wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Економіка

ПІЛЬГИ РОЗРАХУЮТЬ…

 

 В липні 2016 року для переважної кількості пільговиків буде проведено розрахунок права на пільги на період з 01.07.2016 по 01.07.2017 (окрім осіб, у яких період розрахунку права на пільги індивідуальний за особистим зверненням). При визначенні права на пільги застосовується величина доходу, яка дає право на податкову соціальну пільгу - 1930,0 грн., до розрахунку беруться доходи за попередні 6 місяців, - повідомляють в управлінні соцзахисту населення.

   До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія; заробітна плата; грошове забезпечення; стипендія; соціальна допомога (крім частини допомоги, виплата якої здійснюється одноразово:  при народженні дитини;  при усиновленні дитини; на поховання; одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності); доходи від підприємницької діяльності; допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування.

   Сім'ї, в яких проживають лише непрацездатні особи (пенсіонери та інваліди) та особи, які отримують тільки соціальні допомоги, до управління особисто можуть не звертатися. Інформація про їх доходи завантажується автоматично з бази даних  одержувачів пенсій та допомог після чого визначається право на пільги. Але особам, які отримують виплати, що здійснюються фондами соціального страхування, необхідно надати довідку про доходи за 6 місяців (з січня по червень 2016 року).

   Наголошуємо, що пільговикам, які працюють або у складі сімей яких є працездатні особи, розрахунок права на пільги автоматично не проводиться.

   Даній категорії пільговиків до управління соціального захисту населення  необхідно в липні 2016 року подати декларацію про доходи сім’ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

   В разі ненадання пільговиком в липні 2016 року декларації про доходи, пільги припиняються. Визначення права на пільги та їх поновлення буде проводиться з місяця надання декларації про доходи.

    З питання надання роз’яснень просимо звертатися за адресою: м.Конотоп, пр.Миру,6, кімната №11, управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, телефон для довідок 2-63-53.

Read more...

Конотоп відвідали шведи

Представники шведської держави готові виступити в якості інвесторів міської системи опалення. Домовленість про це була досягнута у стінах мерії на початку березня.

Read more...

«Ощадбанк» оновлює потужності й принципи роботи з клієнтами

Нещодавно,10 лютого  2016р., у м. Конотопі  відкрито відділення «Ощадбанку»  після ремонту. «Ощад» змінив стиль комунікації. Як усередині колективу, так і з клієнтами. Змінюється країна, змінюється банк, змінюємося й ми. Головний наш принцип – живе спілкування.  Простота й лаконічність.  Замість монологу відвертий діалог. Саме на цих засадах було створено Маніфест «Ощадбанку», який є нашим кредо, дороговказом і керівництвом до дії.

IMG 20160210 160252

«Ощадбанк»  запустив новий універсальний продукт «Моя картка». Це безкоштовна миттєва «точка входу» в «Ощадбанк», доступна всім клієнтам. Її користувачі отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, здійснення комунальних платежів без черг, системи дистанційного обслуговування «Ощад 24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», інструмента електронної ідентифікації OschadBankID для отримання адміністративних послуг.

Read more...

В Україні нарешті з'являться PayPal, ApplePay, GoogleWallet та інші міжніродні платіжні системи

З 13 лютого Нацбанк дозволив знімати готівкові кошти. отримані через закордонні платіжні системи не тільки підприємцям, але і звичайним громадянам. Це зроблено для того, щоб в країну прийшли PayPal, ApplePay, GoogleWallet.

Національний банк України затвердив нові правила використання електронних грошей в Україні. Постанова дозволяє від тепер не лише торговцям, але й кожному користувачу (фізособі-резиденту) отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом - пише nv.ua.

Але одержати на свій рахунок іноземну валюту, переказану із-за кордону, громадяни матимуть змогу лише від таких міжнародних систем інтернет-розрахунків, які забезпечують ‘‘погашення електронних грошей шляхом перерахування коштів на рахунок користувача’’ в банку-резиденті.

У Нацбанку стверджують, що внесені зміни направлені на забезпечення подальшого розвитку роздрібних безготівкових платежів. Зокрема, мова йде про спрощення умов входу на український ринок міжнародних платіжних систем PayPal, ApplePay, GoogleWallet та ін.

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family