wrapper

Цікаве

 

Тернопільські "тітушки" прославились на всю Україну: підняли на вуха міськраду у Конотопі

Події, які останнім часом, як мох, обросли тернопільську міську раду,

пустили коріння і в місті Конотоп, що на Сумщині. Традиційно щотижня журналісти «RIA плюс» готують політичний огляд. Цього разу ми вирішили провести паралелі між тим, що відбувається у двох, географічно віддалених один від одного регіонах України. Вибір теми вмотивований тим, що і у Файному місті, і в Конотопі представники ВО «Свободи» фактично на ножах із ексоднопартійцями та конкурентною політичною силою – Об’єднанням «Самопоміч».

Від Тернополя до Конотопа – 666,1 км. Відстань досить немала. І тут, і там утворилось дві лінії протистояння політичних сил. Найцікавіше – «маски шоу» за одним сценарієм. Звезені «тітушки» зі всієї України Отож, про ситуацію в Тернополі нам відомо немало. Величезний натовп людей, у тому числі приїжджих «гастролерів» неодноразово блокували вхід у міську раду. Дві сесії були зірвані. А третя – 2 червня – таки відбулась, але її законність – під великим знаком питання. Аже для початку сесії на засіданні повинні бути присутні більше половини депутатів. Замість 22, зареєструвалися лише 21. Ще один голос додав міський голова, хоча він і не є депутатом. Члени «Свободи» під впливом ейфорії тішились проведеному засіданню. Тим часом у Конотопі також вирували пристрасті. На останню сесію, що мала відбутися 16 травня поточного року, до Конотопа приїхали більше 100 тітушок. Про це розповідає колишній «свободівець», депутат сумської облради Сергій Демеха. Раніше він разом із ще двома однопартійцями – Наталією Демехою і Наталією Льовшин написали заяви на вихід із Фракції. На засіданні партії їх таки виключили з лав «Свободи».

- Коли ми йшли на вибори, то програма, яку сповідувала «Свобода», нам ідеально підходила, - говорить пан Сергій.

– Патріотичні лозунги, акцент на захист національних інтересів імпонував нашому особистому світогляду. Але згодом, коли ми побачили, як міський голова Конотопа Артем Семеніхін грабує міський бюджет, а всі патріотичні лозунги зводяться лише до «ширми для прикриття беззаконності», то прийняли рішення вийти з партії. Як і в Тернополі, невідомі особи неодноразово блокували вхід у міську раду. Як стверджують конотопські екссвободівці, «тітушки» звезені зі всієї України. Команда «Фас» на «зрадників» За словами Сергія Демехи, конотопський міський голова дав команду «Фас» на трьох депутатів, яких тепер «свободівці» публічно називають «зрадниками».

- Провокатори з Макіїївки, свободівці, спортсмени, представники «Правого сектору» влаштували величезний бардак як у Конотопі, так і в Тернополі, - наголошує керівник конотопської міської організації «Самопоміч» Інна Пащенко.

– Приїжджі «гості» в ролі «громади міста Конотопа» влаштовували провокації проти депутатів, організували травлю колишніх «свободівок» (депутати Наталка Льовшин та Наталка Демеха), облили фукорцином та тягали за волосся на східцях міської ради громадську активістку Інну Панченко та ганялись по місту за ще одним громадським активістом. Кульмінацією дня стало групове побиття командира та ще чотирьох представників ГФ «Конотопська сотня Народної Самооборони. Місцева поліція виявилася безсилою. «Тітушки» посміли навіть вивихнути руку керівнику поліції при виконанні ним своїх службових повноважень.

Досить подібний розвиток подій в Тернополі. Ще під час першого протистояння невідомі травмували двох депутатів. А востаннє, 2 червня, на горіхи дісталось і двом працівникам поліції. На сесію по спеціальним коридорам що в Тернополі, що в Конотопі депутати від інших політичних сил йшли до сесійної зали через спеціальні коридори. Депутатів-«зрадників» у приміщення не пускали. В обох містах на допомогу екс-свободівцям прийшли депутати від «Самопомічі». Чому вони не беруть участь у засіданнях сесії і чому, власне, встрягають у внутрішньопартійні «свободівські розбірки»?

Керівник конотопської «Самопомічі» Інна Пащенко наголошує, що вони виступають за демократичну поведінку та справедливість.

- Ці троє депутатів працюють на благо громади. А ті тоталітарні методи, якими керується мер Артем Семеніхін, далекі від світових стандартів. Він фактично узурпував владу, маніпулює свідомістю місцевих жителів, поширює неправдиву інформацію у ЗМІ та розкрадає місцевий бюджет. Тому в нас така позиція, - каже вона. Депутат від тернопільської «Самопомічі» Назар Зелінка хоч про ситуацію в Конотопі чув вже не так і багато, але поділяє думку колеги.

- Рейтинги «Свободи» падають, і ця політична сила забула про верховенство права, а вирішила все вирішувати силою, - каже він.

– Ті хлопці, які зібралися під міськрадою, що в нас, що в Конотопі, вочевидь, переплутали століття. Наразі для нас не стоїть питання захисту друзів – Сорокаліта, Навроцього чи Турського. Ми виступаємо за європейській підхід і захист депутатської діяльності. Крім того, наша політична сила не буде ходити на сесії ніякими коридорами. Це я можу заявити відкрито! Готові до протистояння Не збираються йти на провокації міських голів і колишні «свободівці» - Сергій Демеха та Іван Сороколіт.

- Як на мене, ВО «Свобода» прагне дестабілізувати ситуацію у всій країні, тому нібито бореться зі зрадниками невідомого кого і чого, - наголошує депутат із Конотопа. В обох варіантах йде війна, мер вимагає позбавити «неугодних партії» депутатського мандату.

- Не ми вийшли зі «Свободи», а нас виключили. Хоча після того, що окремі люди чинять під стінами міської ради, ми б і самі вже вийшли з партії. Одна справа, коли є певні різні думки всередині партії і неприйнятність окремих зобов’язальних сумнівних голосувань на сесіях, а інша, - коли наша колишня партія чинить відверте беззаконня і ще й з усіх сил намагається це подати як виконання якоїсь «високої місії по боротьбі зі «зрадниками»», - говорить Іван Сороколіт. На його думку, в обох регіонах завдяки грубому незаконному способу відбувається перешкоджання депутатській діяльності (фізичний недопуск) та досить помітна бездіяльність з боку поліції. У свою чергу, мери-«свободівці» Сергій Надал та Артем Семеніхін своєї провини за собою не відчувають. Так, Сергій Надал на брифінгу із журналістами відкрито назвав «нісенітницею» законну вимогу про присутність 22 депутатів для кворуму засідання сесії міськради. Хоча пізніше на сайті міськради з’явилась офіційна інформація, що депутатів було вже 23. А в Конотопі мер Артем Семеніхін активно бореться із сепаратистами. На всю країну прозвучала новина, як він виганяв путінських блюдолизів і «тітушок» з міста. Останні нібито сіяли сепаратистські настрої та агітували за створенні «Сумської народної республіки». От тільки питання, коли ці мудрі керманичі перестануть розпалювати війну в середині своїх міст та зможуть забезпечити нормальну роботу міських органів самоуправлінь досі залишається відкритим.

 

Автор: Наталія БУРЛАКУ

 https://te.20minut.ua/Podii/ternopilskititushki-proslavilis-na-vsyu-ukrayinupidnyali-na-vuha-mis-10616824.htm

 

ПЕРЕДВИБОРЧА КОМПАНІЯ СТАРТУВАЛА? «ЖИТИ ПО-НОВОМУ», або ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД «ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ КОНОТОПА» ПРОВОДИТЬ ОПИТУВАННЯ – ЯК БУДУТЬ ГОЛОСУВАТИ МІСТЯНИ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ

9 червня 2017 року в газеті «Не мовчи!», що є друкованим органом політичної партії ВО «Свобода, побачив «так зване» опитування, яке проводила редакція цієї газети щодо політичних уподобань мешканців нашого міста.

Чому «так зване»? Бо друкований орган є політично заангажованим! Тому і результати «опитування» зрозумілі – очевидно підтасовані! Дивно, що «не домалювали» своєму «лідеру передвиборчих перегонів» відсотків так 102 чи 104! Тобто як це робили під час виборів в Донецькій та Луганській областях не так вже і давно. Мабуть, редакція в цьому питанні трохи недопрацювала. Дуже часто політиками, журналістами, експертами та фахівцями, зрештою просто громадянами, які цікавляться політикою, вживається термін "маніпуляція свідомістю", "політична маніпуляція" тощо.

Що таке маніпуляція свідомістю? Це коли відбувається спроба програмування думок і прагнень людей, їхніх настроїв і психічного стану з метою забезпечення такої поведінки, яка необхідна групі небагатьох власників засобів маніпуляції, що здійснюють такий вплив, переслідуючи свої особисті корисливі цілі. Що, по суті, й представляє собою дане «опитування» партійної газети ВО «Свобода»!

Аналогічне опитування проводилось Інтернет-порталом «ТопКонотоп». Там, звісно, результати виявились дещо іншими. І редакція порталу була змушена в «екстреному порядку прибрати голосування з сайту». Ось, як прокоментував це головний редактор інтернет-порталу Андрій Кривулько: «Ми хотіли зробити неупереджене опитування, тому взяли сторонній сервіс, яким користуються BBC, TIME, Samsung та інші відомі бренди. На жаль, непорядні користувачі знайшли спосіб накрутки голосів та скористались цим. Оскільки після подібних махінацій результати опитування важко назвати об’єктивними, ми були змушені прибрати його з сайту». Варто зазначити, що станом на вечір 8 червня в опитуванні взяли участь понад 2200 користувачів. Щоб висвітлити «неупередженість опитування» «свободівської» газети «Не мовчи!», що представляє інтереси діючого мера Конотопа Артема Семеніхіна, порівняємо його рейтинг з нібито «незалежним від міського голови» Інтернет-порталом.

Але треба зробити ремарку – чи справді портал є незалежним? Адже один з власників цього порталу, депутат Конотопської міської ради Віталій Гланц, міцно присмоктався до міського бюджету. Сотні тисяч бюджетних коштів просто так не отримаєш, не кожному це вдається – тільки лояльним до мера людям. Так от, навіть цей інформаційний «маніпулятор» показує, що уподобання громади міста до конкурентів міського голови в 5-10 разів вище, а до самого мера, як мінімум, в тричі завищені «рупором мера». Це і є маніпуляцією свідомості.

Аналогічною маніпуляцією можна назвати виставляння всіх «ворогів» мера «ворогами народу». Спробуємо на конкретних прикладах розібратись з цим явищем.

Читаємо статтю про побиття Олега Жукова, голови «самооборони». І виникає «сумнів» – чи дійсно побили активістів-самооборони? Бо газета вже починає писати про якісь наклепи, за які потрібно відповідати, і шукає тих, хто за це буде відповідати.

Або читаємо статтю «Артем Семеніхін відкрив два нові дитячі майданчики». Розуміємо, що як би Семеніхін побудував ці майданчики за свої кошти, як колись меценат Євген Сур побудував на Загребеллі 2 школи, - нема питань. А так – чистий піар за кошти міського бюджету. Чим не промивання мізків?

Чимало ще «цікавих» статей можна прочитати в «пральній машині» «свободівців». Головне своєчасно відрізнити зерно від полови, правду від брехні. Бо потім жалкуємо, що не того обрали. «А бачили очі, кого вибирали?». Життя вчить, що до цього питання потрібно підходити виважено. Скоро вибори. Всі це відчувають. Будемо свідомими громадянами, а не «запроданцями» за кілограм гречки чи пляшку олії.

 

СВІДОМІ ПАТРІОТИ ЧИ ПІДЛАБУЗНИКИ? ЯК ДЛЯ ШОУМЕНА СЕМЕНІХІНА ЗУСТРІЧ З КУМОМ ПУТІНА ВЛАШТОВУВАЛИ...

Не так давно про героя-рятівника Артема Семеніхіна "гуділа" вся Україна. З приходом до влади націоналіста Конотоп дуже часто став опинятися в епіцентрі подій, до яких максимально намагалися прикувати увагу українських ЗМІ. Та, на жаль, ми не є першими в досвіді спорудження сонячної електростанції чи навіть зупинки з сонячною батареєю для зручності підзарядки своїх гаджетів, нам лише іноді в мрійливих снах згадується обіцяний очільником аквапарк на Єзуч-річці, у нас все ще надзбиткові усі до одного комунальні підприємства, але "вмілий господарник" із завзятістю ініціює створення нових, називаючи усіх, хто не згоден, зрадниками, до нас не їдуть з усієї країни спеціалісти та сім'ї "за хлібом", адже знають, що тут і місцевим не вистачає. Молодь стрімко виїжджає, а чоловіки все ще шукають заробітку для своїх родин за кордоном, змінивши лише Росію на Польщу, адже жодне робоче місце за два останні роки у Конотопі не створене... Продовжувати у співвідношенні "обіцяв-зробив" можна безкінечно.

Та не все так погано у нашому домі, як здається, адже з приходом Семеніхіна жити у спокійному провінційному містечку стало набагато веселіше. У нас регулярно рубаються хрести на в'їздах у місто та спалюються прапори, палають студія телебачення, хати в центрі міста та будинки патріотів, нівечаться сокирами машини справжніх націоналістів та відбиваються "мізки" усім, хто хоч раз наважився хоча б подумати чи висловити незгоду з нищівною політикою міського голови, організовуються (з уст та фантазії виключно Артема Семеніхіна) "Марші рівності" та під самим носом створюються народні республіки - КНР, СНР, у центрі міста влаштовуються залізничні блокади. Одним словом, усіх, хто ностальгує за 90-ми, запрошуємо до нас.

Тільки відразу налаштуйте себе на відкриті обійми та поклони "Всевищному Конотопському", адже ми живемо виключно "за підтримки міського голови", без якої все, що б не відбувалося у місті, - проплачені Путіним та "ригами" шабаші. Але ми, конотопці, спимо спокійно. Адже наш герой-рятівник завжди поруч. Він ніколи не дрімає і постійно першим від правоохоронців прибуває на місце подій. А якщо навіть не встигає, вірні "патріоти-посіпаки" завжди його підстрахують, навіть якщо потрібно зупинити час.

Саме так сталося і тоді, коли до Конотопа завітав "Український вибір" з Медведчуком та Гінзбург. І, хоча справжніх українців, які готові зубами гризти рідну землю та боротися за неї не на життя, а на смерть, аби тільки не дозволити ніяким "кумам Путіна" плекати хоч найменші надії на втілення на нашій козацькій землі своєї "політики партії", у Конотопі вистачає, та їх субординація нікого не цікавила. Навіть відомого у місті очільника "Радикальної партії О.Ляшка" Спартака Сергієнка, який був присутнім на місці події, ніхто не те що не підтримав у патріотичних висловлюваннях та намаганнях вказати "проросійській силі", де їхнє місце, а й всіляко стримували його справедливий запал та обурення, намагаючись закрити рота чи навіть поговорити "по-чоловічому", аби лише той не зривав засідання "руського міра".

І такі відверто антипатріотичні дії демонстрували не хто-небудь, а якраз бійці, а подекуди і "с...икунці" ПРАВОГО СЕКТОРУ, АЗОВУ та "СВОБОДИ" - сил, які спеціально створені для боротьби за Україну та придушення будь-яких проявів сепаратизму. Найбільше вразив активний оператор-патріот із Правого Сектору Генадій Тарасенко, який і пари з вуст не пустив на адресу учасників зібрання, не надто переймаючись їх доцільністю та небезпекою. Видно, його все влаштовувало до тих пір, поки в залі не з'явився Артем Семеніхін.

 І вже тоді пан Генадій чи то від радощів, чи то від звільнення своїх штанів від страху, як те немовля, яке довго чекало маму з молоком, почав кричати: "Ура! Наконєц-то! Ура! Сєпаратізм нє прайдьот! Ура!" Спланованість, награність, відрепетированість цього шоу, у якому головну роль зіграв Артем Семеніхін, а підігрували маріонетки із псевдо патріотичних сил, викликає обурення та неприязнь. Навіщо нам такі "патріоти", які самостійно не можуть приймати рішення, які понад інтересами нас, українців, ставлять якісь там підписані "у верхах" меморандуми про співпрацю, які знаходяться на "підтанцовці" у влади, які створюють культ ідола та кумира із Семеніхіна в очах громади в той час, як людина з такою самою громадянською позицією - не має права на існування. Ганьба вам, сіра маса "правих сил"!

Ви - заручники політичних ігор та маріонетки в руках олігархів. Шкода, що навіть пройшовши пекло війни (АТО), багато хто з вас так цього і не зрозумів.

Окремо вражає позиція поліції, яка за Конституцією може бути лише підзвітна владі, але ніяк не підконтрольна. Та це вже тема іншої розмови... .

А тим часом, поки міський голова тримає свою ж громаду за дурнів, використовуючи усіх заради власного піару та збагачення, ми не перестаємо оптимістично мріяти про аквапарк на Єзучці, літак-кінотеатр у центрі міста, сонячні батареї на дахах шкіл, новобудови, робочі місця, відновлення занепалих підприємств та запроторення до в'язниці бандитів та корупціонерів усіх часів, що збагатилися за наш з вами рахунок. Можливо, розпочне із себе???

ГО «Громадський актив Конотопа» проводить власне незалежне опитування про те, як будуть голосувати мешканці міста на наступних виборах – за кого з можливих кандидатів у народні обранці, за яку партію та за якого кандидата на посаду мера вони б віддали свій голос?

Отже кожний може взяти в ньому участь. Для цього потрібно перейти по посиланню за такою електронною адресою:

 http://gak. in.ua/component/mijopolls/poll/4-kandidati-v-verkhovnu-radu Опитання має такий вигляд:

КАНДИДАТИ В МЕРИ: Дзед Василь, Кирій Олександр, Марченко Юрій, Огрохін Іван, Омельченко Тарас, Пащенко Інна, Семеніхін Артем, Сизон Тетяна, Талала Сергій, Тимошенко Віктор, Інший. ПАРТІЇ: БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Опозиційний блок, «Воля Народу», «Укроп», «Народна партія», «Народний фронт», «Рідне місто», «Самопоміч», Інша.

КАНДИДАТИ В ВЕРХОВНУ РАДУ: Кирій Олександр, Марченко Юрій, Молоток Ігор, Огрохін Іван, Омельченко Тарас, Пащенко Інна, Семеніхін Артем, Сизон Тетяна, Талала Сергій, Тимошенко Віктор, Інший.

 

Долучайтеся!

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family