wrapper

Цікаве

ПІД ПАТРІОТИЧНИМИ ГАСЛАМИ МЕР РОЗХИТУЄ У КОНОТОПІ МИР ТА СПОКІЙ І ПЕРЕТВОРЮЄ  МІСТО НА ЦЕНТР СЕПАРАТИЗМУ ТА БОЙОВИХ ДІЙ

На останню сесію, що мала  відбутися 16 травня 2017 року, до Конотопа приїхали більше 100 тітушок. Це - провокатори із Макєєвки, спортсмени, «свободівці» та представники «Правого сектору»  з інших міст. Особисто міський голова їх провів через чорний вхід до міської  ради та проінструктував у своєму кабінеті. В ході інструктажу  мер Семеніхін дав команду «фас» на основних «ворогів»  міста та призначив їм командира із числа своїх охоронців, що оформлений у  міській раді його радником. Він пояснив «гостям», що всі депутати ВО «Свобода»  окрім двох, два депутати  з «Укроп»  та три з ВО «Батьківщина» (разом 11) є  своїми, а решта 24 депутати – сепаратисти та регіонали. Окрім депутатів він поставив акцент на ГФ «Конотопська сотня Народної Самооборони», учасники якого не підкоряються його волі, а є самостійними у своїх діях, на двох депутатах із ВО «Свобода», що вийшли з партії, та ще на деяких громадських активістах. 
Впродовж дня «гості» в  ролі «громади міста Конотопа» влаштовували провокації проти депутатів, організували  травлю депутатів-«зрадників» із «Свободи» (Наталка Льовшин та Наталка Демеха), облили фуркацином та тягали за волосся на східцях міської ради громадську активістку Інну Панченко та ганялись по місту за ще одним громадським активістом - Спартаком  Сергієнком. Кульмінацією дня стало групове  побиття  командира (Олег Жуков) та  ще 4  представників ГФ «Конотопська сотня Народної Самооборони» (Сергій Безлюдний,  Олег Голишев, Дмитро Даниленко та Сергій Єрков), на очах людей прямо перед  центральним входом до міської ради. Місцева поліція виявилася безсилою. Тітушки  посміли навіть вивихнути руку керівнику поліції при виконанні ним своїх  службових повноважень. Як сказав один із постраждалих самооборонівців,  «…найстрашніше те, що тебе, українця по крові та суті, б’ють люди у футболках із тризубцем під викрики  «Слава Україні!».

Міський голова відмовив  депутатам у зустрічі напередодні сесії. Депутати не мали уявлення навіть про  порядок денний цієї сесії, тому всі дружно прийшли того дня до міської ради  завчасно, і цим дещо спутали карти меру. За його задумом депутати мали заходити  до сесійної зали через коридор тітушок, які повинні були відтіснити для  розправи депутатів-«зрадників» від «Свободи» (Тернопільський сценарій). Коли мер  дізнався, що депутати ще  з 9.00  знаходяться у депутатській кімнаті, то  спрямував туди тітушок та деяких інвалідів і літніх людей з Конотопа. У  депутатській кімнаті він звинуватив депутатів у тому, що вони бояться виходити  до сесійної зали через страх побиття та вказав тітушкам на депутатів із «Свободи»,  що насмілились вийти з партії, і лякав їх розправою. Насправді депутати не  вийшли того дня до сесійної зали із двох причин. Перша – начальник поліції  Нештенко О.А., вивчивши та оцінивши ситуацію у міській раді щодо розкладу сил,  доповів депутатам про те, що забезпечити їм та людям у сесійній залі безпеку поліція  не може. Він викликав підмогу із Сум і попросив депутатів залишатись нагорі. Друга  причина – депутати не могли залишити на розправу тітушкам у депутатській  кімнаті колишніх депутатів - свободівок. 
Сесія так і не відбулася,  Семеніхін переніс її на 30 травня. А перемогу над «ригами» того дня, так званий  «мер-патріот», разом  із «гостями» та місцевими прибічниками відсвяткували у ресторані «Україна». (Все сказане повністю підтверджується відеоматеріалами).

Для інформації наведемо  хронологію сесій міської ради за останні 3 місяці. Мер Семеніхін кожного разу за різним сценарієм зривав сесії, демонструючи при цьому феноменальні навички  маніпулювання свідомістю людей та охлократії (управління натовпом).  30 березня, під тиском начебто «громади міста»,  свободівці на чолі з мером винесли проект  рішення про саморозпуск депутатів, а потім оголосив перерву до 15 квітня. Сам 15 квітня (перед Пасхою) не прийшов, а депутати прийшли, обрали головуючого і  провели повноцінну сесію, яку повністю зафільмували та задокументували. Мер  не підписав рішення цієї сесії, в тому числі і земельні, і бюджетні питання, і про матеріальну допомогу тощо, і не ветував. Наступну сесію призначили на 20 квітня. На цій сесії під головуванням мера розглянули тільки одне питання «Про розпуск  виконкому» та перенесли її на 28 квітня. 28 квітня сесію відмінив міський  голова через те, що мав терміново їхати у відрядження і переніс її на 16 травня.  А після зриву сесії 16 травня переніс її на 30 травня. Насправді справи у місті, м’яко кажучи,  кепські. Натепер меру вручено два Протоколи про корупцію. По першому з них суд  перенесли на 1 червня. Проти мера та посадовців Конотопської міської ради вищого  рангу відкрито понад 30 кримінальних проваджень, які довго розглядаються.

Семеніхіним повністю  узурпована влада у місті. Секретар міської ради і всі його заступники, а також керуючий  справами та майже всі інші підлеглі є підпорядкованими особисто меру «свободівцю».  Всі чиновники міської ради не можуть прийняти без мера жодного рішення. В  робочий час вони втягнуті у його боротьбу з опонентами у соціальних мережах та  у перешкоджання діяльності депутатів і усіх прогресивних сил міста, що мають  свою думку. За 1,5 року ні разу не  використовувалась система Prozoro для закупівель товарів та послуг. Окрім того, жодне будівництво доріг чи  капітальні ремонти не пройшли через тендери. Дороги будуються по 200-300 м. Проекти на капітальні ремонти робляться на замовлення міського голови вартістю до 1,5 мільйона, для того щоб не  проводити тендери. В е-деклараціях  міського голови відображено різке збагачення у 2016 році проти 2015 – із 200  тис грн. до 3,5 мільйонів грн.  Міський  голова Конотопа використовує адмінресурс та бюджетні кошти для обливання брудом  депутатів та всіх неугодних як з екранів телевізорів, так і з сторінок  друкованих засобів масової інформації та соціальних мереж. За допомогою ЗМІ мер  створив легенду єдиного у місті патріота та борця із сепаратизмом.

А найстрашніше те, що мер під патріотичними гаслами робить із себе народного героя, а насправді розхитує ситуацію в Конотопі щодо сепаратизму та створення Сумської народної республіки, нацьковує людей один проти одного, грабує бюджет (для довідки: бюджет 2015 року складав 430 мільйонів, а бюджет 2016 – майже 700 мільйонів), лякає людей приходом до влади «ригів» та Путіна. Сподіваємось на те, що вистачить сили у думаючих конотопчан виправити ситуацію, та на Божу ласку до мешканців Конотопа. 

 

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ В СТИЛІ ПУБЛІЦИСТИЧНО-ЛІТЕРАТУРНОГО ЖАНРУ ФЕЙЛЕТОН ЗВЕРНУВСЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

    Напередодні чергової скандальної сесії Конотопської міської ради депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха зробив публікацію на своїй сторінці у Facebook:

«Прочитавши щойно інтерв'ю Артема Семеніхіна інтернет-порталу «ТопКонотоп», в якому він ображає та звинувачує в корупції депутата міської ради Ігора Назаренко, я дуже обурився! Хочу сказати #покищомеру його словами та дещо пояснити про сьогоднішній день та завтрашній:

— Ця людина є абсолютно неадекватною. Більше того, він є брехуном і порушив низку законів, правил і так далі.

— Семеніхін дозволяв призначити самому собі захмарні премії. Він не мав право цього робити, адже він є ще #покищомер. Мені цікава реакція правоохоронних органів на цю подію. Тому що, я вважаю, тут мінімум протокол про корупцію має бути складений.

Напевно ці слова були почуті Богами, які відповідають за поліцію і, о диво!!!
Артьомка сушить сухарі. Завтра – сесія Конотопської міської ради. Більшість депутатів міської ради, напевне, лягли спати раніше, щоб набратися сил для повноцінної роботи у цей непростий день. А прості конотопці і взагалі дивляться собі солодкі сни про травневі вихідні на природі з шашликами. Тільки #покищомеру Семеніхіну і не спиться, й не лежиться, й сон до нього не іде. Який нафіг сон? Артьомка сушить сухарі!

А як же ж оптимістично починався сьогоднішній день для #покищомера! До нього приїхав особисто товариш Швайка, смотрящій від «Свободи» по Слобожанщині. Швайка привіз Артьомці полум’яний привіт від товариша Тягнибока і щирі запевнення, що завтра, на сесії, всьо буде гут і Артьомку не здадуть. З усієї України мчать йому на виручку автобуси з тітушками у вишиванках, мобілізуються місцеві піонери і пенсіонери на чолі з радником-комуністом Качурою, дружними рядами готові виступити наперед щиро простимульовані бюджетними подачками голови кварткомів під гаслом «Рукі прочь от нашего кормільца!» Навіть піар-партнери із «Нашого вибору» Мертвечука обіцяли прийти на сесію, щоб із сльозами на очах публічно розповісти казку про богатиря Артьомку, який самотужки розігнав їхній сатанинський шабаш…

У найдраматичніший момент обговорення сценарію зриву сесії і збереження дупи #покищомера на троні у двері кабінету постукали.
- Занось! – відповів Артьомка, бо він якраз посилав мадам Ульянченко за холодним пивом для дорогого гостя. Але до кабінету увійшла група похмурих чоловіків у формі.

- Хто із вас #покищомер? – строго спитав найпохмуріший дядько.
- Він! – перелякано показали один на одного пальцями Семеніхін і Швайка. Але, от біда, з одним із них сталася маленька неприємність, як воно буває з маленькими дітками, і похмурий чоловік у формі, зморщивши носа, безпомильно вгадав Артьома.

- Танцюй, тобі «лист щастя» прийшов, - сказав дядько. – Протокол про корупцію називається. Премії собі, коханому, виписував? На 900%? Ну от. Прочитай і розпишись. І слухай дружню пораду: починай сушити сухарі, бо в дорозі ще один «лист щастя» - підозра про вчинення злочину.
- За що?! – писнув Артьомка.

- За 5 мільйонів бюджетних гривень, які призначалися для нового пологового відділення, а ти вкрав.

…Коли похмурі чоловіки пішли, #покищомер упав на коліна і вхопив Швайку за штанину.

- Что дєлать, что дєлать?! – від хвилювання він збився рідну кацапську.
- Тобі ж сказали – сухарі сушити, - відказав смотрящій, бридливо відпихуючи Артьома від себе. – І цигарок закупи, воно, знаєш, на зоні в ціні. Та не кіпішуй ти! Якби по першій судимості закрили, як дрібного афериста, то було б безпонтово. А тепер підеш по солідній статті. Корупціонер – це звучить гордо!

Так воно було, чи трохи не так, а факт залишається фактом: протокол про корупцію #покищомеру було оголошено. Але здаватися цей брехун і шахрай не збирається. Тому на завтра маємо два основних сценарії розвитку подій: або Семеніхін раптово виїде у закордонне відрядження, або ж спробує протриматися у кріслі мера ще хоч скількись днів, щоб встигнути наколядувати собі на дорогу чогось більшого, ніж торба сухарів і десять пачок «Верховини». У другому випадку конотопців чекають сюрпризи. Які? Цього поки що ніхто не знає: #покищомер ще не придумав. Але до ранку має час. Так, Артеме?»

Сергій Демеха

 

"Свобода" прийде - місто Конотоп через "свої" підставні фірми без тендера розкраде!!!

Мешканці міста висловлюють в соціальних мережах (Facebook) свої оціночні судження стосовно того, як поводить себе «свободівець» мер і його «молода команда» у владних кабінетах міста Конотоп. Зокрема зараз пропонуємо читачу точку зору користувача соцмереж Анастасії Куліш:

Приблизно таку ж тему зачепила Катерина Бондарь , я просто детальніше доповню...

Що ближче меру міста – вирішення міських проблем чи своїх особистих?
Те, що Артему Семеніхіну місто Конотоп потрібно лише як стартовий майданчик для стрибка у Верховну Раду України - ні для кого не секрет. Він особисто про це заявляв на телебаченні. Але ж потрібно і якусь повагу до міста виявляти – поки що ти ще мер міста. Щоб не звинувачували нас в «наклепах на саму чесну людину міста» наведемо декілька прикладів. 

Приклад 1. Відділ культури Конотопської міської ради оголошує конкурс на проведення капітального ремонту МБК «Зоряний». Серед учасників конкурсу ФОП Ульянченко Володимир Iванович та БМК «Буд-Партнер». Попри те, що фірма БМК «Буд-Партнер» пропонує зробити ремонт за суму 420 тисяч, що на 210 тисяч гривень менше, міська влада укладає угоду на проведення робіт саме з ФОП Ульянченко Володимир Iванович, який не має ліцензії на виконання будівельних робіт. Спитаєте чому? Відповідь проста – дружина цього підприємця депутат від ВО «Свобода» в Конотопській міській раді та голова фракції «Свобода», а до того ж ще й голова депутатської комісії з бюджету. А те, що у ФОП Ульянченко Володимир Iванович немає найнятих працівників – «саму чесну владу» це не турбує. Місцевий бюджет отримає лише мізерну суму податків у вигляді єдиного внеску. Чи перепаде щось з цього ласого пирога «сильним світу цього» - питання риторичне і відповідь на нього відома всім.

Приклад 2.Конотопська міська влада проводить через систему ПРОЗОРО тендерну закупівлю послуги з утеплення ДНЗ №10 «Ялинка» з проектною вартістю робіт 6,2 млн.грн. Після проведеного тендеру, який виграла місцева фірма БМК «Буд-Партнер» з результатом - 4,5 млн.грн. , тендерна комісія Конотопської міської ради за вказівкою міського голови відбирає цей тендер у переможця і віддає його Сумській фірмі ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВА ГРУПА "НОВАПРОЕКТ" ( ТОВ "БІГ "НОВАПРОЕКТ" ) з статутним капіталом 2000.00 грн. Те, що така «впливова» компанія отримала ласий шматок «бюджетного пирога» - інформація для певних органів. А от місто втратило майже 4 мільйони 500 тисяч гривень, з яких 500 тисяч гривень на зарплату працівникам місцевої фірми та й 500 тисяч гривень надходжень до бюджету міста у вигляді податків, а ще й закупка матеріалів у місцевих будівельних фірм. 

Приклад 3. А ще під одну "свободівську" фірму підганяють кап. ремонт харчоблоку в ДНЗ-8 та заміну покрівлі в школі 10. Всі замовлення більш мільйону. Назва фірми "СПЕЦРЕСУРС".  Сумські фірми пов'язують з Аліфановим Миколою Івановичем, який є засновником цих ТОВ і керівником Сумської обласної організації ВО"Свобода".Про це декому потрібно замислитись. І не кричати на сесіях «ми за МЕСІЮ», а включити мізки.
Сподіваємось, що ця інформація остудить деякі «гарячі» голови.

Анастасія Куліш 

 

 

У рамках кримінального провадження правоохоронці з’ясовують обставини події, що відбулась у м. Конотоп

Сьогодні, 16 травня 2017 року, в сесійній залі Конотопської міськради о 10:00 мало б відбутись пленарне засідання 24-ї сесії міської ради, але воно не відбулось, оскільки переважна більшості депутатів не прийшла на засідання. Натомість у залі була присутня група осіб, які спровокували сутички та облили кількох людей рідиною червоного кольору. Серед постраждалих також депутати та громадські активісти.

Вказані відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК України. На даний час ситуація під контролем правоохоронців, на місце події невідкладно виїхали начальник відділу прокуратури Сумської області та керівництво ГУ НП в Сумській області.

 

ПРО ПОРЯДОК ВІДКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ПРО НЕВТІШНІ ПЕРСПЕКТИВИ ШОДЛЯ «ВСОБОДІВЦІВ

 На своїй сторінці у Facebook в групі «Атиповий мер Конотопа» користувач мережи виклав своє бачення про порядок відкликання і невтішні перспективи щодля «свободівців» у цьому сенсі:

« Сьогодні був черговий "бенефіс" #покищомерської команди. Створена "ініциативна" група зі збору підписів за відкликання двох депутаток, екс-свободівок (повне відео цього шоу, "журналіст" вже видалив). Ці клоуни не розуміють, що треба зібрати більше 4384 підписів, щоб було більше, ніж набрала "Свобода" на виборах у місті. Це перше.

 

 

Микола Пузіков‎ 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family