wrapper

Цікаве

 

Зараз у соцмережах, на «правдолюбивому» каналі КСТ та між кварткомами ширяться одні і ті-ж викрики на захист міського голови – дороги зробив, освітлення нове «лед-овське» зробив, чим вам Семеніхін не «святий»?

Насправді в цьому частка правди, звісно є, але давайте поглянемо правді в очі: близько 20 мільйонів гривень (вдумайтесь!) було виділено на облаштування міста. Всі чекали – ну от, зараз хоч будуть дороги зроблені, да не якимось там ямковим ремонтом, а, як обіцяв Семеніхін, по невиданій технології, яка, напевно тільки йому відома, бо не відкривав таємниці. Куди ж поділись 20 мільйонів за перший квартал 2017 року? Їх вже нема,  міський голова вимагає ще додатково дофінансування. Цікаво було б послухати звіт пані Іноземцевої по даному питанню. Так де ж гроші:

Освтілення – 8млн гривень

Ямковий ремонт – 6 млн гривень (де?)

Решта пішла на облаштування території в «армянському сквері», за яку до теперішнього часу тривають суди з власниками біля ЕКО-маркету.

Міський голова пообіцяв освітлення сучасне за безцінь, теж всі були раді, хоч якісь зміни. Але виявилось що освітлення отримали лише певні вулиці, де було і до того ж не так вже і темно, а ті що зовсім не освітлювались, або на всю вулицю був 1 ліхтар – максимум додали ще по одному, і то невідомого виробництва , строк служби яких 6-9 місяців. Масові телефонні дзвінки в прямі ефіри та запис на особистий прийом до мера результату не дали.

Вже середина квітня, сніг зійшов достатньо давно, а навіть натяку на ремонти доріг немає, те поодиноке ямкування по вулиці Братів Лузанів лише насмішило громаду, бо 30 метрів дороги робили більше тижня. І на цьому все скінчилось. Постає питання – а де гроші? Невже освітлення, яке планувалось як над економне, витягнуло з запланованого бюджету всі гроші? Чи може популізм та гра на публіку, яка не розуміється в цих питаннях – це основне в роботі сучасного мера та його недолугої «команди» (заступник міського голови Іноземцева – педагог за освітою) ?  Що цікаво, в державному реєстрі більше всього економічних злочинів (ст. 191). Оточивши себе некомпетентними заступниками, радниками та речниками у кількості більше 6 чоловік з зарплатньою 20-30 тисяч гривень, міський голова почуває себе більш потрібним, але чи потрібен він комусь окрім цих людей, та може ще пів сотні кварткомів, які співають йому пісень за 500 грн з нашого з вами бюджету?

 

http://politika-konotopa.tk/snig-zijshov-a-de-zh-dorogy/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family