wrapper

Цікаве

Чого прагне мер?

У мера є мрія. Навкруги лише побратими і він височіє над ними бо лише фінансовий аналітик може спрямовувати гроші за призначенням і ніхто не запитає де вони поділися. Хто ж зацікавлений у цьому крім мера? Та той кому падає крихта з барського столу, хто приласканий і підтриманий, кому наобіцяно і кому є що втрачати.

Так тут товпляться кварткоми, щедро заохочені гулянками у “Стожарах” та преміями, отець у сутані без приходу, будівельник на усі підряди, особа на яку кажуть “трамадол”,  різні корпуси, сектори та інші маргінали готові все поділити до чого лиш дотянуться лапи. Це мерська опора. Він уже зрозумів, що хлипке плече Лиманчука та допитливість санітарки Ульянченко це слабка надія на його фінансове благополуччя, тому оточує себе небритими людьми із шевронами.

А хто цьому заважає? Мер думає що депутати і має рацію. А чому депутати не голосують за відправку грошей хтозна-кому? Мер каже що тому, що бажають йому зла і зла людям.

А депутати торочать, що не дають красти. Що кожен день у виконкомі незаконні дії. Що розслідується десяток кримінальних справ, що нема тендерів, що чиясь кишеня повніє, а працівникам шкіл не підвищені виплати. Твердять, що таких відкатів місто ще не бачило, що б’ють людей лише за те, що  ті мають власну думку та ін.

Наш кореспондент спробував отримати публічну інформацію про фінансовий стан міста, про виплати премій у виконкомі, про тендери і витрати, але спіймав облизня. Бухгалтери ховають папери. Усі зами у відпустках. Відповідальних нема.

І зріє думка: “А чи не настав час перевірити на рівні держави скільки ж нахапано і за результатами такої перевірки виявити, хто ж має відповісти за цей безлад – чесний мер чи депутати, які чомусь не голосують брати кредити під кабальні відсотки?” Чому до  Конотопа втрачена довіра? Чому страждають люди? І хто допустив цю небриту чуму на місто?

Чому аби забезпечити безпеку повне місто має бути поліцейських?

А може час генерального прибирання уже настав?

http://politika-konotopa.tk/chogo-pragne-mer/

 

Куди тоне “Топконотоп”

Після того, як депутат міської ради Гланц В. (“Укроп”) побратався із націонал соціалістом Семеніхіним  і відмовився давати свідчення про нападників у міськраді, він раптом отримав від виконкому міської ради грошики на свою фірму ОФІС-ЦЕНТР. Після цього  різко змінилася і риторика підконтрольного йому сайту ТОПКОНОТОП. Із раніше незалежної інформація стала одіозною, брехливою і однобокою.

Поглянемо що пише сайт: “За перші питання порядку денного депутати голосували у повному складі, поки черга не дійшла до проекту рішення про дозвіл на розроблення землевпорядної документації по 4-му провулку Успенсько-Троїцької. Розробку документації за власний рахунок мало здійснити приватне сільськогосподарське підприємство «Злагода».

Однак у порядку денному жодної “Злагоди” не було і немає зараз. Вона народилася вночі перед сесією у голові мера і ніхто інший як голова комісії  Гланц мав би зупинити це голосування, як незаконне.

А після цього порушення Гланц на сторінці сайту пише: “ В Конотопі вчергове зірвали сесійне засідання…”, xоча особисто сам відповідає за порушену законність у проведені засідань, як голова комісії.

Та відсутність совісті дозволяє йому ще і звинувачувати у цьому інших. Бо, як відомо, ворон ворону око не виклює, а депутати обітруться.

Тому у Конотопі заговорили про куплений мером сайт, і те що націоналісти захоплюють медіапростір, а у землі обітуваній довго не могли вияснити звідки така любов до націоналістів у Гланца і чи не включити його до списку нев’їздних, та врешті зрозуміли що, це просто, як говорять, гроші не пахнуть…
Така вона брудна політика Конотопа.

http://politika-konotopa.tk/kudy-tone-topkonotop/

 

У міській раді завівся маніпулятор

Семеніхін і "ко" показують своє справжнє обличчя, маніпулюють свідомістю конотопців через низку фінансово-залежних від міського бюджету ЗМІ. Намагаючись виправдати націоналізмом власну моральну ницість, породжує таке відчуття, що всі, хто не поділяє його думки і не є "свободівцем" - то вороги і зрадники. Проте є ПРАВДА і вона одна. 

Можу сказати, що жодним своїм висловом чи дією не зрадила своїх виборців, незважаючи на тиск та погрози виконую свої депутатські обов’язки. А для міського голови я дійсно "зрадниця", бо привселюдно заявила, що не буду використовувати свій депутатський мандат для його збагачення, також на засіданнях профільної комісії не зважаю на помітки "+" та "-" на проектах рішень ( "+" - протягнути рішення, застосовуючи всі важелі впливу на депутата, а "-" - щоб людині, в якої є всі законні підстави та зібраний відповідний пакет документів було відмовлено), через свою необізнаність багато людей при отриманні неправомірної відмови не користуються своїм законним правом через суд зобов’язати міського голову винести їх питання на голосування. Також не голосую за перетворення паркової зони в базар, за виділення та продаж земельних ділянок "потрібним людям", наполягаю на прискоренні створення наглядових рад, щоб міський голова більше не міг одноосібно вирішувати питання призначення - звільнення директорів комунальних підприємств та закладів. Разом з тим не мовчу щодо рішень бюджету, який останні півтора року ми просто "проїдаємо", а мали би скористатись плюсами децентралізації та створити нові робочі місця (передвиборча обіцянка), першочергово визначити профіль громади і максимально його розвинути. 
Хочу сказати, що пересічний мешканець нашого міста в тисячі разів більший націоналіст, ніж він і його "команда", які себе ставлять вище моралі, гідності та закону і не зважають на суспільно-політичні наслідки! Узурпація влади — хвороба артема семеніхіна, від якої вже страждає місто Конотоп і пам’ятаймо, що диктатура януковича не утворилася за один день, його обрали на вільних і демократичних виборах, а до ВІЙНИ привела низка кроків, непомітних для загалу.

Наталія Демеха

 

ФРАКЦІЮ «БАТЬКІВЩИНА» У КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ШТОРМИТЬ!

    У мережі Facebook з’явилось звернення депутата міськради Левана Толордави до жителів міста:

«Шановні мешканці м. Конотоп! Я свідомо прийшов у політичне життя міста в час «Помаранчевої революції» під гаслами партії «Батьківщина», які мені були до вподоби, оскільки були направленні на встановлення справедливості і покращення життя людей. Але не так сталося як гадалося. 

Мої мрії у щирість цих гасел керівництва цієї партії за останні два роки поступово почали розвіюватися. Так, керівництво партії «Батьківщина» у м. Конотоп Марченко Ю.М. і Тягній С.М. декларують одне, а при голосуванні у місцевій маді роблять друге: підтримують олігархів і колишніх регіоналів у їх подальшому збагаченні за рахунок громади міста. На моє глибоке переконання партія «Батьківщина» у м. Конотоп перетворилась на комерційний осередок і нічого спільного не має з гаслами партії «Батьківщина», під якими у 2004 р. під час «Помаранчевої революції» я прийшов у політичне життя міста. Тому це змусило мене піти із цієї політичної сили 30.01.2017 року, оскільки її керівники у м. Конотоп дуже далеко відірвані від простого люду, не щирі і не правдиві. Моя заява від 30.01.2017 року додається. 

 

(Голові  фракції  ВО «Батьківщина» в Конотопській міській  раді                  Марченку  Юрію  Миколайовичу,  депутата Конотопськой міської ради, члена фракции ВО «Батьківщина  Л.Г.Толордави

                                             Заява

Відповідно до Закону  України «Про статус  депутатів місцевих  рад» приймаю важке відповідальне рішення на користь громаді  м. Конотоп і виходжу з фракції ВО «Батьківщина». Причина  виходу полягає в тому, що відбуваються постійні голосування та підтримка не дружніх партій членами фракції  Марченком Юрієм  Миколайовичем та  Тягнієм  Сергієм  Миколайовичем, та постійними підкилимними іграми, у зв’язку  з  цим вважаю ганьбою знаходитись у такій фракції, коли в країні відбуваються військові дії з боку Росії. Замість концентрації зусиль та єднання у фракції все відбувалось навпаки. Толордава Л.Г.)

Крім цього додається заява про вихід з партії

(Голові Конотопської Міської  партійної організації ВО «Батьківщина»                                             Марченку Юрію Миколайовичу, члена партії  з 2004 року, партійний квиток № 692323, Л.Г.Толордава

                                  Заява

У відповідності  до  п.3.7   статуту  політичної партії Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина» повідомляю про свій вихід з партії через незгоду з позицією керівника осередку,  відстоюючи інтереси жителів м. Конотопа, через зрадницьке рішення міського партійного бюро, за  підкилимні ігри в захист інтересів місцевих олігархів. У партійному осередку розмовляють про одне, думають про друге, виконують третє протягом останніх двох років. Партія ВО «Батьківщина»   перетворилась на інструмент  для отримання користі для керівництва  міської партійної організації ВО «Батьківщина», вона втратила своє гідне ім’я, ганьбить Юлію Володимирівну Тимошенко. У м. Конотоп вже практично не існує місцевого партійного осередку, що перетворений і працює на комерційній основі. Толордава Л.Г.)     У фейсбуці ж висвітлена інформація, що мене «виключили» з парті 19.04.2017 року, а із фракції в травні. Ось така у них правда.

     Депутат Конотопської міської ради Леван Толордава.

 

"ПОБРАТИМИ - СВОБОДІВЦІ" МІСЬКОГО ГОЛОВИ

АРТЕМА СЕМЕНІХІНА: ХТО ВОНИ?

 Як вважає Інна Панченко, активістка з Конотопа, ІГОР ДУБЕНКО - "свободівець-брехло-маніпулятор", який не розуміється на елементарних речах, як, наприклад, особливості існування та фінансування КОМУНАЛЬНОЇ газети "Сумщина", статуту та програми власної партії. Втім, як і всі інші...

У кращих традиціях комуністів-ФСБівців бажає прийти до влади "напором", зводячи на нівець СВОБОДУ СЛОВА, ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ та НОРМИ ДЕМОКРАТІЇ!!!

 

ВІДГУКИ НА ГУЧНІ ЗАЯВИ МЕРА

Наталія Семенова прокоментувала в ФБ бажання міського голови повісити локшину на вуха мешканців міста відносно незабезпеченості по заробітній платі бюджетникам міста:

«Згідно з Рішенням Конотопської міської ради від 22 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» - п.15. Надати право виконавчому комітету міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету на 2017 рік в частині субвенцій з Державного та обласного бюджетів загального фонду та спеціального фонду з послідуючим затвердженням на сесіях міської ради.»
Таким чином, будь які інсинуації та звинувачення на адресу депутатського корпусу щодо незабезпеченості освітян і працівників сфери охорони здоров’я по заробітній платі є безпідставними – субвенція з державного бюджету надходить вчасно, виконком має повноваження розпоряджатися цими коштами.
Щодо підвищення працівникам позашкільної та дошкільної освіти заробітної плати на 2 тарифні розряди: проект рішення мав бути підготований на 25 сесію Конотопської міської ради (яка мала відбутися в квітні і була перенесена міським головою у зв’язку з відрядженням). 

Є проблема незабезпеченості по заробітній платі працівників сфери охорони здоров’я. У зв’язку з реформою децентралізації на місцевий рівень передані більші повноваження та більше коштів, але, поряд з тим, і більша відповідальність. Якщо хтось виявився не готовим до такої відповідальності, це не проблема депутатського корпусу в цілому або окремо взятих партій чи фракцій».

 

 

«23.05.2017 р. на сторінках Топ-Конотоп вийшла стаття «Семеніхін звернувся до правоохоронців з проханням бути готовими до можливих провокацій в Конотопі» (http://topkonotop.com/semenihin-zvernuvsya-do-pravoohoronci…). Звертається міський голова до правоохоронців через соціальні мережі під час перебування в відрядженні в м.Київ.

Для мене незрозумілими є 2 питання :

1.     Звідкіля в нього така інформація?

2.     Скільки коштів надійде до міського бюджету (чи скільки втратить міський бюджет) по результатам цього відрядження міського голови?»

Валентина Волік: «Про що повинні були голосувати депутати? Перестаньте маніпулювати  робочими місцями медиків і педагогів. Прямий обов'зок міського голови дбати про ці сфери життя, але такого жаху в освіті та медицині, як в теперішній час в Конотопі, ніколи не було. І це пряма відповідальність мера та його заступників, які повнинні організовувати роботу цих галузей, а не мітинги та автомайдани. Мене, як платника податків, на які живуть чиновники - міський голова та його заступники, цікавить питання виконання їх обов'язків таким чином, щоб було всім добре. А як міський голова буде співпрацювати із регіоналами, патріотами чи взагалі представниками громади міста мене зовсім не цікавить. Мені потрібен видний результат - спокій в місті, щоб я могла зайти в міську раду не боячись, що мене поб'ють, зниження рівня корупції у владі, зниження рівня злочинності та збільшення кількості робочих місць, які обіцяв міський голова у своїй передбвиборчій програмі. І не моє завдання розганяти якихось міфічних регіоналів.

Якщо нічого іншого не вмієте робити, то паліть шини, але є частина людей, які не хочуть паління шин, бо в них алергія..

Так от і я вам говорю, що обирати треба тих людей, які вміють щось робити, а не маніпулюють, як нинішній голова, та не купляють голоси, як це зробили деякі депутати. Треба голосувати депутатам за рішення, які сприяють розвитку міста. А команді мера необхідно готувати продумані рішення, щоби депутати змогли проголосувати та підтримати його. А так виходить якесь замкнене коло... І від цього нікому не краще, а страждатимуть жителі міста, бо зараз втрачаються позиції по всіх питаннях розвитку.

 

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family