wrapper

Цікаве

Що ближче меру міста – вирішення міських проблем чи своїх особистих?

Те, що Артему Семеніхіну місто Конотоп  потрібно лише як стартовий майданчик для стрибка в Верховну Раду України  - ні для кого не секрет. Він особисто про це заявляв на телебаченні.

Але ж потрібно і якусь повагу до міста виявляти – поки що ти ще мер міста.

 Щоб не звинувачували нас в «наклепах на саму чесну людину міста» наведемо декілька прикладів.

Приклад 1. Відділ культури Конотопської міської ради оголошує конкурс на проведення  капітального ремонту МБК «Зоряний». Серед учасників конкурсу ФОП Ульянченко Володимир Iванович та БМК «Буд-Партнер». Попри те, що фірма БМК «Буд-Партнер» пропонує зробити ремонт за суму 420 тисяч, що  на 210 тисяч гривень менше, міська влада укладає угоду на проведення робіт саме з ФОП Ульянченко Володимир Iванович, який не має ліцензії на виконання будівельних робіт. Спитаєте чому? Відповідь проста – дружина цього підприємця депутат від ВО «Свобода» в Конотопській міській раді та голова фракції «Свобода», а до того ж ще й голова депутатської комісії з бюджету. А те, що у ФОП Ульянченко Володимир Iванович немає найнятих працівників – «саму чесну владу» це не турбує. Місцевий бюджет отримає лише мізерну суму податків у вигляді єдиного внеску. Чи перепаде щось з цього ласого пирога «сильним світу цього» - питання риторичне і відповідь на нього відома всім.

Приклад 2.Конотопська міська влада проводить через систему ПРОЗОРО тендерну закупівлю послуги з утеплення ДНЗ №10 «Ялинка» з проектною вартістю робіт 6,2 млн.грн. Після проведеного тендеру, який виграла місцева фірма БМК «Буд-Партнер» з результатом - 4,5 млн.грн. , тендерна комісія Конотопської міської ради за вказівкою міського голови відбирає цей тендер у переможця і віддає його Сумській фірмі ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВА ГРУПА "НОВАПРОЕКТ" ( ТОВ "БІГ "НОВАПРОЕКТ" ) з статутним капіталом 2000.00 грн. Те, що така «впливова» компанія отримала ласий шматок «бюджетного пирога» - інформація для певних органів. А от місто втратило майже 4 мільйони 500 тисяч гривень, з яких 500 тисяч гривень на зарплату працівникам місцевої фірми та й 500 тисяч гривень надходжень до бюджету міста у вигляді податків, а ще й закупка матеріалів у місцевих будівельних фірм. Про це декому потрібно замислитись. І не кричати на сесіях «ми за МЕСІЮ», а включити мізки.

 

 

ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ : ДЕПУТАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОПУБЛІКУВАВ ПРОТОКОЛ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ МЕРА, ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха опублікував протокол №64/2017 про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 27 квітня 2017 року. У протоколі, зокрема, йдеться про те, що цей протокол склав в.о. начальника сектору протидії корупції  Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України капітан поліції Мартиненко Євген Олександрович відносно Семеніхіна Артема Юрійовича, голови Конотопської міської ради VII скликання (…) стосовно «винесення розпоряджень щодо особистого преміювання всупереч порядку, передбаченому нормативно-правовим актам, чим порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів п.1-4 ч.1 ст. 28, ч.1 ст.35 Закону України «Про запобігання корупції», ст. 12 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», що відноситься до адміністративного правопорушення, пов’язанного з корупцією, відповідальність за що встановлена ч.1 ст. 172 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Далі в якості коментаря пряма мова депутата Сумської обласної ради Сергія Демехи: «Як і обіцяв раніше надаю інформацію про адмінпротоколи , які попали до рук #артемсеменіхін . #ПОКИЩОМЕР – КОРУПЦІОНЄРАМ ВСЄМ ПРИМЄР!

Чисто в силу життєвих обставин Артьом Семеніхін не встиг вступити до лав піонерської організації. Але фірмова «зорька» в одному місці, яке зручно вмостилося в зручному мерському кріслі, заграла в автоматичному режимі. Піонєр – значить, перший! Перший в усьому, і на отримання премії, і за її величиною. А що самому собі премії виписувати – це корупція, то й що? І тут треба бути першим! Саме тому у списку премійованих працівників виконкому своє прізвище він ставить ПЕРШИМ. Пан «намба ван»!
Це у конотопців можуть бути сумніви, чи заробив #покищомер премію у 120, 160 чи 200%. Сам Семеніхін, який, схоже, більше їздить по закордонах, ніж вулицями Конотопа, уникає проводити сесії міської ради, а на сесію облради їздить тільки на папері; який до керувався до того, що сам розпустив свій же виконком, визнавши, по факту, неспроможність своєї команди (за що тоді премії його членам – працівникам мерії?!); який замість клопотатися за покращення життя конотопців піднімає їм тарифи на комунальні послуги і тд і тп, - сам він переконаний, що навіть премій недостатньо за його нелегку #покищомерську працю. І тому, видно, на Святого Миколая сів і, як старанний піонер, накатав листа дєдушкє… Ні, не Лєніну – Дєду Морозу! Мовляв, так і так, я був хорошим хлопчиком, мив руки після отримання хабарів і дупу – після політичних компромісів, бач, навіть біде в кабінеті спорудив для цього діла, чесно крав усе, до чого руки дотягнуться, навіть з міського бюджету щедро спонсорував приватне телебачення "баби Тані"(КСТ) і не багато грошенят на дитяче телебачення "Кон-такт" підкинув, бо дуже люблю дітей, і тому, любий дєдушка, хочу собі премію з нагоди Нового року. Якщо треба вилізти на табуретку і віршика розказати – всєгда готов!

Дєд Мороз, дєд Мороз!

Ти мнє прємію пріньос?

Палажи пад йолкаю

Со Снєгуркой-тьолкаю!

Ну як було такому відмовити?! І сталося диво-дивнеє: з нагоди Нового року Семеніхін отримав премію!!! Між іншим, 11 965 гривень. Тут і на пляшечку, і на закуску, і на «снігуроньку» вистачило…

Все це, звісно, лірика з гумористичною підколкою. А ось – правда жизні: протокол поліція вручила #покищомеру в присутності смотрящего від ВО «Свобода» по Сумщині екс-нардепа і екс-міністра Швайки. Той, схоже, сам був в шоці від преміальних однопартєйця, і дорогою з Конотопа на Київ так розхвилювався, що не помітив кинутого кимсь причепа на дорозі (а фари у Швайчиному Паджеро навіщо?!) і… спасіба, що живий.
Сам Семеніхін з протоколом, звісно ж, не погодився. Вважає, що премії – законні. Партія, очевидно, в цьому його теж підтримає і назве звинувачення правоохоронців «політичним замовленням». А якщо поліція спустить на гальмах це самсобіпреміюдав – буде гарний приклад для всіх високо посадовців України: пишіть листи Дєду Морозу – і виписуйте премію собі коханим!
Післямова: дивно, як це Семеніхін собі премію з нагоди 8 березня не виплатив?!»

ЦІКАВИЙ ДОСВІД:  РОМЕНСЬКИМ ДЕПУТАТАМ НЕ ВИСТАЧИЛО ГОЛОСІВ, ЩОБ ВІДПРАВИТИ

  Про відставку, або можливого висловлення депутатами вотуму недовіри конотопському міському голові Артему Семеніхіну - зараз не говорить хіба що ледащий! Подейкують, що третє пленарне засідання 24 сесії міської ради «свободівець» Артем Юрійович переніс саме з тих причин, щоб підготуватись належним чином (привезти тітушок) та відтягнути свою відставку... І приводів до цього нібито чималенько... Зокрема Артем Семеніхін за невеликий термін (ледь більше року) своєї каденції встиг пересваритись з усіма. Не говорячи вже про депутатський корпус Конотопської міської ради... Навіть, як видно, з народним обранцем Ігорем Молотком встиг з невідомих причин «побити горщики», з яким пліч о пліч ще минулого року відкривав пам’ятник керівнику конотопського гарнізону полковнику Григорію Гуляницькому (про пам’ятник «лжеГригорію» - окрема тема для розмов). Про це свідчить розповсюджена в місцевих ЗМІ інформація про відмову міської ради в продовженні договору оренди приміщення для помічника народного депутата і його громадської приймальні, яка поки що знаходиться в МБК «Зоряний». Одним з таких приводів, як охрестили подію в народі, є відставка промерському складу міськвиконкому. У свою чергу тут причиною стала велика кількість – більше десятка – порушених кримінальних справ до чиновників міської ради, у тому числі й щодо засвоєння коштів на відкриття нового пологового будинку, дитячої поліклініки. Ось вже депутат обласної ради Сергій Демеха, колишній однопартієць і поплічник мера, опублікував матеріали про оголошену підозру міському голові з боку поліції щодо незаконного призначення самому собі та «команді» премій у 150, 200 й більше відсотків. Й називати стали в пабліках та соцмережах діючого міського голову «покищомер». Отже, можливо, спроба оголошення недовіри й відправлення у відставку міського голови нашого міста – справа, що чекає на себе. Тим часом аналогічний прецедент, щоправда невдалий, вже стався у місті Ромни нашої області. Таким чином, вважаємо, буде цікавим нашим депутатам вивчити досвід сусідів, ну щоб не схибити... Цей матеріал надрукований на порталі «Телевізійні Суми» і його можна знайти за електронною адресою http://tv.sumy.ua/romenski-deputaty-golosuvaly-za-nedoviru-miskomu-golovi/

Роменські депутати голосували за недовіру міському голові

Недовіра міському голові. Депутати Роменської міськради голосували про таке. Втім для дострокового припинення повноважень Сергія Салатуна не вистачило голосів. Ініціатор проекту рішення – фракція «Свобода». Михайло Півнюк, голова фракції, розповів, що набрали 20 голосів – більшість ради виступила за зняття міського голови. Три – утрималися, п’ять – проти. Голосування таємне. По роботі його вони не задоволені. Основний критерій цього рішення – це не задоволення роботи міського голови, як на посаді, тобто всі їхні звернення, нарікання, прохання до міського голови залишалися без відповіді.

   Роменський міський голова це не прокоментував – послався на зайнятість. Нагадаю, військова прокуратура підозрює Сергія Салатуна у вимаганні та отриманні 50 тисяч гривень від регіонального менеджера однієї з компаній за дозвіл виконкому завести телекомунікаційні мережі у райцентр. Зараз Сергій Салатун під заставою у 145 тисяч гривень.

   Ігор Галичанський, воєнний прокурор Сумського гарнізону, говорить, що стосовно Сергія Салатуна військовою прокуратурою у минулому році було відкрито кримінальне провадження за статтею 368 ч. 3 ККУ – одержання не правомірної вигоди. Досудове слідство кримінального провадження триває. Санкція статті передбачає покарання від 5 до 10 років. Інших кримінальних проваджень стосовно Салатуна військовою прокуратурою не розслідується.

 

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family