wrapper

Цікаве

Новини

Телегурман 44

“Азіровщина” Cеменіхіна

Лаври  Миколи Яновича  не дозволяють спокійно спати меру Конотопа. Ще пам’ятають люди, як йому подобалося фотографуватися то на відкритті мосту, то біля ферми або школи.

Артемій, як достойний учень високоповажного “рига”, пішов тим же шляхом.   Розмах правда не той, тому  публікує  “селфі” або на даху на фоні руберойда, або на дорозі на фоні нещасного працівника із граблями.  Так він фіксує себе для нащадків, уявляючи, що люди повірять  у те,  що це його заслуга, а не простих робітників, які орудують лопатами або  квачами з бітумом.  Не забуває і обов’язково дописати, що все це робиться всупереч депутатам і тому, безумовно,  “благодетель” – це він.

Може хтось цьому і повірить, особливо із тих, хто зазирає йому до рота або отримує із його рук “срібник”, та більшість розуміють, що все це робиться за кошти міської громади, які ще у січні були спрямовані на ЖКГ, лікарні та ін. Чому вони не були використані в часи, коли було тепло і сухо - теж не треба нікого питати, бо відповідь зрозуміла: у виконкомі царює безлад і розруха. Керуючий справами судиться з міськрадою, відділи зранку і до вечора лише перекладають папери, усе рухається самопливом,  перспектив немає. Інвестори не йдуть, робота сама не робиться (хоча підвищувати тарифи без розрахунків навчилися справно), кругом вороги, із свят лише “християнські сніданки у виконкомі” та “героїчні селфі”.

В отаке болото засмоктало Семеніхіна. У болото бездіяльності і апатії занурюється і весь Конотоп, споглядаючи за темними вікнами виконкому, в якому маячить тінь одіозного мера, - пише «Політика Конотопа».

 

ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ ЯК НИЗЬКІ ТЕМПЕРАТУРИ В КВАРТИРАХ, ЛЮДИ МЕРЗНУТЬ, ВЛАДА БЕЗДІЯЛЬНА!

Ось уже 3 тижні, як у Конотопі почався опалювальний сезон. Але, незважаючи на те, що опалювати житло розпочали з середени жовтня, містяни все частіше скаржаться на холодні опалювальні прилади. «Телегурман» через міські соціальні мережі звернувся до мешканців нашого міста з проханням надати адреси будинків з централізованим опаленням, до яких після початку опалювального сезону не прийшло тепло, або температура в приміщеннях (квартирах) менша за +18 градусів тепла по Цельсію.

Покищо чітко відомо, що продовжують мерзнути люди в 3-му під’їзді будинку №6 по вулиці Коновальця (колишня Ватутіна) – стояк з початку опалення й досі холодний з 1-го по 5-ий поверхи! І це незважаючи на те, що спочатку були одноосібні звернення жильців до КРЕП «Центральний», потім на «Службу-066». Потім було колективне звернення на імя начальника КРЕП «Центральний». ЖЕКівці так і не спромоглися прибрати повітряну пробку! Щоправда, кажуть люди, обіцяли перерахувати рахунки на опалення. Утім - віз і нині там! Виникає логічне питання - то кожного місяця будуть перераховувати, чи все ж таки здеруть гроші за неотримане тепло?

Ось які відповіді ми отримали від мешканців міста в соціальній мережі! Виявляється є велика кількість будинків у різних частинах міста, до яких тепло так і не прийшло в дім - температура опалення не досягла необхідної норми 18 градусів за Цельсієм.

Тетяна Луговська: «Унас теж так було, чоловік сходив до ЖЕКу, провів певну «просвітницьку роботу», а ці ЖЕКівці навіть не знали, де зливні крани на стояку знаходяться...»

Юлія Лисенко: «Проспект Миру,11, у квартирі 16 градусів.

Тетяна Орехова: «Вул. Червоної калини, 4».

Маргарита Малігон: «Клубна,6, вчора приходили з «Теплогаранту» і була температура 15,6 в квартирі».

Тетяна Черкасова: «Гуртожиток Політеху КІ СумДУ».

Марина Ожог: «Пр. Миру, 61, температура – 17 градусів.

Димон Кривошеєв: «Толку-то? Судились, і з ЖЕКу приходили, и толку ніякого. Єдиний вихід - не платити всім! І всім йти під будівлю суду та вимагати, щоб через суд вирішили це питання».

Тасюшка Кручиніна: «Проспект Миру, 9, у квартирі 15-17 градусів.

Лілія Кузько: «Клубна, 6. Учора ввечері «Теплогарант» вимірював – було 17 градусів».

Наталія Глушан: «По Пр. Миру, 54. Уже й у міськвиконком дзвонила і в приймальню Семеніхіна – усе без толку».

Так хто ж допоможе мешканцям нашого міста відчувати себе повноцінними людьми в своїх квартирах, а не піддослідними гризунами? Працівники ЖЕКів, які обслуговують мережі теплопостачання і котрі мають слідкувати, щоб не було повітряних пробок, вчасно зливати воду!? Адже жителі сплачують кошти за обслуговування комунальним підприємствам!  Керівники котелень, які за своїми обов’язками мають підтримувати належний рівень температури в оселях!?. «Служба-066», що має вчасно реагувати на скарги й покликана координувати діяльність цих установ!?. Чи управління ЖКГ!?. Як виглядає через 3 тижні опалювального періоду, що розпочався, скоріш за все сам міський голова недолугий господарник, який нездатний, некомпетентний, неспроможний налагодити роботу всіх комунальних служб у місті!!!

 

НАРДЕП МОЛОТОК РОЗКРИТИКУВАВ МІСЬКУ ВЛАДУ – НЕ ОСВОЄНІ 700 ТИСЯЧ ГРН. ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ!!!

 

Чи на своїх місцях знаходяться люди, чиїм обов’язком є турбота про соціальний рівень мешканців Конотопа? Зіткнувся з бездіяльністю людей (чиновників на місцях), які відповідно до своїх обов’язків мають вирішувати проблеми місцевого рівня… Якого, вибачте, дідька, до сих пір не освоєні залучені мною кошти з держбюджету ще в червні місяці (700 тис. грн.) на капремонт ДНЗ №3 «Теремок»?

Проаналізувавши сьогодні черговий прийом громадян у м. Конотоп, результати у підсумку можливо поділити на приємні, і на «як завжди». Обговорив з головами громадських організацій УТОС та ветеранів МВС нагальні для них питання, визначили шляхи їх вирішення. Окрім цього проаналізував перелік того, на що були витрачені кошти, залучені мною з державного бюджету. Серед іншого це – інтерактивні дошки для Конотопських шкіл, борцівський килим в дитячо-юнацьку спортивну школу, дитячі майданчики для ДНЗ міста, а також технічне обладнання для харчоблоку СШ №3 м. Конотоп.

Тепер до менш приємного… У багатьох випадках, пересічному громадянину важко відділити «зерна від плевел». І це зрозуміло враховуючи те, яка кількість пустого популізму, політиканства та «солодкослів’я» буквально збиває людей з пантелику…

Вкотре за останній час зіткнувся з бездіяльністю людей (чиновників на місцях), які відповідно до своїх обов’язків мають вирішувати проблеми місцевого рівня… Але цього не стається… Насамперед маю на увазі аварійний стан будинку №8 по проспекту Червоної Калини (два роки мешканці безрезультатно оббивають пороги у місцевих чиновницьких кабінетах), незадовільна робота місцевого ЖРЕП «Житлосервіс», жахливий стан доріг, вуличного освітлення і т.д.

Звісно, що можна висловити певні претензії з цього приводу і до депутатського корпусу Конотопської міської ради, і до очільника області, і зокрема до мене, як народного депутата. І у цьому людей не важко зрозуміти, адже вони стомилися від пустих балачок. Та поряд з цим, у свою чергу, бажав би почути відповіді на низку питань… З чиєї вини, і якого вибачте дідька, до сих пір не освоєні залучені мною кошти з держбюджету ще в червні місяці (700 тис. грн.) на капремонт ДНЗ №3 «Теремок»? Чи на своїх місцях знаходяться люди, чиїм обов’язком є турбота про соціальний рівень мешканців Конотопа? Можна поставити ще ряд питань, та чи полегшає від того конотопцям?..

 

Маячня

Циркові вистави, у яких мер подобається лише сам собі, з настирністю маніяка він продовжує щодня. Іноді щовечора, коли до запалених мізків приходить думка: «А чи не зібрати сесію раптом зараз?» І, якщо випадково хтось із організаційного відділу виявиться ще на роботі, то ошелешені люди отримують повідомлення про те, що сесія завтра. І все це результат маячні “покищомера”, як його називають у мережах.

“А як же має бути?”, - запитали ми у правника, який повідомив нам, що сесію міської ради збирає не міська рада, як пишуть невігласи на сайті. Сесія скликається або за планом затвердженим радою на півріччя - і тоді вона чергова, або за обґрунтованою потребою міським головою, або за ініціативою групи депутатів - і тоді вона позачергова.

Очевидно, що все, що твориться у місті, це знущання над здоровим глуздом, бо мер не подавав жодного плану депутатам, ніхто ніяких обґрунтувань не писав і їх на сайті ніколи не було, як і порядків денних зібрань. Мер здійснює спроби керувати міською радою ні з ким не радячись! Комісії депутатів вже ніхто не збирає, протоколів не підписує, слова не дає. Тепер у приміщеннях ради керують розумні Лиманчуки, Полякови, Клименки з повними карманами зерна і готовністю до образ і нікчемного поводження. Ці посіпаки не мали ніколи жодного виступу на пленарних засіданнях, бо жоден із них не спроможний сказати слова по суті і, безумовно, вони потрібні меру лише для того, аби на їх фоні здаватися оракулом.

А міська рада не може голосувати за його “хотєлки”, породжені хворою уявою, тому, що чим закінчуються вказівки мера уже усім відомо.

Наприклад, мер захотів і доручив власному заступнику із ЖКГ побудувати дорогу до власного подвір’я, а не до військової частини. Інша наближена до мера особа була запевнена, що за цим ділом треба наглянути і не задавати питань. Ці обоє і виконали все, бо мер так захотів. Та ж тепер кримінальна справа і, виявляється, що треба сидіти у тюрмі. А вони сидіти не хочуть і не приховують, чиї «хотєлки»  виконували.

Так і депутати, мабуть, не дуже хочуть виконувати «хотєлки мера» і голосувати за проекти рішень, яких ніхто не бачив, і ходити на сесії, на які ніхто не запрошує. Принаймні у міській газеті “Конотопський край” 90 років публікувались повідомлення про сесії, а з приходом неврівноваженого “свободівця” це враз припинилося і дізнатися, з яких питань будуть приймати рішення депутати  і за що голосувати - не може вже ніхто.

Правник запевняє, що своїми діями мер систематично перешкоджає діяльності депутатів, і доказів тому досить – від завезених тітушок (5 разів), до відсутності проектів рішень (6 разів), до ненадання слова, переривання сесій (11 разів), аби вони не змогли приймати рішення, і тому здійснює кримінальні порушення і має бути притягнений до відповідальності.

Але чому мовчать правоохоронці, знає лише він сам, - пише «Політика Конотопа».

 

У Конотопській місцевій прокуратурі відбулась

координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Під головуванням керівника Конотопської місцевої прокуратури Сергія Сегиди відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Конотоп, Конотопського, Білопільського, Буринського та Путивльського районів з питань протидії злочинності та корупції в регіоні.

 

Відкриваючи нараду, керівник прокуратури зазначив, що в поточному році проведені спільні заходи сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Зокрема у всіх районах, крім Білопільського та Путивльського, спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості облікованих злочинів. Окрім того зменшилась кількість облікованих особливо тяжких злочинів у Білопільському районі, Конотопському районі та Путивльському районі. На території юрисдикції Конотопської місцевої прокуратури значно зменшилась кількість зареєстрованих злочинів середньої тяжкості та невеликої тяжкості.

«Водночас попри певні позитивні тенденції, наявні й прорахунки, а тому існує необхідність вжиття додаткових заходів координаційного характеру, розроблення та реалізації спільних заходів щодо покращення криміногенної ситуації. Тим більш, що в поточному році збільшилась кількість вчинених злочинів неповнолітніми та за їх участі (Путивльський райони), особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення (м. Конотоп, Білопільський, Путивльський райони)», – наголосив Сергій Сегида.

Наприкінці наради присутніми узгоджено низку заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та корупції, стану розкриття кримінальних правопорушень.

 

                              Керівник Конотопської місцевої прокуратури С. Сегида

 

РОЗРУХА

У конотопському трамвайному депо протікає стеля. У ході візуального обстеження приміщення Депо КП "Конотопське трамвайне управління" виявлено чисельні протікання стелі, викликані руйнацією конструкцій.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці сектору міської ради з питань охорони здоров'я та праці, головний спеціаліст якого взяла участь у цьому обстеженні, - пише міський портал 05447.com.ua.

Відділ комунального майна КМР у свою чергу відзвітував: «01.11.2017 відділ комунального майна міської ради взяв участь у комісійному обстеженні нерухомого комунального майна, що перебуває на балансі КП «Конотопське трамвайне управління» на предмет перевірки його стану та придатності до експлуатації. Наразі комісією вивчаються питання щодо можливості проведення ремонтних робіт, визначення їх видів, вартість тощо. До складу комісії, крім відділу комунального майна, входять спеціалісти  Управління економіки, відділу містобудування та архітектури, Управління житлово комунального господарства, сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці, Інна Білоус, Ігор Бейгул, Іван Клименко».

 

У той же час говорять про загрозу, що у Конотопі

може зупинитися рух трамвайного транспорту

Борги за електроенергію КП «Конотопське трамвайне управління» за два місяці становлять понад 480 тисяч гривень.

 

Про це інформує прес-служба ПАТ «Сумиобленерго». На початку листопада 2017 року в черговий раз постало питання погашення боргів за спожиту електроенергію КП «Конотопське трамвайне управління».

Повідомляється, що ПАТ «Сумиобленерго» вже тривалий час утримується від припинення електропостачання, що унеможливило б користування послугами цього виду транспорту містянами.

При тому, що чинні нормативно-правові акти та договір про постачання електричної енергії, який укладений із зазначеними підприємством-боржником, дає право енергопостачальній компанії припинити безоплатний відпуск електроенергії.

Несплата рахунків за спожиту електроенергію КП "Конотопське трамвайне управління" наразі досягла двомісячного терміну.

Тож, якщо найближчим часом місцева влада не вирішить питання своєчасної оплати за використану трамвайним управлінням електроенергію, енергопостачальна компанія буде змушена вжити всіх можливих заходів для недопущення збільшення відповідної заборгованості. Це, в свою чергу, призведе до обмеження чи повного припинення руху трамвайного транспорту в місті Конотоп, - пише topkonotop.com

 

На виборах до Дубов'язівської ОТГ головою громади  обрано МАРУСИЧЕНКО ТАМАРУ ПЕТРІВНУ.

Як я і прогнозував, переконливо, безапеляційно та впевнено на виборах до Дубов'язівської ОТГ головою громади обрано МАРУСИЧЕНКО ТАМАРУ ПЕТРІВНУ.

Як і очікувалось, здоровий глузд та почуття примирення, злагодженості зіграли у виборців ключову роль.

На прикладі неблагополучного Конотопа скандали та популізм, які з самого початку обрали собі деякі кандидати, нікого з мешканців не цікавлять та відлякують. Навіть підкуп та поливання брудом не дали ефекту!

Мої вітання селянам! Тепер Ви - справжні господарі на своїй землі на чолі з відданою та чуйною людиною- професіоналом.

Дубов'язівській громаді бути та процвітати!

 

Сергій Демеха, депутат Сумської обласної ради

Read more...

Телегурман 43

ХТО НАСПРАВДІ ЗРИВАЄ СЕСІЇ КОНТОПСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ?!.

ДЕПУТАТИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО О.БАГРЯНЦЕВА НЕКОМПЕТЕНТНА ВИКОНУВАТИ ПОВНОВАЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКРАДИ!

    30 вересня під час проведення 6 пленарного засідання 24 сесії КМР, після ігнорування міським головою спроб депутатського корпусу привести призначення дат проведення сесій та пленарних засідань у правове, законне русло, мною був оголошений депутатський запит про призначення 7 пленарного засідання на 17 жовтня 2017 року.

   Запит стосувався процедурного питання (скликання пленарного засідання на 17.10.2017) і був підтриманий більшістю присутніх депутатів. Тобто рішення прийнято!!! Сесійному засіданню бути 17.10.2017!!!
Сьогодні 17 жовтня більшість депутатів о 10 годині прийшли до сесійної зали. Але пленарне засідання не підготовленезірване!!!

   З усього складу виконавчого комітету на робочому місці був лише в.о. керуючого справами КМР Яроцький В.І., якому важко було пояснити відсутність інших посадових осіб на роботі. Але мене більше цікавило, чому не проводиться пленарне засідання. «Переконливу» відповідь отримала через 30 хвилин. З’ясувалося, що вона підписана 11 жовтня Семеніхіним, Багрянцевою та працівником юридичного відділу з посиланнями на статті нормативних документів, що не мають жодного відношення до суті питання, порушеного депутатським запитом щодо проведення 7 пленарного засідання 17 жовтня 2017 року.

    Щодо секретаря міської ради, яка ставить свій підпис, не вивчаючи питання, враховуючи, що ця посадова особа не виконує своїх обов’язків і дуже дорого «коштує» платникам податків, прислухаючись до поради мера збирати підписи, настав час депутатському корпусу розпочати процедуру збору підписів за припинення повноважень секретаря міської ради.
То ж, як і радив Семеніхін, збір підписів розпочато!

 

"МИ ПРИЙШЛИ, А ВАС - НЕМА"

КЕРІВНИЦТВО МІСТА ВТЕКЛО ВІД СЕСІЇ

ЗАКЛИКАЮ ДЕПУТАТІВ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИСЛОВИТИ  НЕДОВІРУ СЕКРЕТАРЮ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕНІ БАГРЯНЦЕВІЙ!

    У зв'язку з неналежним виконанням нею своїх посадових обов'язків, неналежним забезпеченням організації роботи ради, підготовки сесії, нехтуванням Конституції України, Законів України та інших нормативно-правових документів, а також порушенням морально-етичних норм у поведінці з оточуючими.

     "З поганими законами і хорошими посадовцями цілком можна правити країною. Але якщо посадовці погані, не допоможуть і найкращі закони." 
Отто фон Бісмарк

Громадський активіст Інна Панченко

 

ОСТАННЯ БАРИКАДА ВПАЛА – У СЕМЕНІХІНА ЗБИРАЮТЬСЯ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ НА ПРОЇЗД В МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

  Про це повідомив заступник міського голови Ігор Степанченко: «18 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася нарада з питань необхідності перегляду тарифів на проїзд автомобільними перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Конотоп».

   Нагадаємо читачам, з 4 жовтня з ініціативи Конотопського міського голови на засіданні міськвиконкому було прийнято рішення про підвищення тарифів на воду, що виявилися вище за столичні. Як ми вже повідомляли в передпопередньому 41-у номері газети, Управління економіки КМР під керівництвом Людмили Гапєєвої надало свій коментар і цим лише підтвердило, що ціни «за воду» з 4 жовтня призначили вище за київські!!!

Управління економіки Конотопської міської ради на власній сторінці в Facebook:    «Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг. 
   В м.Києві тариф на водопостачання складає 7,60 грн./м3, на водовідведення – 6,61 грн./м3, з використанням внутрішньобудинкових систем: на водопостачання – 8,44 грн./м3, на водовідведення – 7,36 грн./м3
   Тариф в м.Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3».

   Таким чином остаточно розвінчано популістський міф, що тривалий час вбивали в голови конотопчан, особливо пенсіонерам, з ефіру підконтрольної міськвладі Контопської студії телебачення, під керівництвом «зірки журналістики» Голобурди, про те, що нібито А.Семеніхін дбає про інтереси містян. Остання барикада брехні впала!

Мер-“ПіаРник” зробив селфі на даху лікарні

    Наразі проводиться капітальний ремонт покрівлі головного корпусу Конотопської ЦРЛ. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

   Повідомлення очільник Конотопа не забув проілюструвавти селфі із заступницею на даху лікарні, що ремонтується, - пише konotop.in.ua.

   Нагадаємо, нещодавно меру Конотопа порадили менше займатися самопіаром, бо місто відстає.

 

 

ЗАМІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ КМР І ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ГРОМАДИ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОЇХАВ МІТИНГУВАТИ

Хтось пробував сидіти на гарячих каменях «голим задом»? Сам не пробував, але думаю, що не дуже приємно. Саме так зараз сидить наш міський голова і думає, що йому робити.

«Чому» – спитаєте Ви? Відповідь коротка – забрехався так, що вже далі нікуди. Коли він скликав сесії з однієї сторони, а з другої робив все, щоб сесії не відбувались – ще можна було навішати локшини на вуха довірливих містян. Мовляв – депутати не прийшли на сесію. З часом все з’ясується, чому депутати «не ходили» на сесію.

Але ситуація кардинально змінилась, коли депутати 30 вересня 2017 року на 6-му пленарному засіданні 24-ї сесії Конотопської міської ради, 16-ма депутатами з 28-ми присутніх, проголосували про проведення останнього 7-го пленарного засідання 24-ї сесії 17 жовтня 2017 року. Депутати перестали бути «цапами відбувай лами» та вирішили «поставити на місце» мера, який перейшов вже всі дозволені і недозволені рамки поведінки.
І що ж мер?
 11 жовтня 2017 року за №01-262/с-0173 зареєстрована відповідь на Депутатський Запит Сизон Т.А. щодо проведення 17 жовтня 2017 року 7-го пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради. А тепер увага! У відповіді зазначається, що депутатам відмовляють в проведенні пленарного засідання 17.10.2017 року з посиланням на п.8 ч.4 ст.42 та ч.6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 23 Регламенту Конотопської міської ради 7 скликання, що стосуються скликання сесій і не мають відношення до підтриманих радою депутатських Запитів.

Далі ще цікавіше. Міський голова, щоб не дуже гаряче було сидіти цікавим містом на «гарячому камінні», видає розпорядження за №237-КП від 13.10.2017 року надання 1 дня відпочинку саме 17.10.2017 року всьому оргвідділу Конотопської міської ради та про відрядження 17.10.2017 року його, секретаря міської ради Багрянцевої О.Ю. та Степанченко І.О. до м.Київ у Верховну Раду для вирішення питань міста. І це саме в той день, коли під стінами Верховної Ради проходять мітинги, в яких приймає участь і політична сила ВО «Свобода».

Остап Бендер навряд чи зміг би так розрахувати, як це зробив міський голова Семеніхін А.Ю. Адже «Великий комбінатор» і на політичний захід встиг (щоб партійне керівництво не мало до нього претензій на майбутнє за неявку), і для депутатського корпусу «відмазка» – всі були у відрядженні.

Тільки от яка нестиковка виходить – секретар міської ради Багрянцева О.Ю. замість відрядження до Верховної Ради і «вирішення» питань міста «засвітилась» 17.10.2017 року в Конотопі на заході в малому залі Конотопської міської ради. А «бородачів» з команди мера в цей день бачили наші мешканці міста на мітингу під Верховною Радою під прапорами ВО «Свободи».

Що з цього вийде і чи прозріє громада міста – покаже час?

Володимир Максименко

Держпраці виявила порушення з охорони праці у конотопському КП «Теплогарант»

Як наслідок – заборони на виконання робіт, а також  експлуатації понад 90% теплових котлів підприємства

Рівень підготовки конотопського КП «Теплогарант» до нового опалювального сезону перевірили фахівці Управління Держпраці у Сумській області. За результатами планового контрольного заходу встановлено низку порушень вимог законодавства з охорони праці, які унеможливлюють надання суб’єктом господарювання послуг з опалення в місті Конотоп у повному обсязі. Як наслідок – заборони на виконання робіт, а також експлуатації понад 90% теплових котлів підприємства. До адміністративної відповідальності притягнуто вісім посадових осіб КП «Теплогарант».

 Комунальне підприємство є основним постачальником опалення у місті Конотоп та забезпечує теплом близько 70% конотопчан. Встановлені порушення з охорони праці безпосередньо впливають на здатність суб’єкта господарювання виконувати покладені державою на нього обов’язки. 

По-перше, КП «Теплогарант» виконує роботи підвищеної небезпеки без наявності відповідних дозвільних документів. Такими у суб’єкта господарювання, наприклад, є земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метрів або в зоні розташування підземних комунікацій, роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах) тощо. Разом з цим підприємство не отримало дозвіл на експлуатацію котлів, підйомників, трансформаторної підстанції. 

По-друге, суб’єктом господарювання не проведено експертне обстеження й позачергове технічне опосвідчення котлів після відпрацювання ними нормативного терміну устаткування підвищеної небезпеки. Не забезпечено випробування та вимірювання електроустановок згідно з вимогами і нормами правил. Не проведено випробувань ізолювальної частини штанги переносного заземлення. Такі порушення вимог з охорони праці становлять загрозу життю та здоров’ю працівників і в ході виробничого процесу можуть стати причиною нещасного випадку. 

Не менш вагомим порушення законодавства з питань охорони праці є незабезпеченість у повному обсязі працівників підприємства, які обслуговують електроустановки, засобами захисту відповідно до Норм комплектування засобами захисту. 

Зважаючи на встановлені порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Держпраці попередила керівництво підприємства про необхідність негайного часткового зупинення робіт, а також заборону експлуатації парових та водогрійних котлів, які саме й використовуються у процесі подачі тепла до будинків мешканців Конотопа. 

Також за результатами контрольного заходу фахівці Управління Держпраці у Сумській області провели нараду з керівництвом підприємства та житлово-комунального господарства міста з метою обговорення й аналізу шляхів усунення виявлених порушень у КП «Теплогарант» та недопущення ймовірних колізій під час опалювального сезону.

 

Таким чином для забезпечення безперебійної подачі опалення підприємству необхідно усунути виявлені порушення у найкоротший термін, адже новий опалювальний сезон 2017-2018 наразі вже розпочався, потрібно діяти негайно, - зазначають на офіційній сторінці Держпраці в Сумській області у Facebook.

Read more...

Телегурман 41

ДЕГРАДАЦІЯ!

Користувачі соціальних мереж побачили справжнє обличчя депутата облради від ВО «Свобода» Миколи Биркуна та його «свободівських» побратимів!

ТА ПРО ІНШІ ПОДІЇ ТОГО СКАНДАЛЬНОГО СЕСІЙНОГО ДНЯ!

У соціальних мережах з’явився відзнятий відеоролик про те, як негідно поводить себе депутат Сумської обласної ради, який потрапив до цього органу місцевого самоврядування в ході голосування по партійним спискам. Отже, після сесії Конотопської міської ради Микола Биркун, як свідчить відеосюжет, піднявся на балкон, що розміщений над сесійною залою і, ані скільки не замислюючись над власною аморальною поведінкою, над ганебним вчинком, почав плювати вниз, на публіку, що ще не встигла покинути сесійну залу.

Подію прокоментував інший депутат сумської обласної ради Сергій Демеха: «І СМІХ, І ГРІХ ! Уже неодноразово я озвучував те, як депутат обласної ради Микола Биркун від ВО "Свобода", який цілком випадково потрапив у владу, "турбується" про людей.

То він п'ять карток для голосування в сесійній залі облради зламав, то мікрофон, то бордюр з-посеред міста украв, то не голосує за питання, які виносить сама ж "свобода", не розуміючи взагалі, про що йде мова, то пише заяву в поліцію, як свідок подій скандальної сесії, стверджуючи, що в нього нема очей і він нічого не бачить, то називає міську раду режимним об'єктом... Скріншот з відеоролику, де депутат облради... плює з балкона сесійної зали вниз на публіку...   

Але верх цинізму, ідіотизму, зневаги до своїх виборців горе-депутат продемонстрував на останній сесії Конотопської міської ради, на якій і я був присутній, і бачив на власні очі, як він "плює на людей".

Погляньте тільки, постаравшись, щосили плюнув з другого поверху сесійної зали на людей, а після свого "геройського" вчинку - сміється. Верблюжа суміш потрапила на одну жінку з кварткомів.

Це рівень депутата облради? Це все, що треба знати про "Свободу", адже вчинок #МиколаБиркун в народі "Коля "бордюр", якнайкраще характеризує всю політику популістичної партії, яка плює і плювати хотіла на простий народ.

А саме головне - робить це підло, підступно, як Микола Биркун - сховавшись від людського гніву за свої злодіяння на ІІ поверсі сесійної зали. Дивіться уважно відео!!!»

Ще одним «героєм» того сесійного дня виявився інший депутат від ВО «Свобода», поважного віку Іван Клименко, який наприкінці сесії витяг з кишені зерно, повернувся до жінки-депутата, керівника іншої фракції Тетяни Сизон, і висипав його їй на стіл зі словами: «Ципа, ципа, цип»!!! Чи є це вчинок гідної людини? Чи є це етичний вчинок чоловіка до жінки? Адже не мала дитина, і має за допомогою мізків адекватно поводитись у суспільстві, тим паче в органі представницької влади! Чи це нормальна поведінка депутата міської ради? Як бачимо, депутати від фракції ВО «Свобода» чим далі, тим більше відкрито демонструють свою неетичну, невиховану нахабну поведінку неосвічених люмпенів! У цьому сенсі вистачить хоча ь Згадати хоча б поховальні вінки, які раніше присилали напередодні сесії депутатам опонентам! Але тоді це було інкогніто… І ось - вже відкрита демонстрація безкультур’я та неповаги!

Наступним чином прокоментувала цей вчинок депутат Тетяна Сизон:  «На дворі не Новий рік, а у депутата Клименко в кишені зерно. "Свобода" готувалася до сесії. Смішні люди, смішні заготовки. Щось сплутав? Хотів засіяти?»

До речі, як вказують присутні у залі сесійного засідання та учасники соціальних мереж, саме цей вчинок спровокував подальшу бійку! Нібито чоловіки заступились за жінку й не витримали нерви...

Ні, інший депутат КМР від ВО «Свобода» Анатолій Поляков не плював з балкона, не обсипав непотребом жінок, а, як говорять, постраждав у ході чоловічих розмов, бо, мабуть, підтримав однопартійся за той вчинок «з посипанням зерна»! Потім А.Поляков без поспіху вільно пересувався по залу, давав інтерв’ю, як свідчать чисельні зйомки операторів, викладені в інетмережі! А після відвідання кабінету мера, як стверджують обізнані, для нього неочікуване викликали «швидку». До «швидкої допомоги» транспортували депутата Полякова на ношах, і вигляд він мав нібито спить, або втратив свідомість. У фракції ВО «Свобода» розповсюдили інформацію, ніби то Поляков потрапив до реанімації...

Проте в поліції не зафіксували тяжких тілесних ушкоджень, при яких може знагодитись реанімація. У судебній медичній експертизі, за інформацією газети «Телегурман», також не зафіксовано подібних фактів! Схоже, політична акція від Артема Семеніхіна в медичному закладі ЦРЛ заважала прийому і наданню справді необхідної та невідкладної медичної допомоги мешканцям Конотопу,  оскільки в реанімації медичні фахівці з нош на ноши перекладали горезвісного чоботяра Полякова! Отже згодом з’явилося повідомлення, що «депутата конотопської міської ради підозрюють в симуляції»... Зокрема про це написали «Голос Конотопа» та деякі сумські видання!

Відтепер Анатолія Полякова порівнюють з Романом Насіровим, який також був на ношах у період регресу! А потім швидко піднісся! Слідчі НАБУ вручили голові Державної фіскальної служби Роману Насірову підозру... Відразу один з лікарів повідомив, що у нього діагностували інфаркт міокарда і його винесли на ношах. Порівняйте ситуацію з Поляковим! Потім швидко виявилось, що зі здоров’ям Насірова усе добре! А як у Анатолія Полякова!?

Люди говорять, що він із наступного  дня уже знов вправно їздить на «лісапеті» в «Порт», де йому можливість (дозвіл, - ред.) ремонтувати чобітки «по-блату» надав площу і  приміщення Артем Семеніхін.  Такий собі а-ля Насіров... Отже Ан. Поляков став реальним блюзніром! До речі, блюзнірство (зневажування, опоганювання чого-н. святого, глибокошанованого), святотатство, святокрадство!!!

Тобто А.Полякову «закидають» зараз «плагіат вчинків сучасних політиків з потягом до симуляції»!

Але, мабуть, не дарма кажуть, що риба гниє з голови!? Про те, що ця акція з просом чи з пшоном, чи пшеницею  була заздалегідь спланована і, скоріш за все,  «головним режисером «свободівського» спектаклю», вказують два факти... По-перше, колега по фракції Івана Клименка, яка сидить поруч із ним - «свободівка» Улянченко, навіть не обертаючись, уже весело реготала з «вистави з просом» з самої її початку, нібито очі у неї на потилиці. Тобто – немов наперед знала сценарій! По-друге, «головний сценарист» на своїй сторінці у Facebook, вказуючи на жінку-депутата, мовить образно: «...і тією, що харчується зерном...»  Отже, говорячи мовою правоохоронців, такі дії не є випадковими з боку окремих невихованих осіб, а є цинічними і цілеспрямованим, заздалегідь спланованими «свободівськими кукловодами», представляють собою систему і відбуваються систематично!

І далі знов Сергій Демеха щодо останніх подій за участю міського голови : «Загнана "тварина"- здатна на все ! Проаналізувавши ситуацію, яка склалася у місті, та побачивши кількість"громади" з Бурині, яку привіз "побратим" В.Ладуха до Конотопа для "безстрокової акції", я пересвідчився, що міському голові поки що меру Артему Семеніхіну на цьому тижні потрібен нечуваний сплеск сепаратизму.

Бо яким ще чином йому привернути увагу до себе та назбирати тітушок для проведення віче в суботу? Не здивуюсь, якщо найближчим часом в Конотопі пролунають вибухи, відбудуться підпали чи посягання на здоров'я політично-активних осіб. Поживемо, побачите!»

PS. Деградація (англ. degradation, нім. Degradierung f) — поступове розкладання якості, втрата розумових властивостей.

 

ЗА ПОДІЯМИ В КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА ДВА КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Нагадаємо: 30 вересня в приміщенні Конотопської міської ради сталася бійка між депутатами. Подія набула неабиякого розголосу в соціальних мережах. В рамках відкритих кримінальних проваджень працівники поліції з‘ясовують обставини події та ведуть досудове розслідування.

Встановлено, що 30 вересня, після закриття шостого пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради, між кількома присутніми сталася бійка. В результаті якої за медичною допомогою звернувся один з депутатів міськради.

Працівники слідства Конотопського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками статей 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) та 129 (погроза вбивством) КК України, в рамках яких на сьогодні вже проведено ряд слідчих дій. Допитані кілька депутатів, в тому числі й потерпілий. До справи долучені звернення ще чотирьох очевидців та учасників події.

Для об‘єктивного з‘ясування обставин того, що сталося, поліцейські встановлюють особи інших учасників та свідків бійки, запрошують їх до Конотопського відділення поліції для дачі показів.

В подальшому, ще троє чоловіків повідомили про нанесення їм ударів, однак від проходження судмедекспертизи та медогляду відмовились.

Наразі проведення досудового слідства триває. Поліція очікує, що свідки та учасники події проявлять свідомість та нададуть слідству вичерпні відповіді на запитання стосовно перебігу та обставин конфлікту. Це допоможе не лише з‘ясувати винуватця події та притягти його до відповідальності, але й запобігти подібним ситуаціям надалі.

Ельвіра Біганова

 

КОЛИ КРАДІЙ КРИЧИТЬ – ТРИМАЙТЕ КРАДІЯ!

Ніщо не пророкувало 30 вересня, що 6-те пленарне засідання 24-ї сесії, як і частина попередніх, буде зірвана. Кожна зі сторін звинувачує протилежну. Але, як би не звинувачували в цьому депутатів, винен, як виявилось, міський голова. І не дивно. Звинувачуючи депутатів в бездіяльності, намагаючись відправити їх у відставку, міський голова хоче «прибрати» до рук весь міський бюджет. Відкати під 7- 10 % - це така дрібнота. А от 25% - за це є сенс повоювати. 100 млн. при 25% - скільки це буде? А, 600 млн.? Хто бачив такі гроші?

Так. Ніхто з конотопців, напевно, наочно таких грошей і не бачив! І Артем Семеніхін, мабуть, таких грошей ніколи не бачив. Але, виявляється, можливо мати і такий ресурс. Схоже, для мера міста це стало як сенс життя.

І, от сесія почалась. На її початку нічого не вказувало на ту ситуацію, яка розігралась годиною пізніше.

Те, що у міського голови, як у справжнього шулера в колоді не один «джокер», - стало видно відразу. На депутатські запити своїх «побратимів» - ніяких коментарів. Але, несподівано запити посипались з «протилежної» сторони… І про позов керуючого справами міськвиконкому до міської ради (не зрозуміло тільки – до «своїх» чи до депутатів). І про підвищення тарифів на водопостачання. І про «відрядження» з проживаннями в «гранд-готелях».

Не довго стримував себе Семеніхін. Коли депутати зажадали знати, як використовуються бюджетні кошти на відрядження, на вояжі «сонцеликого» та його свити – мера понесло. Пам’ятаєте, як кажуть – «і тут Остапа понесло»!?

Він грюкнув своїм «кулачком» по столу і оголосив перерву на тиждень. Чому? Тому, що не хоче, щоб громада міста знала, як він «транжирить» її гроші. Навіть була проголошена сума в декілька мільйонів. А що заважало поставити депутатський запит на голосування та йти далі по матеріалам сесії. Так тоді влада змушена буде доповісти, що «катаються» наші можновладці за наші кошти, кошти всієї громади, по закордонах – а результат нульовий. Чи потрібен такий господар? Навіть «хор кварткомів» сказав би що ні.

Це і спричинило справжній бум на сесії. І, міський голова, не знайшов нічого кращого, переніс сесію на тиждень.

Складається таке враження, що міський голова не встигає обробляти ту інформацію, що надходить. Якщо інформація є – він проконсультується з партійними верхами і відпрацює по алгоритму, який йому намалюють в політраді. Але, якщо ситуація розвивається непередбачуване – він заходить в «ступор».

І тоді – істерика, бійки, шулерські оборудки – в надії, що «пронесе».

Що сьогодні приготував Семеніхін громаді. Просто до несхочу. Депутат Іван Клименко заготував зерна пшениці, на випадок, якщо хтось з опозиційних дівчат буде виступати, щоб сипонути їм на стіл. Мовляв, «що ви квокчите» - «півень» в президії. За сценарієм – або проковтнуть, або почнеться сутичка. Але, дівчата депутати мали більше витримки. І це вивело «маленького фюрера» із себе.

Всі почали збиратись. Депутати звернулись до Клименка пояснити свою витівку. Але «гарячим свободівцям» на кшталт Лиманчука здалось, що їх вже почали бити. І руки самі потягнулись до простих громадян, які стали навкруги Клименка.

І ось він цей момент – все почалось. Як «волав» міський голова – побили всіх – від дітей до жінок депутатів від «Свободи». Депутата Полякова взагалі зрівняли з землею.

Як з’ясувалось пізніше, хвилин через 20, сам депутат Поляков роздавав коментарі направо та наліво ЗМІ. Але, о диво, ось він вже у кабінеті мера лежить непритомний і потребує допомоги реанімації. Хто його довів до такого стану в кабінеті мера – залишається лише здогадуватись!

Даремно, що день підійшов до кінця. А так ми могли ще багато чого взнати.

Чи не здається, що саме ВОР КРИЧИТЬ – ТРИМАЙ ВОРА?

PS. Ремарка (фр. Remarque) - зауваження автора тексту (книги, рукопису, листа), що уточнює або доповнює будь-які деталі.

Володимир Максименко

 

ЧОМУ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗРОБИВ ТАРИФИ НА ВОДУ КОНОТОПЧАНАМ ВИЩИМИ, НІЖ У СТОЛИЦІ?

На засіданні сесії міської ради депутат КМР Тетяна Сизон подала депутатський запит стосовно надання інформації, з яких причин рішенням Конотопського міськвиконкому з 4-го жовтня було підвищено тарифи по місту на воду понад 50%, таким чином, що сума нарахованого тарифу є вищою за послуги з водопостачання в столиці України місті Києві!

За інформацією з офіційного сайту Житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації www.gkh.sm.gov.ua, тарифи на водопостачання для населення в області станом на 1 липня 2017 по містах становили відповідно за спожитий куб. метр: Суми – 7,97 грн; Глухів – 6,00 грн; Лебедин – 11,42 грн; Охтирка – 10,14 грн; Ромни – 11,47 грн; Шостка – 6,67 грн; Конотоп – 5,93 грн.

За інформацією з інсайдерських джерел (непідтверджена інформація),  25.09.2017 року на засіданні Виконкому питання підвищення тарифів по воді взагалі не розглядалось. За ноу-хау міського голови, всі важливі питання, що повинні бути прийняті на засіданні міськвиконкому, і не мають перспективи бути «протягнутими» мером, приймаються в робочому порядку шляхом проставлення підписів членів міськвиконкому на зворотній стороні рішення. І чи правильно це?

А ось і Управління економіки КМР під керівництвом Людмили Гапєєвої незабарилось! Надало свій коментар і цим лише підтвердило, що ціни «за воду» з 4 жовтня призначили вище за за київскі!!!

Управління економіки Конотопської міської ради на сторінці Facebook:    «Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг.

В м.Києві тариф на водопостачання складає 7,60 грн./м3, на водовідведення – 6,61 грн./м3, з використанням внутрішньобудинкових систем: на водопостачання – 8,44 грн./ м3, на водовідведення – 7,36 грн./м3

Тариф в м.Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3».

 

ГРОШІ – НА ВІТЕР, АБО ЧОМУ В КОНОТОПІ ЗНОВ РОБЛЯТЬ ДОРОГИ ПІД ДОЩЕМ?

«Бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем…»

Скільки часу протримається такий асфальт, що укладений в калюжі, всупереч існуючим технологіям?? Чи знов очільник міста буде переконувати, що це якийсь супер європейський асфальт, виготовлений у місті Бахмач армянськими виробниками!? Як це назвати? Марнотратство? Закатали бюджетні кошти в неякісний асфальт? Або гроші платників податків-конотопчан  - на вітер!??

У пізно-вечірній час інформацію про недотримання стандартів при укладенні асфальту вирішила перевірити громадський активіст, позаштатний кореспондент газети «Сумщина» Інна Панченко. Як вона повідомляє з гумором, надворі вже майже ніч, а "європейське» місто живе за «євро стандартом»! За словами міського голови Артема Семеніхіна, усі роботи в місті з ремонту доріг виконуються виключно за останніми сучасними європейськими стандартами та новітніми технологіями. Одначе поза камерою чоловіки (асфальтоукладники, - ред.) зізналися, що проінформували керівництво про несправну техніку. Проте роботи припиняти ніхто не дозволяв. Головне, зробити, щоб видно було, що робиться... Бо час "піджимає". Навіть бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем. Гроші, кажете, виділили депутати? Чиї? Громади? Тож їжте, присмаковуйте.

 

ЧИ ЦІКАВИТЬ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПОДОРОЖЧАННЯ ВОДИ НА 50%, РОЗТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – СЕКРЕТАР КМР ВВАЖАЄ, ЩО «НІ»

Депутат конотопської міської ради Н а т а л і я Льовшин (Семенова) зробила рецензію допису секретаря КМР Олени Багрянцевої:

Секретар міської ради дивується тому, що депутати з’явились на сесію. Дійсно дивно - у вихідний день все-одно прийшли працювати. Немає межі здивуванню секретаря, що депутати підготували на сесію депутатські запити (дійсно, чого б це?). Злукавила Олена Юріївна і стосовно тематики запитів, які ніби-то не були нагальними: якщо інтереси мешканців Конотопа (наприклад збільшені тарифи на воду) не хвилюють секретаря, то на хіба такий секретар? У складі депутатського корпусу 36 депутатів, 8 фракцій, було зачитано 5 запитів - це рекордна кількість!? Натомість на сесії був встановлений інший рекорд: під головуванням Семеніхіна на 5 запитів витрачено 2 (!) години часу на гроші платників податків. Це дійсно успіх, в жодній раді такого ще не було. Що не вразило пані Багрянцеву, то це паскудний і ниций вчинок Івана Клименка щодо Тетяни Сизон (насипав їй на стіл зерна і казав: ципа, ципа, цип). Цікаво, ким здеригований і з якою метою?

Допис Олени Багрянцевої разом з Євгеном Лиманчуком та 2 іншими особами.

«АНАЛІЗУЮЧИ ЗІРВАНУ СЕСІЮ»:

30 вересня мало відбутися чергове пленарне засідання сесії Конотопської міської ради, на яку, як не дивно, прийшла достатня кількість депутатів. Питання, які виносились на розгляд, як завжди, були вкрай терміновими та важливими для життєдіяльності Конотопа. Однак, немов за велінням невідомого диригента, один за одним депутати почали озвучувати свої «запити», про які заздалегідь не повідомили ні головуючого на сесії, ні секретаря. Запити не стосувалися питань, які виносяться на сесію, не були нагальними, більше того, це були звичайні «депутатські звернення», відповіді на які можна було отримати протягом кількох годин. Запитів була рекордна кількість, стільки не виносилось за всю історію роботи депутатського корпусу."

Від редакції газети «Телегурман»: Схоже, секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева не обізнана із законом, що має… зобов’язана знати «на зубок» відповідно до своєї посади… секретаря міської ради… але цікавиться більше недолугими віршами, замість того… взагалі  не знає Закону України «Про органи місцевого самоврядування», де чорним по білому, особисто для Олени Юріївни написано: Стаття 16. Організаційно-правова, матеріальна і фінансова основи місцевого самоврядування 1. Органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону. Крім того, Олено Юріїівно, особисто для Вас підвищуємо Вашу орієнтацію в законодавстві: § 4. Депутатські запити, звернення, запитання, порядок їх внесення і розгляду Законом «Про статус депутатів місцевих рад» передбачена можливість подачі депутатом запитів, звернень і запитань при здійсненні повноважень у раді і у виборчому окрузі.

Відмінності депутатського запиту від депутатського звернення полягають у тому, що: а) депутатський запит подається з питань, які віднесені до відання ради, а звернення — з питань, пов'язаних з депутатською діяльністю; б) суб'єктами, до яких може бути подано запит, є посадові особи ради і її органів, сільський, селищний, міський голова, керівники підприємств, установ і організацій, які розташовані або зареєстровані на відповідній території, а депутата міської (міста обласного значення), районної, обласної ради — також голова місцевої держадміністрації, його зас тупники, керівники відділів і управлінь; депутатське звернення подається до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій, розташованих на території відповідної ради; в) закон передбачає можливість внесення запиту не тільки депутатом одноособово, а й групою депутатів, звернення ж под ається депутатом індивідуально; г) запит вноситься на пленарному засіданні ради або попередньо, підлягає включенню до порядку денного і в разі необхідності може обговорюватися. Для звернення така проц едура не передбачена; ґ) якщо для подачі запиту потрібна його підтримка радою, то для звернення така вимога не встановлена; д) депутатське звернення повинно бути викладено в письмовій формі.

Суб'єкти, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані в десятиденний строк розглянути порушене питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового   вивчення чи перевірки — не пізніш як у місячний строк. Якщо звернення не може бути розглянуто в цей строк, депутату зобов'язані письмово повідомити про це з обґрун¬туванням мотивів необхідності продовження строку. 

 

«ЗАКРУТИЛ, ЗАВЕРТЕЛ, ВСЕХ ЗАПУТАТЬ ЗАХОТЕЛ», - СЛОГАН ВУЛИЧНИХ «НАПЕРСТОЧНИКІВ-КІДАЛ» 90-Х РОКІВ

Депутат КМР Тарас Омельченко: «Повертаючись до історії з „листом” про підтримку Салатенка (колишнього голову Сумської обласної ради, - ред.), яку начебто прийняла Конотопська міська рада. https://www.facebook. com/photo.php?fbid=10 36796173072146&set=a. 250704608347977.6284 5.100002253208150&ty pe=3&theater Артем Семеніхін все ж „переграв” всіх, в тому числі і себе, та підписав від імені Конотопської міської ради два „Відкритих листа депутатів Конотопської міської ради 7 скликання” на ім’я голови Сумської ОДА та голів депутатських фракцій Сумської обласної ради. Ще раз нагадую, що згідно п.1 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення щодо направлення листа, щодо делегування права підпису під листом міському голові Конотопська міська рада не приймала. Тому, зважаючи на системний характер таких дій міського голови м. Конотоп була подана заява до Прокуратури Сумської області та Головного управління Національної поліції в Сумській області.

 

У ПРОКУРАТУРІ ВКАЗАЛИ КЕРІВНИЦТВУ КОЛОНІЇ ТА ІЗОЛЯТОРА НА НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ МЕДСАНІТАРНИХ ВИМОГ

На нараді в прокуратурі обговорили стан додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного забезпечення засуджених.

У Конотопській місцевій прокуратурі під головуванням першого заступник керівника прокуратури Андрія Наталича відбулась спільна нарада з керівництвом Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (м. Конотоп) ГУ НП в Сумській області, під час якої присутні обговорили стан додержання вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах.

«Незважаючи на вжиті заходи, залишається ряд проблемних питань», – відкриваючи нараду, зазначив Андрій Наталич. Так, у Конотопському виправному центрі в поточному році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу.

Мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога.

 

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.

Read more...

Телегурман 40

 

«ДОРІЖКА ДО МАТУСІ»

Суд арештував майно конотопського асфальтного заводу – бюджету міста було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Колегією суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області залишено без змін ухвалу слідчого судді Конотопського міськрайонного суду, якою було арештовано бухгалтерську документацію ТОВ «Бахмачбудсервіс».

Заборона на відчуження та користування майном була накладена судом першої інстанції за клопотанням місцевої прокуратури, - повідомляє прес-центр Апеляційного суду Сумської області (http://sua.court.gov.ua/ sud1890/pres-centr/news/379749/) . Як стало відомо під час розгляду справи, правоохоронними органами наразі здійснюється досудове розслідування  у кримінальному провадженні щодо фактів зловживання особами управління житлово-комунальним господарством Конотопської міської ради службовими становищем в інтересах третіх осіб. З’ясовуються обставини того, яким чином замість капітального ремонту вул. Тургенєва в м. Конотоп структурний підрозділ міської ради, всупереч рішенню сесії, «дав добро» на відновлення 2-го провулку Тургенева, в результаті чого бюджету було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Арештоване майно було виявлено та вилучено правоохоронцями у липні цього року під час обшуку офісного приміщення асфальтного заводу, що розташовується на території  Конотопського району, та бази підприємства,

що в м. Бахмач Чернігівської області. Серед документів проектно-кошторисна документація, документи на придбання, перевезення, облікування та фактичного використання асфальтобетонної суміші, щебеню, відсіву та інших будівельних матеріалів, які могли використовуватися під час виконання робіт по договору, укладеним між підприємством та УЖКГ Конотопської міської ради.

Не погоджуючись із рішенням місцевого суду, представник власника майна звернувся з апеляційною скаргою до суду вищої інстанції. Просив ухвалу слідчого судді скасувати і постановити нову, якою відмовити прокуратурі у задоволенні клопотання. Проте, розглянувши матеріали справи, колегія суддів йому відмовила, оскільки наведені в апеляційній скарзі твердження та вимоги по суті не містять переконливих доводів та доказів, з яких апеляційний суд міг зробити висновок про необґрунтованість ухвали.

 

 «МІСЬКА ВЛАДА ДЕМОНСТРУЄ ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ ВИРІШЕННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ – МЕШКАНЦІВ ОКРУГІВ, ДЕ МИ ЗАКРІПЛЕНІ, ЯК ДЕПУТАТИ

На жаль, ні міській голова, ні секретар міської ради не розуміють, що депутатській запит – це ПРАВО депутатів та невід’ємна частина пленарного засідання.

Але, почувши, що депутатами піднімаються такі важливі для міста і незручні для міського голови проблеми, як то підвищення тарифів на тепло та воду, закордонні відрядження, величезні зарплати апарату виконкому і керівництва структурних підрозділів, непрофесіоналізм команди (точніше – її відсутність) – міській голова вкотре одноосібно закрив пленарне засідання.   

Фракція „Солідарність” також повинна була винести на розгляд ради свій депутатській запит. Це проблема „ручного” управління бюджетом зі сторони міського голови. Повне ігнорування вирішення наказів виборців – мешканців округів, де ми закріплені, як депутати. ПіАр на учасників АТО, але ще раз, „ручне” вирішення їх питань. Обіцянки. І неспроможність та небажання запропонувати постійних дієвий механізм допомоги. Також я відкрито заявляю про ПОВНЕ ігнорування зі сторони міського голови проблемних питань 58 бригади. Він особисто викреслив 30 тис. грн. допомоги бригаді в рамках існуючої програми „Правопорядок”. Ця депутатська пропозиція була підтримана радою в рішенні змін до бюджету 31 серпня 2017 року. Це призвело до величезних втрат доходної частини бюджету, за рахунок того, що основна частка ПДФО, які сплачує бригада, будуть йти в ті громади, які реально піклуються проблемами наших захисників.

Тарас Омельченко

À LA GUERRE COMME À LA GUERRE А НА ВІЙНІ – ЯК НА ВІЙНІ! Враження після сесії міської ради

Єдина в місті Конотоп незалежна від влади, і від корумпованих осередків газета «Телегурман» продовжує надавати громаді незалежну інформацію! Зараз у нашому об’єктиві враження після чергової скандальної сесії Конотопської міської ради громадської активістки Інни Панченко, яку постійно переслідує в її діяльності конотопський міський голова. Одначе, маємо зазначити, що Інна – боєць! Не боїться і протистоїть владному свавіллю!  Тому надаємо їй слово:

КИЇВСЬКА КРИМІНАЛЬНА ТІТУШНЯ "ПРАВИТЬ БАЛОМ" У КОНОТОПІ! Місто «окуповане» «свободівською бандою». Ніщо не пророкувало сьогодні біди! Сесія розпочалася вчасно. Депутати у вихідний день зібралися майже у повному складі. Але ж тільки безнадійний скандальний "очільник" відчував себе головуючим не на сесії, а на небі... - "БОГОМ"..!

Постійні приниження, недотримання регламенту, використання місця у президії у якості передвиборчої трибуни, безпідставні звинувачення, розповіді анекдотів, засівання зерном в обличчя депутатів, популізм, зневага та неадекватність Семеніхіна затягнулась на півтори години.

Так і не виставивши жодне питання порядку денного на голосування, грюкнувши кулаком по столу, неврівноважений мер переніс засідання, в черговий раз, сподіваючись, що приїде наступної суботи сюди вся Україна, яку він невтомно місяцями закликає.

Адже накерувався так, що ніхто у Конотопі уже і знати не хоче цього афериста.

Розкривається поступово справжній криміналітетний шахрай Семеніхін. Особисто розпускав кулаки та закликав до насилля присутніх!

Відверто вживає заходи не на попередження конфлікту, а на його розпал із силовим протистоянням!

Що це, бездарність, неспроможність керувати, господарювати, самовільне покидання воза, якого взявся тягнути, чи, може, яскрава демонстрація загострення хвороби?

Конотоп у глибокій остаточній прірві! Пора готувати сміттєві баки для такої ганьби - Семеніхіна та його "молодої команди», якщо медики та поліція не відреагують вчасно.

Душа болить за місто. Скільки втрачено часу та можливостей!?!

Інна Панченко

СЕМЕНІХІН ПІШОВ У ВА-БАНК. Зірвав сесію і зі своїми тітушками, завезеними з Києва, яким платить з міського бюджету, побив людей!

 «Ця сама тітушня била людей ще взимку (всі пам'ятають побиття у міськраді Романа Долі взимку), вони ж побили на травневій сесії представників «Самооборони» разом з її керівником Олегом Жуковим, начальника поліції Олексія Нештенка, журналіста Інну Панченко.

У якості винагороди за таку "роботу" Семеніхін щедро платив їм за рахунок вкрадених з міського бюджету грошей, а частину «свободівської» тітушні влаштував на керівні посади у Конотопську міську раду.

Сьогодні 1,5 години вів з трибуни передвиборчу агітацію, систематично принижуючи депутатів і звинуваючи колишню та теперішню владу в усіх негараздах, таким чином перекладаючи вину на інших злодюга-мер хоче приховати свої злочіни!!!

Хочу наголосити, що саме завдяки злагодженим діям поліції, сьогодні вдалося приборкати #покищомер #АртемСеменіхін разом з його київськими гастролерами.

Подивіться уважно лише один фрагмент, що дозволяє собі раніше судимий міський голова, підступно, ззаду, ударом в голову б'є людину, яка розбороняє натовп.

І це лише одна зафіксована крапля від того, що дозволяє собі цей аферист. ДАЛІ БУДЕ...»

Сергій Демеха

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО СПРОСТОВУЄ ЧУТКИ, ЩО В МІКРОРАЙОНІ «7 ВІТРІВ» НЕ БУДЕ ТЕПЛА

Для тих, хто сіє паніку в районі „7 вітрів”, що у 7, або 11, або 14 тис. мешканців району в цьому році буде відсутнє централізоване опалення. Це такий саме міф, як і все інше. Тільки у мене є одне питання. Навіщо йти до Сум та Києва з вигаданою проблемою, навіщо розбурхувати 100 тис. місто, якщо реальна інформація по котельні для професіоналів доступна і зрозуміла. В котельні за адресою: Клубна, 101-а я з депутатом міської ради Могиленко П.А. був ще 2 тижня тому. Для того, щоб зафіксувати реальний стан речей і зробити неможливими інсинуації з цього приводу. Котельня була підготовлена для опалювального сезону на той час відсотків на 85 – 90. Ніякої критичної ситуації не існує. Підготовлені 2 котли КВГ-6,5 та КВГ-10. Для довідки - для забезпечення теплом району «7 вітрів» достатньо потужності 6,5 т/год. Протягом 2014-2015 рр. на цій котельні був встановлений новий насос (Wilo) та нові пальники

Тарас Омельченко

МЕРУ КОНОТОПА ПОРАДИЛИ МЕНШЕ ЗАЙМАТИСЯ САМОПІАРОМ, БО МІСТО ВІДСТАЄ

Очільник області на засіданні колегії облдержадміністрації запропонував створити спеціальну комісію та перевірити стан підготовки Конотопа до опалювального сезону. Оскільки саме це місто має найнижчий показник готовності до зими.

«Нещодавно з’явилася інформація щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп, – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий. – І вона, на жаль, підтверджується. Адже в місті Конотоп найнижчий показник готовності галузі житлово-комунального господарства до зими – 78,4%. Також у місті залишаються непідготовленими 3,3 кілометра теплових мереж».

Ця інформація обурила голову облдержадміністрації Миколу Клочка: «Ми реально бачимо, що рівень підготовки міста Конотоп, на жаль, найнижчий в області. І тут проблема полягає, з одного боку, в некомпетентності керівництва міста, а з іншого – у невмінні налагодити нормальну роботу з місцевими депутатами, – зазначив він. – Але, тим не менш, ми не можемо кинути напризволяще мешканців міста Конотоп, тому найближчим часом прошу Сергія Лугового, як керівника галузі ЖКГ, створити комісію, безумовно, за участю представників конотопської влади, яка б перевірила на місці стан підготовки Конотопа до зими і зробила висновок з обов’язковим коментарем для засобів масової інформації. Адже необхідно, щоб про ці результати дізналися всі жителі Конотопа».

Стан підготовки до зими цього міста неприємно вразив усіх членів колегії, учасників засідання та депутатів обласної ради. Вони радили керівництву Конотопа менше займатися самопіаром і більше турбуватися про своїх жителів.»

sumynews.com.

 

БОЄЦЬ ІЗ КОНОТОПА СЕРГІЙ ГУЗЄВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ

         27 вересня у Києві відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА Всесвітньої ліги WWFC (World Warriors Fighting Championsip. Бої за титули чемпіонів світу, у яких взяли участь і українці, проходили у Палаці спорту. Серед учасників – уродженець Конотопа Сергій Гузєв.

В рамках турніру відбулося 11 боїв. На заключному етапі у ринзі зустрілись 34-річний уродженець Конотопа Сергій Гузєв і представник бразильської школи ММА Леандро Біспо, які змагались за вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 84 кг. Наш земляк здобув перемогу технічним нокаутом. Сергій Гузєв - чемпіон світу з панкратіону, володар Кубка світу з панкратіону, віце-чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, кращий боєць 2010 року клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, віце-чемпіон міжнародного командного кубка зі змішаних єдиноборств PROFC «Кубок Співдружності Націй», - пише konotop.in.ua

Переглянути поєдинок можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nfM980seV_0

 

ЗАПУСК ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ «Я МАЮ ПРАВО!» СПРОСТИТЬ ДОСТУП ГРОМАДЯН ДО ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ ЇХНІХ ПРАВ

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

«Захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми доносимо українцям інформацію про їхні права і вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Нагадаємо, загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

 

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family