wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Про це у ході зустрічі з сільгоспвиробниками району наголосила начальник управління Держгеокадастру у Конотопському районі Ірина СОПРУН.

У формі конструктивного діалогу, присутні обговорили необхідність проведення нормативної грошової оцінки земель, що перебувають у користуванні суб’єктів господарювання.

«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель необхідно провести протягом 2016 року, - підкреслила Ірина СОПРУН, - адже це є і необхідною базою для оподаткування земель, і, відповідно – одним із джерел наповнення бюджету».

Представники Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області роз’яснили порядок нарахування та сплати податків аграріями, які перебувають на фіксованому сільськогосподарському податку, - повідомляє офіційний сайт Конотопської райдержадміністрації

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family