wrapper

Цікаве

    17 листопада в актовому залi КIПТу вiдбувся сольний концерт в акустицi лiдера гурту "Монолiт" Костянтина Гордейчука. Реалiзацiя цього проекту стала можливою завдяки спiльнiй роботi вiддiлу iнформацii та пропаганди Конотопського штабу НВР "Правий Сектор" (керiвник Геннадiй Тарасенко) та гурту "Монолiт".

     Гурт завжди бере участь у благодiйних концертних програмах на пiдтримку "здорового способу життя". В нашому мiстi це був перший сольний виступ Костянтина, в якому зустрiч з глядачами проходила у форматi вiдкритого спiлкування. По закiнченню концерту всi мали змогу сфотографуватись та отримати автограф вiд К.Гордейчука. Органiзатори заходу висловлюють вдячнiсть всiм, хто допомiг в реалiзацii цього заходу, а саме: депутату районної ради Леоніду Буту, меценату Віталію Демидку, ТРК ежа" та дизайн-студiї "Арго".

                                       Iнформ.вiддiл

 

Конотопського штабу НВР"ПС"(друг Тарас).

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family