wrapper

Цікаве

ГАЗЕТА «ТЕЛЕГУРМАН» НА ВАРТІ СВОБОДИ СЛОВА В ПРОТИВАГУ ПРОПАГАНДІ ПРАВЛЯЧОЇ У МІСТІ ПОЛІТСИЛИ!

         Недарма ЗМІ називають -  «Вартові пси демократії», «Акули чи піраньї пера»! Отже ми будемо вигризати своє право на вільне слово у окупованому псевдопатріотами Конотопі!

Газета «Телегурман» не має на меті вдаватись до реклами, пропаганди – сірого чи чорного ПіаРу будь-якої політичної партії чи сили. Відстоюючи інтереси громадян, ми є прибічниками розширеної демократії і як її діючого засобу – повної свободи слова!!! Це означає, що як засіб масової інформації маємо схильність до відкритої критики будь-якої політичної сили на різних рівнях! Свою позицію і бачення останньої ситуації, що склалась у нашому місті, ми на фактах і подіях виклали і прокоментували в попередньому номері газети в матеріалі під назвою «Гібридна війна «семеніхінців» з політичними опонентами». Але в даному випадку, враховуючи на узурпацію влади і встановлення жорстокої диктатури в нашому славетному місті Конотоп з боку одної політичної сили - партії ВО «Свобода» на чолі з мером А. Семеніхіним, ми вважаємо за необхідне показати ставлення до «семеніхінців» усіх верств населення в нашому місті, у тому числі й різних політичних сил! Навіть більше – закликаємо до такої спільної боротьби! Бо з такими прикладами в історії як фашизм і комунізм, вважаємо, потрібно боротися усім гуртом! Отже зараз пропонуємо читачам думки і бачення кількох лідерів фракцій у Конотопській міській раді та пересічного громадянина:

Депутат Конотопської міської ради від парті «Рідне місто» Тетяна Сезон: «Сьогодні, 29 червня, на скликану міським головою сесію окрім мене прийшли ще 20 депутатів, а саме: І.Білоус, П.Могиленко, І.Назаренко, Т.Паламарчук, Л.Дубовик, Н.Льовшин, Н.Демеха, І.Бейгул, О.Сахно, С.Тягній, Ю.Марченко, В.Гланц, С.Євсейчик, І.Клименко, О.Ульянченко,А.Поляков, Є.Лиманчук, О.Максименко, Н.Романенко та О.Багрянцева. Ігноруючи кворум і здоровий глузд міський голова відмовився проводити засідання. Мабуть, через недостатню кількість приїжджих з інших міст активістів, яких він називає «громадою міста». Обурює і те, що працівники оргвідділу не дали сфотографувати список депутатів, що зареєструвалися на початку засідання».

Депутат Конотопської міської ради від партії «Самопоміч» Інна Пащенко: «ВО "Свобода" в Конотопі, як і по всій Україні, фашистськими методами бореться з опонентами, а занадто з "Об'єднанням "Самопоміч".     Конотопські свободівці під керівництвом мера від підпалів, прямих погроз, побиття, постійних оббріхувань по місцевому брехунцю "Телеканалу КСТ" та в свободівській газеті "Не мовчи" перейшли до "дитячих ігр". Вже втретє піддається вандалізму банер біля нашого офісу - перший банер облили фукарцином, другий - машинною фарбою, а третій - порізали. Розвивають місто!? Створюють нові робочі місця!? Сьогодні вночі активісту Самопомочі Олегу Голишеву фарбою знівечили паркан. Таку похабщину написали, що й фото виставляти - рука не підіймається. Хто наступний? Куди ми на чолі з таким очільником міста прийдемо?»

 

 

 «Одни не хотят, другие не могут»

«Эти слова наиболее точно отражают ситуацию, которая сложилась в г. Конотоп. Депутатский корпус не хочет участвовать в постановочных шоу, в которые превращает сессии мэр города, не хотят слышать оскорбления и угрозы в свой адрес от непонятных личностей, не хотят в слепую принимать бюджетные решения на благо команды мэра, - об этом рассуждает житель города Макс Карлович.  

- Депутатский корпус хочет услышать о результатах расследования уголовных дел, возбужденных против представителей исполкома. Депутаты хотят проведения расширенного заседания бюджетной комиссии, дабы разобраться на какие цели деньги, выделенные на год, были истрачены за 5 месяцев. Депутатский корпус и реальная, а не заезжая громада, хотят увидеть финансовые отчеты самого бюджета и коммунальных предприятий по результатам квартала и уже полугодия, чтобы иметь возможность принять объективное решение о дальнейшем финансировании.

Этого всего не может обеспечить мэр, его замы и секретарь. Причин этому много, от банального непрофессионализма, до сокрытия фактов растраты бюджетных денег. Поэтому все, что остается делать мэру – приглашать гастролирующую «громаду» (за деньги конотопчан) для давления на депутатов, чтобы принять бюджет и еще на какое-то время оттянуть окончательный крах команды «Свободы» в Конотопе, и в северном регионе».

PS. Свою точку зору щодо політики в місті відкрито висловлюйте на сторінках газети «Телегурман»!

                                                                                                       Леонід ПАВЛОВ

 

 

Свобода слова по-Семеніхінські

Останнім часом в деяких місцях реалізації газети «Телегурман» власники торгових точок почали  відмовлятися від отримання для розповсюдження цієї газети. Причиною називають прямий адміністративний тиск на підприємців з боку міської влади м. Конотоп.

Тим часом в інформаційному просторі Конотопа все ширшого розповсюдження набула загально-політична газета «Не мовчи». Про газету «Не мовчи» відомо, що зареєстрована ця газета в  м. Київ, її головним редактором є О.Скрипник – співмешканка Артема Семеніхіна і мати його молодшої дитини. Перекручуючи всі політичні події в місті, газета обливає брудом опонентів міського голови, як депутатів, так і громадських діячів, які не згодні з політикою Артема Семеніхіна та ВО «Свобода».  Газета стала  свого роду рупором ВО «Свобода» в м. Конотоп та міського голови, підміняючи собою місцеву пресу. А, враховуючи той факт, що газета випускається офіційним тиражем 5 тисяч (а скільки неофіційно не відомо) екземплярів і розповсюджується безкоштовно в палатках, виникає питання – звідкіля на все це гроші? Загальні витрати на випуск одного номера цього бруду складає близько 20 тисяч гривень. І все це за кошти законослухняних платників податку міста Конотоп. Вам це подобається?

Про моральний аспект даної ситуації і говорити годі. Замість того, щоб всебічно сприяти розвитку міського підприємництва та свободи слова - влада всіляко їх придушує. А от чи мають право місцеві можновладці чинити опір свободі слова? Схоже, що місцева влада вже серйозно замахнулась на Конституційні права своїх громадян.

 

 

СЕМЕНІХІН ЗНОВ ЗАПРОСИВ НА СЕСІЮ ОЗБРОЄНИХ ТІТУШОК,

АБО ПРО ТЕ, ЧОМУ ВКОТРЕ НЕ ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Чому міський голова призначив сесію та самостійно її зірвав?

1.Гроші у міського голови артема семеніхіна (саме так, з малої букви, як видно, демонструючи своє відношення до посадової особи, пише автор, - редакція.) стрімко закінчуються, "шикувати" нема за що, єдиний вихід поповнити запаси - провести через сесію бюджетні рішення, при втіленні яких можна добре "підживитися".

2. У періодах між роз'їздами Європою семеніхіну потрібно ж постійно підтримувати ілюзію іміджу "турботливого мера" в очах кварткомів, серед яких добре зрячих та свідомо мислячих уже значно побільшало, адже, незважаючи на запрошення міського голови, прийшла на сесію менша половина його донедавна "захисників". По першому пункту, боячись, що депутати можуть прийняти забагато корисних рішень для громади та розвитку міста, а він не зможе аргументовано їх зупинити, семеніхін вирішив перестрахуватися. Знову звіз тітушок, цього разу брав не кількістю, а якістю.

 Тітушки на постійному телефонному зв’язку на випадок термінового виклику були зафіксовані перед будівлею міської ради.

З'їхались з України справжні бійці в повному обмундированні - бронежилетах та зброєю, замаскованих від допитливих очей конотопців. Тут питання до Олексія Нештенка та Ельвіри Биганової, що робили озброєні люди у центрі мирного міста, представляючись його громадою? Чи ідентифіковані ці бійці внутрішньопартійної армії «Свободи»? А по другому пункту - самопіару, тут все просто. Скориставшись затримкою депутатів на засідання сесії у 10 хвилин, він, не розпочавши її, відразу ж закрив. І мало не "спалився", стикнувшись "лоб в лоб" з депутатами, коли покидав залу. Злякавшись такої неочікуваної зустрічі, щось почав розповідати про неможливість проведення сесії без громади, яка вже покидала сесійну залу та, пославшись на термінові справи, поспіхом стрибнув у свій «Туарег» та поїхав, не бажаючи повертатися у сесійну залу...

Чим займається міський голова, імітацією роботи чи дійсною турботою про людей? Чи не помітили ви, що апетит та жага до роботи міського голови суттєво знизилися за останні місяці? Чому? "Лавочка прикрилася". Сесій немає, бюджетної халяви на розкішне життя позбавили, стимул - відсутній. Отак і працює... День до вечора добути. Депутати "гаєчки прикрутили"...

А це допомога поліції – на фото замовної #покищомер #АртемСеменіхін "громади міста", під футболками яких «броніки». От тільки «громади» якого міста?

Сергій Демеха, депутат Сумської обласної ради. 

 

 

ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ НАШІ ОБРАНЦІ? ЧОМУ ВО "СВОБОДА" СИСТЕМАТИЧНО ПОРУШУЄ ЗАКОН?

Днями було зафіксовано факт порушення чинного законодавства з боку депутатів обласної ради Микола Биркуна та міської ради Євгена Лиманчука.   Обранці народу збирали підписи за відкликання депутатів місцевих рад, не маючи на те жодних законних підстав, адже вони не є членами навіть юридично неіснуючої ініціативної групи по збору підписів за відкликання депутатів.

За фактом зафіксованого даного правопорушення я викликала працівників поліції. До приїзду правоохоронців мені пощасливилось вислухати від депутата обласної ради Миколи Биркуна "смачну" лайку з вказівником мого маршруту на три букви. Щоправда, напевно, переживаючи, аби зі мною на вказаний предмет не пішов ще хтось, пан Микола шепотів це мені на вухо.

Разом з тим, депутати, попри те, що чинили порушення Закону на моїх очах, не визнали своєї причетності до збору підписів і почали поспіхом збирати свої речі та згортати намет. Вже через півгодини міський голова за мою свідому громадянську позицію та адекватне реагування на факт скоєння злочину, свідком якого я стала, назвав мене психічно хворою з необхідністю моєї госпіталізації до психлікарні. Рівень спілкування обранців народу та пріоритетних напрямків їх роботи на благо своїх виборців просто вражає та зашкалює! Невже у депутата обласної ради немає більш важливих завдань, ніж стояти цілий день і роздавати брудні кишенькові газети? Невже міському голові, дорослому чоловікові, немає чим більше похвалитися перед громадою у прямому ефірі, окрім як поливати брудом та цькувати тих, хто йому особисто не симпатизує через свою чітку непохитну позицію та відвертість?

Громаду та мене особисто не цікавить зміна влади, а лише дієва злагоджена результативна робота! Хто, нарешті, змусить вас віддано працювати та виконувати свої прямі обов’язки, підкріплені красномовними передвиборчими обіцянками? Пробуджуйте свою совість та засукуйте рукави!

                                                                     Інна Панченко     

 

ЗА КОГО СЕБЕ МАЄ ВЛАДА? ЛЮДИ, ЧОМУ ВИ МОВЧИТЕ?

СЕМЕНІХІН ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ГРОМАДУ ЧИ ЗАГРАВСЯ В ІГРИ?

Заступником міського голови Ігорем Степанченком, як пізніше сам озвучив Артем Семеніхін, за його особистої підтримки, було одноосібно зірвано засідання виконкому Конотопської міської ради!

Офіційне обґрунтування просто вражає своєю цинічною шедевральністю. Люди, яким ми довірили свої життя, яких привели до влади, які мають бути взірцем законослухняності, відкрито, нахабно та самовільно породжують беззаконня, підносячи це як вищий жест доброї волі для громади.

Отже засідання виконкому не відбулося через присутність на ньому офіційного законного члена виконкому Олега Жукова. "...Я не можу знаходитись в єдиному робочому процесі з людиною, котра б'є жінок і не гідна звання чоловіка, Олегом Жуковим!", - заявив Ігор Степанченко.

Пробачте, пане заступнику, головуючий, це що за "телячі ніжності"? Ви ким себе вважаєте? Ви які маєте повноваження? Ви вже не лише контролюєте всю правоохоронну систему в місті, а й взяли на себе її обов’язки?  Ви тримаєте холодний розум та притримуєтесь букви Закону, чи відверто саботуєте інтереси громади? Ви, посадова особа, якій вручено протокол про корупцію?  Ви, чиновник, який працює в підпорядкуванні судимого за шахрайство Артема Семеніхіна, міського голови, який офіційно визнаний судом корупціонером! Вас не бентежить те, що Ви ще й досі знаходитесь "в одному робочому процесі" з Артемом Семеніхіним, на якого наразі відкрито численні кримінальні провадження?

P.S. До відома громади, наразі іде фальсифікація справи проти Олега Жукова, який, за словами влади, жорстоко побив бібліотекара на робочому місці, що є повною нісенітницею. Адже присутні свідки, черговий лікар, наявний відеозапис та відсутність у псевдопотерпілої судмедекспертизи повністю спростовують цей наклеп.

Коли закінчиться цей бруд, бандитизм, політичний ПіаР та хаос, у який погрузло місто з приходом до влади псевдо "Свободи"? Ми хочемо жити і бачити, як розвивається наш рідний Конотоп! З наявністю достатніх ресурсів та надможливостей у яку багнюку, Артеме Юрійовичу, ви затягнули наше місто та всю громаду? Ганьба!

Інна Панченко

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family