wrapper

Цікаве

Новини міста

Телегурман 34

ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ І НАДАННЯ СЕСІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА 10 ДНІВ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

 

Таку інформацію оприлюднив депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко: «За дорученням депутатів вимагаємо проведення пленарного засідання сесії Конотопської міської ради».

У матеріалі, адресованому міському голові Семеніхіну А.Ю. та секретарю КМР Багрянцевій О.Ю., буквально значиться:

З метою правового врегулювання, недопущення подальшого посилення соціальної напруги та порушення Конституційних прав громадян, депутати Конотопської міської ради вимагають:

1.                   Проведення пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської

міської ради 31 серпня 2017 року о 10:00.

2.                   Надати до 21 серпня 2017 року підготовлені згідно регламенту

та Законів України проекти рішень сесії.

3.                   Організувати та забезпечити проведення засідань постійних депутатських комісій у визначений регламентом термін.

За дорученням депутатів».

   Далі йдуть підписи керівників депутатських фракцій: Тараса Омельченка, Тетяни Сизон, Інни Пащенко, Івана Огрохіна.

 

 

ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ЗААСФАЛЬТУВАТИ ДОРОГУ ДО 58-Ї ОМБр, СЕМЕНІХІН ПРОКЛАВ ЇЇ ДО БУДИНКУ СВОЄЇ МАТЕРІ

Депутат Конотопської міської ради Наталія Демеха: «Нещодавно конотопський міський голова Артем Семеніхін став зіркою новин. З першого погляду, більш патріотично налаштованого мера годі й шукати.

Першої-ліпшої нагоди він полюбляє похизуватися перед публікою в камуфляжному однострої, натякнути на своє «атошне» минуле, покричати патріотичні гасла, послати прокляття ворогам нації. Проте, на словах козиряючи патріотизмом, на ділі Артем Семеніхін просто знущається над захисниками України. Саме про це свідчить такий красномовний факт: коли за його «мерства» в Конотопі робили дорогу по вул. Тургенєва до місця постійної дислокації 58-ї бригади, до військового об’єкту чомусь не дотягнули майже півкілометра, а звернули вбік і проклали новеньке покриття… аж до помешкання матері «атипового мера», яка живе неподалік. Отакий «патріот»...»

 

 

ПРО МАНІПУЛЯЦІЇ З СЕСІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ У

МІСЬКІЙ РАДІ РОЗПОВІЛА ДЕПУТАТ ІННА ПАЩЕНКО

 

Інна Пащенко, депутат КМР: «Мер знову «дуже хотів» вирішити питання мешканців міста. Саме тому дав розпорядження оргвідділу аж в четвер повідомити депутатам по телефону про те, що в суботу вони мають прийти на сесію (за регламентом розпорядження має бути оприлюднене за 10 днів).

В п’ятницю надали матеріали сесії перед засіданнями профільних комісій на більше, ніж 200 сторінках. Бюджетні питання погано надруковані і набрані четвертим кеглем (шрифтом). І в лупу не роздивишся. В електронному вигляді матеріали сесії не розіслали.

В суботу депутати отримали за 5 хвилин до початку 5-го Пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради ще декілька рішень додатково. Так підсовуються непрості рішення явно не з тією метою, щоб депутати добре розібралися в питаннях, за які повинні голосувати.

Серед додаткових рішень міський голова намагався просунути Рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» (ОТГ), у якому міська рада дає згоду на приєднання до Конотопської громади усіх сіл району.

По-перше, якщо місто має намір доєднати саме такий формат сільських територій (це має вирішити громада, а не один мер), то спочатку приймається рішення міською радою «Про ініціювання створення ОТГ….». Далі розсилаються пропозиції до сільських рад. Потім створюється робоча група. А ще до того Конотопська міська рада повинна була прийняти рішення «Про делегування представників до робочої групи…». Аж після отримання позитивних рішень сільських рад потрібно провести громадське обговорення, і тільки після всього того можна приймати рішення «Про надання згоди …»

   Міський голова знову діє одноосібно і, пропонуючи незаконне рішення, хоче загнати місто в бідність. Без внесення змін до перспективного плану формування сильних громад сумської області, затвердження його урядом і обласною радою та чіткого дотримання процедури приєднання і методики формування ОТГ, новостворена громада не отримає державного фінансування. За все заплатить бюджет міста.

А взагалі, ще до початку ініціювання приєднання усього району до міста Конотопа потрібно прорахувати економічну доцільність такого кроку та провести, у випадку доцільності, розширену інформаційну кампанію у місті та районі.

Скажете, для чого це меру? Якщо не вдасться організувати перевибори депутатів та завести до міської ради «свободівську» більшість (одноосібне царювання), то можна довибрати депутатів від «Свободи» у селах (ресурси тепер є) і отримати таким чином ту ж саму «свободівську» більшість».

 

 

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА У ЗЛОВЖИВАННЯХ

 

Депутат конотопської міської ради Тарас Омельченко звернувся до генерального прокурора та в НАБУ з приводу зловживань конотопського міського голови Артема Семеніхіна:

Звернення до НАБУ та Генерального прокурора України.
Тільки факти!

 

«Депутат конотопської міської ради VII скликання Омельченко Тарас Павлович. Директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику А.С. м. Київ, вул. Василя Сурикова. 

Шановний Артем Сергійович!   Під час депутатської діяльності мені стала відома інформація, що потребує перевірки, щодо вчинення Семеніхіним Артемом Юрійовичем дій, які мають ознаки злочину, передбаченого ст.364 ч.2 Кримінальною кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки» та ч,4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах».

Злочинні, на мою думку, дії міського голови при будівництві доріг в м. Конотоп можуть полягати в наступному.

-                      «підрядні роботи»! Виконувалися працівниками та технікою, котра перебуває у власності ПП «Магістраль - 2016» та ТОВ «Бахмачгазбудссрвіс», але фактично договір укладено з ФОП «Добролежа».

-                      об'єми будівельних робіт не відповідають проектно-кошторисній документації та вимогам ДБН, а під час будівництва використані значно дешевші будівельні матеріали сумнівної якості (в актах виконаних робіт значиться будівельні матеріали та роботи, які взагалі не виконувалися).

-                      якість асфальтобетону не відповідає вимогам ДБН.

-                      під час виконання робіт асфальтобетонну суміш готували на несанкціонованому заводі, котрий знаходиться за адресою Конотопський район село Заводське, вул. Заводська, 1 а.

Про все це мав контролювати міський голова. Тому, вважаємо, що порушення законодавства відбувалось за прямою участю міського голови.    У зв'язку з тим, що ця людина є міським головою м. Конотоп Сумської області, займає відповідальне становище, звергаюсь до вас з проханням перевірити інформацію.

 Прошу прийняти мою заяву та провести процесуальні дії, передбачені чинним законодавством

З повагою, депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко.»

 

Аналогічне звернення від депутата Конотопської міської ради Тараса Омельченка, слово в слово, адресоване Генеральному Прокурору України Юрію Луценку.

Також Тарас Омельченко звернувся до громади: «Шановна Громадо ! Ми, депутати фракції «Солідарність» Конотопської міської ради, хочемо, щоб Ви зрозуміли, що ми прагнемо, щоб голос депутатської більшості почули! Ми хочемо говорити, не дивлячись на те, що нам не дають цього робити. Депутати голосно заявляємо про свою позицію! Ми завжди були на стороні громади, опікувались її проблемами та прагнули розвитку міста! Депутати будуть говорити, робити справи і виконувати свої депутатські обов’язки! Сесія - це не тільки пленарне засідання. Це, насамперед, якісна підготовка проектів рішень, за яку відповідає міській голова та секретар міської ради. Це підготовлені належним чином засідання депутатських комісій. Це належний час на обговорення проектів та внесення змін до них відповідно до Регламенту, який, на жаль, зовсім не дотримується. Це депутатська робота без тиску! Без загроз! Але, на жаль, нічого цього немає. Нас просто хочуть "нагнути" і примусити голосувати одностайно, без наших зауважень, без наших пропозицій, без нашої громадянської позиції.

Громаді потрібна чесна інформація, потрібен розвиток міста, а не «охота на відьом». Ми не боїмося вийти до громади. Депутати разом з громадою, бо ми теж є частиною громади!

Міській голова! Надайте можливість працювати за Законом! Припинить погрози та образи! Не ділить місто на чорне та біле. Депутати фракції «Солідарність» в Конотопській міській раді завжди своїм пріоритетом ставила підтримку соціальних питань. Тому зміни до бюджету нами були проголосовані ще 15 квітня 2017 року. Саме там 5 млн. грн. на заробітну плату працівникам ЦРЛ та 1,5 млн. грн. для міської лікарні. Але, на жаль, до сьогодні це рішення не підписано міськім головою. Тому ми вимагаємо від міського голови вступити на шлях законних дій, поважати регламент Конотопської міської ради та Закони України в частині підготовки проектів рішень, їх належного аналізу, обговорення та проведення засідань ради!

Ми не дозволимо повторюватись бійкам та залякуванню депутатів! Ми звертаємось до правоохоронних органів та Національної гвардії - допомогти нам організувати безпеку та порядок під час підготовки та проведення наступного пленарного засідання Конотопської міської ради».

 

 

 

Я ДОРУЧЕННЯ НІЯКОМУ СЕМЕНІХІНУ НЕ ДАВАЛА!!!

 

Фініш псевдопоходу мера Семеніхіна. Переглянувши відео подій біля Адміністрації Президента, відкрито і категорично заявляю: ні я, ні мої рідні, ні мої сусіди, знайомі, друзі, колеги, які офіційно зареєстровані та проживають у місті Конотоп, жодного доручення Артему Семеніхіну щодо звернення та походу до Президента України від імені 100-тисячної громади не давали !!!

Я забороняю вам, нешанований громадою Конотопа Артем Семеніхін, як виборець, як член громади, використовувати фрази типу "я прийшов до Президента від імені 100-тисячного міста...", "я виконую доручення 100 тисяч людей".

Я вимагаю від вас припинити підло та, маніпулюючи свідомістю людей, брехати, говорячи про те, що 200 одержимих вами, переважно пенсійного віку людей, які мовчки стояли і слухали свого "вождя", диктували вам порядок денний сесії та направили вас до Президента.

Адже вся ця спланована піар-акція - витвір виключно вашої хворої уяви та втеча від відповідальності. У підтвердження цьому - анонсований особисто вами, заздалегідь спланований політичний хід (похід) напередодні одноосібного спіча, який ви безграмотно називаєте "віче".

Я вимагаю від вас зізнатися пану Президенту, що ви вщент знищили свободу слова у Конотопі та підло і ультимативно намагаєтесь закрити рота усім, хто може сказати правду і має тверезий погляд. Адже проти правди ваша зброя - лише суцільна брехня та фізична сила. Скажіть в очі усім, хто має бути або дотичний до розвитку міста (депутати, журналісти, активісти, підприємці...): "До мене можна зайти, я всіх приймаю..."

Нагадайте громаді, як ви, близький до народу, хотіли відгородитися турнікетами та встановити пропускний режим у приміщенні міської ради, але не зробили цього лише завдяки протистоянню депутатів та активістів.

Розкажіть громаді, скільки її коштів ви одноосібно витратили на встановлення відеоспостереження у кожному закутку міської ради, аби хоч якось приборкати свій діагноз "манії переслідування".
Трошки нагадаю: 

https://youtu.be/Im_hshGEbDQ

https://youtu.be/zKUd6SSFSqc

https://goo.gl/FnVfhC

Боже, як соромно, що ви, посадова особа, обставлена іконами у кабінеті, використовуєте навіть мертвих у своїх іграх. Знаючи про змогу мізерної можливості виділення коштів депутатами, всього-навсього у сумі 500 грн з їх депутатського фонду, звинувачуєте депутатів, до яких ніхто не звертався, (звернення надходило лише до депутата конкретного округу і максимум, на що люди могли розраховувати - на 500 грн від "свого" депутата) у смерті кількох тяжкохворих людей, яким потрібне було лікування.

"Я прийшов від 100 тисяч людей, які зараз знаходяться в заручниках у мафії, у банди міста Конотоп", - якщо особисто ви стверджуєте, що прийшли від імені 100 тисяч людей, то похвально, що ви визнали нарешті себе та свою "реформаторську команду" мафією та бандою.

Адже громада міста живе спокійним життям, поки вас немає у Конотопі. Ми щасливі, коли ви знову і знову відправляєтесь у "походи", прогулюючи більшість свого робочого часу, але обурені, що робите це за наш рахунок.

Ви зі своєю "молодою командою" обікрали місто та постійно брешете громаді і навіть ОДА, надаючи неправдиві дані про стан доходів та видатків у місті, або зовсім їх приховуючи.

Тому вимагаю негайно звільнити конотопців із заручників "свободівської банди".

Я вимагаю від вас припинити ганьбити Конотоп та імідж нашого міста.

Ваша зневага до представника Адміністрації Президента: "прислали прибиральника, того, хто займається ксерокопіюванням", до губернатора: "різні там клочки, метастази яценюка, хата коханця", до самого Президента, портрет якого ви пошматували та викинули з кабінету, до депутатського корпусу, до освітян, до медиків, до комунальників, до кожного інакшомислячого мешканця міста зі здоровим глуздом, уже не має меж і соромить наше місто, нас та наших дітей.

Якраз таки ви зробили все, щоб колись спокійне розмірене місто перетворити на епіцентр «свободівських» політичних експериментів, стартовий майданчик для втілення своїх нездорових амбіцій. Ви розділили місто на два табори і саме завдяки вам, пане Семеніхін, (цитую) : "якомога більше людей захотіло чекати Путіна, який має прийти..."

Саме нав'язуванням віри та думки в те, що "Путін має прийти" ви тримаєте морально нестійких людей у постійному страху та маніпулюєте їх свідомістю. 

Зізнайтесь громаді, чи насправді ви виганяли "медведчуківців, які хотіли провести референдум", знаючи задовго про місце та час їх зібрання та давши "зелене світло" на його проведення, аби потім розіграти чергову піар-п'єсу.

Нагадаю, щоправда, пізніше ще оприлюдню як ви стоїте на балконі з начальником поліції та спокійно обговорюєте план дій, перед тим, як увірватися до зали:

https://youtu.be/1z_9u6emtfc

Я забороняю вам, пане міський голова, використовувати у кожній своїй хворобливій істеричній промові фрази "це моє місто... ", "коли б ви жили у моєму місті... "

Затямте, ми, мешканці міста, не ваша власність!
а Конотоп - не об'єкт вашої нерухомості!

А тому прошу негайно звільнити нас зі свого полону!

P.S: Звертаюся до депутатського корпусу конотопської міської ради, до губернатора області Миколи Клочка, до Президента а, до голови Верховної Ради України, до народних депутатів! Витягніть Конотоп із міцних лещат «свободівської» банди! Звільніть нас від "господарювання" психічно хворого міського голови!

Інна Панченко

 

СЕРГІЙ ДЕМЕХА: ЯК МЕР АРТЕМ СЕМЕНІХІН ВКРАВ АВТІВКУ З АТО

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха: «Нещодавно моя дружина, депутат КМР Наталія Демеха озвучила інформацію щодо псевдотурботи міського голови про воїнів АТО, фактично вкравши у них дорогу (вул. Тургенєва, до 58-ї бригади), за асфальтування якої повністю проголосували депутати.

А я хочу повідомити беззаперечну фактову інформацію, як тоді ще не #покищомер вкрав автівку з АТО!

У 2014 році, бувши на той час ще "свободівцем", особисто я, відганяв на фронт пікап Toyota Tundra, подаровану відомим меценатом (Євген Сур, - ред.) для 92-ї ОМБр ЗСУ, яка базувалась в м. Щастя (попередньо заповнивши її провіантом, одягом та іншими необхідними речами, що зібрала для бійців "Конотопська сотня Народної Самооборони" ).

 Та на моє здивування, згодом я і всі мешканці могли спостерігати як АртемСеменіхін, який до того перебував у 92-ій бригаді, під час передвиборчої кампанії до ВР ганяв по м. Лебедин та м. Ахтирка, а трохи згодом і по нашому місту на цьому автомобілі. Він фактично вкрав її у бійців АТО, вкрав з передової.

Потім усі ми пам'ятаємо, як, перебуваючи п'яним за кермом, їхавши після застілля на КСТ, де гарненько хильнув разом з бабою Танею, збив мопедиста. Чоловік потрапив до реанімації та залишився інвалідом на все життя. 

Автомобіль до сих пір стоїть на штрафмайданчику у Конотопському відділку поліції. Як же це авто вкрай необхідне на "передку"!?
    А покарання за два вчинених злочини: військовий грабіж під час війни та керування у нетверезому стані, що призвело до тяжких наслідків, міський голова не поніс і до цього часу. Може прийшов час запитати чому так? Сергій Сегида, Олексій Нештенко, Ельвира Биганова

До мене, як депутата обласної ради, постійно звертаються волонтери, добровольці, бійці АТО з проханням посприяти у пошуку тієї чи іншої допомоги на передову та хоч якогось ТЗ: Володимир СолодовникСергій Супрун.

Техніки на війні катастрофічно не вистачає. А в цей час подарований справжнім воїнам позашляховик стоїть, трухне і гниє у Конотопі саме завдяки меру-"патріоту", "бойовому офіцеру», який навіть 4 нових покришки заграбастав, на які ми збирали всім містом, аби згодом поставити їх на свій білий Wolksvagen, коли забрав його із банківської застави.

Отакі подвійні стандарти та істинна турбота і співпереживання поки що мера Артема Семеніхіна за воїнів АТО, наших захисників та Україну.


P.S.: Хлопці, які зі мною на фото,
не шкодуючи ні себе, ні сил, ні ресурсів, регулярно з усіх сил допомагали бійцям на Сході.
Тоді вони ще не знали, що через деякий час вони будуть жорстоко побиті на замовлення мера-"атовця" на одній із сесій міської ради заїжджими запрошеними ним тітушками та звинувачені у зраді.
Далі буде...»

 

 

ДЖИХАД ДЕПУТАТАМ!?

Під час "пішої ходи" #покищомер #АртемСеменіхін до Києва йому вдалося досягти невідомої для широкого загалу мети - уникнути двох судових засідань по корупційним справам стосовно Семеніхіна, які були перенесені через його відсутність.

Далі міський голова наполегливо буде втілювати свій заздалегідь ретельно продуманий план втечі від відповідальності та покарання.

Знову піде до столиці, оголосить голодування. А в цей час розгляд судових справ штучно затягуватиметься, буде здійснено аудит бюджету, відкриті нові кримінальні справи, вручено безліч протоколів про корупцію самому "царю" та найближчим членам "команди реформаторів", в'язнична камера уже ось-ось готова буде прийняти нових гостей на ПМП.

І в цей час "патріот-націоналіст", "бойовий офіцер" у властивій йому манері почне горлопанити на всю Україну про політичні переслідування, про тиск на "молоду" команду, про геноцид "націоналістів"...

І піднімуть бунт ті, хто відошення до Конотопа не має ніякого, хто і знати не знає, де знаходиться славне козацьке місто, почнуть піднімати свої голови та кричати про патріотизм ті, хто плюнув на державу та десятиліттями живе за кордоном, свого часу втікши від відповідальності та проблем. Піднімуться усі ті, в кого не викорінилася радянська ментальність, а тому їм як повітря потрібен ідол, "герой" попри заповідь Божу "Да не сотвори собі кумира".

І в цей час під прикриттям борців-націоналістів Семеніхін може почати втілювати обіцяний ним "джихад", яким погрожував усім, хто бореться за правду та справедливість, хто може вивести його на "чисту воду".

А всього то навсього вимагається чесно працювати. 
Але ж не хочеться прощатися з життям на широку ногу та накраденими статками... .

P.S.: Будемо збирати громаду, щоб відправити у довготривале "відрядження" #покищомера після аудиту. А може ми дамо доручення пішки за інвестиціями до Дональда Трампа сходить?

 

Сергій Демеха.  

Read more...

Телегурман 33

СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЬ – ГОЛОВНА ВИМОГА ДЕПУТАТІВ:

ПРИВЕСТИ РОБОТУ МІСЬКРАДИ ДО ПРАВОВОГО ПОЛЯ!

 

А МЕР З ПОПЛІЧНИКАМИ ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕБРАТИСЬ ДО КИЄВА!

12 серпня 2017 року дива не сталось - оголошене V пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради не відбулось. Із 36 депутатів зареєструвалися в сесійній залі 17, наявність кворуму передбачає присутність 19 депутатів. Отже сесія виявилась неправомочною. У чому ж причини?

Як вже знаємо, замість того, щоб «закопати сокиру війни» й сісти з депутатським корпусом за круглий стіл переговорів, - піти на поступки один одному, закрити очі на минулі образи й разом працювати на благо громади міста, адже міська рада є парламентським органом, де мають досягатись компроміси, й привести таким чином роботу міськради в правове поле, міський голова Артем Семеніхін вирішив випробувати новий вид тиску – застосував театралізований піший похід до столиці України, щоб поставити ультиматум… голові держави - Президенту! Підказати йому, незважаючи на різність рангів й освіти, як правити країною! Й таким чином через гаранта Конституції… натиснути і примусити голосувати в Конотопській міській раді фракцію БПП «Солідарність» за вигідним лише конотопському міському голові сценарієм.

Нагадаємо читачам, депутати звинувачують міського голову в непрозорому та безконтрольному використанні коштів бюджету міської ради. У тому, що ним не виконуються положення Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні'', Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Регламенту роботи Конотопської міської ряди 7 скликання. Зокрема систематично порушується Регламент Конотопської міської ради 7 скликання в частині розгляду питань на депутатських комісіях та порядку проведення пленарних засідань, не виконується рішення міської ради "Про план роботи Конотопської міської ради на І півріччя 2017 року", мером одноосібно призначаються дати пленарних засідань всупереч затверджених даним рішенням тощо. Отже в цьому й полягає головна, раніше оголошена, вимога депутатів – працювати відповідно до норм законодавства!

Незважаючи на шантаж, погрози та чисельні ультиматуми різним гілкам влади на різних рівнях, розрекламований на всю країну піший похід до столиці конотопського міського голови Артема Семеніхіна закінчився пшиком. Ну не бажають депутати виконувати роль безмовних гвинтиків у одноосібного містечкового диктатора! Таким чином АЮС замість того, щоб виконувати свої обов’язки міського голови, після невдалого сесійного засідання, на брифінгу для журналістів оголосив про нову свою безглузду витівку. Буцімто лишає місто та йде з поплічниками голодувати під Адміністрацію Президента… (увага!) щоб у Парламенті розглянули і затвердили подання про дострокові вибори в Конотопі. Абсурдність ідеї полягає в тому, що в Україні роль голови виконавчої гілки влади виконує Президент. А Парламент є зовсім іншою – законодавчою і незалежною  гілкою влади. Тим паче – колегіальною! Тобто Президент апріорі ніяким чином не зміг би вплинути на Парламент.  Крім того, враховуючи, що зараз тривають літні парламентські канікули в депутатів Верховної Ради – витівка з голодуванням може затягнутись надовго! У той час як в Конотопі треба вирішувати нагальні питання про підготовку до опалювального сезону! Інакше взимку місто може залишитись без тепла! Отже – дай боже пережити нам цю зиму!

 

Тарас Омельченко про хронологію сесійної епопеї

Для початку. Не вступаючи в дискусії – хронологія проведення 24 сесії Конотопської міської ради. 

• 30 березня 2017р. - пленарне засідання зірвано міським головою (ігнорування головою законних вимог депутатів, оголошено перерву до 15.04.17р.) 

• 6 квітня 2017р. - депутати звернулися до міського голови з ВИМОГОЮ провести пленарне засідання для вирішення «земельних» питань. ВІДМОВЛЕНО!!!

• 15 квітня 2017р. – міський голова відмовився взяти участь в пленарному засіданні. Депутати прийняли 14 рішень та внесли до порядку денного проекти 6 рішень.

• 20 квітня 2017р. – проведено на вимогу депутатів 2-е пленарне засідання. Прийнято рішення „Про розпуск виконавчого комітету”.

• 22 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 28.04.17р. розпорядженням міського голови від 20.04.2017 № 129-ОД.

• 28 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 16.05.17р. розпорядженням міського голови від 28.04.2017 № 138-ОД у зв’язку з участю міського голови у пленарному засіданні 13 сесії Сумської обласної ради (де він участі не брав).

• 16 травня 2017р. – пленарне засідання зірвано міським головою та його друзями з інших міст. Депутатів заблоковано у депутатській кімнаті на 4 поверсі будівлі міської ради. Члена Виконкому та членів ГФ «Конотопська Самооборона» побито перед будівлею міської ради.

• 29 травня 2017р. – під час депутатських зборів на вимогу депутатів проведено пленарне засідання. Прийняті рішення по земельним питанням та матеріальній допомозі.

• 30 травня 2017р. – пленарне засідання перервано у зв’язку із тиском міського голови на частину депутатів. Прийнято 1 рішення. Оголошена перерва до 15 серпня 2017р.

• 5 червня 2017р. – пленарне засідання всупереч регламенту міської ради призначено на вихідний день (свято Трійці). Засідання не відбулось.

• 29 червня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Порушена процедура розгляду проектів. Проекти рішень всупереч регламенту міської ради розглядались тільки на „земельній” комісії. Всі інші депутати були позбавлені участі в попередньому розгляді проектів рішень.

• 31 липня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Проекти рішень не підготовлені належним чином. Проект змін до міського бюджету не відповідав діючому законодавству (включав тільки пояснювальну записку, додатки відсутні) та його прийняття в такому вигляді могло привести до фальсифікації рішення ради та нанести збитки міському бюджету.

 

 

“Дайош Київ!” – навіщо?

 

5 cерпня мер Конотопа зібрав “віче”. Він завжди, коли хоче побалакати із собою, скликає віче. На заклик прибули проплачені кварткоми, “вірні люди”, колишні дружини, зіваки і особи без певного місця проживання. Мер виголосив промову і рішуче прийняв рішення іти на Київ, аби змусити депутатів непокірного Конотопа дати йому право закопати кілька десятків мільйонів. Мовляв, терпець йому урвався, красти не дають, у бійку не вступають, на колінах не повзуть, зарплату виконкому рахують і взагалі заважають жити.

Тож він вирішив портрет президента знайти і йти йому жалітися пішим ходом. Усі кричали ура, а якась бабця стурбовано мовила: “Як же він піде? У нього ж хворі ніжки.” На що отримала відповідь від зіваки діда: “Сама підеш. У нього є джипа”.

Взагалі панував пенсійний ентузіазм, лише партійні посіпаки мера хмурилися - йти треба буде їм. “Зовсім подуріли”, - почулось із вуст огрядної жіночки, котра випадково йшла повз “віче”.

Звісно, що “хода на Київ” - це проект штабу “Свободи”. І ніхто, як Семеніхін, підходить на цю роль. Це спроба «свободівських» сил піднятися із забуття і таємна надія конотопців здихатися такого мера, висловлена одним із присутніх: ”Аби вони там і лишилися…”

http://politika-konotopa.tk/dajosh-kyyiv/

 

 

 

ПРО ГАСТРОЛЮЮЧИЙ ЦИРК СЕМЕНІХІНА

 ТА ІСНУЮЧІ РЕАЛЬНІ ОБСТАВИНИ

 

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха: «Впродовж останніх днів слідкував за гастролюючим цирком на чолі із міським головою Конотопу поки що мером Артемом Семеніхіним по напрямку Конотоп-Київ. 
Знаю, що піарник шахрай Семеніхін повертався вночі до Конотопу на відпочинок, їв вдосталь та із зазначеного 250 км шляху пройшов добре, якщо хоч третину.

Наостанок побачив промову «свободівського» клоуна Семеніхіна під Адміністрацією Президента, де він вимагає чесності та відкритості влади.

Смішно і гірко дивитися це шоу, розраховане на далеких від реальності, взагалі не дотичних до справжнього стану справ у Конотопі, людей.

Адже у нашому місті кожен знає, що свободи слова у Конотопі не існує, що потрапити до Семеніхіна на прийом людям, які мають що сказати у відповідь на байки мера, які можуть і вміють вести діалог, - неможливо!

Навіть моє право, як народного обранця, депутата обласної ради, грубо порушується Семеніхіним, який давно живе та керує містом за власною вигаданою Конституцією, поширюючи при цьому подвійні стандарти та вводячи людей в оману».

 

 

LUCKY STRIKE НЕОЖИДАННАЯ УДАЧА

 

Экс депутат Конотопского горсовета, частный предприниматель Сергей Концедал 7 августа в 21:03 сообщил: «Вот уже свезло, так свезло...На обратном пути из Киева в темноте увидел нашего Фореста Гампа (городского голову, - ред.), уныло бредущего вдаль от рабочего места. Рядом шли трое-четверо сподвижников, один из которых что-то записывал в тетрадочку, наверное, умные мысли… В сторонке мигал аварийкой “пирожок” с инвентарем для голодания... Нехай щастить, тебе, о посланный громадою гонец!»

И далее 09.08.2017 г.: «До речі, підтримую депутатів, які завтра о 10-00 проведуть сесію і в зв'язку із втечею міського голови (повна аналогія з Януковичем), оберуть нове керівництво міста (до виборів), і почнуть виводити місто із колапсу. Всім добраніч».

11.08.2017.  «Розповіли мені друзі про черговий випад (відредаговано, - ред.) нашого псевдопішохода… Знущаючись над собою, подивився відео… Аналогія вразила. Перед кожною сесією, на яку погодилися прийти депутати, наш “псевдо” в обов'язковому порядку за день до цього виступав публічно із образами в бік депутатського корпусу... За таке, взагалі то, треба по пиці, але депутати, окрім несамостійних фракцій «Свободи», «Укропу» й «Батьківщини», обирали цивілізований шлях та ігнорували непідготовлену сесію. А потім наш “марафонець” ридав на камеру і закликав усіх до співпраці… Сьогодні - те саме… За три кілометри до Адміністрації Президента посланий “громадою” гонець почав феєричний випад у бік Миколи Клочка, губернатора від БПП, та Тараса Омельченка, голови фракції БПП в Конотопській міській раді. Тобто, хлопчик не має на меті спільну роботу, а виключно дешевий «свободівський» піар... Залишайся шлемазл у Святошино, ларьки то є твій рівень...»

 

 

Вибрався якось мер у мандри…

 

Міський голова, аби його почули керівники держави, вирішив скористатися не поштою, як у Римську імперію, а власними ногами, як під час первинно-общинного ладу. І рушив на Київ. Хтось подумав, що це зла влада призначила на ці дні суд та допити, аби зірвати похід хвацького мера, та інші відкинули ці думки, аргументуючи тарганами у мізках мера.

А він рушив. Іде завзято, під супроводженням авто із побратимами, де і харчується, і відпочиває. По дорозі “армянські діаспори ” Бахмача, яким він винен за  дороги у Конотопі  по вул. Г. Тхора та Батуринській, яка, як відомо, “подарована” особисто меру,  спокушають його шашликами. Але він стійкий – не п’є і не їсть шашликів, а лише ковтає слину, бо,  як відомо, Артемій харчується виключно кавунами. А те,  що конотопські автомобілісти не бачать особистого  подвигу мера на трасі між Батурином і Вертіївкою, то це злі інсинуації і, взагалі,  проблема офтальмологів, а не Артема, особливо коли він відпочиває у армянській бані, а їх чорт вранці несе трасою.

Взагалі Артем Юрійович на фото і відео дуже схожий на бравого вояка Швейка, котрий теж мандрував і автор  такі мандри називав словом “анабазис”.

Та Швейк на відміну від Артема не стидався називати себе недоумкуватим, особливо надвечір. А нашому меру пиха заважає бути таким відвертим…

http://politika-konotopa.tk/810-2/#more-810

 

Бесславный конец пешего протеста конотопского мэра

 

Мучения главы Конотопского горсовета Артема Семенихина кончились. Теперь можно дать отдохнуть натруженным ногам и начать отъедаться после водно-фруктовой диеты. Сегодня, 11 августа главный конотопский «свободовец» достиг столицы Украины. Но финиш его пешего путешествия оказался блеклым по сравнению с наполненным приключений самого пути, ярко освещаемого самим Артемом и его соратниками в соцсети Facebook. Как оказалось, несмотря на то, что мэр Конотопа долго, почти шесть дней шел к Президенту, ни сам гарант, ни его администрация не успели подготовиться к вхождению Семенихина в первопрестольный град Киев. Уставшего, но целеустремленного конотопского градоначальника никто не встретил и на прием не пригласил.

И только спустя целый час ожидания Семенихина под Администрацией Президента Украины, к нему вышел делегат приемной Президента. Долго требовать встречи с первым лицом государства мэр г.Конотоп не стал, ведь на следующий день он должен участвовать в заседании сессии Конотопского горсовета. А потому отдал представителю Администрации Президента обращение с просьбой распустить депутатский корпус в Конотопе и назначить внеочередные выборы, но, чтобы «сохранить лицо» выразил требование к Президенту Украины Петру Порошенко приказать депутатам БПП «Солидарность» в Конотопском горсовете явиться на завтрашнюю сессию. В противном случае Артем Семенихин пригрозил начать голодовку у входа в Администрацию Президента. После этого он поспешил в родной город готовится к сессии горсовета.

Стоило ли мучатся и идти пешком в Киев вместо того, чтобы направить обращение почтовым каналом, если результат оказался тем же?

 

http://city.sumy.ua/sumy/besslavnyy-konets-peshego-protesta-konotopskogo-mera/

Read more...

Телегурман 28

У місті - напружена ситуація: Закон затоптано!

АБО, ЯК У «КОНОТОПСЬКОМУ КРАЇ» НАМАГАЮТЬСЯ МАНІПУЛЮВАТИ СВІДОМІСТЮ ГРОМАДЯН

У 53-у номері газети «Конотопський край» побачила світ стаття кореспондента СахноВ. – у житті Володимир Сахно - з політичними роздумами. Так, автор повідомляє читача, що політична ситуація  у місті “загострилася і це потягне за собою економічні негаразди”.  

Причиною цього він вважає те, що депутати не можуть “довести до логічного завершення  березневу 24 сесію  із-за принципових розбіжностей у питаннях кадрового формування різних гілок влади”. При цьому  автору “прикро, що це депутати роблять із власної вигоди” і невтямки, чому не збирається кворум.

Дуже дивно, що такий досвідчений автор, котрий розуміє “глибини Конотопської людської маси” так і не зміг розібратись у вирі подій, хоча і заявляє з глибокою впевненістю, що “тільки дурень та підло куплений манкурт не розуміє дійсного стану речей”. Автор вважає також, що у Конотопі нове бореться із старим. Нове, на його думку, представляє раніше засуджений за шахрайство мер, та вже сьогодні визнаний судом корупціонер Семеніхін,  а  старе – це депутати, за яких, як відомо, на виборах було віддано близько 17 тис. голосів.

Та ми схиляємося до думки, що це автор  просто кривить душею, можливо  відпрацьовуючи якісь копійки на своїй посаді. Сахно В.  запевняє читачів, “що розуміє, яким Богам моляться депутати”. Мабуть, він є фахівцем у “політичних пасьянсах“, тож бачить далеко і  лякає “революційною ситуацією” та ”результатами персональної роботи”. Хоча і допускає, що думка оточуючих може бути інша.  От у цьому ми підтримаємо Сахно В. і прокоментуємо  наше бачення вищезазначених роздумів:

-по-перше, незакінчена 24 сесія була  із-за відсутності звіту міського голови про витрачені кошти за перший квартал 2017 року, а не із-за міфічних кадрових питань. Це принципове питання, оскільки міський бюджет не може витрачатися безконтрольно і безвідповідально. Звітність з фінансових питань має бути оприлюднена на сторінках газети, одним із авторів якої  є у тому числі  СахноВ;

-по-друге,  єдине, що запроваджене у міській раді діючим виконкомом - це незаконні  витрати коштів, закупівлі без проведення тендерів, особисте збагачення.  Цьому треба покласти край і тому депутати вимагають звіту по витратах грошей і обговорення бюджету, а потім внесення до нього правок. Міський голова блокує законні вимоги про звіт, здійснює спроби відволікти увагу від незаконних дій шляхом відставки виконкому,  не збирає сесії і не виносить на розгляд питання життєдіяльності міста. Докази цього зберігаються на сайті міської ради, де ніхто не побачить, наприклад, матеріалів чергової сесії міської ради тому, що мер і не планував її проводити;

-по-третє, порушено десятки кримінальних проваджень за час роботи цього “нового”. І деякі вироки уже в реєстрі. Про це,  безумовно, знає та тихенько мовчить репортер Сахно В.,  розповідаючи про революційну ситуацію. Де ваша принциповість,  пане  Сахно В.? Майдан стояв за справедливість і закон. У місті дійсно напружена ситуація. Закон затоптано. Бандити б’ють людей у міській раді. Хто їх запрошує, депутати? Де звіт про розслідування? Чому порядок забезпечують приїжджі правоохоронці?

   Причини цього відомі всім.  Може задумаєтеся  і  ви над цим, а не над революцією, пане Сахно В.?

http://politika-konotopa.tk/de-zh-zdorovyj-gluzd/#more-789

 

РІЧНИЦІ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ… 

 

Минулого року, не за своєю волею, я не був присутній на святкуванні фестивалю «Конотопська битва». 22 червня 2016 року на мене було вчинено замах під під’їздом мого будинку. В результаті побиття металевими прутами групою осіб, з тяжкими травмами, я потрапив до лікарні де пролежав 22 дні. Замах, за моєю підозрою, щоб не сказати більше, було скоєно на замовлення міського голови  Артема Семеніхіна.

У цей час Олег Тягнибок, голова партії ВО «Свобода» приїздив на святкування «Конотопської битви». Перебуваючи у місті, ти, "друже Олеже", мене не відвідав та навіть не зателефонував. Натомість «вліпив» дві догани – мені і Семеніхіну, за, начебто, якісь партійні чвари між нами. Тобто, очільник партії вже тоді розумів, що моє побиття – справа рук Семеніхіна. От тільки той залишився «білий і пухнастий», а я переніс непоправну шкоду для свого здоров’я, адже результати отриманих травм дали ускладнення. 

Отож, під час святкування, будучи в 100 метрах від хірургічного відділення , очільник партії не вважав за потрібне навідати мене, знаючи , що я з тяжкими травмами, і на той час – голова фракції ВО «Свобода» в Сумській обласній раді, можна сказати, один з головних партійців області. Таким чином, він продемонстрував не лише свої моральні якості, а й брудну внутрішньопартійну методику керівництва.

Натомість Олег Ярославович вкотре піддався афері Семеніхіна – вдесяте, а може і вдвадцяте «відкривши» пологове відділення, яке після його «відкриття» ще місяців зо три не працювало, тому що не було готове до введення в експлуатацію. 

Так зване "відкриття" відбувалося з таким поспіхом, що про це не знав навіть начальник управління охорони здоров'я Сумської ОДА Сергій Бутенко та керівники області. До речі, по цьому об’єкту наразі відкрита кримінальна справа, один з підозрюваних у якій – міській голова Артем Семеніхін (за фактом «зникнення» 5 мільйонів гривень).

Продовжуємо далі. Чим же ще знаменувалося минулорічне святкування «Конотопської битви»?

Напередодні свята "сам себе" спалив будинок біля супермаркету "ЕКО", і то це йому вдалося з другої спроби (минув рік, правоохоронці знають, чиїх рук ця справа, та мовчать ).

На забаганку «бойового офіцера» була завезена військова техніка. Начебто, і нічого, адже кошти не свої, а громади – можна гуляти з розмахом.

Дуже цікаво відбувалося відкриття пам’ятника Гуляницькому. Також добра справа, тим більше, якщо встановлюють його на місці пам’ятника одного з братів Радченко. Чому б не вшанувати пам'ять? Але ж чи Гуляницького…? Насправді то було погруддя Виговського, яке пролежало у підвалі одного з підприємців міста, виготовлене ще у 2009 році для села Шаповалівка.

Це погруддя валялось-валялось, чекало-чекало, та й дочекалось такого недолугого господарника, «патріота», як Семеніхін, який дістав його та й підписав – ГУЛЯНИЦЬКИЙ.

Закінчився фестиваль забороненим феєрверком, на який були витрачені (чи списані) шалені кошти. Під час війни у країні, під час кровопролиття «своїх» бойових побратимів, міський голова розважався та займався самопіаром - це обурило всю громаду нашого славетного Конотопа.
Історичним фактом є те, що Конотопська битва відбулася безпосередньо в районі сіл Шаповалівка та Соснівка. Тому закономірно вшановувати пам'ять козаків та загиблих в першу чергу там, на місці подій. 
Проте міський голова настільки зневажає сільську місцевість, селян, керівництво району, що для власного піару зводить нанівець відзначення «Конотопської битви», розосереджує людей, які завітали на фестиваль, замість того, щоб об’єднати зусилля і на належному Всеукраїнському рівні зустрічати гостей нашої славної козацької землі. 

Це інформація до роздумів для тих, хто слухав розповіді міського голови про створення Конотопської громади, в яку будуть входити більшість сіл району, та його байки про веселкове дружнє життя разом. Хочеться сказати лиш одне: ЛЮДИ, схаменіться. Не дайте селу вимерти. Насправді Семеніхіну, який не може лад місту дати, не потрібні сільські жителі. 
Його мета – влада, піар, особисте збагачення за рахунок громади!

Сергій Демеха

 

 

 

ЯК ТЯГНИБОК У СУМАХ ЗГАНЬБИВСЯ.

ТУГА "СВОБОДИ" ЗА "ЖИРНИМИ" ПОСАДАМИ...

23 червня до міста Суми завітав Олег Ярославович Тягнибок - лідер націоналістичного руху в Україні. Кількість та контингент присутніх на зустрічі з такою непересічною особистістю бажає залишатися кращими.

Інна Панченко 

Адже, як не як, візит був здійснений до обласного центру. До того ж, у Сумській області, у Конотопі, панує провладний осередок ВО "Свобода". А відтак, ця зустріч більше нагадувала корпоратив у вузькому колі, аніж відкрите спілкування з громадою.  Ледь не левову частку своєї промови Олег Ярославович приділив відповіді на одне запитання - про відкликання депутатів місцевих рад, зрадників, "тушок" у "Свободі". За словами націоналіста, депутата обласної ради Сергія Демеху відкликають за те, що він погодився очолити постійну комісію в обласній раді з питань... сам не знає яких, але "дуже жирну". При цьому пан Олег наголосив, що "Свобода" взагалі відмовляється від будь-яких посад... "Адже на них ставлять тільки тих людей, яких можна за гачок тримати за одне місце і проти яких буквально на другий день можна зразу відкривати кримінальну справу, навіть, якщо ти Святий і нічого не робив".

Таким чином, пан Олег дав виражену характеристику своїй політичній силі та однопартійцям.

Далі підкріпив свої слова протиріччям самому собі. Відразу почав жалітися на те, що депутат-свободівка в Сумській обласній раді Олена Сердюк втратила свою "жирну" посаду голови бюджетної комісії області, за якою була членом виконавчого апарату обласної ради, держслужбовцем та отримувала заробітну платню - більше 90 тисяч за 2016 рік (згідно декларації про доходи). За таку необережність, як здавання позицій партії, вона мало не поплатилася виключенням з її лав.

Водночас, призначення депутата обласної ради Демехи С.В. головою комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства на безоплатній основі, (адже членство, головування депутатів місцевих рад у постійних профільних комісіях є нічим іншим, як прямим виконанням їх депутатських обов'язків та повноважень, реалізацією виборчого права) викликало у керівництва партії неабияке невдоволення, саме через яке партія, за ініціативою громади, наразі намагається відкликати депутата.

Такої версії про відкликання Конотоп ще не чув!

Тим більше, якщо врахувати, що головою майже ідентичної комісії в Сумській міській раді є також депутат-свободівець, Максим Галицький, і, звісно, на його адресу абсурдні заклики про відкликання з цієї причини навіть не звучать.

Насамкінець Олег Тягнибок так заплутався у власній брехні, що навіть назвав причину відкликання депутата Конотопської міської ради Наталії Демехи - тому, що вона, як дружина Сергія Демехи, почала "викидати коники". Ні слова тобі про зраду інтересів виборців чи неналежне виконання депутатських обов'язків... Вочевидь, оперуючи поняттями "чоловік-дружина", пан Олег мав на увазі, що пані Наталії потрібно було, як відданій партійці, піти і кінцево розбити навпіл голову своєму чоловікові Сергію після жорстокого замовного побиття його влітку минулого року.

Як би там не було, а відсутність злагодженої, єдиної, непохитної версії щодо відкликання депутатів помітна неозброєним оком та доведена вже неодноразово.

Правда - завжди випливає на поверхню!

Чим більше, свободівці, ви брешете, тим більше заплутуєтесь у власних твердженнях.

Ви забріхуєтесь, чим демонструєте свою зневагу до простого народу - ваших виборців, інтереси яких для вас занадто мізерні перед величезними владними амбіціями, які ось-ось, здавалося б, під вашим носом.  Не лестить собі! Громада ще не сказала свого останнього слова!

 

«Тушки» чи «браТушки» Конотопа?

На протязі тривалого часу надумане дійство по відклику «тушок»-депутатів бентежило голову Семеніхіна, не може він пробачити їм зраду, адже його вірні пси повинні бути завжди при ньому, і якщо треба – то і відсидіти за його злодіяння.

Олена Полякова

dancor.sumy.ua

    Коли у Н.Льовшин та Н.Демехи пройшло марево з очей, вони зрозуміли що коється і вирішили просто піти, без скандалів, викриттів злочинів однопартійців і інших брудних справ. Не міг Артем просто відпустити. Будуть покарані, подумав він, і почав лити бруд, влаштовувати від імені якоїсь вигаданої в його хворій уяві громади збори по відкликанню цих депутатів. Причина зрозуміла, але не лише ці два депутати вирішили змінити свої політичні погляди, чому ж про інших мовчать?

    С.Талала, бізнесмен, політик, депутат, але на сесіях міської ради за півтора року так ні разу і не з’явився, людина зайнята, мабуть, в цей час щось для Конотопа робить, адже обіцяв на виборах ну дуже багато. Партія УКРОП, яку він представляє, у міській раді за певними домовленостями працює в парі зі «Свободою», а чи не можна їх назвати «тушками»?

ВІКІПЕДІЯ: «Тушкува́ння» — термін, що вживається в Україні, коли нардеп переходить з однієї політичної сили в іншу. Такого перебіжчика називають «ту́шка», що означає депутат Верховної Ради України, який, з особистої матеріальної чи іншої зацікавленості, вийшов з фракції, від якої він балотувавсь до Верховної Ради України. Термін також вживається щодо депутатів, котрі у важливих питаннях голосують за постанови на боці фракцій, до яких не входять, і до яких їх виборці не обирали.

    Виходить Гланц та Євсейчик – тушки!

   Далі – 2 депутати від БПП, які наперекір іншим ходять на всі постановочні сесії, тягнуть руку з криками «я-я-я!», з іскорками в очах, дивлячись на Семеніхіна та «Свободу»,  також – «тушки»!

  Але тут уже питання до партійного керівництва – куди дивляться та чому дозволяють зраджувати інтересам партії?

   «Батьківщина» в Конотопі, в обличчі бізнесмена Марченка та Тягнія, повністю контрольована Семеніхіним, втратила одного члена, які будуть дії Л.Толордави, покаже час.

   Так може не ТИХ тушками назвали? Чи як проти здорового глузду борці – то «тушки», а як на все очі закривають та танцюють під дудку – то «браТушки»?

 

  Як думаєте, а скільки «тушок» у інших партіях? І чи зможе Семеніхін зібрати більшість для вирішення “своїх” питань?

Read more...

Телегурман 29

Политические игры и бюджетные махинации мэра Конотопа

 

ПОЛЬОВИЧ ИГОРЬ

ЖУРНАЛИСТ

Все чаще в новостях на политическую тематику мелькает город Конотоп Сумской области, что же на самом деле происходит в городе Конотоп и как это преподносится на публику. И при чем здесь ВО «Свобода», - пишет «КорреспонденТ».

   Небольшой городишко Сумской области славится не только ведьмами, утопшими конями, а и, с недавних пор, градоначальником-националистом. Много пишут о его «подвигах», как простые жители в социальных сетях, так и «профессионалы пера» в СМИ с разных сторон, кто-то хвалит, кто-то ругает. Мне бы хотелось, теперь уже простыми словами рассказать, что на самом деле происходит, с точки зрения политолога, который был приглашен на работу, прожил пару месяцев, проработал и имел возможность войти в курс дел. И постараюсь не забыть упомянуть то, как выглядит ситуация в городе, как ее преподносят простым гражданам.

  Город Конотоп. 2015 год. Выборы. В бюллетенях все те-же фамилии, на слуху прошлые заслуги и новые, будущие свершения. Появились новые лица, никому неизвестные, с непонятным прошлым, но по их же заверениям, только светлым будущим. Люди выбрали националиста не от хорошей жизни, даже и не задумываясь о последствиях. Грязная пиар-компания, прямые эфиры на местечковом телевидении и обливка грязью оппонентов сыграла. Очень редко такое бывает, но, как известно, и «палка раз в год…». Молодежь на выборы не пришла, но эта статистика не только в Конотопе, к сожалению. Мэром стал некий Семенихин А.Ю. из партии «Свобода», набрав чуть более 6 тысяч голосов в когда-то 100-тысячном городе.

  И вот начал город жить «по-новому». Новый мэр с командой не понимал, как городом руководить, стал искать поддержку среди депутатов, и это нормально. Почти сразу нашли общий язык с новым мэром фракция «Самопоміч», Семенихин, пообещав вместе работать и поднимать город с колен, вскоре обманул доверчивую женщину, которая представляет партию Садового. Сразу поставив одного из депутатов-сопартийцев «Самопомощи» управлять горводоканалом и разрешив главе фракции лично заняться транспортным вопросом в городе, вскоре, опять же облив грязью во всех каких только можно СМИ и ТВ, обвинил в некомпетентности. Теперь водоканалом управляет уже другой человек.

  Партия «Рідне місто», не усвоив урок коллег, пошла по тому-же пути, один из депутатов сначала был назначен управлять коммунальным предприятием трамвайного управления, но, когда не согласился работать не по закону и заключать невыгодные тендеры, был с позором уволен. Народный депутат Украины И. Молоток, который имеет прямое отношение к данной партии, всеми силами оказывал помощь, в первую очередь материальную. Но в итоге все медали были не у партии или нардепа, а у мэра города, ну умеет человек на чужих делах пиариться, хорошие учителя были.

  Другие депутаты поделились – это или «бывшие рыги», как их величает мэр, а с такими дел иметь негоже, не достойные ведь, и кто там будет разбираться были эти депутаты в «регионах» или не были, и остальные, которые работают на определенных договоренностях, уверен, что за спасибо.

  Первый раз депутаты промолчали, когда мэр самолично назначил себе фонд в размере 1 млн. грн, мотивируя тем, что ему нужнее, а депутаты получили от 75 до 100 тысяч, с возможностью выделять материальную помощь в размере только 30 тысяч гривен. Никому в голову не пришло сразу, чем это обернется? Теперь кто-то будет козырять тем, что выделил куда-то 10 или 20 или 100тысяч, а все депутаты о людях не думают. Получается так. И что самое главное – на округи, где «неугодные депутаты» - там даже лампочки новой не повесили, не говоря о дорогах, но об этом дальше.

   Второй раз терпение уже начало сдавать. Прошло больше года, бюджет тратится, а в городе из того, что было обещано, сделано очень мало. Да тут еще и суд признал Семенихина А.Ю. коррупционером. Посудите сами – аппарат горисполкома 200 человек, премии в 200-300% каждый месяц, так это никакого бюджета Конотопа не хватит прокормить всех прихлебателей-же, за 2016 год это более 3 млн. грн, а еще и командировки, да заграницу, да на автомобиле, да проживание в люксе. Обычная командировка обходится городу в 6-10 тыс. грн, а таких в месяц минимум 2, да сам мэр не ездит, только с советниками, а это 5 человек. Могу заверить, что 5*10 даст почти всегда 50, и это за одну поездку. Все бы прощалось, только результата нет ни от одной командировки, город до сегодняшнего дня ждет обещанных инвестиций, за которыми и ездили лидеры.

   И это я не буду говорить о коттедже, где проживает Семенихин и его команда, где принимает гостей, парит в бане, очень там уютно, но для Конотопа, мне кажется, все-же дороговато, 15 тыс. грн. обходится городу содержание гостиницы, любезно предоставленной меценатом в пользование.

  Депутаты попытались противостоять запретом на распоряжение материальными средствами, добро на которое по ошибке в начале каденции дали, но хитрый лис не подписал, и с того времени начал войну.

  Сейчас идет массивная информационная атака на граждан, мотивируя тем, что нет денег на зарплаты бюджетникам, но позвольте, как же нет, бюджет был принят в начале года, и на весь год, а выходит, что закончился за полгода?

   В городе произошел коллапс. И виной тому не сорванные сессии, а неумение руководить у тех новичков, которые сейчас у власти. Посудите – сейчас на то, чтобы город был на зиму с теплом, нужно 25 млн. грн, водоканалу минимум 3 млн., 4-м ЖЭКам по 500 тыс. грн и трамвайному управлению 5 млн.грн. Как, скажите, можно было допустить такое, при том, что в прошлом году долгов не было. Исключительно непрофессионализм управленцев, поставленные «специалисты» - родственники, друзья, знакомые, жены Семенихина, ничего не понимают в управлении, тупо и бездумно выполняют его команды, которые очень редко дружат с буквой закона, именно поэтому до 10 руководителей коммунальных предприятий остались без работы, не захотели перед прокурором в будущем оправдываться за чужие преступления, сделанные ихними руками. Именно поэтому приезжают иногородние люди управлять, своих то уже здравых не осталось. Из последних – киевский мальчишка Вадик, большой специалист по проблемам г. Конотопа, из Киева оно, как говорится, виднее ведь, да и вдруг чего – можно преспокойно свалить назад в Киев, здесь его ведь ничто не держит.

   Все это маскируется под патриотические лозунги, анти-регионаловские слоганы, навязывается образ депутата-негодяя и практически святого городского главы, но есть ли у города будущее, построенное на лжи, разбазаривании бюджетных денег, и как сказал суд – коррупционером у руля – вот это вопрос!

                                  http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3867225/

 

 

ЗАВДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО  МАСШТАБУ «СВОБОДІВЦІВ»

ЗНИЩИТИ "ВЕЛИКУ ШИШКУ" -  ЗВІЛЬНИТИ  ДОРОГУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ГЕРОЮ!

Сергій Демеха

Вчора повертався з сесії СОР до Конотопа і побачив "свободівську" палатку, де збирали підписи за відкликання депутата. На підтримку неіснуючої громадської ініціативи по відкликанню мене, як депутата обласної ради, задіяно всі партійні сили ВО "Свобода". 

Україна без виконання "стратегічно важливого" завдання просто перестане існувати. Тому "Свобода", як справжня патріотична сила кинула на порятунок держави весь свій партійний ресурс. 

І поїхали «свободівці» зі всієї України підкорювати простори Сумської області. "Розплодилися" по Глухову, Шостці, Ромнам, Сумам, ... та іншим містам регіону. Я відразу зрозумів свою значимість, так як особисто збирають підписи навіть депутати Київради (Володимир Бохняк)!!! При спілкуванні зі мною Бохняк не зумів назвати жодного аргументу про моє відкликання, змотав палатку і втік...

Завдання номер один - зібрати підписи за відкликання. І не важливо, що люди самі не розуміють "за що?" та не можуть обґрунтовано пояснити іншим. І не в указ їм те, що вони не мають ніякого відношення до виборчого округу та не є членами ініціативної групи. І байдуже, що партійці приймають участь у втіленні не "народної" ініціативи, а відпрацьовують замовлення #покищомер#АртемСеменіхін. І не соромляться підсовувати людям оформлені неналежними чином підписні листи, "туалетні папірці". Адже скомандував плювати на Конституцію сам вождь Тягнибок. Втративши здоровий глузд, він вирішив керуватись приказкою "Пан або пропав". Назрівають вибори!? "Національний херой" Семеніхін іде у Верховну раду!? От тільки "заїде на коні" чи допоможуть "залізти рачки" - це вже інше питання. Головне - прибрати Демеху, бо курс може різко змінитися - до буцегарні!

P.S. Впродовж тижня мені постійно телефонують люди з обуренням з різних міст Сумської області та повідомляють про те, що у них незаконно збирають підписи. У відповідь я тільки посміхаюся. Цікаво одне - за чий кошт літній "вояж" «Свободи», проживання, харчування, транспорт, відрядні... 

Розуміючи відповідь, можна втратити свідомість від обсягу вкрадених у громади коштів Семеніхіним. До речі, за найскромнішими підрахунками кишенькову газету Семеніхіна "Не мовчи" насправді надрукували як мінімум у десять разів більшим тиражом (зазначено 5 000). Роздають пачками по всій Сумщині. В когось ще є сумніви, за чий кошт банкет і що насправді стоїть на кону в «свободівців»?

 

Зачем разогнали исполком и почему не назначают новый?

Эти мысли крутятся в голове у жителей Конотопа уже несколько месяцев, в чем же причина?

Дмитрий Васюта

http://www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/207191

   В марте 2/3 депутатов поддержали условное недоверие мэру, что его очень испугало, отставка, недоступность финресурсов – это самое страшное сейчас для Семенихина. Именно это и стало причиной затягивания процесса проведения сессий горсовета, чтобы «разобраться» с теми, кто против него подписал бумагу «за недоверие». Для запугивания он приглашает «титушек» с Киева, Тернополя и т.п., представляя их как конотопчан, активно участвует в политических заказах.

   Исполком то распущен, но пока новый не соберется, старый в действии, а там у Семенихина большинство! И его распускать ему не с руки. Вот так и тянется третий месяц, те кто не пляшет под его дудку – враги, остальные щедро премируются финансово либо же должностями в различных сферах. Заседания проводятся регулярно, но в рабочем порядке, не публично. Дошло до того, что некоторым членам исполкома даже сообщают о проведении. И Семенихина все устраивает. Только вот те, кто идут с ним в ногу, не понимают, что за все это придётся отвечать перед правоохранительными органами. Новые лица в исполкоме могли быть, было наобещано много новым патриотическим силам, как денег, так и должностей, но семенихинского большинства все равно не набирается, как ни крути, из-за этого процесс пока на паузе. Но, иногда, ему приходит мысль, а получится ли работать с новыми патриотическими силами в составе исполкома так же, как со старым?

   Депутаты не хотят мириться с таким произволом, за что стали для мэра врагами номер 1, и он при любой возможности пытается донести свою точку зрения до народа, даже в детском садике 3-годовалому будущему электорату.

   А обязанности мэра – не разводить склоки и устраивать войны, не дестабилизировать ситуацию в городе, а наоборот – согласно пункту 3.4.1 статута – «усіма своїми справами дбати про благо міста і добробут його мешканців, відстоювати права, свободи і законні інтереси громадян». Так где-же это все??? А проблема в том, что он не знает, как уйти от конфликта, он умеет только его создать, а дальше решать либо силовым путем, либо никак. И страдают от этого только жители города, а не он сам.

  Депутаты не верят уже в то, что говорит Семенихин, причин тому уйма, вот, например, как рассказал один из депутатов – на рабочем совещании, где было большинство депутатов, мэр обещал зарыть топор войны очень глубоко и надолго, пригласил на «открытие» дороги по улице Интернатной. Все бы хорошо, но спустя несколько часов депутаты уже с его уст - негодяи, и чуть ли не «агенты кремля», вечером в прямом эфире на телеканале КСТ мэр не жалел оскорблений в сторону депутатов. Так что, память девичья, раздвоение личности или просто лицемерие и обман?

   Попытка манипулирования патриотическими силами тоже не всегда проходит, не все хотят, чтобы их использовали ради пиара и грязных политтехнологий. Хотя обещано много и финресурсов, и мест в аппарате.

   Что имеют от этого всего граждане? Боязнь выйти на улицу, боязнь за то, что не смогут оплатить коммунальные тарифы, цены растут потому, что коммунальные предприятия на грани остановки, боязнь за свое будущее и будущее детей, боязнь выразить свою, никем не навязанную точку зрения. И прискорбно то, что власть не занимается действительно важными направлениями в развитии города, которые так волнуют именно граждан.

 

 

ВИМУШЕНИЙ ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ:

ЧОМУ ГОЛОВЛІКАР ЦРЛ НОСАЧ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ НОРМ ЗАКОНОДАВСТВА ТА НЕ РЕАГУЄ НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН?

 Мешканка нашого міста Тетяна Писанка вимушено з відкритим листом за допомогою важкохворій дитині звертається до конотопського міського голови (раніше особисті звернення просто ігнорувалися, - ред.): «Уважаемый Семенихин Артем Юрьевич, на протяжении этого года я не однократно писала письма на имя главврача по поводу решения жизненно важных вопросов относительно здоровья моей дочери. Мне нужна грамотная выписка о состоянии здоровья ребенка в динамике с рождения! Документ нужен для консультации, дальнейшего обследования и лечения ребенка докторами за пределами Украины. С середины лета прошлого года состояние здоровья Софии начало резко ухудшаться, неоднократные очень частые реанимации с тяжелыми приступами болезни требуют дообследования и серьезного лечения. Бумага (выписка), которую, я получила в апреле 2017г. из детской поликлиники нашего города, содержит неполные данные (не видно четкой динамики заболевания) и имеет расхождения в диагнозе с выписками института ПАГ г. Киев. Прошу Вашей помощи! Игнорирование главврачом и его заместителем по детству проблем тяжелобольного ребенка - это невыход из создавшейся ситуации! Все жизненно необходимые ребенку лекарства, включая инъекционные, для оказания скорой неотложной помощи я вынужденно покупаю за свои деньги!

    Артем Юрьевич, для того чтобы получить консультацию и помощь, не важно в Украине или за ее пределами, мне нужно предоставить для ознакомления врачу следующие документы:
- Общий эпикриз/история заболевания с рождения в динамике.
- Список препаратов, которые принимал ребенок на протяжении всей болезни.
- Данные всех обследований, которые проходила моя дочь.
Неполные данные и искажение информации приведут к тому, что в очередной реанимации, которую я всеми силами пытаюсь избежать, нам не смогут помочь! На данный момент нет контроля над заболеванием ребенка, Вы это понимаете? 
Главврач и его зам. по детству это не понимают, они поставили жизнь моей дочери под угрозу!
»  

І додає:  «Главврач находится в непосредственном подчинении мэра, поэтому я написала этот пост. Переступая порог кабинетов чиновников, я не обвиняю и не жалуюсь, мне нужны конкретные решения вопросов. Все письма, которые я писала на имя главврача по поводу выписки и лекарств, я дублировала на имя мера. В ответ - тишина!»

 

А ось інша конотопчанка, мати маленької дитини з особливими потребами Галина Лапутіна волає про допомогу і прикладає фото свого звернення до керівника медичного закладу – Конотопської ЦРЛ Володимира Носача:

«ЯК З МЕНЕ ДУРОЧКУ ЗРОБИЛИ, чи може я помиляюсь? Людоньки порадьте!!! Можливо, є юристи чи фахівці з захисту прав громадян у мене в друзях!?.
СИТУАЦІЯ : Я мама дитинки віком 1.4 р. з особливими потребами. Причому потреби особливі в усьому: догляд, харчування, обстеження, моніторинг стану здоров'я, ліки. Наскільки мені відомо, за законом держава повинна забезпечувати дітей з інвалідністю лікарськими засобами за рахунок бюджетних та державних коштів. З грудня місяця 2016 р. по пільговому рецепту моя донька отримала сироп «Колікід» - 2 фл. і очні краплі. Решту життєво необхідних ліків, у т.ч. і протиепілептичні засоби, ми мусимо купувати за особисті кошти, бо таких немає у списку переліку пільгових лікарських препаратів, та і грошей в лікарні немає. Потреби на дитину значно перевищують бюджет родини. Тому я вирішила попросити допомоги у головного лікаря КЦРЛ ім. Давидова 
Володимира Носача, заступника головного лікаря Федченко Раїси Миколаївни та завідуючої дитячої поліклініки Опалейко Г. І. Написала звернення в трьох примірниках, де прошу забезпечити мою доньку хоча б кількома препаратами. Прийшла в приймальню до головного лікаря 

Кілька разів попросила зареєструвати моє звернення та надати мені письмово відповідь. Секретар відмовилась реєструвати мою заяву, мотивуючи тим, що заяви реєструються після ознайомлення з ними головним лікарем. Тобто в них такі внутрішні порядки, правила.

Я щось незрозуміла, тобто головний лікар вирішує, чиї заяви реєструвати, а на чиї зробити вигляд, що їх не було зовсім? Поясніть мені, будь ласка, як повинно бути? Які взагалі є закони про звернення громадян?» -Можете вказати, - повідомляє редакції мама, - що дитина стала інвалідом внаслідок аварії в Сумському обласному пренатальному центрі на 7 добу життя, хоча до того моменту стан був стабільним і спостерігалася позитивна динаміка. У Марійки були всі шанси на повноцінне життя і щасливе дитинство.  На сьогодні продовжується досудове розслідування. А в місяць на догляд і підтримання стабільного стану потребується від 8000 грн мінімум. Пільговими ліками нас не забезпечують!

 

Коментує ситуацію Валентина Волік, начальник відділу в Конотопському місцевому центрі з надання БВПД (безоплатної вторинної правової допомоги):    «Відповідно до законодавства - медичний заклад, а саме медичний працівник зобов'язаний надати пацієнтові в доступній формі інформацію про стан його здоров'я, мету проведення запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, у тому числі наявність ризику для життя і здоров'я. Громадяни, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, безперебійно та безоплатно забезпечуються необхідними для лікування цих захворювань лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання відповідно до їх переліку та обсягів, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 140 Кримінального кодексу України: «Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків унаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, — карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до п’яти років або виправними роботами терміном до двох років, або обмеженням волі терміном до двох років, або позбавленням волі на такий самий термін. Ті ж дії, якщо вони призвели до тяжких наслідків для неповнолітнього, — карається обмеженням волі терміном до п’яти років або позбавленням волі терміном до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

         І ще трохи про відповідальність: ст. 74 ЗУ "Про місцеве самоврядування" –

1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами. 2. Підстави, види і порядок відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Конституцією України, цим та іншими законами».

Валентина Волік також уточнює: «Це все залежить від місцевої влади і керівництва медзакладами, що формуючи бюджет, мають враховувати потреби хворих, котрі знаходяться в них на обліку. Просто поступово треба робити юридично правильні кроки та притягувати до відповідальності посадових осіб, тоді вони почнуть працювати ефективніше.  Tетяна Писанка має право на повну виписку про стан здоров’я її дитини. І хто повинен організувати цю роботу - головний лікар Конотопської ЦРЛ, завідувач дитячим відділенням, чи лікар у якого її дитина стоїть на обліку, чи, можливо, якийсь чиновник із МОЗу, а може хтось із уряду їй виписку дасть - її не повинно цікавити. Їй в даному випадку потрібен результат, а по факту ст. 32 ЗУ " Про місцеве самоврядування " говорить наступне: "До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: Власні повноваження: 1) управління закладами освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, оздоровчими закладами, які належать територіальним громадам або передані їм, молодіжними підлітковими закладами за місцем проживання, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення; Делеговані повноваження: 1) забезпечення у межах наданих повноважень доступності і безоплатності освіти та медичного обслуговування на відповідній території, 2) забезпечення відповідно до закону розвитку всіх видів освіти і медичного обслуговування, розвитку і вдосконалення мережі освітніх і лікувальних закладів усіх форм власності, фізичної культури і спорту, визначення потреби та формування замовлень на кадри для цих закладів, укладення договорів на підготовку спеціалістів, організація роботи щодо удосконалення кваліфікації кадрів; 3) забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Тому у мера та його команди Тетяна Писанка як представник громади просить допомоги і не треба звертатися до її моральних якостей, головне для неї у даному випадку – здоров'я її дитини і тому вона звертається до усіх».

  То хто ж допоможе матерям у лікуванні їх дітей і хто покладе край свавіллю чиновників від медицини та бездіяльності посадових осіб? Як особисто повідомила «Телегурману» Тетяна Писанка, вона написала скаргу до МОЗу (Міністерства охорони здоров’я), на черзі за нашою порадою скарга на пряму лінію Кабміну, отже чекаємо на відповідь і подальший розвиток подій.

Що ж стосується маленької доньки Галини Лапутіної Марійки, то звертаємо вашу увагу, що Марійці надзвичайно необхідне лікування епілепсії та реабілітація за кордоном, оскільки в Україні медицина безсила перед такою недугою. Допоможіть втілити мрію у реальність, дитинка не може страждати і терпіти стільки болю!!!

Для фінансової допомоги:

- Карта ПриватБанк: 5168742025269741 на ім'я Лапутіна Галина Валеріївна

- PayPal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для наймеших комісій при оформленні платежу просимо вказати - "переказ сім’ї/друзям" . Також просимо вказувати, що переказ "для Марійки".

- Карта ОЩАДБАНК (гривна): 5167-4900-8556-4913 на имя Галина Лапутина (мама)

- Карта СБЕРБАНК (рубли): 4276-3800-4874-5843 на имя Петрухно Виталий (дядько)

 

- Реквізити для отримання SWIFT в евро
BENEFICIARY: GALINA LAPUTINA Ukraine, area Sumska, district Konotopskyi, citi Konotop, street Uspensko-Troitska, building 35, flat 61
IBAN: UA3330529900004731219100427297
ACCAUNT: 4731219100427297
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany, SWIFT CODE: COBADEFF
CORRESPONDENT ACCAUNT: acc № 400 8867004 01

 

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family