017 рік, де було закладено на оплату електроенергії на вуличне освітлення 2 млн. грн.

В січні 2017 р., дізнавшись про майбутнє подорожчання електроенергії, депутати виділили ще 1 млн. грн. (із запасом до кінця 2017р.). Тобто всього на 11 місяців 2017р. - 3 млн. грн.

6 лютого 2017р. був укладений договір на постачання електричної енергії.

На сьогодні заборгованість Управління ЖКГ перед «Сумиобленерго» - відсутня!

Вуличне освітлення було вимкнене з комп’ютера начальника Управління ЖКГ за особистою вказівкою міського голови для дестабілізації ситуації в місті.

Протягом 2017 року Управлінням ЖКГ міста було сплачено більше 330 тис. грн. штрафів за двократне перевищення лімітів, замість того, щоб завчасно попередити «Сумиобленерго» про перевищення ліміту. Згідно п.4.4 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ) "...споживач має право протягом розрахункового періоду звернутися до постачальника електричної енергії за регульованим тарифом із заявою щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії.» Ця бездіяльність посадових осіб міського самоврядування призвела до збитків міського бюджету у розмірі більш, ніж 330 тис. грн.

А тому, об’єктивних підстав для відключення вуличного освітлення НЕ ІСНУЄ!

На підставі вищевикладеного,

ПРОСИМО:

Провести перевірку за фактами, викладеними в заяві.

Внести в ЄРДР відомості щодо скоєння кримінального правопорушення за статтями 364 та 365 КК України міським головою м. Конотоп Семеніхіним А.Ю. та посадовими особами УЖКГ Конотопської міської ради».

 

 

 

ДЕРИБАН МІСЬКБЮДЖЕТУ «СЕМЕНІХІНЦЯМИ»

ПРЕМІЮВАННЯ САМИХ СЕБЕ ПЕРЕВИЩИЛО ДОПУСТИМІ НОРМИ, В РЕЗУЛЬТАТІ ДІЯЛЬНОСТІ УЖКГ ЗАВДАНО МАТЕРІАЛЬНИХ ЗБИТКІВ НА СУМУ 167 526,29 ГРН.

    Під керівництвом начальника УЖКГ В.Фещенко нараховано та виплачено премії в зазначеній структурі чиновникам в розмірі, що перевищує розмір визначений Положенням про преміювання на суму 137 316,63 грн., чим порушено вимоги постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов праці…» від 09.03.2006 року №268. Внаслідок цього асигнування на виплату заробітної плати на листопад та грудень 2017 року відсутні. Вони хочуть, щоб депутати виділили ще кошти на їх утримання? Зухвалість та апетити чим далі – зростають!

За результатами фінансово-господарської діяльності УЖКГ за період з 01.01.2016 по 31.08.2017 (продовження слідує).

1. Платіжка №26 від 20.01.2017 на суму 85 000,00 грн. на ФОП Ковнєв С.В. на новорічні піротехнічні спец ефекти. Договір від 11.01.2017 р. №12/0. Даний захід ніякими програмами з паспорту бюджетних програм на 2017 рік не передбачений. Відповідно до ст..119 Бюджетного кодексу вказані видатки визначаються нецільовими, що є порушенням Бюджетного кодексу, рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік» від 22.12.2016 року. Згідно розпорядження міського голови від 12.12.2016 року №424-ОД, на яке посилається в своїх поясненнях начальник УЖКГ, Управлінню необхідно було забезпечити виконання робіт, пов’язаних із встановлення міської ялинки та підключення святкової ілюмінації. Зазначене порушення на момент закінчення перевірки не усунуто.

2. Працівниками УЖКГ в березні, червні, липні та серпні 2017 року нараховано та виплачено премії в розмірі, що перевищує розмір визначений Положенням про преміювання на суму 137 316,63 грн., чим порушено вимоги постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов праці…» від 09.03.2006 року №268. 

Внаслідок цього асигнування на виплату заробітної плати на листопад та грудень 2017 року відсутні. Порушення допущені Павлюченко Г.П ( підписав накази на премії в березні та червні) та Фещенко В.Р. ( підписав накази на премії в липні та серпні.)

Виходячи з вищезазначеного порушення УЖКГ завдано матеріальних збитків на суму 167 526,29 грн. Зазначене порушення на момент закінчення перевірки не усунуто.

 

РЕВІЗІЯ: ПРИ РЕМОНТІ БУДИНКУ МІСЬКОЇ РАДИ ВСТАНОВЛЕНІ БАГАТОЧИСЕЛЬНІ ПОРУШЕННЯ: ЗАВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ТОЩО

   За результатами фінансово-господарської діяльності Виконавчого комітету Конотопської міської ради за період з 01.01.2016 по 31.08.2017 (частина 1, продовження слідує).

   Ревізією Держаудитслужби встановлено, що зайве включення завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт (заміна 79 вікон в Конотопській міській раді) до акту прийому виконаних будівельних робіт форми №КБ-2в ТОВ «Ремсервіс» завдало Конотопській міській раді та відповідно державному бюджету збитків на суму 26 321,53 грн. Вказане порушення допущено Яроцьким В.І, яким підписаний акт приймання будівельних робіт форми №КБ-2в. Порушення в ході ревізії усунуто шляхом перерахування зазначеної суми Виконавцем робіт.

   Крім цього встановлено, що ТОВ «Ремсервіс» включила в форму №КБ-2в витратні матеріали, вартість і обсяг яких в грудні не підтверджений документально. Ці матеріали на фірмі були отримані та оприбутковані лише в січні 2017 року. Пояснень від поставщика матеріалів не отримано.

   При ревізії надані сертифікати та паспорти на віконні блоки, які встановлювало ТОВ «Ремсервіс». Відповідно до цих документів ТОВ «Вікна-Віконда» м. Дніпропетровськ виготовило їх в період з 20.12.2016 по 31.12.2016 року (20.12 – 3 шт., 30.12 – 2 шт., 31.12 -74 шт.). Тобто, на момент оплати виконкомом міської ради за «виконані роботи» ТОВ «Ремсервіс» – роботи не могли бути виконані.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет до кінця 2016 року не використав на належні цілі кошти субвенції з державного бюджету у сумі 686 513,14 грн, а фактично перерахував ТОВ «Ремсервіс» в рахунок оплати робіт, які на час сплати не були виконані. На 2017 рік виконком міської ради не планував призначень на роботи з заміни вікон. Порушення в ході ревізії не усунуте.

 

Яроцький В.І. в поясненнях зазначив, що на момент підписання акту всі роботи були виконані.

Read more...

Телегурман_51

- ДЕ ГРОШІ?

- "МИШІ З'ЇЛИ", -

...така публічна відповідь Артема Семеніхіна на запитання про розподіл коштів, виділених рішенням сесії Конотопської міської ради від 30 листопада 2017 року на погашення заборгованості по заробітній платі та частково по споживанню електроенергії трамвайним управлінням.

Громадський активіст, позаштатний кореспондент обласної газети «Сумщина» Інна Панченко:  "Де поділися кошти - нікого не має цікавити, але ви, депутати, зобов'язані дати ще!!!", - такий меседж Семеніхіна на пленарному засіданні сесії 14 грудня, на якому ще навіть не перейшли до розгляду порядку денного.

Адже порядку денного не існує!

Міський голова з голосу вносить свої питання на розгляд, які вигідні лише йому особисто, адже допоможуть ще трошки протриматись на посаді та підживитися бюджетними коштами!

Відзвітуйте, міський голова, за кожну копійку коштів, виділених на КП "Конотопське трамвайне управління" 30 листопада!

Міський голова втік від громади та забарикадувався у своїй приймальні-апартаментах.

Робота виконкому повністю паралізована!

Секретар Олена Багрянцева самоусунулася від виконання своїх обов'язків! Сміттєва люстрація чекає на псевдонаціоналіста Артема Семеніхіна за черговий зрив сесії та зраду виборців! Депутати проводять сесію після самоусунення керівництва міста від виконання своїх обов'язків.

Депутат КМР Наталія Льовшин (Семенова): «За 3 години (з початку сесії, - ред.) так і не сформовано порядок денний. Міський голова звинувачує депутатів в політичних амбіціях, відчайдушно тримаючись за політичні посади. Оголошено перерву на годину, що вже прогрес у порівнянні з двома тижнями. В черговий раз міський голова разом з секретарем самоусунулись, 20 депутатів вже годину чекають їх в сесійній залі...».

Колишній депутат, а нині заступник керівника Центру надання вторинної правової допомоги Валентина Волік: «Згодна з вами, що йде повна дискредитація роботи органів місцевого самоврядування. Одна сторона, будучи посадовою особою, дозволяє собі фривольні висловлювання, які паплюжать всі норми законодавства. А інша сторона, - обрані громадою представники, навіть, не намагаються захистити честь місцевого самоврядування. А в деяких випадках окремі депутати не хочуть захищати свою честь та ділову репутацію. Все це дуже сумно!»

Продовжує Наталія Льовшин (Семенова): «Незважаючи на всі звинувачення з боку міського голови на адресу депутатів, саме Артем Семеніхін зі своїми кишеньковими депутатами (вдруге за місяць!) підступно втік і зачинився у своєму кабінеті, відгородившись від громади та громадських активістів кордоном із приїжджих тітушок; 
саме міський голова Конотопа несе персональну відповідальність за абсолютну заполітизованість кризової ситуації, що склалася в місті; саме Артем Семеніхін, боячись кадрових питань, та тримаючись за портфелі, що відкривають доступ до розподілу бюджетних коштів, вже більше пів-року саботує роботу міської ради, тримаючи в заручниках все місто; саме мер Конотопа штучно створює проблеми і колапси, провокуючи конфліктні ситуації, втягуючи у свою політичну гру пересічних мешканців міста, а насправді всі «гучні» проблеми (заробітна плата медиків, інсуліновий колапс, темне місто, трамвай) не потребують втручання депутатського корпусу, а залежать від професійних та оперативних управлінських рішень. 
Проповідуючи ідеологію правового нігілізму, нехтуючи загальнолюдськими та моральними цінностями, ця людина навіть не приховує, що не збирається відмовлятися від теплого крісла, заявляючи, що «міста не здасть». 
Мене завжди обурювала, але водночас і захоплювала здатність Артема Юрійовича поєднувати в одному реченні правду і брехню, здатність брехати в присутності людини, яку оббріхує і не червоніти, вміння говорити неправду в оточенні людей, котрі точно знають, що це неправда – в цьому наш мер дійсно неперевершений.
Тому вчора, після чергового самоусунення Семеніхіна від виконання своїх прямих обов’язків, депутати залишились працювати і провели пленарне засідання без участі мера і секретаря міської ради, обравши головуючого».

-Не дивлячись на те, що не працювала система “Віче”, не було на робочих місцях працівників організаційного відділу міськради, були спроби вимкнути електроенергію, депутати продовжували виконувати свою роботу, без зайвих балачок, без погроз і образ… Залишились у сесійній залі і мешканці міста, які прийшли на сесію, – прокоментувала ситуацію депутат міськради Тетяна Сизон.

У продовженому сесійному засіданні взяли участь 20 із 36 депутатів міськради, які проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міськради, заступників міського голови і керуючого справами виконкому.

 

 

КАК ЭТО БЫЛО:

РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТ

 «АРТЕМ СЕМЕНИХИН НАХОДИТСЯ ПОД СТРАЖЕЙ…»

Пятница, 23 ноября 2012 10:56

 

Экс-кандидат от оппозиции «свободовец» Артем Семенихин находится под стражей за то, что «решал» вопросы столичных предпринимателей с «Киевэнерго». Понятное дело – не бескорыстно.

В Киеве милиция задержала активиста ВО «Свобода» Артема Семенихина, который баллотировался в Верховную Раду по нашему 159-му избирательному округу. Эта новость стала топовой на многих интернет-ресурсах: еще бы, человек, который несколько недель назад боролся за место народного депутата, обвиняется в обыкновенном мошенничестве. Впрочем, незаконную деятельность А.Семенихина назвать мелкой язык не поворачивается, ведь по сообщению «Украинской правды» и «Интерфакса», сумма полученных злоумышленником средств составляла около 1,5 миллионов гривен ежемесячно.

По данным пресс-службы МВД Украины, милиция Святошинского района г. Киева задержала 13 ноября мошенника 1982 года рождения, который преступным путем выманил у граждан 700 тысяч гривен. По данным источников «Интерфакс-Украина», мошенник и «свободовец» – это одно и то же лицо. Источник утверждает, что в октябре нынешнего года в правоохранительные органы обратились 10 предпринимателей Святошинского района Киева с жалобой на незаконную деятельность Семенихина. Они заявляли, что в период с января 2011 года по сентябрь 2012 Семенихин вымогал у них крупные суммы, представляясь работником «Киевэнерго» и требовал деньги в качестве оплаты за электроэнергию. Когда предприниматели обратились в правоохранительные органы, им стали поступать угрозы физической расправы. Что же касается количества пострадавших от действий Семенихина, то их, как утверждает источник, может быть до сотни человек.

Министерство внутренних дел Украины отрицает любые политические мотивы задержания активиста ВО «Свобода», кандидата по округу N159 от сил оппозиции Артема Семенихина. В милиции утверждают, что заявления от частных предпринимателей и граждан касаются исключительно экономической составляющей: якобы один из работников «Киевэнерго» брался решить проблемы, касающиеся их взаимоотношений с этой компанией. За свои «услуги» мужчина брал деньги — от 20 до 250 тысяч гривен». 
«Работники милиции провели ряд следственных действий, после чего был задержан 30-летний уроженец Сумской области Артем С.», — говорится в сообщении МВД. «Во время проведения санкционированного обыска, в квартире молодого человека были изъяты вещественные доказательства, которые сейчас приобщены к материалам уголовного дела. Против гражданина С. следственным отделом Святошинского РУ возбуждено уголовное дело по ч. 3. ст. 190 (мошенничество) Уголовного кодекса Украины. 13 ноября Артем С. задержан на основании ст. 115 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Следствие продолжается», — отмечается в сообщении пресс-службы. Как стало известно, позже в отношении гражданина Семенихина мера пресечения в виде содержания под стражей продлена. 
Министерство внутренних дел Украины просит «отдельные политические силы» лишний раз не политизировать действия, содержащие явные признаки криминала. Оценку действиям задержанного должны дать следствие и суд.
Напомним, что за А.Семенихина на выборах в Верховную Раду проголосовало без малого 14% избирателей округа. Кандидат от объединенной оппозиции не набрал достаточно голосов, чтобы получить заветный депутатский мандат, гарантирующий неприкосновенность.

По материалам интернет-ресурсов публикует портал https://nedelya.info/politika/item/782-артем-семенихин-находится-под-стражей

 

 

Пам’ятка мешканцям Конотопа!
(Передвиборчі обіцянки мера Артема Семеніхіна)

1. Звільнення всіх робітників які займали керуючі посади в міськвиконкомі - всі, як працювали так і працюють (керівники структур міської ради Гапєєва, Іноземцева, Кошевецька і т.д., щоправда «нового-старого» добавив - Яроцького)

2. Створення нової сильної команди (знання англійської мови обов'язкове - "молода" команда, яка не знає навіть української мови (санітарка Ульянченко, чоботар Поляков, студент-невдаха Лиманчук, в сесійній залі КМР плював з балкона на відвідувачів одіозний депутат облради від «Свободи» Коля Биркун з позивним "брикєт" і т.д.)

3. Максимум три місяці помилок в управлінні містом - докерувався, що далі вже нікуди (67 кримінальних справ по міськраді, де прогнозують реальні ув'язнення і тд.)

4. Відкриття мінімум двох соціальних аптек у Конотопі - жодної, тільки завів аптеки Тягнибока, через які закуповує інсулін та інші медпрепарати.

5. Реприватизація ЖЕКів та налагодження їх роботи - розвалив і ті, що були, поставивши керівниками «свободівців» з сумнівною репутацією таких, як Олександр Максименко.

6. Реприватизація заводів міста Конотоп, та створення нових робочих місць - жодного робочого місця не створено, окрім працевлаштованих коханок та рідні з соратниками по партії. Обіцяв, що запустять КЗРДП та інші, які вже майже всі при правлінні Семеніхіна порізали на метал.

7. Ремонт всіх автомобільних доріг в м. Конотоп - яма на ямі, бачите й самі!

8. Залучення європейських грантів для реалізації нових проектів в Конотопі - жодний інвестор не зайшов, бо "команда" і сам Семеніхін вимагає великі "відкати".

9. Збереження функціональності Залізничної лікарні, а також збереження робочих місць - завдяки депутатам КМР вдалося зберегти лікарню, але в планах мера закрити її.

10. Налагодження транспортної розв'язки міста, та створення комунального автопарку - розвалив транспортну систему, що була, ком.транспорту не створив. (Бачите самі скільки і як ходять маршрутки).

Зате постійно їздить за кордон, відпочиває, не вилазить з Києва (мітинги), бреше на КСТ(огидно дивитись), всі "досягнення" рекламує у ФЕЙСБУК і все це за наші-БЮДЖЕТНІ ГРОШІ!

#Конотоп #покищомер #АртемСеменіхін

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012641857229&hc_ref=ART5z_V28V6W3CTKWBOpJcYR2WNJTWjm664zE0oKt4vwBSnK9VXY5nN39ZZEh4yp-Zs

 

 

 

НОВА БІДА В КОНОТОПІ!

ЗА ВКАЗІВКОЮ МЕРА В МІСТІ ДЕРЕВА ПЕРЕТВОРИЛИ НА ЗУБОЧИСТКИ,

А ГІЛЛЯ ПРОДАЮТЬ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВАМ НА ОПАЛЕННЯ

 

Колишній прихильник мера Ігор Левченко:

«Ситуація погана. Мер анонсував з понеділка по п'ятницю підрізку дерев по пр.Миру. У зв'зку з цим буде зупинений трамвайний рух.

Особисто я не проти очистки дерев від сухостою та аварійних, але, на скільки я розумію, на Усп.Троїцькій було проведена не підрізка дерев, а так званае "глибоке омоложування", яке застосовується до хворих та старих дерев.

Якщо після підрізки на пр.Миру дерева перетворять у зубочистки, то я цього не зрозумію!

Окрім того, що хтось хоче підлататись на дровах, я цього пояснити не можу».

Віктор Подлипенец: «А продає трамвайному дрова КП «Муніципалітет», директором якого є Міщенко - однокласниця Семеніхіна!»

Анна Дьяченко‎, міський активіст, засновник і керівник проекту "Конотоп-Сад Любові" на Facebook повідомила: «Сьогодні в Конотопі відбуваються важливі, на мій погляд, події. Одна з них - це сесія, то ж будемо сподіватися на найкраще у вирішенні усіх питань саме для нас, мешканців міста. Свято ж Св.Миколая  попереду! А друга подія пов’язана із нашими понівеченими деревами. До Конотопа завітала інспектор ОНПС Державної екологічної інспекції у Сумській області пані Краснова І.В, разом з якою громада міста у складі 7 осіб, головного спеціаліста відділу ЖКГ управління ЖКГ, представника «Лісгоспу», викликаної поліції і слідчого склали протокол, в якому були зафіксовані всі порушення вимог законодавства України з благоустрою населених пунктів і утриманню зелених насаджень.


Занепокоєння мешканців міста з приводу чи то навмисного знищення зелених насаджень, чи то «остервеніло-дбайливого» догляду (це вже вирішать слідчі) виявилося небезпідставним, тому сьогодні було відкрито кримінальне впровадження. І прийняте наступне:
1. За кожне обрізане дерево по вул.Успенсько-Троїцькій виписаний штраф;
2. За некоректно обрізані тополі по пр. Миру також.

3. Відкрите кримінальне впровадження. Але!!! Поки документи рухаються своїм шляхом, нам потрібно:

4. Бути пильними. Якщо ви помічаєте у місті неправомірну вирізку зелених насаджень - викликайте 102 і складайте протокол з цього приводу (нижче буде інформація щодо видалення дерев, на які є Акт і ордери).
5. Якщо ви не хочете власноруч займатися викликом поліції, на днях ми створимо громадську ініціативну групу (сподіваюсь, ЖКГ піде нам на зустріч), телефони якої будуть у доступі - можете подзвонити їм. Бо громадський інспектор повинен бути обов’язково в комісії ЖКГ з приводу прийняття рішень з благоустрою міста 

6. Отримати план «планової підрізки» дерев у представника відділу ЖКГ.
7. Поставте «+» у коментарях, або напишіть мені в ЛС, хто хоче увійти в Громадську групу, щоб допомагати ЖКГ у питаннях благоустрою міста.
8. УВАГА! По пр. Миру будуть видалятися 11 тополь від 10 школи до супермаркету АТБ і 1 каштан- все законно.

9. УВАГА! Така обрізка крони (як би вона не називалася), як у перших двох тополь по пр.Миру (навпроти Європейського) і лип по вул.Успенсько-Троїцька- незаконна. В даний період року не виконується! Тому будь-які роботи з цими деревами по підрізці - незаконні!

10. УВАГА! Є ймовірність, що роботи по «омолоджувальній пізрізці» тополь по пр. Миру перетворяться на «аварійне розчищення контактного дроту» трамвайного управління, бо документу не було надано ні інспектору, ні громаді..То будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Єднаємося! Це ж наш дім і нам тут жити!

P.S. Велика подяка тим людям, що не дивлячись на сьогоднішні погодні умови і зайнятість знайшли час та сили прийти і все прояснити, а також тим, хто молився за нас!

 

Продовження….
14.12.2017 Територія лікарні по вул.Амосова

При огляді території вищезгаданою комісією на предмет незаконної вирубки дерев спеціалістом від ЖКГ були надані копії Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню + копії фото цих бідолашних дерев, які начебто вже віджили своє. На цих фото, які були ще й неякісно роздруковані (обсипана фарба принтеру) неможливо було розібрати ні стану дерев, ні їх місцезнаходження, незрозуміло, чого фото зроблені пізньою осінню, адже гілки усі майже без листя. Ну, то таке… Ми все одно не фахівці, щоб приймати такі рішення. Подивилися на свіженькі пеньки, які чогось вже присипали землею, припустили, що, мабуть, краще нехай фахівці з’ясовують правомірність зробленого, вислухали від представника лікарні (він нам не представився) різкі зауваження, що ми його відволікаємо від роботи. Що саме цікаво, то він навіть не впізнав інспектора, з яким вони входили в комісію і робили попередній огляд дерев… Дива

15.12.2017 Завітала на територію лікарні. Пеньки активно викорчовуються і присипаються землею. Навіть на одному з них вже стоїть ялинка. От молодці! Наводять порядок.»

 

 

 

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family