wrapper

Цікаве

Новини

Телегурман 41

ДЕГРАДАЦІЯ!

Користувачі соціальних мереж побачили справжнє обличчя депутата облради від ВО «Свобода» Миколи Биркуна та його «свободівських» побратимів!

ТА ПРО ІНШІ ПОДІЇ ТОГО СКАНДАЛЬНОГО СЕСІЙНОГО ДНЯ!

У соціальних мережах з’явився відзнятий відеоролик про те, як негідно поводить себе депутат Сумської обласної ради, який потрапив до цього органу місцевого самоврядування в ході голосування по партійним спискам. Отже, після сесії Конотопської міської ради Микола Биркун, як свідчить відеосюжет, піднявся на балкон, що розміщений над сесійною залою і, ані скільки не замислюючись над власною аморальною поведінкою, над ганебним вчинком, почав плювати вниз, на публіку, що ще не встигла покинути сесійну залу.

Подію прокоментував інший депутат сумської обласної ради Сергій Демеха: «І СМІХ, І ГРІХ ! Уже неодноразово я озвучував те, як депутат обласної ради Микола Биркун від ВО "Свобода", який цілком випадково потрапив у владу, "турбується" про людей.

То він п'ять карток для голосування в сесійній залі облради зламав, то мікрофон, то бордюр з-посеред міста украв, то не голосує за питання, які виносить сама ж "свобода", не розуміючи взагалі, про що йде мова, то пише заяву в поліцію, як свідок подій скандальної сесії, стверджуючи, що в нього нема очей і він нічого не бачить, то називає міську раду режимним об'єктом... Скріншот з відеоролику, де депутат облради... плює з балкона сесійної зали вниз на публіку...   

Але верх цинізму, ідіотизму, зневаги до своїх виборців горе-депутат продемонстрував на останній сесії Конотопської міської ради, на якій і я був присутній, і бачив на власні очі, як він "плює на людей".

Погляньте тільки, постаравшись, щосили плюнув з другого поверху сесійної зали на людей, а після свого "геройського" вчинку - сміється. Верблюжа суміш потрапила на одну жінку з кварткомів.

Це рівень депутата облради? Це все, що треба знати про "Свободу", адже вчинок #МиколаБиркун в народі "Коля "бордюр", якнайкраще характеризує всю політику популістичної партії, яка плює і плювати хотіла на простий народ.

А саме головне - робить це підло, підступно, як Микола Биркун - сховавшись від людського гніву за свої злодіяння на ІІ поверсі сесійної зали. Дивіться уважно відео!!!»

Ще одним «героєм» того сесійного дня виявився інший депутат від ВО «Свобода», поважного віку Іван Клименко, який наприкінці сесії витяг з кишені зерно, повернувся до жінки-депутата, керівника іншої фракції Тетяни Сизон, і висипав його їй на стіл зі словами: «Ципа, ципа, цип»!!! Чи є це вчинок гідної людини? Чи є це етичний вчинок чоловіка до жінки? Адже не мала дитина, і має за допомогою мізків адекватно поводитись у суспільстві, тим паче в органі представницької влади! Чи це нормальна поведінка депутата міської ради? Як бачимо, депутати від фракції ВО «Свобода» чим далі, тим більше відкрито демонструють свою неетичну, невиховану нахабну поведінку неосвічених люмпенів! У цьому сенсі вистачить хоча ь Згадати хоча б поховальні вінки, які раніше присилали напередодні сесії депутатам опонентам! Але тоді це було інкогніто… І ось - вже відкрита демонстрація безкультур’я та неповаги!

Наступним чином прокоментувала цей вчинок депутат Тетяна Сизон:  «На дворі не Новий рік, а у депутата Клименко в кишені зерно. "Свобода" готувалася до сесії. Смішні люди, смішні заготовки. Щось сплутав? Хотів засіяти?»

До речі, як вказують присутні у залі сесійного засідання та учасники соціальних мереж, саме цей вчинок спровокував подальшу бійку! Нібито чоловіки заступились за жінку й не витримали нерви...

Ні, інший депутат КМР від ВО «Свобода» Анатолій Поляков не плював з балкона, не обсипав непотребом жінок, а, як говорять, постраждав у ході чоловічих розмов, бо, мабуть, підтримав однопартійся за той вчинок «з посипанням зерна»! Потім А.Поляков без поспіху вільно пересувався по залу, давав інтерв’ю, як свідчать чисельні зйомки операторів, викладені в інетмережі! А після відвідання кабінету мера, як стверджують обізнані, для нього неочікуване викликали «швидку». До «швидкої допомоги» транспортували депутата Полякова на ношах, і вигляд він мав нібито спить, або втратив свідомість. У фракції ВО «Свобода» розповсюдили інформацію, ніби то Поляков потрапив до реанімації...

Проте в поліції не зафіксували тяжких тілесних ушкоджень, при яких може знагодитись реанімація. У судебній медичній експертизі, за інформацією газети «Телегурман», також не зафіксовано подібних фактів! Схоже, політична акція від Артема Семеніхіна в медичному закладі ЦРЛ заважала прийому і наданню справді необхідної та невідкладної медичної допомоги мешканцям Конотопу,  оскільки в реанімації медичні фахівці з нош на ноши перекладали горезвісного чоботяра Полякова! Отже згодом з’явилося повідомлення, що «депутата конотопської міської ради підозрюють в симуляції»... Зокрема про це написали «Голос Конотопа» та деякі сумські видання!

Відтепер Анатолія Полякова порівнюють з Романом Насіровим, який також був на ношах у період регресу! А потім швидко піднісся! Слідчі НАБУ вручили голові Державної фіскальної служби Роману Насірову підозру... Відразу один з лікарів повідомив, що у нього діагностували інфаркт міокарда і його винесли на ношах. Порівняйте ситуацію з Поляковим! Потім швидко виявилось, що зі здоров’ям Насірова усе добре! А як у Анатолія Полякова!?

Люди говорять, що він із наступного  дня уже знов вправно їздить на «лісапеті» в «Порт», де йому можливість (дозвіл, - ред.) ремонтувати чобітки «по-блату» надав площу і  приміщення Артем Семеніхін.  Такий собі а-ля Насіров... Отже Ан. Поляков став реальним блюзніром! До речі, блюзнірство (зневажування, опоганювання чого-н. святого, глибокошанованого), святотатство, святокрадство!!!

Тобто А.Полякову «закидають» зараз «плагіат вчинків сучасних політиків з потягом до симуляції»!

Але, мабуть, не дарма кажуть, що риба гниє з голови!? Про те, що ця акція з просом чи з пшоном, чи пшеницею  була заздалегідь спланована і, скоріш за все,  «головним режисером «свободівського» спектаклю», вказують два факти... По-перше, колега по фракції Івана Клименка, яка сидить поруч із ним - «свободівка» Улянченко, навіть не обертаючись, уже весело реготала з «вистави з просом» з самої її початку, нібито очі у неї на потилиці. Тобто – немов наперед знала сценарій! По-друге, «головний сценарист» на своїй сторінці у Facebook, вказуючи на жінку-депутата, мовить образно: «...і тією, що харчується зерном...»  Отже, говорячи мовою правоохоронців, такі дії не є випадковими з боку окремих невихованих осіб, а є цинічними і цілеспрямованим, заздалегідь спланованими «свободівськими кукловодами», представляють собою систему і відбуваються систематично!

І далі знов Сергій Демеха щодо останніх подій за участю міського голови : «Загнана "тварина"- здатна на все ! Проаналізувавши ситуацію, яка склалася у місті, та побачивши кількість"громади" з Бурині, яку привіз "побратим" В.Ладуха до Конотопа для "безстрокової акції", я пересвідчився, що міському голові поки що меру Артему Семеніхіну на цьому тижні потрібен нечуваний сплеск сепаратизму.

Бо яким ще чином йому привернути увагу до себе та назбирати тітушок для проведення віче в суботу? Не здивуюсь, якщо найближчим часом в Конотопі пролунають вибухи, відбудуться підпали чи посягання на здоров'я політично-активних осіб. Поживемо, побачите!»

PS. Деградація (англ. degradation, нім. Degradierung f) — поступове розкладання якості, втрата розумових властивостей.

 

ЗА ПОДІЯМИ В КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА ДВА КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Нагадаємо: 30 вересня в приміщенні Конотопської міської ради сталася бійка між депутатами. Подія набула неабиякого розголосу в соціальних мережах. В рамках відкритих кримінальних проваджень працівники поліції з‘ясовують обставини події та ведуть досудове розслідування.

Встановлено, що 30 вересня, після закриття шостого пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради, між кількома присутніми сталася бійка. В результаті якої за медичною допомогою звернувся один з депутатів міськради.

Працівники слідства Конотопського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками статей 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) та 129 (погроза вбивством) КК України, в рамках яких на сьогодні вже проведено ряд слідчих дій. Допитані кілька депутатів, в тому числі й потерпілий. До справи долучені звернення ще чотирьох очевидців та учасників події.

Для об‘єктивного з‘ясування обставин того, що сталося, поліцейські встановлюють особи інших учасників та свідків бійки, запрошують їх до Конотопського відділення поліції для дачі показів.

В подальшому, ще троє чоловіків повідомили про нанесення їм ударів, однак від проходження судмедекспертизи та медогляду відмовились.

Наразі проведення досудового слідства триває. Поліція очікує, що свідки та учасники події проявлять свідомість та нададуть слідству вичерпні відповіді на запитання стосовно перебігу та обставин конфлікту. Це допоможе не лише з‘ясувати винуватця події та притягти його до відповідальності, але й запобігти подібним ситуаціям надалі.

Ельвіра Біганова

 

КОЛИ КРАДІЙ КРИЧИТЬ – ТРИМАЙТЕ КРАДІЯ!

Ніщо не пророкувало 30 вересня, що 6-те пленарне засідання 24-ї сесії, як і частина попередніх, буде зірвана. Кожна зі сторін звинувачує протилежну. Але, як би не звинувачували в цьому депутатів, винен, як виявилось, міський голова. І не дивно. Звинувачуючи депутатів в бездіяльності, намагаючись відправити їх у відставку, міський голова хоче «прибрати» до рук весь міський бюджет. Відкати під 7- 10 % - це така дрібнота. А от 25% - за це є сенс повоювати. 100 млн. при 25% - скільки це буде? А, 600 млн.? Хто бачив такі гроші?

Так. Ніхто з конотопців, напевно, наочно таких грошей і не бачив! І Артем Семеніхін, мабуть, таких грошей ніколи не бачив. Але, виявляється, можливо мати і такий ресурс. Схоже, для мера міста це стало як сенс життя.

І, от сесія почалась. На її початку нічого не вказувало на ту ситуацію, яка розігралась годиною пізніше.

Те, що у міського голови, як у справжнього шулера в колоді не один «джокер», - стало видно відразу. На депутатські запити своїх «побратимів» - ніяких коментарів. Але, несподівано запити посипались з «протилежної» сторони… І про позов керуючого справами міськвиконкому до міської ради (не зрозуміло тільки – до «своїх» чи до депутатів). І про підвищення тарифів на водопостачання. І про «відрядження» з проживаннями в «гранд-готелях».

Не довго стримував себе Семеніхін. Коли депутати зажадали знати, як використовуються бюджетні кошти на відрядження, на вояжі «сонцеликого» та його свити – мера понесло. Пам’ятаєте, як кажуть – «і тут Остапа понесло»!?

Він грюкнув своїм «кулачком» по столу і оголосив перерву на тиждень. Чому? Тому, що не хоче, щоб громада міста знала, як він «транжирить» її гроші. Навіть була проголошена сума в декілька мільйонів. А що заважало поставити депутатський запит на голосування та йти далі по матеріалам сесії. Так тоді влада змушена буде доповісти, що «катаються» наші можновладці за наші кошти, кошти всієї громади, по закордонах – а результат нульовий. Чи потрібен такий господар? Навіть «хор кварткомів» сказав би що ні.

Це і спричинило справжній бум на сесії. І, міський голова, не знайшов нічого кращого, переніс сесію на тиждень.

Складається таке враження, що міський голова не встигає обробляти ту інформацію, що надходить. Якщо інформація є – він проконсультується з партійними верхами і відпрацює по алгоритму, який йому намалюють в політраді. Але, якщо ситуація розвивається непередбачуване – він заходить в «ступор».

І тоді – істерика, бійки, шулерські оборудки – в надії, що «пронесе».

Що сьогодні приготував Семеніхін громаді. Просто до несхочу. Депутат Іван Клименко заготував зерна пшениці, на випадок, якщо хтось з опозиційних дівчат буде виступати, щоб сипонути їм на стіл. Мовляв, «що ви квокчите» - «півень» в президії. За сценарієм – або проковтнуть, або почнеться сутичка. Але, дівчата депутати мали більше витримки. І це вивело «маленького фюрера» із себе.

Всі почали збиратись. Депутати звернулись до Клименка пояснити свою витівку. Але «гарячим свободівцям» на кшталт Лиманчука здалось, що їх вже почали бити. І руки самі потягнулись до простих громадян, які стали навкруги Клименка.

І ось він цей момент – все почалось. Як «волав» міський голова – побили всіх – від дітей до жінок депутатів від «Свободи». Депутата Полякова взагалі зрівняли з землею.

Як з’ясувалось пізніше, хвилин через 20, сам депутат Поляков роздавав коментарі направо та наліво ЗМІ. Але, о диво, ось він вже у кабінеті мера лежить непритомний і потребує допомоги реанімації. Хто його довів до такого стану в кабінеті мера – залишається лише здогадуватись!

Даремно, що день підійшов до кінця. А так ми могли ще багато чого взнати.

Чи не здається, що саме ВОР КРИЧИТЬ – ТРИМАЙ ВОРА?

PS. Ремарка (фр. Remarque) - зауваження автора тексту (книги, рукопису, листа), що уточнює або доповнює будь-які деталі.

Володимир Максименко

 

ЧОМУ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗРОБИВ ТАРИФИ НА ВОДУ КОНОТОПЧАНАМ ВИЩИМИ, НІЖ У СТОЛИЦІ?

На засіданні сесії міської ради депутат КМР Тетяна Сизон подала депутатський запит стосовно надання інформації, з яких причин рішенням Конотопського міськвиконкому з 4-го жовтня було підвищено тарифи по місту на воду понад 50%, таким чином, що сума нарахованого тарифу є вищою за послуги з водопостачання в столиці України місті Києві!

За інформацією з офіційного сайту Житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації www.gkh.sm.gov.ua, тарифи на водопостачання для населення в області станом на 1 липня 2017 по містах становили відповідно за спожитий куб. метр: Суми – 7,97 грн; Глухів – 6,00 грн; Лебедин – 11,42 грн; Охтирка – 10,14 грн; Ромни – 11,47 грн; Шостка – 6,67 грн; Конотоп – 5,93 грн.

За інформацією з інсайдерських джерел (непідтверджена інформація),  25.09.2017 року на засіданні Виконкому питання підвищення тарифів по воді взагалі не розглядалось. За ноу-хау міського голови, всі важливі питання, що повинні бути прийняті на засіданні міськвиконкому, і не мають перспективи бути «протягнутими» мером, приймаються в робочому порядку шляхом проставлення підписів членів міськвиконкому на зворотній стороні рішення. І чи правильно це?

А ось і Управління економіки КМР під керівництвом Людмили Гапєєвої незабарилось! Надало свій коментар і цим лише підтвердило, що ціни «за воду» з 4 жовтня призначили вище за за київскі!!!

Управління економіки Конотопської міської ради на сторінці Facebook:    «Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг.

В м.Києві тариф на водопостачання складає 7,60 грн./м3, на водовідведення – 6,61 грн./м3, з використанням внутрішньобудинкових систем: на водопостачання – 8,44 грн./ м3, на водовідведення – 7,36 грн./м3

Тариф в м.Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3».

 

ГРОШІ – НА ВІТЕР, АБО ЧОМУ В КОНОТОПІ ЗНОВ РОБЛЯТЬ ДОРОГИ ПІД ДОЩЕМ?

«Бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем…»

Скільки часу протримається такий асфальт, що укладений в калюжі, всупереч існуючим технологіям?? Чи знов очільник міста буде переконувати, що це якийсь супер європейський асфальт, виготовлений у місті Бахмач армянськими виробниками!? Як це назвати? Марнотратство? Закатали бюджетні кошти в неякісний асфальт? Або гроші платників податків-конотопчан  - на вітер!??

У пізно-вечірній час інформацію про недотримання стандартів при укладенні асфальту вирішила перевірити громадський активіст, позаштатний кореспондент газети «Сумщина» Інна Панченко. Як вона повідомляє з гумором, надворі вже майже ніч, а "європейське» місто живе за «євро стандартом»! За словами міського голови Артема Семеніхіна, усі роботи в місті з ремонту доріг виконуються виключно за останніми сучасними європейськими стандартами та новітніми технологіями. Одначе поза камерою чоловіки (асфальтоукладники, - ред.) зізналися, що проінформували керівництво про несправну техніку. Проте роботи припиняти ніхто не дозволяв. Головне, зробити, щоб видно було, що робиться... Бо час "піджимає". Навіть бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем. Гроші, кажете, виділили депутати? Чиї? Громади? Тож їжте, присмаковуйте.

 

ЧИ ЦІКАВИТЬ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПОДОРОЖЧАННЯ ВОДИ НА 50%, РОЗТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – СЕКРЕТАР КМР ВВАЖАЄ, ЩО «НІ»

Депутат конотопської міської ради Н а т а л і я Льовшин (Семенова) зробила рецензію допису секретаря КМР Олени Багрянцевої:

Секретар міської ради дивується тому, що депутати з’явились на сесію. Дійсно дивно - у вихідний день все-одно прийшли працювати. Немає межі здивуванню секретаря, що депутати підготували на сесію депутатські запити (дійсно, чого б це?). Злукавила Олена Юріївна і стосовно тематики запитів, які ніби-то не були нагальними: якщо інтереси мешканців Конотопа (наприклад збільшені тарифи на воду) не хвилюють секретаря, то на хіба такий секретар? У складі депутатського корпусу 36 депутатів, 8 фракцій, було зачитано 5 запитів - це рекордна кількість!? Натомість на сесії був встановлений інший рекорд: під головуванням Семеніхіна на 5 запитів витрачено 2 (!) години часу на гроші платників податків. Це дійсно успіх, в жодній раді такого ще не було. Що не вразило пані Багрянцеву, то це паскудний і ниций вчинок Івана Клименка щодо Тетяни Сизон (насипав їй на стіл зерна і казав: ципа, ципа, цип). Цікаво, ким здеригований і з якою метою?

Допис Олени Багрянцевої разом з Євгеном Лиманчуком та 2 іншими особами.

«АНАЛІЗУЮЧИ ЗІРВАНУ СЕСІЮ»:

30 вересня мало відбутися чергове пленарне засідання сесії Конотопської міської ради, на яку, як не дивно, прийшла достатня кількість депутатів. Питання, які виносились на розгляд, як завжди, були вкрай терміновими та важливими для життєдіяльності Конотопа. Однак, немов за велінням невідомого диригента, один за одним депутати почали озвучувати свої «запити», про які заздалегідь не повідомили ні головуючого на сесії, ні секретаря. Запити не стосувалися питань, які виносяться на сесію, не були нагальними, більше того, це були звичайні «депутатські звернення», відповіді на які можна було отримати протягом кількох годин. Запитів була рекордна кількість, стільки не виносилось за всю історію роботи депутатського корпусу."

Від редакції газети «Телегурман»: Схоже, секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева не обізнана із законом, що має… зобов’язана знати «на зубок» відповідно до своєї посади… секретаря міської ради… але цікавиться більше недолугими віршами, замість того… взагалі  не знає Закону України «Про органи місцевого самоврядування», де чорним по білому, особисто для Олени Юріївни написано: Стаття 16. Організаційно-правова, матеріальна і фінансова основи місцевого самоврядування 1. Органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону. Крім того, Олено Юріїівно, особисто для Вас підвищуємо Вашу орієнтацію в законодавстві: § 4. Депутатські запити, звернення, запитання, порядок їх внесення і розгляду Законом «Про статус депутатів місцевих рад» передбачена можливість подачі депутатом запитів, звернень і запитань при здійсненні повноважень у раді і у виборчому окрузі.

Відмінності депутатського запиту від депутатського звернення полягають у тому, що: а) депутатський запит подається з питань, які віднесені до відання ради, а звернення — з питань, пов'язаних з депутатською діяльністю; б) суб'єктами, до яких може бути подано запит, є посадові особи ради і її органів, сільський, селищний, міський голова, керівники підприємств, установ і організацій, які розташовані або зареєстровані на відповідній території, а депутата міської (міста обласного значення), районної, обласної ради — також голова місцевої держадміністрації, його зас тупники, керівники відділів і управлінь; депутатське звернення подається до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій, розташованих на території відповідної ради; в) закон передбачає можливість внесення запиту не тільки депутатом одноособово, а й групою депутатів, звернення ж под ається депутатом індивідуально; г) запит вноситься на пленарному засіданні ради або попередньо, підлягає включенню до порядку денного і в разі необхідності може обговорюватися. Для звернення така проц едура не передбачена; ґ) якщо для подачі запиту потрібна його підтримка радою, то для звернення така вимога не встановлена; д) депутатське звернення повинно бути викладено в письмовій формі.

Суб'єкти, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані в десятиденний строк розглянути порушене питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового   вивчення чи перевірки — не пізніш як у місячний строк. Якщо звернення не може бути розглянуто в цей строк, депутату зобов'язані письмово повідомити про це з обґрун¬туванням мотивів необхідності продовження строку. 

 

«ЗАКРУТИЛ, ЗАВЕРТЕЛ, ВСЕХ ЗАПУТАТЬ ЗАХОТЕЛ», - СЛОГАН ВУЛИЧНИХ «НАПЕРСТОЧНИКІВ-КІДАЛ» 90-Х РОКІВ

Депутат КМР Тарас Омельченко: «Повертаючись до історії з „листом” про підтримку Салатенка (колишнього голову Сумської обласної ради, - ред.), яку начебто прийняла Конотопська міська рада. https://www.facebook. com/photo.php?fbid=10 36796173072146&set=a. 250704608347977.6284 5.100002253208150&ty pe=3&theater Артем Семеніхін все ж „переграв” всіх, в тому числі і себе, та підписав від імені Конотопської міської ради два „Відкритих листа депутатів Конотопської міської ради 7 скликання” на ім’я голови Сумської ОДА та голів депутатських фракцій Сумської обласної ради. Ще раз нагадую, що згідно п.1 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення щодо направлення листа, щодо делегування права підпису під листом міському голові Конотопська міська рада не приймала. Тому, зважаючи на системний характер таких дій міського голови м. Конотоп була подана заява до Прокуратури Сумської області та Головного управління Національної поліції в Сумській області.

 

У ПРОКУРАТУРІ ВКАЗАЛИ КЕРІВНИЦТВУ КОЛОНІЇ ТА ІЗОЛЯТОРА НА НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ МЕДСАНІТАРНИХ ВИМОГ

На нараді в прокуратурі обговорили стан додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного забезпечення засуджених.

У Конотопській місцевій прокуратурі під головуванням першого заступник керівника прокуратури Андрія Наталича відбулась спільна нарада з керівництвом Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (м. Конотоп) ГУ НП в Сумській області, під час якої присутні обговорили стан додержання вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах.

«Незважаючи на вжиті заходи, залишається ряд проблемних питань», – відкриваючи нараду, зазначив Андрій Наталич. Так, у Конотопському виправному центрі в поточному році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу.

Мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога.

 

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.

Read more...

Телегурман 40

 

«ДОРІЖКА ДО МАТУСІ»

Суд арештував майно конотопського асфальтного заводу – бюджету міста було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Колегією суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області залишено без змін ухвалу слідчого судді Конотопського міськрайонного суду, якою було арештовано бухгалтерську документацію ТОВ «Бахмачбудсервіс».

Заборона на відчуження та користування майном була накладена судом першої інстанції за клопотанням місцевої прокуратури, - повідомляє прес-центр Апеляційного суду Сумської області (http://sua.court.gov.ua/ sud1890/pres-centr/news/379749/) . Як стало відомо під час розгляду справи, правоохоронними органами наразі здійснюється досудове розслідування  у кримінальному провадженні щодо фактів зловживання особами управління житлово-комунальним господарством Конотопської міської ради службовими становищем в інтересах третіх осіб. З’ясовуються обставини того, яким чином замість капітального ремонту вул. Тургенєва в м. Конотоп структурний підрозділ міської ради, всупереч рішенню сесії, «дав добро» на відновлення 2-го провулку Тургенева, в результаті чого бюджету було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Арештоване майно було виявлено та вилучено правоохоронцями у липні цього року під час обшуку офісного приміщення асфальтного заводу, що розташовується на території  Конотопського району, та бази підприємства,

що в м. Бахмач Чернігівської області. Серед документів проектно-кошторисна документація, документи на придбання, перевезення, облікування та фактичного використання асфальтобетонної суміші, щебеню, відсіву та інших будівельних матеріалів, які могли використовуватися під час виконання робіт по договору, укладеним між підприємством та УЖКГ Конотопської міської ради.

Не погоджуючись із рішенням місцевого суду, представник власника майна звернувся з апеляційною скаргою до суду вищої інстанції. Просив ухвалу слідчого судді скасувати і постановити нову, якою відмовити прокуратурі у задоволенні клопотання. Проте, розглянувши матеріали справи, колегія суддів йому відмовила, оскільки наведені в апеляційній скарзі твердження та вимоги по суті не містять переконливих доводів та доказів, з яких апеляційний суд міг зробити висновок про необґрунтованість ухвали.

 

 «МІСЬКА ВЛАДА ДЕМОНСТРУЄ ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ ВИРІШЕННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ – МЕШКАНЦІВ ОКРУГІВ, ДЕ МИ ЗАКРІПЛЕНІ, ЯК ДЕПУТАТИ

На жаль, ні міській голова, ні секретар міської ради не розуміють, що депутатській запит – це ПРАВО депутатів та невід’ємна частина пленарного засідання.

Але, почувши, що депутатами піднімаються такі важливі для міста і незручні для міського голови проблеми, як то підвищення тарифів на тепло та воду, закордонні відрядження, величезні зарплати апарату виконкому і керівництва структурних підрозділів, непрофесіоналізм команди (точніше – її відсутність) – міській голова вкотре одноосібно закрив пленарне засідання.   

Фракція „Солідарність” також повинна була винести на розгляд ради свій депутатській запит. Це проблема „ручного” управління бюджетом зі сторони міського голови. Повне ігнорування вирішення наказів виборців – мешканців округів, де ми закріплені, як депутати. ПіАр на учасників АТО, але ще раз, „ручне” вирішення їх питань. Обіцянки. І неспроможність та небажання запропонувати постійних дієвий механізм допомоги. Також я відкрито заявляю про ПОВНЕ ігнорування зі сторони міського голови проблемних питань 58 бригади. Він особисто викреслив 30 тис. грн. допомоги бригаді в рамках існуючої програми „Правопорядок”. Ця депутатська пропозиція була підтримана радою в рішенні змін до бюджету 31 серпня 2017 року. Це призвело до величезних втрат доходної частини бюджету, за рахунок того, що основна частка ПДФО, які сплачує бригада, будуть йти в ті громади, які реально піклуються проблемами наших захисників.

Тарас Омельченко

À LA GUERRE COMME À LA GUERRE А НА ВІЙНІ – ЯК НА ВІЙНІ! Враження після сесії міської ради

Єдина в місті Конотоп незалежна від влади, і від корумпованих осередків газета «Телегурман» продовжує надавати громаді незалежну інформацію! Зараз у нашому об’єктиві враження після чергової скандальної сесії Конотопської міської ради громадської активістки Інни Панченко, яку постійно переслідує в її діяльності конотопський міський голова. Одначе, маємо зазначити, що Інна – боєць! Не боїться і протистоїть владному свавіллю!  Тому надаємо їй слово:

КИЇВСЬКА КРИМІНАЛЬНА ТІТУШНЯ "ПРАВИТЬ БАЛОМ" У КОНОТОПІ! Місто «окуповане» «свободівською бандою». Ніщо не пророкувало сьогодні біди! Сесія розпочалася вчасно. Депутати у вихідний день зібралися майже у повному складі. Але ж тільки безнадійний скандальний "очільник" відчував себе головуючим не на сесії, а на небі... - "БОГОМ"..!

Постійні приниження, недотримання регламенту, використання місця у президії у якості передвиборчої трибуни, безпідставні звинувачення, розповіді анекдотів, засівання зерном в обличчя депутатів, популізм, зневага та неадекватність Семеніхіна затягнулась на півтори години.

Так і не виставивши жодне питання порядку денного на голосування, грюкнувши кулаком по столу, неврівноважений мер переніс засідання, в черговий раз, сподіваючись, що приїде наступної суботи сюди вся Україна, яку він невтомно місяцями закликає.

Адже накерувався так, що ніхто у Конотопі уже і знати не хоче цього афериста.

Розкривається поступово справжній криміналітетний шахрай Семеніхін. Особисто розпускав кулаки та закликав до насилля присутніх!

Відверто вживає заходи не на попередження конфлікту, а на його розпал із силовим протистоянням!

Що це, бездарність, неспроможність керувати, господарювати, самовільне покидання воза, якого взявся тягнути, чи, може, яскрава демонстрація загострення хвороби?

Конотоп у глибокій остаточній прірві! Пора готувати сміттєві баки для такої ганьби - Семеніхіна та його "молодої команди», якщо медики та поліція не відреагують вчасно.

Душа болить за місто. Скільки втрачено часу та можливостей!?!

Інна Панченко

СЕМЕНІХІН ПІШОВ У ВА-БАНК. Зірвав сесію і зі своїми тітушками, завезеними з Києва, яким платить з міського бюджету, побив людей!

 «Ця сама тітушня била людей ще взимку (всі пам'ятають побиття у міськраді Романа Долі взимку), вони ж побили на травневій сесії представників «Самооборони» разом з її керівником Олегом Жуковим, начальника поліції Олексія Нештенка, журналіста Інну Панченко.

У якості винагороди за таку "роботу" Семеніхін щедро платив їм за рахунок вкрадених з міського бюджету грошей, а частину «свободівської» тітушні влаштував на керівні посади у Конотопську міську раду.

Сьогодні 1,5 години вів з трибуни передвиборчу агітацію, систематично принижуючи депутатів і звинуваючи колишню та теперішню владу в усіх негараздах, таким чином перекладаючи вину на інших злодюга-мер хоче приховати свої злочіни!!!

Хочу наголосити, що саме завдяки злагодженим діям поліції, сьогодні вдалося приборкати #покищомер #АртемСеменіхін разом з його київськими гастролерами.

Подивіться уважно лише один фрагмент, що дозволяє собі раніше судимий міський голова, підступно, ззаду, ударом в голову б'є людину, яка розбороняє натовп.

І це лише одна зафіксована крапля від того, що дозволяє собі цей аферист. ДАЛІ БУДЕ...»

Сергій Демеха

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО СПРОСТОВУЄ ЧУТКИ, ЩО В МІКРОРАЙОНІ «7 ВІТРІВ» НЕ БУДЕ ТЕПЛА

Для тих, хто сіє паніку в районі „7 вітрів”, що у 7, або 11, або 14 тис. мешканців району в цьому році буде відсутнє централізоване опалення. Це такий саме міф, як і все інше. Тільки у мене є одне питання. Навіщо йти до Сум та Києва з вигаданою проблемою, навіщо розбурхувати 100 тис. місто, якщо реальна інформація по котельні для професіоналів доступна і зрозуміла. В котельні за адресою: Клубна, 101-а я з депутатом міської ради Могиленко П.А. був ще 2 тижня тому. Для того, щоб зафіксувати реальний стан речей і зробити неможливими інсинуації з цього приводу. Котельня була підготовлена для опалювального сезону на той час відсотків на 85 – 90. Ніякої критичної ситуації не існує. Підготовлені 2 котли КВГ-6,5 та КВГ-10. Для довідки - для забезпечення теплом району «7 вітрів» достатньо потужності 6,5 т/год. Протягом 2014-2015 рр. на цій котельні був встановлений новий насос (Wilo) та нові пальники

Тарас Омельченко

МЕРУ КОНОТОПА ПОРАДИЛИ МЕНШЕ ЗАЙМАТИСЯ САМОПІАРОМ, БО МІСТО ВІДСТАЄ

Очільник області на засіданні колегії облдержадміністрації запропонував створити спеціальну комісію та перевірити стан підготовки Конотопа до опалювального сезону. Оскільки саме це місто має найнижчий показник готовності до зими.

«Нещодавно з’явилася інформація щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп, – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий. – І вона, на жаль, підтверджується. Адже в місті Конотоп найнижчий показник готовності галузі житлово-комунального господарства до зими – 78,4%. Також у місті залишаються непідготовленими 3,3 кілометра теплових мереж».

Ця інформація обурила голову облдержадміністрації Миколу Клочка: «Ми реально бачимо, що рівень підготовки міста Конотоп, на жаль, найнижчий в області. І тут проблема полягає, з одного боку, в некомпетентності керівництва міста, а з іншого – у невмінні налагодити нормальну роботу з місцевими депутатами, – зазначив він. – Але, тим не менш, ми не можемо кинути напризволяще мешканців міста Конотоп, тому найближчим часом прошу Сергія Лугового, як керівника галузі ЖКГ, створити комісію, безумовно, за участю представників конотопської влади, яка б перевірила на місці стан підготовки Конотопа до зими і зробила висновок з обов’язковим коментарем для засобів масової інформації. Адже необхідно, щоб про ці результати дізналися всі жителі Конотопа».

Стан підготовки до зими цього міста неприємно вразив усіх членів колегії, учасників засідання та депутатів обласної ради. Вони радили керівництву Конотопа менше займатися самопіаром і більше турбуватися про своїх жителів.»

sumynews.com.

 

БОЄЦЬ ІЗ КОНОТОПА СЕРГІЙ ГУЗЄВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ

         27 вересня у Києві відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА Всесвітньої ліги WWFC (World Warriors Fighting Championsip. Бої за титули чемпіонів світу, у яких взяли участь і українці, проходили у Палаці спорту. Серед учасників – уродженець Конотопа Сергій Гузєв.

В рамках турніру відбулося 11 боїв. На заключному етапі у ринзі зустрілись 34-річний уродженець Конотопа Сергій Гузєв і представник бразильської школи ММА Леандро Біспо, які змагались за вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 84 кг. Наш земляк здобув перемогу технічним нокаутом. Сергій Гузєв - чемпіон світу з панкратіону, володар Кубка світу з панкратіону, віце-чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, кращий боєць 2010 року клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, віце-чемпіон міжнародного командного кубка зі змішаних єдиноборств PROFC «Кубок Співдружності Націй», - пише konotop.in.ua

Переглянути поєдинок можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nfM980seV_0

 

ЗАПУСК ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ «Я МАЮ ПРАВО!» СПРОСТИТЬ ДОСТУП ГРОМАДЯН ДО ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ ЇХНІХ ПРАВ

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

«Захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми доносимо українцям інформацію про їхні права і вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Нагадаємо, загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

 

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Read more...

Телегурман 39

МЕР VS ДЕПУТАТИ

Че ргова спроба #пок и щ о м е р #АртемСеменіхін «порєшать» свої питання за рахунок коштів міського бюджету і знову використати депутатів в якості статистів - пішла прахом. На VI пленарне засідання з’явилось аж 15 "народних обранців". На прямому ефірі містяни обов’язково дізнаються, що у всіх проблемах міста, що виникли через непрофесійність, недбалість, та невміння працювати з людьми - винні депутати, Але!!!

В пропозиції до порядку денного 6 пленарного засідання 24 сесії: Питання 1- 6 – так звані «земельні питання» - розглядалися 2 тижні тому і негайної необхідності їх розгляду саме 14.09.2017 року не було. Хіба що «хтось» дуже сильно зацікавлений у прискоренні вирішення земельних питань по ринку «Невський», по «Інтерсу», по «Злагоді», та ще по ряду підприємств, які лобіюються окремими депутатами. Питання 7 – 11 – так звані «бюджетні питання». Відомо, що станом на 13.09.2017 року, крім звітів, жодне з них не було підготовано, а деякі навіть не були надруковані (див. фото). Словоблудство міського очільника про дороги, дахи, фасади – не варті навіть уваги освідченого громадянина, в тому числі і депутата. На жодне з питань по управлінню ЖКГ відповіді не було, розпорядники мало не «на коліні» писали потребу і підносили на підпис #покищомер, представників лікарень не було зовсім – це, за версією "молодої команди", і є серйозною підготовкою до сесії, з урахуванням того, що міський голова ще жодного разу не забув наголосити, що ці питання готові ще з березня.

P.S. Найкраща підготовка – імпровізація, але не в тих питаннях, що стосуються добробуту 100 -тисячного міста... Такий вигляд мають "підготовленні" рішення!

Сергій Демеха

 

НАТАЛІЯ ЛЬОВШИН: «У ВО «СВОБОДА» УПАСИ ГОСПОДИ ВИСЛОВИТИ СВОЮ ДУМКУ – ДОГАНА»!

Нагадаємо читачам, Наталія Льовшин, депутат Конотопської міської ради, обиралась від партії ВО «Свобода», отже, як народний обранець, працювала в команді міського голови. Але, як і у випадку з іншими депутатами та колишнім начальником відділу внутрішньої політики Інною Панченко (про її погляди ми писали у попередньому номері газети «Телегурман», - ред.), як кажуть, найшла коса на камінь, погляди тодішніх однопартійців розійшлися і жінка принципово вийшла з рядів «свободівців». Але не припинила активну громадську діяльність, добросовісно виконує обов’язки депутата! З цього приводу, як колишній представник «молодої команди» мера, цікава її думка і враження! Адже це саме той випадок, коли «сміття з хати вимітають», тобто з її слів громада має можливість дізнатись про «внутрішні відносини» в так званій «молодій команді»!

Отже, надаємо слово Наталії Льовшин: «Ого собі - резонанс... на царя-батюшку посміли скоїти замах, та ще й у передбачений Законом спосіб?! Геть обнагліли - книжок начитались розумних, окрім партійного статуту та програми... це ж великий гріх - самоосвітою займатися, за таке - догана, як мінімум (точно знаю, бо ледь не отримала свого часу); на сторінці поститься тільки те, що "можна", а іншого і «ні-ні»!!! І говорити можна тільки те, що погоджено партією (упаси господи висловити свою думку - догана); функція жінки - народжувати дітей і варити борщ, якщо жінка стала політиком - всьо, вже не жінка, тільки заїкнись про гендерну рівність - заплюють, і догану втулять. А ще треба обов’язково вміти виконувати команду "фас" на людей, і не має значення, що то за людина, чи знайомі ви особисто, а може в житті поза партією ви товаришуєте?.. Хоча, яке життя поза партією?! Аксіома: чоловік незгоден з партійним керівництвом - дружина має подати на розлучення, не зробила - травімо її, "фас"! Не хочете? - і на вас буде "фас". А висновки? - та які тут можуть бути ще висновки?..

Наталія Льовшин

 

ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ СТОСОВНО ЗЛОВЖИВАНЬ АРТЕМА СЕМЕНІХІНА 

Активісти з депутатами поскаржились прокурору області на неналежний стан розслідування кримінальних проваджень стосовно мера Конотопа.

Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук 20 вересня 2017 року провів особистий прийом громадян у Конотопській місцевій прокуратурі. За правовою допомогою до очільника прокуратури Сумщини звернулося 5 мешканців м. Конотоп і Конотопського району з питаннями, що стосувались розслідування кримінальних проваджень, оформлення права власності на землю, недобросусідських відносин тощо. За кожним із звернень керівник відомства надав людям фахову допомогу.

Окрім того до прокурора області звернулась група місцевих депутатів разом з активістами, які поскаржились на протиправні дії посадових осіб Конотопської міської ради та її виконкому, а також на неналежний стан, на їх думку, розслідування кримінальних проваджень стосовно міського голови Артема Семеніхіна. Віталій Матвійчук запевнив їх, що розслідування буде проведено об’єктивно та неупереджено.

На даний час прокурором області вже заслухано стан розслідування вказаних проваджень, вирішується питання про визначення підслідності за іншими органами слідства.

Слід зазначити, що така форма роботи, як здійснення особистого прийому громадян за місцем їх проживання, ефективна і для мешканців області, і для керівництва прокуратури, - інформує прес-служба прокуратури області.

 

КОНОТОПСЬКИЙ ЯЛТИНСЬКИЙ СТРАТЕГ…

Виявляється, Конотоп вийшов на міжнародний рівень! Вірний поплічник мера Степанченко, котрий явився глядачам у телеефірі, виявляється, стояв біля самої Кондолізи Райз і нюхав її парфум, а потім навіть зумів задати питання міністру оборони США і дуже здивувався, коли той відповів на запитання. Особливо дивним для нього є сам факт відповіді, бо молода команда «свободівців» на жодні незручні питання взагалі не відповідає, а тут таке диво! У Конотопі вже давно немає відповіді, чому мерія не здійснює прозорих закупівель, чому гроші спрямовуються виключно у фірми «свободівців», або наближених до тіла мера, чому чесні підприємці міста мусять будувати де-інде, а самі чесні заступники мера за гроші платників податків нюхають пані Кондолізу, а не готують місто до зими.

Вірний заступник повідомив також, що мер після того як повернеться із відрядження, куди сам себе направив, мабуть знов за 3 700 гривень добових, кинеться на підвищення плати за проїзд. Глядачі зрозуміли, що це головне, що турбує міську раду. А заступник мера Іноземцева обурювалася, що деякі депутати її навіть не впізнають і взагалі нічого не просять. Вона забула, що депутати ще минулого року подали пропозиції про першочергові роботи на прибудинкових територіях, дахах, водовідливах, дорогах, підвалах, а процент виконання цих замовлень – нуль відсотків!

А ще Іноземцева повідомила, що ми не працюватимемо за схемами депутатів, а працюватимемо за своїми схемами і стиснула у кулачці ключики від новенького авто, придбаного непосильною працею на посаді чиновника місцевого саморядування…

А наприкінці заступник Степанченко заявив про велику стурбованість, що депутати наклали на апетити мера табу. Це, мовляв, не дає конотопським молодим мільйонерам Степанченку і Семеніхіну “освоїти” грошики так, як вони  звикли це робити. Він взагалі заявляє, що не розуміє, як це витрачати гроші “прозоро”. “Що це значить?”, - пафосно запитує він у телеглядачів і жодного поруху сумління у нахабних очах прочитати неможливо.

А може настав час їх навчити?

 http://politika-konotopa.tk/ konotopskyj-yaltynskyj-strateg/

 

ВО "СВОБОДА" ПРОТИ ПРОСТИХ СЕЛЯН!?

Не так давно я писав про перевірку обласної державної виконавчої служби на Конотопському молокозаводі (який входить в структуру холдингу «Мілкіленд», - ред.) та про неадекватну поведінку «свободівця», депутата міської ради Івана Клименка по відношенню до селян. Нагадаю, що він звинуватив поважну людину, керівника господарства (ВАТ «Радгосп-Шевченківський, - ред.) Миколу Зінченка, який уже майже два роки б'ється як риба об лід у пошуках правди, у корупційній змові зі своїми боржниками та власній зацікавленості у невиплаті боргу.

Скажу чесно, тоді я подумав про інтелектуальні та психічні проблеми зі здоров'ям депутата.

Але після 15-ої сесії Сумської обласної ради 15 вересня, на яку я підготував депутатський запит стосовно підвищеного контролю за даною резонансною справою та проведення перевірки щодо неналежного виконання службових обов'язків посадовими особами, найгірші сподівання підтвердились.

Микола Биркун, депутат обласної ради ЄДИНИЙ з 51 присутнього обласного обранця, який проголосував проти повернення 4,5 мільйони гривень селянам.

43 "за", 1 "проти". Цей голос насправді проти селян, проти простих людей, які мозолями на своїх руках заробили і не можуть повернути те, що їм належить.

Виходить, націоналісти підтримують олігархічні монопольні групи та шахрайські схеми збагачення молочних магнатів, які ведуть свій бізнес в тому числі у Рос. Федерації.

У мене питання до Тягнибока, чи саме це прописано в новій редакції Програми захисту Українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року?

Чи не є це зрадою народу України та справжнім обличчям націоналізму «по-свободівськи», головною метою якого є власне збагачення та шкурні інтереси?

А може це просто результат "політики партії" головного «свободівця» Сумщини #покищомер #АртемСеменіхін, який сам на лаві підсудних побував та всю свою свиту туди тягне?

Сергій Демеха

 

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА НАПИСАЛИ ТА ПЕРЕДАЛИ ЗВЕРНЕННЯ НА ІМ'Я МІСЬКОГО ГОЛОВИ, В ЯКИХ ЗАЗНАЧЕНИЙ РЯД ВИМОГ

С о н ц е с л а в а Азовська, речник в ГО «Цивільний корпус «Азов»: «5 вересня представники громадських організацій міста Конотоп, а саме: ГО "Конотопський козацький полк", ГО "Правий сектор", ГО "Цивільний корпус "Азов", Спілки "Ветеранів Афганістану", ГО "Всеукраїнське об'єднання УБД" під час спільних зборів написали та передали звернення на ім'я міського голови, в яких зазначений ряд вимог з дорученням передати їх на розгляд депутатів міської ради і після детального розгляду та вивчення, зазначених у зверненні питань, винести їх на розгляд міської сесії.

А тепер передісторія.

Вже досить тривалий час деякі телеканали, сторінки газет та інтернету рясніють яскравими заголовками та гучними заявами про те, який же в Конотопі неперевершений міський голова. А й справді, на перший погляд звичайному пересічному громадянинові, зайнятому своїм побутом і безгрошів'ям, чого ще й бажати? Патріот, "атошник", господар з гучними заявами.

Але! Активна частина міста, а саме представники громадських організацій Конотопа знають зовсім іншу сторону цієї роботи! За два роки господарювання очільника та його протистояння з місцевими депутатами місто опинилося в кризовому стані. Але про це пізніше...

Наразі хочеться розкрити тему, яка стосується учасників бойових дій. А саме тих бойових дій, які зараз ведуться на Сході нашої країни, і в яких сам мер особисто брав участь. Загальновідомий факт про те, що очільник нашого міста дуже полюбляє одягатися в камуфляжну форму, саме таку, як носять наші побратими, створює собі позитивний імідж відчайдушного захисника та воїна. І ніби то й робить вигляд, що співчуває всім "атошникам" і дуже хвилюється за їх стан, умови життя та проблеми, та насправді ситуація виглядає протилежним чином.   

 

Проблеми учасників бойових дій не є навіть темою для розгляду. Тому представники громадських організацій Конотопа об'єднуються в єдину силу, щоб врешті-решт навести порядок  у рідному місті».

Read more...

Телегурман 38

«МЕР КОНОТОПА В АГОНІЇ ПІСЛЯ ЧЕРГОВОГО  «ДИВНО ПІДГОТОВЛЕНОГО» ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ КИНУВСЯ  НА ПОЛЮВАННЯ ЗА ДЕПУТАТАМИ-БЮДЖЕТНИКАМИ»  

Вчора, 13 вересня, о 10.30 ранку мені зателефонували з оргвідділу та запросили на 10..00 сьогодні на чергове пленарне засідання. Я запитала, чи плануються засідання депутатських комісій? Мені відповіли, що на 14.00 будуть бюджетна та земельна комісії, і якщо хочемо, то можемо туди приходити. Інші комісії не заплановані. Вирішила піти, щоб дізнатися, які ж питання виносяться на розгляд. Там депутатам, які прийшли, надали цілу кіпу нових рішень, а сьогодні додали ще стільки ж (дивіться на фото).

Була здивована тим, що друкували матеріали сесії на ще дійсних довіреностях та інших документах з живими печатками мешканця Буринського району пана Ладухи (цікаво, як ці папери потрапили до Конотопської міської ради?).

Прогнозовано, що шосте пленарне засідання так і не відбулося через відсутність кворуму. Не всі депутати були повідомлені про сесію, не всі змогли скоригувати плани. А ще я точно знаю, що всі депутати не встигли підготуватися до голосувань.

Яку мету переслідував мер, коли не дав депутатам на вивчення матеріалів навіть доби часу? І чому тільки бюджетні та земельні питання? Адже відомо, що попереднє пленарне засідання відбулося рівно 2 тижні тому. Так само рівно 2 тижні залишилося до чергового планового пленарного засідання (28 вересня). Якщо мер хотів так швидко провести пленарне засідання, то мабуть мав надію, що воно таки відбудеться. Інакше для чого? Схоже, у мера пекельна потреба терміново дірватись до бюджетних грошей. Останнім часом він дуже часто плутає власну кишеню з бюджетом громади, Семеніхін наліво й направо роздає "подарунки" за своєю ініціативою, але чомусь за кошти конотопчан. Щось у мера пішло не так, і обіцяні "договорняки" не спрацювали.

Через таку невдачу мер Конотопа в агонії після чергового "старанно підготовленого" пленарного засідання кинувся на полювання за депутатами-бюджетниками (Омельченко Т.П., Гричановський А.М., Юрченко О.В.) та ще попутно відвідав котельні.міста (дивіться відео в ФБ). Коли ж нарешті життя в Конотопі увійде в правове русло? Питання в першу чергу до правоохоронних органів!

Інна Пащенко

ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ З БОКУ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Виправити їх вимагають депутати в своїй заяві до мера та секретаря міської ради Депутати Конотопської міської ради VII скликання 14 вересня написали та підписали звернення на ім’я голови Конотопської міської ради Семеніхіна А.Ю. та секретаря Конотопської міської ради Багрянцевої О.Ю. У тексті заяви буквально значиться наступне:

«У зв’язку з тим, що розпорядження міського голови № 291-ОД „Про 6 пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради” було доведено до відома депутатів Конотопської міської ради всього лише за добу до проведення пленарного засідання, постійні депутатські комісії не проводились, проект бюджету взагалі відсутній, депутати Конотопської міської ради з метою правового врегулювання, недопущення порушення Конституційних прав громадян вимагають: 1. Провести 6-е пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради згідно плану роботи міської ради 28 вересня 2017 року о 10:00. 2. Надати до 18 вересня 2017 року підготовлені згідно регламенту та Законів України проекти рішень сесії. 3. Організувати та зебезпечити проведення засідань постійних депутатських комісій 25 та 26 вересня 2017 року».

Далі слідують підписи депутатів: Т. Омельченко, О. Кирій, І. Огрохін, В.Бібік, О. Юрченко,Т. Сизон та інші.

 

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЙ ДЕМЕХА РОЗПОВІВ ПРО НАПАД НА ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ТА АКТИВІСТА

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха розповів про події, свідком яких став особисто:

«Щойно став свідком того, як у прямому ефірі у Фейсбуці поки що міський голова Артем Семеніхін фактично зірвав учбовий процес у 5-ій школі та пригрозив директору школи Олександру Юрченку звільненням за те, що він не прийшов на непідготовлене пленарне засідання сесії. Семеніхін грубо порушив ЗУ та значно перевищив свої службові повноваження. А тому відразу видалив відео прямого ефіру зі сторінки у Фейсбуці. Я разом зі Спартаком Сергієнко (громадський активіст, - ред.) поїхав до школи і побачив, як "радники" та поки що мер Артем Семеніхін "пресують" директора. Побачивши мене зі Спартаком Сергієнко, мер та його свита вчинила напад та завдала тілесних ушкоджень Спартаку. Розпускали руки мер разом з "радником" Благодарним, нач. ЖКГ Фещенко та заступником Іноземцевою, також якийсь невідомий мені бородань та Стас Некрасов (дир.міськ. лазні). «Набігав» на добрячу кримінальну статтю і тому відразу хоче замести сліди злочину. Але є свідки. Далі буде...», - повідомив Сергій Демеха.

Сергій Демеха

 

СЕМЕНИХИНА НЕ ПУСТИЛИ НА ПОРОГ

Как мэр Конотопа с метлой конотопской ведьмы прорывался к губернатору

Сегодня,  в пятницу 15 сентября, мэр Конотопа Артем Семенихин устроил скандал в здании облсовета и в облгосадминистрации. Прибыв в здание Дома советов, где проходила сессия облсовета, за 5 мин. до ее окончания, он вместе со сторонниками попытался войти в зал, однако двери на первом этаже были закрыты, возле них находились работники полиции. Тогда мэр Конотопа попытался выломать двери, но это ему не удалось. Происходящее чиновник сопровождал обвинительными выкриками в адрес главы ОДА Николая Клочко, который якобы дал такое распоряжение. Он также заявил, что полиция не пускала его в здание Дома советов. После окончания сессии скандал продолжился возле входа в здание ОГА. Мэр Конотопа дал комментарии, в которых он обвинил главу ОДА в том, что он с помощью подконтрольных ему депутатов якобы блокирует проведение в Конотопе сессии горсовета, назвал его «агентом ФСБ» и «коррупционером». Потом мэру принесли метлу и он вместе со сторонниками начал прорываться в приемную ОДА. При поддержке сторонников он прорвал пост охраны внутри подъезда, однако в приемную ему прорваться не удалось. Поэтому метлу он вручил одному из людей в камуфляже, который находился возле дверей. После этого мэр заявил, что будет инициировать отчет главы ОГА Николая Клочко на следующей сессии облсовета и голосование вопроса о недоверии ему. При этом он отрицал, что у него с губернатором личностный конфликт. На этом скандал закончился. Полиция никого не задерживала, - сообщает «Панорама».

 Сергей Бондаренко ,rama.com.ua

 

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО: «У МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРОЯВИВСЯ НОВИЙ ОРГАН»

Депутат Конотопської міськради Тарас Омельченко: «Це пост за квітень 13 року. Нічого не змінилося. Відгадайте загадку. Кому належать слова про "орган міського голови"? https://m.facebook.com/story.php…

Днями прочитав статтю в газеті «Конотопський Край» (до речі, співзасновник – Конотопська міська рада) стосовно висловлення недовіри Конотопському міському голові. Після цього цікавого факту «Українська Правда» розповіла: «У Конотопі Сумської області депутати міськради висловили недовіру міському голові Василю Дзеду.» Факт є факт! Але не для «Конотопського краю»… Цитата : «У зв’язку із вказаним вище від депутатів надійшла пропозиція включити до порядку денного питання про оголошення недовіри міському голові, за що більшість із них віддала свій голос «за». Все! Тільки до порядку денного! Днями ми с депутатом (уточнення, колишнім депутатом Сергієм Концедалом, - ред.) Sergey Kontsedal провели дружню профілактичну бесіду в редакції газети «Конотопський Край»! Але маленький лікбез про структуру міської ради та її виконавчих органів не до чого не привів. На наше запитання «Чому недовіра міському голові не тема №1 для міської громадсько-політичної газети, чому в статті згладжуються гострі кути?» відповідь була майже анекдотична: «Тому що ми (газета) – орган міського голови!!!» Як Партія Регіонів не лишала членства Конотопського міського голову, а у нього проявився новий орган!

Тарас Омельченко

 

БЕЗНАКАЗАНІСТЬ ПОРОДЖУЄ БЕЗЗАКОННЯ! ГЕТЬ МЕРА СЕМЕНІХІНА! ДОСИТЬ ЗНИЩУВАТИ МІСТО! ДАЙТЕ НАМ СПОКІЙ ТА МОЖЛИВІСТЬ ДОБРОБУТУ ЗА НАШІ Ж ГРОШІ!

Громадський діяч, позаштатний кореспондент обласної громадсько-політичної газети «Сумщина» Інна Панченко:

«Міський голова - це не лише той, хто може транжирити гроші, яких повна казна. Це людина, яка має здатність домовлятися, чути, слухати, вміє вести діалог, яка переживає, поважає та відповідає за кожного свого мешканця. Це господарник, який вміло вирішує проблеми міста, а не популяризує кожен свій крок до вбиральні. Це одержима ідеєю процвітання рідного міста людина, а не шоу-мен! Це взірець для наслідування, а не сором на весь світ! Всі, кому не сила мовчати, кому боляче, кому не байдуже, для кого неприпустиме свавілля та приниження, брехня та популізм, зневага до освітян, медиків, комунальників, простих мешканців! Давайте консолідуватися! Те, що дозволив собі сьогодні міський голова, не гідне нас, українців, конотопців! Скільки можна дозволяти по собі топтатися, скільки ще будемо спостерігати, як об шанованих у місті людей витирає ноги банда заїжджих «свободо-фашистів»-гастролерів ?!

Не відчуваючи землі під ногами, не знаючи про культуру, дипломатичність, етику та норми поведінки, він дозволяв собі вриватися у будь-які двері та грубо перевищуючи свої повноваження "відчитувати" депутатів.

Хоча основна діяльність обранця народу за місцем роботи, згідно Закону, ніяким чином не може потерпати утисків та втручання через його депутатську діяльність.

Особливо, якщо мова іде про освітян. Найбільше сьогодні дісталося Олександру Юрченко, директору 5 школи, який більше 30 років присвятив себе дітям.

"Я тебе за ухо виведу звідси. Пиши заяву на звільнення" - чути поважній людині від "сопляка" як мінімум дико та неприйнятно.

Це нас не стосується. Індивідуально. Сьогодні. Поки що...

Закриємо очі і вуха - завтра опиниться на вулиці кожен, хто лиш подумає "криво" в бік міського голови або відмовиться витанцьовувати під його дудку.

А тим часом місто зубожіє. Жити в ньому небезпечно. Деградує Конотоп, культура, економіка, норми права, Закону, знищується цінність та гідність людини, а відтак і нашої громади.

Інна Панченко

 

#АРТЕМСЕМЕНІХІН, ГИДКО ВІД ВАС, ІДІТЬ В Д*ПУ!

Нагадаємо читачам, Інна Панченко працювала в команді міського голови на посаді начальника відділу внутрішньої політики. Але, як кажуть, нашла коса на камінь, і дівчина під тиском голови була змушена піти з посади «у декретну відпустку по догляду за дитиною». Але не припинила активну громадську діяльність! З цього приводу, як колишній представник «молодої команди» мера, цікава її думка і враження! Адже це саме той випадок, коли «сміття з хати вимітають», тобто з її слів громада має можливість дізнатись про «внутрішні відносини в «молодій команді! Отже, надаємо слово Інні Панченко:

«Уже давно не критикую міського голову, намагаюся якомога менше озвучувати незручні для нього теми, наводити факти відкритого, відвертого свавілля, аморальності та беззаконня! Навіть свою позицію щодо подій у місті намагаюсь не висловлювати. Хоча мені болить.

Живу насиченим життям, не по сценарію Артема Юрійовича, який він мені провокував при моєму залишенні посади: "Я зроблю так, що тобі доведеться виїжджати з міста, жодна людина з тобою не буде вітатися, заберу у тебе дітей і тебе покине чоловік, зруйную твоє життя... "

Попри спроби, кишка тонка у вас, Артеме Семеніхін, проти мого запалу, ентузіазму, імунітету та нескореності.

Я спокійно і прекрасно живу без вашого "сприяння", на відміну від вас. Про це свідчить ледь не щоденний "піар" мене з ваших вуст на кожному прямому ефірі, ледь не на кожній нараді, на який я закриваю очі, адже вважаю таку поведінку з вашого боку хворобою.

А вже ж майже рік, як наші професійні стежки розійшлися, пора б і відпустити... .

Як жінка чоловіку, який не достойний так називатися, як проста дівчина без статків, "криші", влади, посади, бізнесу, хочу висловити вам свою відразу за "схватити оту Інну Панченко за вухо" та за "рило".

Ви своїми висловами вчергове травмували психіку культурних, мислячих, освічених людей нашого міста та підтвердили свій статус з дитинства неотесаного безкультурного грубіяна з проявами ідіотизму.

Разом з тим, дякую вам за "внесок" у виховання моїх дітей та подарований гарний настрій, а значить і продовжене життя. Тепер фраза у виховному та освітньому процесі "а то Семеніхін прийде, скрутить за вухо" стала "розгрузочною" у будь-якому прояві непокори. Навіть чоловік взяв собі на озброєння. Тепер буду його не лише любити, а й боятися, бо "Семеніхін за ухо схватить і "рило" натовче, і санітарів викличе". А це вже вагомий аргумент.

Це жартома. А взагалі, спасибі вам, Артеме Юрійовичу, за надану значимість у житті міста. Приємно, що саме я, з ваших вуст та хворобливості, маю настільки потужний вплив на добробут Конотопу, саме від мене залежить неодноразово озвучений плачевний стан дитячого відділення ЦРЛ. Напевно потрібно оновити у вашій пам'яті мою статтю та відеозвернення, коли за часів регулярних засідань сесій я била на сполох за стан дитячого відділення.

Напевно треба оприлюднити запис В. Носача, який детально наголошує на тому, скільки разів він оббивав пороги вашого кабінету з приводу виділення коштів на ДВ, а ви і слухати його не хотіли, аргументуючи, що, мовляв, не на часі, почекає, немає грошей...

Окремо хочу сказати про золото на руці депутата м.р. Наталії Демехи. У наш час кожна 17-річна дівчина "обвішана" золотом. Так склалося, що люблять українці ці прикраси. Ледь не в кожної медсестри (а їхня праця, на жаль, одна з найменш оплачуваних), коли приходиш на прийом до лікаря, виблискують золоті перстні на руках та ланцюжки на шиях.

Ледь не кожна мама чи хрещені батьки вважають такі подарунки найкращими для своїх дітей, даруючи їх на дні народження та знакові події. У мене також є перстні ледь не на кожен палець, адже раніше, з моменту освідчення, 12 років тому, мало не щороку мені чоловік , мама, брат намагалися подарувати такий подарунок, щоб "пам'ять була". Це своєрідна культура українців, якою нікого не здивуєш.

Тому ваш аргумент щодо професійних якостей депутата, нікчемний та занадто низький.

А от ви краще розкажіть про себе, про свої ланцюги "в палець" на шиї, про вартість більш, ніж за 10 тисяч гривень однієї лише шкіряної сумочки, якою Марина Божок вихваляється як подарунком від вас, про заправку вашого авто для роз'їзду по Україні і за межами у власних справах за талони з бюджетних коштів з бухгалтерії, про готелі з номерами, дорожчими ніж одна лише "рука Н. Демехи", в яких ви так любите зупинятися. Хоча це уже настільки очевидно, що нікого не цікавить.

Хворий ви, Артеме Юрійовичу, дуже хворий. Бездарний керівник, який через заздрість, жадобу до легких грошей та манію величі порозганяв від себе усіх одержимих роботою людей, професіоналів, залишивши поряд лише підлабузників-маріонеток, яких тримаєте лише "гривнею".

Не можете ви себе, скандального, невдячного, безкультурного гундоса, опанувати. Вам подобається створювати навколо себе болото бруду і самому, як свині, чи то пак, кнуру, у ньому копирсатися. Ви шаленієте від кількості власне оголошених до себе "ворогів".

А відтак, і навряд чи настане спокій та процвітання у нашому місті. Жаль. Соромно за вас, пане міський голова!

P.S.: Сергій Демеха, Вас нарешті назвали депутатом обласної ради, а це визнання. Влада зганьбилася на власному піарі з незаконного відкликання.

 

Інна Панченко

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family