wrapper

Цікаве

Міліцейські новини

Працівники поліції розшукують шахраїв, які дурять конотопчан

   Попри застереження поліцейських бути уважними та обережними під час операцій купівлі-продажу через мережу Інтернет, жителі Конотопа продовжують втрачати власні заощадження. Лише за два дні продавці неіснуючих товарів «заробили» на довірливих громадянах на суму понад дві тисячі гривень.

   Першим до чергової частини відділу поліції з повідомленням про шахрайство звернувся 36-річний мешканець Конотопа. Чоловік розповів, що переглядаючи сторінку відомого інтернет-сайту, натрапив на приватне оголошення про продаж стільникового телефону. Оскільки ціна товару була значно нижчою, ніж у торгівельних точках, вирішив його придбати. Домовившись про покупку з продавцем, перерахував на запропонований рахунок банківської картки гроші в сумі 1 500 гривень. Але, очікуваного гаджету чоловік так і не отримав, тому за допомогою звернувся до поліції.

   У подібній ситуації опинився і 65-річний конотопчанин. Пенсіонер вирішив придбати через мережу Інтернет мінітрактор. Транспортний засіб з повною комплектацією продавав мешканець Львівської області за 8 тисяч 499 гривень. Тож, обговоривши умови купівлі-продажу, перерахував на рахунок зловмисника половину вартості доставки товару, а саме – 1 112 гривень та став чекати смс-повідомлення з номером накладної. Проте у визначений термін товару чоловік так і не отримав, що ж до продавця – той перестав виходити на зв'язок та видалив всі свої оголошення.

    За цими фактами в поліції вже відкрити кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та проводять досудове розслідування.

   «Ми вкотре радимо громадянам бути розсудливими в своїх діях під час покупок товарів за допомогою Всесвітньої мережі, - говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Перш за все, необхідно пам'ятати, що на тому кінці дроту може бути звичайнісінький зловмисник, а об’ява – «фейковим» оголошенням. Та якщо ви все ж таки зважилися на покупку, то краще користуватися послугою накладений платіж. Це трохи збільшить її вартість, проте ви не лише отримаєте очікуваний товар, але й зможете перевірити його технічний стан, і в разі виявлення недоліків – повернути продавцю».

 

Сектор комунікації поліції Сумської області

Read more...

«СИЛОВИКИ» ПРОВЕЛИ БРИФІНГ: «МИ НЕ ДОПУСТИМО ФУНКЦІОНУВАННЯ НЕЗАКОННИХ ГРАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

         24 червня відбувся брифінг для ЗМІ, у ході якого керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида та начальник Конотопського міського відділу поліції Олексій Нештенко ознайомили пресу з деталями проведених заходів у припиненні діяльності незаконних гральних закладів.

 

-      У поточному році правоохоронцями Конотопщини приділяється особлива увага боротьбі з зайняттям гральним бізнесом у м. Конотоп, у зв’язку з чим розслідується ряд кримінальних проваджень, - повідомив Олексій Нештенко. - Зокрема, у провадженні СВ Конотопського ВП ГУНП в Сумській області перебуває кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, розпочатого за фактом зайняття гральним бізнесом за адресом: м. Конотоп, вул. Лазаревського, 10.

У ході розслідування працівниками поліції в червні поточного року проведено обшук в приміщенні за адресом м. Конотоп, вул. Лазаревського, 10, під час якого вилучено 15 системних блоків, 2 чекових апарати, 8 флеш-карт пам’яті, документацію щодо діяльності закладу.

Слідчим по кримінальному провадженню призначено судово-комп’ютерно-технічну експертизу до Київського інституту судових експертиз, куди направлено кримінальне провадження та вилучене обладнання.

На даний час досудове розслідування триває, кінцеве рішення буде прийнято після отримання висновку експерта.

 

Крім цього, у провадженні СВ Конотопського ВП ГУНП в Сумській області перебуває кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, розпочатого за фактом зайняття гральним бізнесом за адресом: м. Конотоп по вул. Свободи, 17Б.

Працівниками поліції в орендованому підприємством приміщенні ТЦ «Глобус» проведено огляд, в результаті чого виявлено та вилучено обладнання та предмети, які можуть свідчити про зайняття гральним бізнесом.

На прохання журналіста газети «Телегурман» керівник місцевої прокуратури Сергій Сегида конкретизував подальший розвиток подій у судовій інстанції.

-         У подальшому, Конотопським міськрайонний судом, - зазначив Сергій Сегида, - було відмовлено у задоволенні клопотання про накладення арешту на вилучене майно. Конотопська місцева прокуратура з вказаним рішенням суду не погодилась, а тому оскаржила його в апеляційному порядку. Проте апеляційним судом Сумської області залишено без змін ухвалу слідчого судді Конотопського міськрайонного суду, якою відмовлено у задоволенні клопотання про накладення арешту на вищевказане майно.

Враховуючи рішення суду про відмову у задоволенні клопотання про накладення арешту, вилучене майно працівниками поліції було повернуто.  

На даний час досудове розслідування по вказаному кримінальному провадженню триває.

 

-         Також у провадженні СВ Конотопського ВП ГУНП в Сумській області, - продовжив розповідь Олексій Нештенко, - перебувало кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, розпочатого за фактом зайняття гральним бізнесом за адресом: м. Конотоп, пл. Миру, 2 (в колишньому магазині «Фонтан»).

У ході розслідування проведено комплексну комп’ютерно-технічну експертизу та експертизу у сфері інтелектуальної власності.

Згідно висновку експерта на вилученому обладнанні не міститься програмного забезпечення - симуляторів гральних автоматів.

Враховуючи висновки експертиз, а також те, що в ході розслідування кримінального провадження не було зафіксовано та задокументовано факт організації грального бізнесу та факт азартних ігор на гральних автоматах (стимуляторах гральних автоматів), слідчим поліції кримінальне провадження закрито на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 203-2 ч.1 КК України.

 

Також, у провадженні СВ Конотопського ВП ГУНП в Сумській області перебувало кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, розпочатого за фактом зайняття гральним бізнесом в колишньому магазині «Народний» на площі Миру в м. Конотоп.

У ході розслідування проведено комплексну комп’ютерно-технічну експертизу та експертизу у сфері інтелектуальної власності.

Згідно висновку експерта на вилученому обладнанні не міститься програмного забезпечення - симуляторів гральних автоматів.

Враховуючи висновки експертиз, а також те, що в ході розслідування кримінального провадження не було зафіксовано та задокументовано факт організації грального бізнесу та факт азартних ігор на гральних автоматах (стимуляторах гральних автоматів), слідчим поліції кримінальне провадження закрито на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 203-2 ч.1 КК України.

 

-      Хоча деякі кримінальні провадження за результатами розслідування і були закриті, враховуючи висновки експертиз, на цьому проведення відповідної роботи правоохоронцями не зупинене: ми отримали необхідну інформацію про діяльність вказаних закладів, яка наразі аналізується і буде нами використана в найближчий час, - підбив підсумок брифінгу Сергій Сегида. - Незважаючи на суттєві труднощі при розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії, ми запевняємо, що як поліцією, так і прокуратурою і у подальшому будуть вживатися всі можливі законні заходи для припинення функціонування на території міста Конотоп незаконних гральних закладів.  

                                                               Павло ЛІХОПІЙ

 

 

Read more...

ПОГРАБУВАННЯ БУДИНКУ РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ «КОНОТОПСЬКИЙ КРАЙ» НЕ ПОВ’ЯЗАНО З ЖУРНАЛІСТСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

 

   Такий висновок напрошується після надання офіційної інформації правоохоронцями. За повідомленням речника конотопського відділу поліції Тетяни Пацак, зловмисник вдерся до будинку, коли в ньому знаходилась лише 14-річна донька потерпілої. Закривши дівчинку в коморі, він виніс з будинку планшет, мобільний телефон та золоті вироби.

О 15:48 до чергової частини Конотопського відділу поліції зателефонувала головний редактор газети та повідомила що її будинок, в якому знаходилась неповнолітня донька, зухвало пограбували, - інформує Тетяна Пацак, старший інспектор Конотопського відділу поліції. - Враховуючи серйозність злочину, на місце події негайно прибули керівник Конотопського відділу поліції та слідчо-оперативна група.

 

   Зі слів дівчинки, близько другої години дня вона почула якийсь шум біля вхідних дверей. Коли підійшла ближче, побачила невідомого чоловіка, який від неочікуваної зустрічі з нею накинув собі на голову рушник, що висів у коридорі. Погрожуючи предметом, яким саме дівчинка пояснити не змогла, наказав сісти на диван та повернутись обличчям до вікна. Впродовж години чоловік нишпорив по будинку. Після чого зняв з дитини золоті сережки та закрив у коморі.

 

  Заявниця пояснила, що першою дівчинку знайшла бабуся, яка повернулася додому та почула, що онука кличе на допомогу.

 

«За даним фактом в поліції одразу відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.186 Кримінального Кодексу України (грабіж). – коментує начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Поліція вживає всі можливі заходи для розшуку та затримання зловмисника. Правоохоронці звертаються до всіх громадян, яким відома будь-яка інформація, що допоможе розкрити цей злочин або встановити особу зловмисника, негайно повідомте про це працівників Конотопського відділу поліції або за телефонами: «102», (05447) 6-20-09. Конфіденційність і анонімність гарантуємо».

 

 

Read more...

За зухвалий розбійний напад зловмисника засуджено до семи років позбавлення волі

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно 34-річного В., який за попередньою змовою з іншими особами здійснив розбій, поєднаний з проникненням у житло. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що В. разом із трьома знайомими ретельно спланували пограбування родини К., яка мешкає в одному з сіл Конотопського району. Озброївшись та узгодивши всі свої дії, зловмисники 5 березня поточного року близько 22 години прибули на місце злочину. Нападники, одягнувши на обличчя балаклави, чекали біля приватного будинку сина господарів, який у вечірній час зазвичай повертався до дому. 

Близько 2 години ночі, дочекавшись хлопця, зловмисники підбігли до нього ззаду, повалили на землю та зв’язали скотчем руки. Хлопець повідомив, що у нього немає ключів від дверей і тоді нападники, погрожуючи зброєю, підвели його до будинку. Один із зловмисників постукав у вікно, двері відчинила мати. Нападники увірвались у будинок, погрожуючи жінці фізичною розправою, намагалися її зв’язати. На крик дружини з іншої кімнати прибіг її чоловік. Один із нападників намагався застосувати зброю, однак через технічні неполадки пістолет не вистрілив. Родина К. стала чинити активний опір нападникам, у результаті чого в обвинуваченого В. відібрали газовий пістолет, зірвали з нього балаклаву та затримали його до приїзду правоохоронців. Інші зловмисники втекли. Потерпілі отримали легкі тілесні ушкодження/

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, рішенням суду обвинуваченого В. визнано винним у інкримінованому злочині та засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, окрім житла. Матеріали відносно інших нападників виділені в окреме провадження, досудове розслідування в якому триває.

 

 

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family