wrapper

Цікаве

    

ОЦІНОЧНІ СУДЖЕННЯ :  ГРОМАДЯНИ В СОЦМЕРЕЖАХ ВИСЛОВЛЮЮТЬ СВОЇ ДУМКИ З ПРИВОДУ ПОЛІТИЧНИХ ПОДІЙ У МІСТІ

    Микола Пузіков в групі «Атиповий мер Конотопа» в Facebook: «Завдяки міському голові Семеніхіну А. хворі, в т.ч. на діабет, не отримують ліків вже другий місяць поспіль. Вгадайте чому? В усьому винні депутати? - Ні, вони прийняли рішення про виділення коштів на сесії, а Семеніхін його не підписує та продовжує переносити сесії, боячись її проводити без підтримки привезених з інших областей "ТІТУШОК" та вуличкомів. Чому? - Бо депутатський корпус має намір відсторонити секретаря міської ради та мера від виконання обовязків, у звязку із їх неспроможністю налагодити нормальну роботу міської ради та чисельними фактами корупційних зловживань з їх боку.

    Так сталося і сьогодні. Міський голова, нікому не сказавши, просто втік з міста та переніс сесію на 16 травня, кинувши біля міської ради представників "Правого сектору", "Азову", "самооборони", вуличкомів та зрештою і власних депутатів, які  чекали на його появу. Але мер просто відтягує неменучу ганьбу.       

    Громада має знати, що саме Семеніхін, а не депутати, ухиляється від виконання своїх обовязків. Завдяки його бездіяльності кошти місцевого бюджету не зкеровуються на життєвонеобхідні сфери.

Алексей Артюшенко: «Так это ж и ежу понятно, потом он пойдет на больничный, потом в отпуск, потом на лечение в госпиталь и так протянет еще определенный период времени... А люди ему пофиг, пускай себе болеют...»

 

ТИМ  ЧАСОМ :  СХОЖЕ, ДЕПУТАТИ ЩЕ НЕ ВСТИГЛИ ОСТАТОЧНО  СВОЇ ДІЇ ОБГРУНТУВАЛИ  ЮРИДИЧНО!

 

У свою чергу депутат Тарас Омельченко висловив іншу думку: «Розпорядження міського голови про перенесення ІІІ пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради з 28 квітня на 16 травня 2017 року вважаю доречним в тому числі і тому, що на сьогодні ще тривають юридичні консультації з питань, що виносяться на розгляд 24 сесії та попередній розгляд матеріалів на 25 сесію. Маю надію, що рішення ради будуть прийматися консолідовано».

 

МАЮ СЛОВО : КОГО ПОШИВ У ДУРНІ МІСЬКИЙ ГОЛОВА?

28 квітня 2017 року мали відбутися ІІІ пленарне засідання 24 –ї сесії міської ради та 25 сесія Конотопської міської ради. Проте, своїм РОЗПОРЯДЖЕННЯМ міський голова Артем Семеніхін раптово СКАСУВАВ їх проведення, перенісши на 16 травня 2017 року. За офіційною інформацією – у зв’язку з участю міського голови у пленарному засіданні 13–ї сесії Сумської обласної ради.

Виникає питання, чому м.г. А. Семеніхін, заздалегідь знаючи про графік сесій обласної ради, призначив сесію Конотопської міської ради не на останній четвер місяця, як це передбачено регламентом, а саме на п’ятницю, 28 квітня 2017 року, якщо він планував бути присутнім на сесії обласної ради? Звісно, можливий і такий варіант, що участь міського голови у сесії обласної ради була раптовою, обов’язковою, терміновою та невідкладною.   Але, як би там не було, Артем Семеніхін, згідно власного розпорядження, на сесії обласної ради так і НЕ З'ЯВИВСЯ. Жоден депутат обласної ради його там НЕ БАЧИВ, у списку зареєстрованих осіб прізвище Семеніхін ВІДСУТНЄ, до того ж у сесійній залі ведеться відео спостереження, переглянувши яке, можна підтвердити даний факт.

Життя непередбачуване. Враховуючи публічність нашого міського голови та загрозу проголошення «Сумської народної республіки», про яку нас напередодні попередив очільник міста, у моїй уяві відразу постала ймовірність загрози життю Артема Юрійовича, адже в дорозі до Сум автомобілем могло статися що завгодно. Переживаючи за життя та здоров’я міського голови та намагаючись дізнатися правду, щоби не вдаватися до передчасних висновків, я зателефонувала Артему Семеніхіну.
Під час короткої розмови я переконалася, що з міським головою все гаразд.

У цей час уже почали ширитися чутки, що Артем Семеніхін спокійно їздить по місту на своєму автомобілі, особисто перебуваючи за кермом. А деякі спантеличені люди навіть написали про це відповідну заяву до правоохоронних органів та виконавчого комітету міської ради з вимогою провести РОЗСЛІДУВАННЯ щодо правомірності його дій, де насправді та на яких підставах перебував міський голова Артем Семеніхін 28 квітня 2017 року.

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Враховуючи вищесказане, кожен може задати собі питання та спробувати відповісти:

·        Чи не вважаєте ви себе ОШУКАНИМИ та ВВЕДЕНИМИ В ОМАНУ?

·        Чи не відчуваєте ви, що нас всіх ВИКОРИСТОВУЮТЬ, що думкою та щирими переживаннями за життя міста кожного із нас відверто МАНІПУЛЮЮТЬ, що за нашими спинами відбувається брудна ПОЛІТИЧНА ГРА, що всі ми з вами – ЗАРУЧНИКИ політичних амбіцій деяких людей ?

Висновки робіть самі. Але я далі мовчати не можу. ПРАВДА Є! І ЗА НЕЇ ВАРТО БОРОТИСЯ!

Інна Панченко 

КРИК ДУШІОнкохворі міста б’ють на сполох і просять порятунку у начальника облуправління охорони здоров’я 

Люди з онкохворобами, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в Конотопській ЦРЛ звернулися з листом до очільника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка з криком про допомогу. 

 Як зазначається у листі, підписаному декількома десятками пацієнтів, їх, приречених до перебування в онковідділенні, хочуть звідти виселити в інше приміщення, не пристосоване для перебування в ньому таких хворих. 

“Онковідділення Конотопської ЦРЛ проектувалося і будувалося як онковідділення з урахуванням усіх санітарних норм для оперування, лікування та комфортного перебування онкохворих та їх родичів, – йдеться в листі-зверненні. Зокрема, пацієнти нарікають на байдужість до їхнього хвилювання з боку головного лікаря ЦРЛ Володимира Носача, який, з їхніх слів, уникає з ними розмови і не відповідає на їхні запитання попри те, що 13-го квітня був у відділенні і заходив до лікарняних палат. 

“Ми схвильовані таким відношенням, – зазначається в листі. – Ми звідси нікуди не підемо і не поїдемо. Сподіваємося на ваше співчуття і здоровий глузд”, - повідомляє «konotop.in.ua».

 

Б’ЮТЬ НА СПЛОХ : Куди переселяють дітей з дитячого відділення Конотопської ЦРЛ? В онко відділення?!

 «Шановні мешканці Конотопа! Хочу повідомити громаду, що міський голова А.Ю.Семеніхін "поклав око" на будівлю колишнього пологового відділення. Через підставну фірму він хоче за копійки привласнити цю будівлю. Там він планує зробити розважально-торгівельний центр. Будівлю лікарні подарував місту видатний лікар-меценат, наш земляк, професор Парпура М.Й.

Давайте недопустимо такого "деребану" і будівля повинна залишитись лікарнею. Наприклад колишнє пологове може бути перепрофільоване, тимчасово, під дитяче, яке в аварійному стані», - б’є на сполох Анастасія Куліш і висловлює слушну пропозицію на своїй сторінці у Facebook.

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ : ПРОСИМО ПЕРЕГЛЯНУТИ В БІК ЗМЕНШЕННЯ ЗДИРНИЦЬКІ ТАРИФИ - звернення громадян нашого міста до депутатів міської ради (507 підписів) щодо перегляду "драконівських" тарифів місцевої влади.

З таким листом звернулись жителі до депутатів Конотопської міської ради VII скликання від громади міста Конотоп з дорученням виборців: «Просимо Вас переглянути в сторону зменшення здирницькі тарифи, прийняті рішенням Міськвиконкому від 10.02.2017 року. Створити ініціативну групу та депутатську комісію з приводу визначення обґрунтованості підвищення тарифів на обслуговування будинків та прибудинкової території та вивезення сміття. І законності прийнятого виконкомом рішення. (Підписи жителів міста додаються на аркушах.)», - йдеться в листі.

 

До речі, удорожчання тарифів по ЖРЕП "Житлосервіс" склало - 27,7%, по КРЕП "Центральне" - 37,7%, у ТОВ ЖЕД "Сім вітрів" складає 42,3%, по ЖЕД "Південна" - 47,2%.

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family