wrapper

Цікаве

 

Не встигли улягтись пристрасті по зірваній міською владою сесії міської ради 30 березня, як «молода команда» Артема Семеніхіна з потроєною силою кинулась в бій на депутатський корпус.  Вже в понеділок 3 квітня в прямому ефірі «самого правдивого телебачення міста - КСТ» полились «річки багнюки» на депутатів. Виявляється, за словами міської влади,  в тому, що в місті нічого не робиться винні тільки депутати, які «не дали провести сесію». Сам же «батько всієї ГРОМАДИ» в цей час  вже рушив до Грузії «переймати черговий досвід», а може щось погріти під теплими променями сонечка.

Але й депутатський корпус міської ради «не ликом шитий». Оскільки на сесії 30 березня було озвучено, що оголошується перерва в проведенні сесії до 12 годин 15 квітня (чомусь протоколу 1-го пленарного засідання 24 сесії і досі немає на офіційному сайті міської ради) – депутати, як і подобає, прибули до міської ради на сесію саме о 12 годині 15 квітня. «Поцілувавши» замкнені двері вони вирішили все ж таки провести сесію, бо «ГРОМАДА» вимагає вирішення нагальних міських питань та й влада «насідає». Дякуючи районному керівництву їм було надано приміщення для проведення сесії – сесійна зала районної ради. Але і там міський голова не дав можливість проводити сесію. Зрозумівши, що сесію можуть провести без нього, Артем Семеніхін мерщій прибіг в районну раду і спробував взяти, як кажуть «бика за рога». От тільки чи то «бик» був кремезний, чи той хто хотів з ним справитись не професіонал, але «бик» надавав «тореадору» по самі …

В результаті 2-ге пленарне засідання, на якому були проголосовані життєві питання для міста, відбулось з дотриманням всіх законів та регламенту міської ради. Головними питаннями на цьому пленарному засіданні, для чого і збирались депутати, розглядались першочергові та найважливіші питання для громади – питання по землі, бюджетні питання по захищеним статтям (щоб  вчителі та медичні працівники своєчасно отримали заробітну  плату), надання матеріальної допомоги з депутатських коштів.  Кількість депутатів міської ради була достатня для проведення сесійного засідання (20 депутатів), було обрано головуючого, секретаріат та лічильну комісію, всі питання проголосовані, протокол складено. Все відбулось в законодавчому плані.

Однак, враховуючи не бажання міської влади до діалогу з депутатським корпусом, на сесію міської ради були внесені та проголосовані питання на 3–є пленарне засідання про відставку міського голови, виконавчого комітету, та секретаря міської ради. 24 сесія Конотопської міської ради залишилась відкритою. Залишається чекати 3–го пленарного засідання.

 

Сподіваємось, що найближчим часом місто ввійде в нормальне русло життя.

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family