wrapper

Цікаве

 Місто Конотоп повертається в сумні 90-ті ?

 Сьогодні, 16 травня, було скликане чергове пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради. Вже 3 місяці депутатський корпус не може внести корективи в бюджет міста, щоб місто продовжувало нормально розвиватись. В першу чергу це стосується захищених статей по медицині та освіті, ремонт доріг міста і т.і. Багато хто сподівався, що сьогодні будуть вирішені важливі для міста питання.

Підтвердженням цього є той факт, що ще о 9:00  в депутатській кімнаті почали збиратись депутати міської ради для узгодження питань, які необхідно було сьогодні вирішити. Але не так сталося, як бажалось. Використовуючи досвід проведення сесій міської ради в м.Тернопіль останніми днями, Семеніхін знову приготував "подарунок" місцевим депутатам. На цей раз замість кварткомів та однопартійців він звіз з різних куточків України «свободівських бойовиків», які приїхали «вбивати» неугодна меру депутатів та громадських активістів.

Першою під приціл "свободівьких" гостей попала громадська активістка Інна Панченко - позаштатний кореспондент газети "Сумщина", яка публіковала ряд статей про діяльність міського голови та методи його роботи. Сергій Моша, головний редактор газети «Сумщина», розцінює це як перешкоджання діясності журналіста плюс  помста міського голови. Як пише на своїй сторінці Сергій Моша : «Тільки що говорив з нею телефоном. Тримає оборону в якомусь кабінеті, мерією бігає семеніхінська тітушня. Я так зрозумів, у нього навіть жіноча "бригада" є - саме ці суки напали на Інну. Більшовики теж починали з "земля - селянам", а потім влаштували реквізіції і Голодомор. Вовки традиційно рядяться в овечі шкури, коньюктурно так».

Після Інни Панченко  черга отримати «профілактичну обробку» від ті тушок дійшла до інших громадських діячів та деяких депутатів.

Як пише на своїй сторінці в Фейсбуці обласний депутат Сергій Демеха: «.. Щойно свободівськими тітушками біля Конотопської міської ради, яких приїхало близько 100 чоловік, були жорстко побиті члени Громадського Формування  "Конотопська сотня народної самооборони". Хлопці не "прогнулись" під Семеніхіним і тому поплатились. Також в присутності свідків - депутатів погрожував моїй дружині, депутату міської ради,  Наталії Демеха та депутату Наталії Семеновій. Поліція виявилась не готова до приїзду "гостей" і не забезпечила безпеку депутатському корпусу та активістам. Я офіційно заявляю, що якщо щось трапиться зі мною та моєю дружиною винний в цьому міський голова Конотопа Артем Семеніхін, а також я звинувачую його в моєму побитті та пошкодженні автівки.»

А ось, як цю подію висвітлює  «Данкор Онлайн» :

http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/202583 «Сегодня, 16 мая, в сессионном зале Конотопского горсовета в 10:00 должно было состояться пленарное заседание 24-й сессии городского совета, но оно не состоялось, поскольку подавляющее большинство депутатов не пришло на заседание. Зато в зале присутствовала группа лиц, спровоцировавших столкновения и которые облили нескольких людей жидкостью красного цвета. Среди пострадавших также депутаты и общественные активисты. Указанные сведения внесены в ЕРДР по ч. 2 ст. 296 (хулиганство, совершенное группой лиц) УК Украины. В настоящее время ситуация под контролем правоохранителей, на место происшествия незамедлительно выехали начальник отдела прокуратуры Сумской области и руководство ГУ НП в Сумской области, сообщает пресс-служба прокуратуры области.»

Громада міста вже втомилась від свободівського «беззаконня». Спочатку залякували людей – тепер вже починають тероризувати та бити. Буремні 90-ті роки і поруч не стояли з ситуацією в місті сьогодні. Мабуть вже час керманичам області, в обличчі голови обласного управління Поліції пана Лушпієнко та губернатора області Клочко,  навести лад в місті та захистити людські права та свободи від ВО «Свобода».

По матеріалам із соцмережі

 

Цирк за підтримки мера

Налагоджена схема працює безвідмовно. Куди мер ткнув пальцем туди Шумицьким і полетіли гроші. Інші конотопські будівельники відпочивають. Працює лише “дуже вдячна” Ірина та ”її“ золота для мера фірма. Запитання лишилося лише одне:  “Коли рішуче налаштовані хлопці зайдуть з паперами до мера із серйозними намірами?”

http://politika-konotopa.tk/tsyrk-za-pidtrymky-mera/

 

 

ОХЛОКРАТІЯ СЕМЕНІХІНА

Охлокра́тія (влада натовпу) — вироджена форма демократії, заснована на мінливих примхах натовпу. Охлократія характерна для перехідних і кризових періодів.
У наш час під охлократією розуміють: Владу суспільно-політичних груп, що у реальній політиці керуються популістськими ідеологемами, апелюють до підсвідомості населення. Такий тип влади орієнтується та спирається на декласовані, люмпенізовані та маргінальні верстви, динамічно реагує на суспільні настрої, стереотипи й архетипи масової свідомості у їхніх примітивних, масованих проявах, вдається до провокацій для спонукання масових пристрастей і заворушень.

Як наслідок: політична ситуація змов, заколотів, погромів, безладдя, в якій господарем становища є натовп.

Перебування охлократів у владних структурах спричиняє публічний галас, безвихідні ситуації, політичні авантюри, бешкети, скандали. Охлократія — показовий політичний феномен, характерний для суспільств, чия політична система перебуває на межі загальнонаціональної катастрофи.

 

http://politika-konotopa.tk/ohlokratiya-semenihina/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family