wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Завідуюча ДНЗ «Ялинка» попросила батьків здавати кошти на потреби садочка після того, як зачитала на батьківських зборах розпорядження міського голови про заборону робити це.

Про це до міської ради повідомили батьки вихованців ДНЗ. За їхніми словами, очільниця дошкільного закладу своє прохання пояснила тим, що обіцяні на потреби садочків кошти з міського бюджету надійдуть невідомо коли, а господарчі проблеми у закладу є вже зараз.

За таку ініціативу завідуючу покарали доганою із занесенням до особової справи. Усіх же, хто спробує діяти за тією ж схемою, міська влада обіцяє звільняти негайно.

До речі, рішенням сесії від 31 березня 2016 року для фінансування господарської діяльності ДНЗ та позашкілля було виділено 1 млн грн. Із них 920 тис грн. отримають безпосередньо дитсадки, а 80 тис грн. буде спрямовано на зміцнення матеріально-технічної бази позашкілля (ЦДЮТ, ДШМ, ДХШ, СЮН, СЮТ, СЮТур та ДЮСШ Михайла Маміашвілі).

Джерело: Голос Конотопа

Last modified on Вівторок, 12 квітня 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family