wrapper

Цікаве

Нещодавно,10 лютого  2016р., у м. Конотопі  відкрито відділення «Ощадбанку»  після ремонту. «Ощад» змінив стиль комунікації. Як усередині колективу, так і з клієнтами. Змінюється країна, змінюється банк, змінюємося й ми. Головний наш принцип – живе спілкування.  Простота й лаконічність.  Замість монологу відвертий діалог. Саме на цих засадах було створено Маніфест «Ощадбанку», який є нашим кредо, дороговказом і керівництвом до дії.

IMG 20160210 160252

«Ощадбанк»  запустив новий універсальний продукт «Моя картка». Це безкоштовна миттєва «точка входу» в «Ощадбанк», доступна всім клієнтам. Її користувачі отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, здійснення комунальних платежів без черг, системи дистанційного обслуговування «Ощад 24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», інструмента електронної ідентифікації OschadBankID для отримання адміністративних послуг.

Ми знаємо, що у нас є велике коло клієнтів, які звикли і хочуть оплачувати комуналку лише в «Ощадбанку». І, на жаль, у «комунальні» дні маємо значні черги у відділеннях. Наше завдання сьогодні – запропонувати людям зручний інструмент для вирішення цього питання. Черги мають піти в минуле. Спільна акція з нашим партнером Portmone.com – важливий крок у цьому напрямі. МИ впевнені , що користувачі «Моєї картки» оцінять пропозицію, яка надає можливість зекономити не лише час, а й кошти.

IMG 20160210 161427

Поєднуючи інноваційність та зручність «Моєї картки» «Ощадбанку» з простотою онлайн-платежів Portmone.com, ми прагнемо зробити життя людей простішим та повернути їм час, який вони зараз витрачають на сплату рахунків.

IMG 20160210 162854

Розпочав роботу новий сайт «Ощадбанку»  www.oschadbank.ua. Головна відмінність цього ресурсу – принципово нова клієнтоорієнтована концепція. Сайт повністю спрямовано на зручність подання інформації та продаж банківських продуктів всім категоріям клієнтів.  

За останні два роки «Ощадбанк» зробив вагомий крок вперед у напрямі розвитку дистанційного банкінгу. Завдяки онлайн-сервісам клієнти мають змогу поповнити мобільний, здійснити оплату комунальних рахунків,  Інтернету, кабельного телебачення тощо.

Новий сайт «Ощадбанку» – це ще один крок назустріч клієнтам – фізичним особам, малому й середньому бізнесу та великим корпораціям і компаніям. У структурі сайта всі банківські пропозиції згруповано та розміщено за розділами. В оновленому інтерфейсі ми пропонуємо користувачам зручні калькулятори та заявки на продукти, швидку навігацію, можливість одразу замовити консультацію, розрахувати відсоткову ставку по кредиту або депозиту. Також незабаром з’явиться можливість отримувати попередні рішення стосовно кредитоспроможності та багато іншої корисної інформації.

Last modified on Субота, 19 березня 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family