wrapper

Цікаве

 

В Конотопі склалася ганебна ситуація як з медициною вцілому так і по окремим її напрямкам, але вина тому не лише міністр-пройдисвітка Уляна Супрун, яка всіма силами намагається погубити вцілому охорону здоров’я, а на локальному рівні їй допомагає місцева влада на чолі з мером А.Семеніхіним.

Недозабезпеченість бюджету по медичній сфері дає можливість  керуючому справами Яроцького та головному лікаря Носачу відправляти працівників медичних закладів у відпустки за власний рахунок, бо не дозволяє виплачувати заробітні плати, грошей нема, як каже Семеніхін, але ж в освіті такого нема – і правильно! Що стало тому виною з його слів не зрозуміло, бо кожен раз вигадки різні, то Президент країни, то міністри, то війна на сході. Насправді гроші в бюджеті є, недостатньо мізків, щоб їми розпоряджатися!

Але без афер з бюджетними грошима тут не обійшлося. Начальник відділу економіки Гапеєва маючи великий досвід у таких справах, за підтримки та ініціативи міського голови, скориставшись тим що потрібно освоїти кошти по енергозберігаючий програмі знайшла вихід – кошти, які могли б піти людям на зарплату – пішли на встановлення нових вікон, дверей і т.п. по цій програмі знову ж таки тими фірмами, власниками яких є “побратими” нашому братському меру, тим самим заробивши на «відкаті» дуже непогані гроші. І робота кипить, вікна ставлять, а на зарплату робітникам начхати. І вже нарешті нехай міф про те що все це робиться для громади у громади розвіється.

Після незаконного рішення міськвиконкому про введення пропускного режиму в міській раді, після побиття журналіста в її стінах, яке згодом все-ж таки відмінили на вимогу депутатського корпусу, у міській раді вже встановили двері з кодовими замками і таке інше, хто за це заплатив і куди вони тепер дінуться? Будуть стояти і чекати свого часу, грошей же в бюджеті Семеніхін на такі речі не рахує.

Але от у людей, які ходять без грошей у кишені, під міською радою і взираються у відчинені вікна, постає питання – а чи вікна та двері головніші зараз за життя населення, коли опалювальний сезон скінчився,а пропускний режим це просто ганьба? І допоки такі мільйонні афери будуть тривати в місті, в той час коли люди думають за що хліба купити.

 

http://politika-konotopa.tk/za-shho-strazhdayut-medpratsivnyky/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family