wrapper

Цікаве

“Цирк від звєзди”, -

так прокоментували телеглядачі міста прямий ефір 22 травня на КСТ. Після скарг на порушення закону в студії телебачення Голобурда Т. зібралася із силами і знову приклала до грудей молодого політика, якому “ще і рік не виповнився на посаді мера” (зі слів самого Семеніхіна А.). Проблеми із «арихметикою» у нього із дитинства і він завжди важко віднімав від сімнадцяти чотирнадцять, що, як відомо, не стало на заваді йому ні стати мером, ні стати мільйонером.

   Цього разу мер розповідав про дари, які він щедро роздає мешканцям і грізно намірявся перевіряти усі діагнози нещасних людей, котрі поневіряються зі своїми хворобами, або спотикаються у неосвітлених провулках. Особливі дари, із його слів, це дороги, які він будує у місті. Думки “зіркової ведучої” про те, чого ці дороги такі куці, мер відкинув із обуренням! Бо всі здогадалися, що це тому, аби сховатися від тендера, який би виграв місцевий “Райавтодор”, а не Де-Люксовський бармен, від чого самий чесний очільник утратив би свій персональний відкат, на який мер має лише йому відомий “перспективний план”.

    Однак у цьому плані, виявляється, є і таємниче об’єднання із Попівкою та іншим “крупним населеним пунктом”, назву якого він хоч і тужився, але так і не згадав… Хоча це була просто Совинка, до якої мер теж запланував будівництво автобану. Та тільки от сумно меру, що конотопський район не кидається із допомогою із мільйонами гривень до такого ентузіаста.
   Тут Голобурда збагнула, що у цьому фестивалі відсутності здорового глузду може вдатися корекція міфічного “плану” конотопського чичикова і полізла до нього із пропозицією про блат. Та, лише вчора відвідавший суд із питань корупції, мер відрізав: “Ніякий блат у НАШІЙ ФІРМІ не працює!” Але подумав: “Лише відкат!”
І посміхнувся від власної дотепності. Далі заявив: ” Ми відкриті для всіх”... Та подумав: “І для всіх маємо відкриті каламарчики із фукарцином”.

  Далі вже потьм’яніла “зірка журналістики” нічого не хотіла.
А мер захопливо розповідав що:

-у його планах вже не літак біля магазину ЕКО, про який він брехав, а виявляється камінь;

-дороги асфальтують ті, по яких їдуть маршрутки, і забув, що до рідного подвір’я дорога є, а маршрутку ще не пустив;

– депутатів треба розпустити тому, що не працюють на сесіях, «забувши», що 30 березня, 15, 22, 28 квітня та 16 травня сам публічно зупиняв сесії “перервами” і засаджував зал засідань десятками організованих і проплачених крикунів та за’їжджих бандитів, аби зірвати роботу ради;
– це самооборона у особі Жукова напала на сотню
“мирних побратимів”, що приїхали до Конотопа пишатися успіхами “величного” Семеніхіна;
– це якась активістка поливала сама себе і крала свій телефон,
аби вночі снитися владі і щоб він нервував.

   Наприкінці чудернацького виступу мер полякав начальника міліції міністром Аваковим за те, що той не підключився до “розгону” нещасного Жукова, а завадив його забити, та поскаржився прокурору, посилаючись на свою криштальну чистоту, та трохи поганьбив слідчих за те, що швидко працюють, і йому вже важко ухилятися від численних підозр і тому мусить витрачатися на суддів.

   Наостанок мер закликав журналістів стати чесними, мабуть як він, і говорити лише правду. Після цього ошаліла “чесна журналістка” закрила очі і припинила свій ефірний сором. Цирк закінчився.

http://politika-konotopa.tk/tsyrk-vid-zvyezdy/

 

СВОБОДІВСЬКА БАНДА В КОНОТОПІ

ХТО Ж САМЕ ЗАВІТАВ НА СЕСІЮ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БИТИ, НАПАДАТИ, ПРОВОКУВАТИ ТА ОБЛИВАТИ? – ВІДПОВІДЬ ОЧЕВИДНА!

   Та чи відкриються очі у містян? Адже розставатися зі створеним самим собі кумиром ой, як важко. Важко усвідомити, що цей "герой-визволитель", "рятівник", "єдина надія на життя", без якого ні всі ми, ні місто не маємо майбутнього, насправді - бандит, шахрай, злочинець, фашист...

  Горять хати, пробиваються голови, рубаються машини, розкрадається бюджет, штучно "заморожуються" будь-які інвестиційні перспективи, нівелюються норми моралі, етики, права, Закону, сімейні цінності.

Все легко сходить з рук. Головне - як мантру, повторювати одне й те ж саме: всі, хто знає більше, або має свою думку - "риги", очікують "руського міра", продажні тварини, через яких гинуть хлопці на Донбасі, а Конотоп - останній у рейтингу розвитку міст.

   Один до одного копіюється манера та вміння Путіна узурповувати ЗМІ та управляти свідомістю громадян, будь-якою ціною приглушувати їх Конституційні права та норми демократії.

   Усіх, хто не згоден - чекає жорсткий осуд та ненависть мешканців (які найбільше піддаються гіпнозу породженого собі кумира).

   Безкарність провокує небачений рівень самовпевненості, відчуття крил за плечима.

І от - іще одна межа перейдена.

   Серед білого дня, під прицілом десятка відеокамер, під стінами міської ради під вигуки "Слава Україні" жорстоко та цинічно б'ють людей, не соромлячись, відверто кличуть на таке ж саме "спілкування" і депутатів та всіх "неугодних", скручують руки поліції, будучи впевненими, що АРТЕМ все "порішав".

А ЩО ДАЛІ?

  А далі - є ще одна грань, переступивши яку, ми всі залишимось "ЗА МЕЖЕЮ". Вона - не крайня, а остання. Дякуючи Богові, поки що МИ ВСІ ЖИВІ...

Інна Панченко

ВИЙШОВ «ОБЛОМ»! “Свободі” не вдалося відкликати депутатів

 25 травня мало відбутися відкликання депутата обласної ради від  Конотопа Сергія Демехи. Принаймні таку мету ставило перед собою ВО “Свобода”. Натомість процедура так і не відбулася через брак необхідних для цього голосів та, як повідомляють прибічники цієї політсили, – юридичні колізії, - повідомляє «Голоос Конотопа».

  З самого початку тепер запускатимуть і процедуру збирання голосів для відкликання депутатів міської ради Наталії Льовшин та Наталії Демехи.

 

 

ЧИ ЗНАЄ АРТЕМ СЕМЕНІХІН ПРО СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

КОМУ МИ ДОВІРИЛИ СВОЇ ЖИТТЯ? У ЧИЇХ  РУКАХ МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА?

    Все частіше доводиться чути від людей, що пріоритетні напрямки роботи міського голови Артема Семеніхіна – збирання пліток, зведення наклепів, поширення чуток, розхитування ситуації у місті, поширення ворожнечі між конотопцями, маніпулювання їх свідомістю та дестабілізація ситуації у Конотопі.

  Ще не було жодного “ефіру” міського голови і жодної зустрічі з мешканцями, на яких би він не поливав брудом "опонентів", подаючи це, як надважливу інформацію.

  Артеме Юрійовичу, громаді потрібен результат роботи вашої команди! Містянам цікаво почути про новостворені робочі місця (не лише для Вашого найближчого оточення), залучені в місто інвестиції, результати Ваших мало не щотижневих відряджень, якими Ви себе виснажуєте, нібито у пошуках залучення коштів у місто. І отримати обгрунтоване підтвердження Ваших слів. 
   Нагадаю, що про звичайне виконання своїх посадових обов’язків, за яке чиновники отримують заробітну плату, ми вже чули. В тому числі, і про ліхтарі, дороги та направлення частини бюджетних коштів у результаті прийнятих депутатами рішень та їх роботи.

   Схаменіться і згадайте, що в першу чергу Ви як мер маєте бути – господарником, захисником інтересів своєї громади, людиною, яка несе відповідальність за кожного її члена, але ніяк не політик чи піарник.

   Якщо Ви вже впродовж двох років не можете цього усвідомити, то ідіть геть з нашого міста!

  У той час, як Ви “жируєте” по закордонам та отримуєте наднормові премії, ми, прості мешканці, хочемо жити, спокійно жити, а не існувати!

 

Інна Панченко

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family