wrapper

Цікаве

20 лютого 2014 року став одним з найтрагічніших днів в історії сучасної України. Масові вбивства українців, що почалися 18 лютого, переросли в розстріли беззбройних молодих чоловіків, які просто хотіли світлого майбутнього для своєї країни.

IMG 6885Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, що згідно з Указом Президента України відзначається щорічно 20 лютого, в центральній міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова для студентів медичного училища була проведена патріотична година «Небесна сотня: історія безстрашних».

Студенти поринули в атмосферу Майдану, відчули його подих, згадали ці важкі для України дні, пройшлися доленосними і трагічними шляхами наших захисників. Присутні на заході переглянули зворушливі відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу під час подій на Майдані, почули пісні та вірші про гідність, відданість та патріотизм героїв «Небесної сотні». На захід була запрошена голова Конотопської міської організації «Просвіти» Зоя Валер’янівна Шалівська, активна учасниця Євромайдану, яка під час виступу поділилася своїми спогадами про події на Майдані.

В читальній залі для читачів була розгорнута книжкова виставка «Україна – шлях до свободи».

Герої Небесної Сотні… Вони ішли до кінця несучи в серцях любов до своєї країни, були впевнені у її великому майбутньому. Вони - наша гордість та слава. Будьмо достойними наших небесних ангелів! Вічна пам’ять Героям!

Last modified on Субота, 27 лютого 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family