wrapper

Цікаве

Новини міста

Телегурман 23

Чого прагне мер?

У мера є мрія. Навкруги лише побратими і він височіє над ними бо лише фінансовий аналітик може спрямовувати гроші за призначенням і ніхто не запитає де вони поділися. Хто ж зацікавлений у цьому крім мера? Та той кому падає крихта з барського столу, хто приласканий і підтриманий, кому наобіцяно і кому є що втрачати.

Так тут товпляться кварткоми, щедро заохочені гулянками у “Стожарах” та преміями, отець у сутані без приходу, будівельник на усі підряди, особа на яку кажуть “трамадол”,  різні корпуси, сектори та інші маргінали готові все поділити до чого лиш дотянуться лапи. Це мерська опора. Він уже зрозумів, що хлипке плече Лиманчука та допитливість санітарки Ульянченко це слабка надія на його фінансове благополуччя, тому оточує себе небритими людьми із шевронами.

А хто цьому заважає? Мер думає що депутати і має рацію. А чому депутати не голосують за відправку грошей хтозна-кому? Мер каже що тому, що бажають йому зла і зла людям.

А депутати торочать, що не дають красти. Що кожен день у виконкомі незаконні дії. Що розслідується десяток кримінальних справ, що нема тендерів, що чиясь кишеня повніє, а працівникам шкіл не підвищені виплати. Твердять, що таких відкатів місто ще не бачило, що б’ють людей лише за те, що  ті мають власну думку та ін.

Наш кореспондент спробував отримати публічну інформацію про фінансовий стан міста, про виплати премій у виконкомі, про тендери і витрати, але спіймав облизня. Бухгалтери ховають папери. Усі зами у відпустках. Відповідальних нема.

І зріє думка: “А чи не настав час перевірити на рівні держави скільки ж нахапано і за результатами такої перевірки виявити, хто ж має відповісти за цей безлад – чесний мер чи депутати, які чомусь не голосують брати кредити під кабальні відсотки?” Чому до  Конотопа втрачена довіра? Чому страждають люди? І хто допустив цю небриту чуму на місто?

Чому аби забезпечити безпеку повне місто має бути поліцейських?

А може час генерального прибирання уже настав?

http://politika-konotopa.tk/chogo-pragne-mer/

 

Куди тоне “Топконотоп”

Після того, як депутат міської ради Гланц В. (“Укроп”) побратався із націонал соціалістом Семеніхіним  і відмовився давати свідчення про нападників у міськраді, він раптом отримав від виконкому міської ради грошики на свою фірму ОФІС-ЦЕНТР. Після цього  різко змінилася і риторика підконтрольного йому сайту ТОПКОНОТОП. Із раніше незалежної інформація стала одіозною, брехливою і однобокою.

Поглянемо що пише сайт: “За перші питання порядку денного депутати голосували у повному складі, поки черга не дійшла до проекту рішення про дозвіл на розроблення землевпорядної документації по 4-му провулку Успенсько-Троїцької. Розробку документації за власний рахунок мало здійснити приватне сільськогосподарське підприємство «Злагода».

Однак у порядку денному жодної “Злагоди” не було і немає зараз. Вона народилася вночі перед сесією у голові мера і ніхто інший як голова комісії  Гланц мав би зупинити це голосування, як незаконне.

А після цього порушення Гланц на сторінці сайту пише: “ В Конотопі вчергове зірвали сесійне засідання…”, xоча особисто сам відповідає за порушену законність у проведені засідань, як голова комісії.

Та відсутність совісті дозволяє йому ще і звинувачувати у цьому інших. Бо, як відомо, ворон ворону око не виклює, а депутати обітруться.

Тому у Конотопі заговорили про куплений мером сайт, і те що націоналісти захоплюють медіапростір, а у землі обітуваній довго не могли вияснити звідки така любов до націоналістів у Гланца і чи не включити його до списку нев’їздних, та врешті зрозуміли що, це просто, як говорять, гроші не пахнуть…
Така вона брудна політика Конотопа.

http://politika-konotopa.tk/kudy-tone-topkonotop/

 

У міській раді завівся маніпулятор

Семеніхін і "ко" показують своє справжнє обличчя, маніпулюють свідомістю конотопців через низку фінансово-залежних від міського бюджету ЗМІ. Намагаючись виправдати націоналізмом власну моральну ницість, породжує таке відчуття, що всі, хто не поділяє його думки і не є "свободівцем" - то вороги і зрадники. Проте є ПРАВДА і вона одна. 

Можу сказати, що жодним своїм висловом чи дією не зрадила своїх виборців, незважаючи на тиск та погрози виконую свої депутатські обов’язки. А для міського голови я дійсно "зрадниця", бо привселюдно заявила, що не буду використовувати свій депутатський мандат для його збагачення, також на засіданнях профільної комісії не зважаю на помітки "+" та "-" на проектах рішень ( "+" - протягнути рішення, застосовуючи всі важелі впливу на депутата, а "-" - щоб людині, в якої є всі законні підстави та зібраний відповідний пакет документів було відмовлено), через свою необізнаність багато людей при отриманні неправомірної відмови не користуються своїм законним правом через суд зобов’язати міського голову винести їх питання на голосування. Також не голосую за перетворення паркової зони в базар, за виділення та продаж земельних ділянок "потрібним людям", наполягаю на прискоренні створення наглядових рад, щоб міський голова більше не міг одноосібно вирішувати питання призначення - звільнення директорів комунальних підприємств та закладів. Разом з тим не мовчу щодо рішень бюджету, який останні півтора року ми просто "проїдаємо", а мали би скористатись плюсами децентралізації та створити нові робочі місця (передвиборча обіцянка), першочергово визначити профіль громади і максимально його розвинути. 
Хочу сказати, що пересічний мешканець нашого міста в тисячі разів більший націоналіст, ніж він і його "команда", які себе ставлять вище моралі, гідності та закону і не зважають на суспільно-політичні наслідки! Узурпація влади — хвороба артема семеніхіна, від якої вже страждає місто Конотоп і пам’ятаймо, що диктатура януковича не утворилася за один день, його обрали на вільних і демократичних виборах, а до ВІЙНИ привела низка кроків, непомітних для загалу.

Наталія Демеха

 

ФРАКЦІЮ «БАТЬКІВЩИНА» У КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ШТОРМИТЬ!

    У мережі Facebook з’явилось звернення депутата міськради Левана Толордави до жителів міста:

«Шановні мешканці м. Конотоп! Я свідомо прийшов у політичне життя міста в час «Помаранчевої революції» під гаслами партії «Батьківщина», які мені були до вподоби, оскільки були направленні на встановлення справедливості і покращення життя людей. Але не так сталося як гадалося. 

Мої мрії у щирість цих гасел керівництва цієї партії за останні два роки поступово почали розвіюватися. Так, керівництво партії «Батьківщина» у м. Конотоп Марченко Ю.М. і Тягній С.М. декларують одне, а при голосуванні у місцевій маді роблять друге: підтримують олігархів і колишніх регіоналів у їх подальшому збагаченні за рахунок громади міста. На моє глибоке переконання партія «Батьківщина» у м. Конотоп перетворилась на комерційний осередок і нічого спільного не має з гаслами партії «Батьківщина», під якими у 2004 р. під час «Помаранчевої революції» я прийшов у політичне життя міста. Тому це змусило мене піти із цієї політичної сили 30.01.2017 року, оскільки її керівники у м. Конотоп дуже далеко відірвані від простого люду, не щирі і не правдиві. Моя заява від 30.01.2017 року додається. 

 

(Голові  фракції  ВО «Батьківщина» в Конотопській міській  раді                  Марченку  Юрію  Миколайовичу,  депутата Конотопськой міської ради, члена фракции ВО «Батьківщина  Л.Г.Толордави

                                             Заява

Відповідно до Закону  України «Про статус  депутатів місцевих  рад» приймаю важке відповідальне рішення на користь громаді  м. Конотоп і виходжу з фракції ВО «Батьківщина». Причина  виходу полягає в тому, що відбуваються постійні голосування та підтримка не дружніх партій членами фракції  Марченком Юрієм  Миколайовичем та  Тягнієм  Сергієм  Миколайовичем, та постійними підкилимними іграми, у зв’язку  з  цим вважаю ганьбою знаходитись у такій фракції, коли в країні відбуваються військові дії з боку Росії. Замість концентрації зусиль та єднання у фракції все відбувалось навпаки. Толордава Л.Г.)

Крім цього додається заява про вихід з партії

(Голові Конотопської Міської  партійної організації ВО «Батьківщина»                                             Марченку Юрію Миколайовичу, члена партії  з 2004 року, партійний квиток № 692323, Л.Г.Толордава

                                  Заява

У відповідності  до  п.3.7   статуту  політичної партії Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина» повідомляю про свій вихід з партії через незгоду з позицією керівника осередку,  відстоюючи інтереси жителів м. Конотопа, через зрадницьке рішення міського партійного бюро, за  підкилимні ігри в захист інтересів місцевих олігархів. У партійному осередку розмовляють про одне, думають про друге, виконують третє протягом останніх двох років. Партія ВО «Батьківщина»   перетворилась на інструмент  для отримання користі для керівництва  міської партійної організації ВО «Батьківщина», вона втратила своє гідне ім’я, ганьбить Юлію Володимирівну Тимошенко. У м. Конотоп вже практично не існує місцевого партійного осередку, що перетворений і працює на комерційній основі. Толордава Л.Г.)     У фейсбуці ж висвітлена інформація, що мене «виключили» з парті 19.04.2017 року, а із фракції в травні. Ось така у них правда.

     Депутат Конотопської міської ради Леван Толордава.

 

"ПОБРАТИМИ - СВОБОДІВЦІ" МІСЬКОГО ГОЛОВИ

АРТЕМА СЕМЕНІХІНА: ХТО ВОНИ?

 Як вважає Інна Панченко, активістка з Конотопа, ІГОР ДУБЕНКО - "свободівець-брехло-маніпулятор", який не розуміється на елементарних речах, як, наприклад, особливості існування та фінансування КОМУНАЛЬНОЇ газети "Сумщина", статуту та програми власної партії. Втім, як і всі інші...

У кращих традиціях комуністів-ФСБівців бажає прийти до влади "напором", зводячи на нівець СВОБОДУ СЛОВА, ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ та НОРМИ ДЕМОКРАТІЇ!!!

 

ВІДГУКИ НА ГУЧНІ ЗАЯВИ МЕРА

Наталія Семенова прокоментувала в ФБ бажання міського голови повісити локшину на вуха мешканців міста відносно незабезпеченості по заробітній платі бюджетникам міста:

«Згідно з Рішенням Конотопської міської ради від 22 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» - п.15. Надати право виконавчому комітету міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету на 2017 рік в частині субвенцій з Державного та обласного бюджетів загального фонду та спеціального фонду з послідуючим затвердженням на сесіях міської ради.»
Таким чином, будь які інсинуації та звинувачення на адресу депутатського корпусу щодо незабезпеченості освітян і працівників сфери охорони здоров’я по заробітній платі є безпідставними – субвенція з державного бюджету надходить вчасно, виконком має повноваження розпоряджатися цими коштами.
Щодо підвищення працівникам позашкільної та дошкільної освіти заробітної плати на 2 тарифні розряди: проект рішення мав бути підготований на 25 сесію Конотопської міської ради (яка мала відбутися в квітні і була перенесена міським головою у зв’язку з відрядженням). 

Є проблема незабезпеченості по заробітній платі працівників сфери охорони здоров’я. У зв’язку з реформою децентралізації на місцевий рівень передані більші повноваження та більше коштів, але, поряд з тим, і більша відповідальність. Якщо хтось виявився не готовим до такої відповідальності, це не проблема депутатського корпусу в цілому або окремо взятих партій чи фракцій».

 

 

«23.05.2017 р. на сторінках Топ-Конотоп вийшла стаття «Семеніхін звернувся до правоохоронців з проханням бути готовими до можливих провокацій в Конотопі» (http://topkonotop.com/semenihin-zvernuvsya-do-pravoohoronci…). Звертається міський голова до правоохоронців через соціальні мережі під час перебування в відрядженні в м.Київ.

Для мене незрозумілими є 2 питання :

1.     Звідкіля в нього така інформація?

2.     Скільки коштів надійде до міського бюджету (чи скільки втратить міський бюджет) по результатам цього відрядження міського голови?»

Валентина Волік: «Про що повинні були голосувати депутати? Перестаньте маніпулювати  робочими місцями медиків і педагогів. Прямий обов'зок міського голови дбати про ці сфери життя, але такого жаху в освіті та медицині, як в теперішній час в Конотопі, ніколи не було. І це пряма відповідальність мера та його заступників, які повнинні організовувати роботу цих галузей, а не мітинги та автомайдани. Мене, як платника податків, на які живуть чиновники - міський голова та його заступники, цікавить питання виконання їх обов'язків таким чином, щоб було всім добре. А як міський голова буде співпрацювати із регіоналами, патріотами чи взагалі представниками громади міста мене зовсім не цікавить. Мені потрібен видний результат - спокій в місті, щоб я могла зайти в міську раду не боячись, що мене поб'ють, зниження рівня корупції у владі, зниження рівня злочинності та збільшення кількості робочих місць, які обіцяв міський голова у своїй передбвиборчій програмі. І не моє завдання розганяти якихось міфічних регіоналів.

Якщо нічого іншого не вмієте робити, то паліть шини, але є частина людей, які не хочуть паління шин, бо в них алергія..

Так от і я вам говорю, що обирати треба тих людей, які вміють щось робити, а не маніпулюють, як нинішній голова, та не купляють голоси, як це зробили деякі депутати. Треба голосувати депутатам за рішення, які сприяють розвитку міста. А команді мера необхідно готувати продумані рішення, щоби депутати змогли проголосувати та підтримати його. А так виходить якесь замкнене коло... І від цього нікому не краще, а страждатимуть жителі міста, бо зараз втрачаються позиції по всіх питаннях розвитку.

 

 

 

Read more...

Телегурман 20

 Місто Конотоп повертається в сумні 90-ті ?

 Сьогодні, 16 травня, було скликане чергове пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради. Вже 3 місяці депутатський корпус не може внести корективи в бюджет міста, щоб місто продовжувало нормально розвиватись. В першу чергу це стосується захищених статей по медицині та освіті, ремонт доріг міста і т.і. Багато хто сподівався, що сьогодні будуть вирішені важливі для міста питання.

Підтвердженням цього є той факт, що ще о 9:00  в депутатській кімнаті почали збиратись депутати міської ради для узгодження питань, які необхідно було сьогодні вирішити. Але не так сталося, як бажалось. Використовуючи досвід проведення сесій міської ради в м.Тернопіль останніми днями, Семеніхін знову приготував "подарунок" місцевим депутатам. На цей раз замість кварткомів та однопартійців він звіз з різних куточків України «свободівських бойовиків», які приїхали «вбивати» неугодна меру депутатів та громадських активістів.

Першою під приціл "свободівьких" гостей попала громадська активістка Інна Панченко - позаштатний кореспондент газети "Сумщина", яка публіковала ряд статей про діяльність міського голови та методи його роботи. Сергій Моша, головний редактор газети «Сумщина», розцінює це як перешкоджання діясності журналіста плюс  помста міського голови. Як пише на своїй сторінці Сергій Моша : «Тільки що говорив з нею телефоном. Тримає оборону в якомусь кабінеті, мерією бігає семеніхінська тітушня. Я так зрозумів, у нього навіть жіноча "бригада" є - саме ці суки напали на Інну. Більшовики теж починали з "земля - селянам", а потім влаштували реквізіції і Голодомор. Вовки традиційно рядяться в овечі шкури, коньюктурно так».

Після Інни Панченко  черга отримати «профілактичну обробку» від ті тушок дійшла до інших громадських діячів та деяких депутатів.

Як пише на своїй сторінці в Фейсбуці обласний депутат Сергій Демеха: «.. Щойно свободівськими тітушками біля Конотопської міської ради, яких приїхало близько 100 чоловік, були жорстко побиті члени Громадського Формування  "Конотопська сотня народної самооборони". Хлопці не "прогнулись" під Семеніхіним і тому поплатились. Також в присутності свідків - депутатів погрожував моїй дружині, депутату міської ради,  Наталії Демеха та депутату Наталії Семеновій. Поліція виявилась не готова до приїзду "гостей" і не забезпечила безпеку депутатському корпусу та активістам. Я офіційно заявляю, що якщо щось трапиться зі мною та моєю дружиною винний в цьому міський голова Конотопа Артем Семеніхін, а також я звинувачую його в моєму побитті та пошкодженні автівки.»

А ось, як цю подію висвітлює  «Данкор Онлайн» :

http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/202583 «Сегодня, 16 мая, в сессионном зале Конотопского горсовета в 10:00 должно было состояться пленарное заседание 24-й сессии городского совета, но оно не состоялось, поскольку подавляющее большинство депутатов не пришло на заседание. Зато в зале присутствовала группа лиц, спровоцировавших столкновения и которые облили нескольких людей жидкостью красного цвета. Среди пострадавших также депутаты и общественные активисты. Указанные сведения внесены в ЕРДР по ч. 2 ст. 296 (хулиганство, совершенное группой лиц) УК Украины. В настоящее время ситуация под контролем правоохранителей, на место происшествия незамедлительно выехали начальник отдела прокуратуры Сумской области и руководство ГУ НП в Сумской области, сообщает пресс-служба прокуратуры области.»

Громада міста вже втомилась від свободівського «беззаконня». Спочатку залякували людей – тепер вже починають тероризувати та бити. Буремні 90-ті роки і поруч не стояли з ситуацією в місті сьогодні. Мабуть вже час керманичам області, в обличчі голови обласного управління Поліції пана Лушпієнко та губернатора області Клочко,  навести лад в місті та захистити людські права та свободи від ВО «Свобода».

По матеріалам із соцмережі

 

Цирк за підтримки мера

Налагоджена схема працює безвідмовно. Куди мер ткнув пальцем туди Шумицьким і полетіли гроші. Інші конотопські будівельники відпочивають. Працює лише “дуже вдячна” Ірина та ”її“ золота для мера фірма. Запитання лишилося лише одне:  “Коли рішуче налаштовані хлопці зайдуть з паперами до мера із серйозними намірами?”

http://politika-konotopa.tk/tsyrk-za-pidtrymky-mera/

 

 

ОХЛОКРАТІЯ СЕМЕНІХІНА

Охлокра́тія (влада натовпу) — вироджена форма демократії, заснована на мінливих примхах натовпу. Охлократія характерна для перехідних і кризових періодів.
У наш час під охлократією розуміють: Владу суспільно-політичних груп, що у реальній політиці керуються популістськими ідеологемами, апелюють до підсвідомості населення. Такий тип влади орієнтується та спирається на декласовані, люмпенізовані та маргінальні верстви, динамічно реагує на суспільні настрої, стереотипи й архетипи масової свідомості у їхніх примітивних, масованих проявах, вдається до провокацій для спонукання масових пристрастей і заворушень.

Як наслідок: політична ситуація змов, заколотів, погромів, безладдя, в якій господарем становища є натовп.

Перебування охлократів у владних структурах спричиняє публічний галас, безвихідні ситуації, політичні авантюри, бешкети, скандали. Охлократія — показовий політичний феномен, характерний для суспільств, чия політична система перебуває на межі загальнонаціональної катастрофи.

 

http://politika-konotopa.tk/ohlokratiya-semenihina/

Read more...

Телегурман 21

ПІД ПАТРІОТИЧНИМИ ГАСЛАМИ МЕР РОЗХИТУЄ У КОНОТОПІ МИР ТА СПОКІЙ І ПЕРЕТВОРЮЄ  МІСТО НА ЦЕНТР СЕПАРАТИЗМУ ТА БОЙОВИХ ДІЙ

На останню сесію, що мала  відбутися 16 травня 2017 року, до Конотопа приїхали більше 100 тітушок. Це - провокатори із Макєєвки, спортсмени, «свободівці» та представники «Правого сектору»  з інших міст. Особисто міський голова їх провів через чорний вхід до міської  ради та проінструктував у своєму кабінеті. В ході інструктажу  мер Семеніхін дав команду «фас» на основних «ворогів»  міста та призначив їм командира із числа своїх охоронців, що оформлений у  міській раді його радником. Він пояснив «гостям», що всі депутати ВО «Свобода»  окрім двох, два депутати  з «Укроп»  та три з ВО «Батьківщина» (разом 11) є  своїми, а решта 24 депутати – сепаратисти та регіонали. Окрім депутатів він поставив акцент на ГФ «Конотопська сотня Народної Самооборони», учасники якого не підкоряються його волі, а є самостійними у своїх діях, на двох депутатах із ВО «Свобода», що вийшли з партії, та ще на деяких громадських активістах. 
Впродовж дня «гості» в  ролі «громади міста Конотопа» влаштовували провокації проти депутатів, організували  травлю депутатів-«зрадників» із «Свободи» (Наталка Льовшин та Наталка Демеха), облили фуркацином та тягали за волосся на східцях міської ради громадську активістку Інну Панченко та ганялись по місту за ще одним громадським активістом - Спартаком  Сергієнком. Кульмінацією дня стало групове  побиття  командира (Олег Жуков) та  ще 4  представників ГФ «Конотопська сотня Народної Самооборони» (Сергій Безлюдний,  Олег Голишев, Дмитро Даниленко та Сергій Єрков), на очах людей прямо перед  центральним входом до міської ради. Місцева поліція виявилася безсилою. Тітушки  посміли навіть вивихнути руку керівнику поліції при виконанні ним своїх  службових повноважень. Як сказав один із постраждалих самооборонівців,  «…найстрашніше те, що тебе, українця по крові та суті, б’ють люди у футболках із тризубцем під викрики  «Слава Україні!».

Міський голова відмовив  депутатам у зустрічі напередодні сесії. Депутати не мали уявлення навіть про  порядок денний цієї сесії, тому всі дружно прийшли того дня до міської ради  завчасно, і цим дещо спутали карти меру. За його задумом депутати мали заходити  до сесійної зали через коридор тітушок, які повинні були відтіснити для  розправи депутатів-«зрадників» від «Свободи» (Тернопільський сценарій). Коли мер  дізнався, що депутати ще  з 9.00  знаходяться у депутатській кімнаті, то  спрямував туди тітушок та деяких інвалідів і літніх людей з Конотопа. У  депутатській кімнаті він звинуватив депутатів у тому, що вони бояться виходити  до сесійної зали через страх побиття та вказав тітушкам на депутатів із «Свободи»,  що насмілились вийти з партії, і лякав їх розправою. Насправді депутати не  вийшли того дня до сесійної зали із двох причин. Перша – начальник поліції  Нештенко О.А., вивчивши та оцінивши ситуацію у міській раді щодо розкладу сил,  доповів депутатам про те, що забезпечити їм та людям у сесійній залі безпеку поліція  не може. Він викликав підмогу із Сум і попросив депутатів залишатись нагорі. Друга  причина – депутати не могли залишити на розправу тітушкам у депутатській  кімнаті колишніх депутатів - свободівок. 
Сесія так і не відбулася,  Семеніхін переніс її на 30 травня. А перемогу над «ригами» того дня, так званий  «мер-патріот», разом  із «гостями» та місцевими прибічниками відсвяткували у ресторані «Україна». (Все сказане повністю підтверджується відеоматеріалами).

Для інформації наведемо  хронологію сесій міської ради за останні 3 місяці. Мер Семеніхін кожного разу за різним сценарієм зривав сесії, демонструючи при цьому феноменальні навички  маніпулювання свідомістю людей та охлократії (управління натовпом).  30 березня, під тиском начебто «громади міста»,  свободівці на чолі з мером винесли проект  рішення про саморозпуск депутатів, а потім оголосив перерву до 15 квітня. Сам 15 квітня (перед Пасхою) не прийшов, а депутати прийшли, обрали головуючого і  провели повноцінну сесію, яку повністю зафільмували та задокументували. Мер  не підписав рішення цієї сесії, в тому числі і земельні, і бюджетні питання, і про матеріальну допомогу тощо, і не ветував. Наступну сесію призначили на 20 квітня. На цій сесії під головуванням мера розглянули тільки одне питання «Про розпуск  виконкому» та перенесли її на 28 квітня. 28 квітня сесію відмінив міський  голова через те, що мав терміново їхати у відрядження і переніс її на 16 травня.  А після зриву сесії 16 травня переніс її на 30 травня. Насправді справи у місті, м’яко кажучи,  кепські. Натепер меру вручено два Протоколи про корупцію. По першому з них суд  перенесли на 1 червня. Проти мера та посадовців Конотопської міської ради вищого  рангу відкрито понад 30 кримінальних проваджень, які довго розглядаються.

Семеніхіним повністю  узурпована влада у місті. Секретар міської ради і всі його заступники, а також керуючий  справами та майже всі інші підлеглі є підпорядкованими особисто меру «свободівцю».  Всі чиновники міської ради не можуть прийняти без мера жодного рішення. В  робочий час вони втягнуті у його боротьбу з опонентами у соціальних мережах та  у перешкоджання діяльності депутатів і усіх прогресивних сил міста, що мають  свою думку. За 1,5 року ні разу не  використовувалась система Prozoro для закупівель товарів та послуг. Окрім того, жодне будівництво доріг чи  капітальні ремонти не пройшли через тендери. Дороги будуються по 200-300 м. Проекти на капітальні ремонти робляться на замовлення міського голови вартістю до 1,5 мільйона, для того щоб не  проводити тендери. В е-деклараціях  міського голови відображено різке збагачення у 2016 році проти 2015 – із 200  тис грн. до 3,5 мільйонів грн.  Міський  голова Конотопа використовує адмінресурс та бюджетні кошти для обливання брудом  депутатів та всіх неугодних як з екранів телевізорів, так і з сторінок  друкованих засобів масової інформації та соціальних мереж. За допомогою ЗМІ мер  створив легенду єдиного у місті патріота та борця із сепаратизмом.

А найстрашніше те, що мер під патріотичними гаслами робить із себе народного героя, а насправді розхитує ситуацію в Конотопі щодо сепаратизму та створення Сумської народної республіки, нацьковує людей один проти одного, грабує бюджет (для довідки: бюджет 2015 року складав 430 мільйонів, а бюджет 2016 – майже 700 мільйонів), лякає людей приходом до влади «ригів» та Путіна. Сподіваємось на те, що вистачить сили у думаючих конотопчан виправити ситуацію, та на Божу ласку до мешканців Конотопа. 

 

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ В СТИЛІ ПУБЛІЦИСТИЧНО-ЛІТЕРАТУРНОГО ЖАНРУ ФЕЙЛЕТОН ЗВЕРНУВСЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

    Напередодні чергової скандальної сесії Конотопської міської ради депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха зробив публікацію на своїй сторінці у Facebook:

«Прочитавши щойно інтерв'ю Артема Семеніхіна інтернет-порталу «ТопКонотоп», в якому він ображає та звинувачує в корупції депутата міської ради Ігора Назаренко, я дуже обурився! Хочу сказати #покищомеру його словами та дещо пояснити про сьогоднішній день та завтрашній:

— Ця людина є абсолютно неадекватною. Більше того, він є брехуном і порушив низку законів, правил і так далі.

— Семеніхін дозволяв призначити самому собі захмарні премії. Він не мав право цього робити, адже він є ще #покищомер. Мені цікава реакція правоохоронних органів на цю подію. Тому що, я вважаю, тут мінімум протокол про корупцію має бути складений.

Напевно ці слова були почуті Богами, які відповідають за поліцію і, о диво!!!
Артьомка сушить сухарі. Завтра – сесія Конотопської міської ради. Більшість депутатів міської ради, напевне, лягли спати раніше, щоб набратися сил для повноцінної роботи у цей непростий день. А прості конотопці і взагалі дивляться собі солодкі сни про травневі вихідні на природі з шашликами. Тільки #покищомеру Семеніхіну і не спиться, й не лежиться, й сон до нього не іде. Який нафіг сон? Артьомка сушить сухарі!

А як же ж оптимістично починався сьогоднішній день для #покищомера! До нього приїхав особисто товариш Швайка, смотрящій від «Свободи» по Слобожанщині. Швайка привіз Артьомці полум’яний привіт від товариша Тягнибока і щирі запевнення, що завтра, на сесії, всьо буде гут і Артьомку не здадуть. З усієї України мчать йому на виручку автобуси з тітушками у вишиванках, мобілізуються місцеві піонери і пенсіонери на чолі з радником-комуністом Качурою, дружними рядами готові виступити наперед щиро простимульовані бюджетними подачками голови кварткомів під гаслом «Рукі прочь от нашего кормільца!» Навіть піар-партнери із «Нашого вибору» Мертвечука обіцяли прийти на сесію, щоб із сльозами на очах публічно розповісти казку про богатиря Артьомку, який самотужки розігнав їхній сатанинський шабаш…

У найдраматичніший момент обговорення сценарію зриву сесії і збереження дупи #покищомера на троні у двері кабінету постукали.
- Занось! – відповів Артьомка, бо він якраз посилав мадам Ульянченко за холодним пивом для дорогого гостя. Але до кабінету увійшла група похмурих чоловіків у формі.

- Хто із вас #покищомер? – строго спитав найпохмуріший дядько.
- Він! – перелякано показали один на одного пальцями Семеніхін і Швайка. Але, от біда, з одним із них сталася маленька неприємність, як воно буває з маленькими дітками, і похмурий чоловік у формі, зморщивши носа, безпомильно вгадав Артьома.

- Танцюй, тобі «лист щастя» прийшов, - сказав дядько. – Протокол про корупцію називається. Премії собі, коханому, виписував? На 900%? Ну от. Прочитай і розпишись. І слухай дружню пораду: починай сушити сухарі, бо в дорозі ще один «лист щастя» - підозра про вчинення злочину.
- За що?! – писнув Артьомка.

- За 5 мільйонів бюджетних гривень, які призначалися для нового пологового відділення, а ти вкрав.

…Коли похмурі чоловіки пішли, #покищомер упав на коліна і вхопив Швайку за штанину.

- Что дєлать, что дєлать?! – від хвилювання він збився рідну кацапську.
- Тобі ж сказали – сухарі сушити, - відказав смотрящій, бридливо відпихуючи Артьома від себе. – І цигарок закупи, воно, знаєш, на зоні в ціні. Та не кіпішуй ти! Якби по першій судимості закрили, як дрібного афериста, то було б безпонтово. А тепер підеш по солідній статті. Корупціонер – це звучить гордо!

Так воно було, чи трохи не так, а факт залишається фактом: протокол про корупцію #покищомеру було оголошено. Але здаватися цей брехун і шахрай не збирається. Тому на завтра маємо два основних сценарії розвитку подій: або Семеніхін раптово виїде у закордонне відрядження, або ж спробує протриматися у кріслі мера ще хоч скількись днів, щоб встигнути наколядувати собі на дорогу чогось більшого, ніж торба сухарів і десять пачок «Верховини». У другому випадку конотопців чекають сюрпризи. Які? Цього поки що ніхто не знає: #покищомер ще не придумав. Але до ранку має час. Так, Артеме?»

Сергій Демеха

 

"Свобода" прийде - місто Конотоп через "свої" підставні фірми без тендера розкраде!!!

Мешканці міста висловлюють в соціальних мережах (Facebook) свої оціночні судження стосовно того, як поводить себе «свободівець» мер і його «молода команда» у владних кабінетах міста Конотоп. Зокрема зараз пропонуємо читачу точку зору користувача соцмереж Анастасії Куліш:

Приблизно таку ж тему зачепила Катерина Бондарь , я просто детальніше доповню...

Що ближче меру міста – вирішення міських проблем чи своїх особистих?
Те, що Артему Семеніхіну місто Конотоп потрібно лише як стартовий майданчик для стрибка у Верховну Раду України - ні для кого не секрет. Він особисто про це заявляв на телебаченні. Але ж потрібно і якусь повагу до міста виявляти – поки що ти ще мер міста. Щоб не звинувачували нас в «наклепах на саму чесну людину міста» наведемо декілька прикладів. 

Приклад 1. Відділ культури Конотопської міської ради оголошує конкурс на проведення капітального ремонту МБК «Зоряний». Серед учасників конкурсу ФОП Ульянченко Володимир Iванович та БМК «Буд-Партнер». Попри те, що фірма БМК «Буд-Партнер» пропонує зробити ремонт за суму 420 тисяч, що на 210 тисяч гривень менше, міська влада укладає угоду на проведення робіт саме з ФОП Ульянченко Володимир Iванович, який не має ліцензії на виконання будівельних робіт. Спитаєте чому? Відповідь проста – дружина цього підприємця депутат від ВО «Свобода» в Конотопській міській раді та голова фракції «Свобода», а до того ж ще й голова депутатської комісії з бюджету. А те, що у ФОП Ульянченко Володимир Iванович немає найнятих працівників – «саму чесну владу» це не турбує. Місцевий бюджет отримає лише мізерну суму податків у вигляді єдиного внеску. Чи перепаде щось з цього ласого пирога «сильним світу цього» - питання риторичне і відповідь на нього відома всім.

Приклад 2.Конотопська міська влада проводить через систему ПРОЗОРО тендерну закупівлю послуги з утеплення ДНЗ №10 «Ялинка» з проектною вартістю робіт 6,2 млн.грн. Після проведеного тендеру, який виграла місцева фірма БМК «Буд-Партнер» з результатом - 4,5 млн.грн. , тендерна комісія Конотопської міської ради за вказівкою міського голови відбирає цей тендер у переможця і віддає його Сумській фірмі ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВА ГРУПА "НОВАПРОЕКТ" ( ТОВ "БІГ "НОВАПРОЕКТ" ) з статутним капіталом 2000.00 грн. Те, що така «впливова» компанія отримала ласий шматок «бюджетного пирога» - інформація для певних органів. А от місто втратило майже 4 мільйони 500 тисяч гривень, з яких 500 тисяч гривень на зарплату працівникам місцевої фірми та й 500 тисяч гривень надходжень до бюджету міста у вигляді податків, а ще й закупка матеріалів у місцевих будівельних фірм. 

Приклад 3. А ще під одну "свободівську" фірму підганяють кап. ремонт харчоблоку в ДНЗ-8 та заміну покрівлі в школі 10. Всі замовлення більш мільйону. Назва фірми "СПЕЦРЕСУРС".  Сумські фірми пов'язують з Аліфановим Миколою Івановичем, який є засновником цих ТОВ і керівником Сумської обласної організації ВО"Свобода".Про це декому потрібно замислитись. І не кричати на сесіях «ми за МЕСІЮ», а включити мізки.
Сподіваємось, що ця інформація остудить деякі «гарячі» голови.

Анастасія Куліш 

 

 

У рамках кримінального провадження правоохоронці з’ясовують обставини події, що відбулась у м. Конотоп

Сьогодні, 16 травня 2017 року, в сесійній залі Конотопської міськради о 10:00 мало б відбутись пленарне засідання 24-ї сесії міської ради, але воно не відбулось, оскільки переважна більшості депутатів не прийшла на засідання. Натомість у залі була присутня група осіб, які спровокували сутички та облили кількох людей рідиною червоного кольору. Серед постраждалих також депутати та громадські активісти.

Вказані відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК України. На даний час ситуація під контролем правоохоронців, на місце події невідкладно виїхали начальник відділу прокуратури Сумської області та керівництво ГУ НП в Сумській області.

 

ПРО ПОРЯДОК ВІДКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ПРО НЕВТІШНІ ПЕРСПЕКТИВИ ШОДЛЯ «ВСОБОДІВЦІВ

 На своїй сторінці у Facebook в групі «Атиповий мер Конотопа» користувач мережи виклав своє бачення про порядок відкликання і невтішні перспективи щодля «свободівців» у цьому сенсі:

« Сьогодні був черговий "бенефіс" #покищомерської команди. Створена "ініциативна" група зі збору підписів за відкликання двох депутаток, екс-свободівок (повне відео цього шоу, "журналіст" вже видалив). Ці клоуни не розуміють, що треба зібрати більше 4384 підписів, щоб було більше, ніж набрала "Свобода" на виборах у місті. Це перше.

 

 

Микола Пузіков‎ 

Read more...

Телегурман 22

“Цирк від звєзди”, -

так прокоментували телеглядачі міста прямий ефір 22 травня на КСТ. Після скарг на порушення закону в студії телебачення Голобурда Т. зібралася із силами і знову приклала до грудей молодого політика, якому “ще і рік не виповнився на посаді мера” (зі слів самого Семеніхіна А.). Проблеми із «арихметикою» у нього із дитинства і він завжди важко віднімав від сімнадцяти чотирнадцять, що, як відомо, не стало на заваді йому ні стати мером, ні стати мільйонером.

   Цього разу мер розповідав про дари, які він щедро роздає мешканцям і грізно намірявся перевіряти усі діагнози нещасних людей, котрі поневіряються зі своїми хворобами, або спотикаються у неосвітлених провулках. Особливі дари, із його слів, це дороги, які він будує у місті. Думки “зіркової ведучої” про те, чого ці дороги такі куці, мер відкинув із обуренням! Бо всі здогадалися, що це тому, аби сховатися від тендера, який би виграв місцевий “Райавтодор”, а не Де-Люксовський бармен, від чого самий чесний очільник утратив би свій персональний відкат, на який мер має лише йому відомий “перспективний план”.

    Однак у цьому плані, виявляється, є і таємниче об’єднання із Попівкою та іншим “крупним населеним пунктом”, назву якого він хоч і тужився, але так і не згадав… Хоча це була просто Совинка, до якої мер теж запланував будівництво автобану. Та тільки от сумно меру, що конотопський район не кидається із допомогою із мільйонами гривень до такого ентузіаста.
   Тут Голобурда збагнула, що у цьому фестивалі відсутності здорового глузду може вдатися корекція міфічного “плану” конотопського чичикова і полізла до нього із пропозицією про блат. Та, лише вчора відвідавший суд із питань корупції, мер відрізав: “Ніякий блат у НАШІЙ ФІРМІ не працює!” Але подумав: “Лише відкат!”
І посміхнувся від власної дотепності. Далі заявив: ” Ми відкриті для всіх”... Та подумав: “І для всіх маємо відкриті каламарчики із фукарцином”.

  Далі вже потьм’яніла “зірка журналістики” нічого не хотіла.
А мер захопливо розповідав що:

-у його планах вже не літак біля магазину ЕКО, про який він брехав, а виявляється камінь;

-дороги асфальтують ті, по яких їдуть маршрутки, і забув, що до рідного подвір’я дорога є, а маршрутку ще не пустив;

– депутатів треба розпустити тому, що не працюють на сесіях, «забувши», що 30 березня, 15, 22, 28 квітня та 16 травня сам публічно зупиняв сесії “перервами” і засаджував зал засідань десятками організованих і проплачених крикунів та за’їжджих бандитів, аби зірвати роботу ради;
– це самооборона у особі Жукова напала на сотню
“мирних побратимів”, що приїхали до Конотопа пишатися успіхами “величного” Семеніхіна;
– це якась активістка поливала сама себе і крала свій телефон,
аби вночі снитися владі і щоб він нервував.

   Наприкінці чудернацького виступу мер полякав начальника міліції міністром Аваковим за те, що той не підключився до “розгону” нещасного Жукова, а завадив його забити, та поскаржився прокурору, посилаючись на свою криштальну чистоту, та трохи поганьбив слідчих за те, що швидко працюють, і йому вже важко ухилятися від численних підозр і тому мусить витрачатися на суддів.

   Наостанок мер закликав журналістів стати чесними, мабуть як він, і говорити лише правду. Після цього ошаліла “чесна журналістка” закрила очі і припинила свій ефірний сором. Цирк закінчився.

http://politika-konotopa.tk/tsyrk-vid-zvyezdy/

 

СВОБОДІВСЬКА БАНДА В КОНОТОПІ

ХТО Ж САМЕ ЗАВІТАВ НА СЕСІЮ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БИТИ, НАПАДАТИ, ПРОВОКУВАТИ ТА ОБЛИВАТИ? – ВІДПОВІДЬ ОЧЕВИДНА!

   Та чи відкриються очі у містян? Адже розставатися зі створеним самим собі кумиром ой, як важко. Важко усвідомити, що цей "герой-визволитель", "рятівник", "єдина надія на життя", без якого ні всі ми, ні місто не маємо майбутнього, насправді - бандит, шахрай, злочинець, фашист...

  Горять хати, пробиваються голови, рубаються машини, розкрадається бюджет, штучно "заморожуються" будь-які інвестиційні перспективи, нівелюються норми моралі, етики, права, Закону, сімейні цінності.

Все легко сходить з рук. Головне - як мантру, повторювати одне й те ж саме: всі, хто знає більше, або має свою думку - "риги", очікують "руського міра", продажні тварини, через яких гинуть хлопці на Донбасі, а Конотоп - останній у рейтингу розвитку міст.

   Один до одного копіюється манера та вміння Путіна узурповувати ЗМІ та управляти свідомістю громадян, будь-якою ціною приглушувати їх Конституційні права та норми демократії.

   Усіх, хто не згоден - чекає жорсткий осуд та ненависть мешканців (які найбільше піддаються гіпнозу породженого собі кумира).

   Безкарність провокує небачений рівень самовпевненості, відчуття крил за плечима.

І от - іще одна межа перейдена.

   Серед білого дня, під прицілом десятка відеокамер, під стінами міської ради під вигуки "Слава Україні" жорстоко та цинічно б'ють людей, не соромлячись, відверто кличуть на таке ж саме "спілкування" і депутатів та всіх "неугодних", скручують руки поліції, будучи впевненими, що АРТЕМ все "порішав".

А ЩО ДАЛІ?

  А далі - є ще одна грань, переступивши яку, ми всі залишимось "ЗА МЕЖЕЮ". Вона - не крайня, а остання. Дякуючи Богові, поки що МИ ВСІ ЖИВІ...

Інна Панченко

ВИЙШОВ «ОБЛОМ»! “Свободі” не вдалося відкликати депутатів

 25 травня мало відбутися відкликання депутата обласної ради від  Конотопа Сергія Демехи. Принаймні таку мету ставило перед собою ВО “Свобода”. Натомість процедура так і не відбулася через брак необхідних для цього голосів та, як повідомляють прибічники цієї політсили, – юридичні колізії, - повідомляє «Голоос Конотопа».

  З самого початку тепер запускатимуть і процедуру збирання голосів для відкликання депутатів міської ради Наталії Льовшин та Наталії Демехи.

 

 

ЧИ ЗНАЄ АРТЕМ СЕМЕНІХІН ПРО СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

КОМУ МИ ДОВІРИЛИ СВОЇ ЖИТТЯ? У ЧИЇХ  РУКАХ МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА?

    Все частіше доводиться чути від людей, що пріоритетні напрямки роботи міського голови Артема Семеніхіна – збирання пліток, зведення наклепів, поширення чуток, розхитування ситуації у місті, поширення ворожнечі між конотопцями, маніпулювання їх свідомістю та дестабілізація ситуації у Конотопі.

  Ще не було жодного “ефіру” міського голови і жодної зустрічі з мешканцями, на яких би він не поливав брудом "опонентів", подаючи це, як надважливу інформацію.

  Артеме Юрійовичу, громаді потрібен результат роботи вашої команди! Містянам цікаво почути про новостворені робочі місця (не лише для Вашого найближчого оточення), залучені в місто інвестиції, результати Ваших мало не щотижневих відряджень, якими Ви себе виснажуєте, нібито у пошуках залучення коштів у місто. І отримати обгрунтоване підтвердження Ваших слів. 
   Нагадаю, що про звичайне виконання своїх посадових обов’язків, за яке чиновники отримують заробітну плату, ми вже чули. В тому числі, і про ліхтарі, дороги та направлення частини бюджетних коштів у результаті прийнятих депутатами рішень та їх роботи.

   Схаменіться і згадайте, що в першу чергу Ви як мер маєте бути – господарником, захисником інтересів своєї громади, людиною, яка несе відповідальність за кожного її члена, але ніяк не політик чи піарник.

   Якщо Ви вже впродовж двох років не можете цього усвідомити, то ідіть геть з нашого міста!

  У той час, як Ви “жируєте” по закордонам та отримуєте наднормові премії, ми, прості мешканці, хочемо жити, спокійно жити, а не існувати!

 

Інна Панченко

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family