wrapper

Цікаве

У місті - напружена ситуація: Закон затоптано!

АБО, ЯК У «КОНОТОПСЬКОМУ КРАЇ» НАМАГАЮТЬСЯ МАНІПУЛЮВАТИ СВІДОМІСТЮ ГРОМАДЯН

У 53-у номері газети «Конотопський край» побачила світ стаття кореспондента СахноВ. – у житті Володимир Сахно - з політичними роздумами. Так, автор повідомляє читача, що політична ситуація  у місті “загострилася і це потягне за собою економічні негаразди”.  

Причиною цього він вважає те, що депутати не можуть “довести до логічного завершення  березневу 24 сесію  із-за принципових розбіжностей у питаннях кадрового формування різних гілок влади”. При цьому  автору “прикро, що це депутати роблять із власної вигоди” і невтямки, чому не збирається кворум.

Дуже дивно, що такий досвідчений автор, котрий розуміє “глибини Конотопської людської маси” так і не зміг розібратись у вирі подій, хоча і заявляє з глибокою впевненістю, що “тільки дурень та підло куплений манкурт не розуміє дійсного стану речей”. Автор вважає також, що у Конотопі нове бореться із старим. Нове, на його думку, представляє раніше засуджений за шахрайство мер, та вже сьогодні визнаний судом корупціонер Семеніхін,  а  старе – це депутати, за яких, як відомо, на виборах було віддано близько 17 тис. голосів.

Та ми схиляємося до думки, що це автор  просто кривить душею, можливо  відпрацьовуючи якісь копійки на своїй посаді. Сахно В.  запевняє читачів, “що розуміє, яким Богам моляться депутати”. Мабуть, він є фахівцем у “політичних пасьянсах“, тож бачить далеко і  лякає “революційною ситуацією” та ”результатами персональної роботи”. Хоча і допускає, що думка оточуючих може бути інша.  От у цьому ми підтримаємо Сахно В. і прокоментуємо  наше бачення вищезазначених роздумів:

-по-перше, незакінчена 24 сесія була  із-за відсутності звіту міського голови про витрачені кошти за перший квартал 2017 року, а не із-за міфічних кадрових питань. Це принципове питання, оскільки міський бюджет не може витрачатися безконтрольно і безвідповідально. Звітність з фінансових питань має бути оприлюднена на сторінках газети, одним із авторів якої  є у тому числі  СахноВ;

-по-друге,  єдине, що запроваджене у міській раді діючим виконкомом - це незаконні  витрати коштів, закупівлі без проведення тендерів, особисте збагачення.  Цьому треба покласти край і тому депутати вимагають звіту по витратах грошей і обговорення бюджету, а потім внесення до нього правок. Міський голова блокує законні вимоги про звіт, здійснює спроби відволікти увагу від незаконних дій шляхом відставки виконкому,  не збирає сесії і не виносить на розгляд питання життєдіяльності міста. Докази цього зберігаються на сайті міської ради, де ніхто не побачить, наприклад, матеріалів чергової сесії міської ради тому, що мер і не планував її проводити;

-по-третє, порушено десятки кримінальних проваджень за час роботи цього “нового”. І деякі вироки уже в реєстрі. Про це,  безумовно, знає та тихенько мовчить репортер Сахно В.,  розповідаючи про революційну ситуацію. Де ваша принциповість,  пане  Сахно В.? Майдан стояв за справедливість і закон. У місті дійсно напружена ситуація. Закон затоптано. Бандити б’ють людей у міській раді. Хто їх запрошує, депутати? Де звіт про розслідування? Чому порядок забезпечують приїжджі правоохоронці?

   Причини цього відомі всім.  Може задумаєтеся  і  ви над цим, а не над революцією, пане Сахно В.?

http://politika-konotopa.tk/de-zh-zdorovyj-gluzd/#more-789

 

РІЧНИЦІ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ… 

 

Минулого року, не за своєю волею, я не був присутній на святкуванні фестивалю «Конотопська битва». 22 червня 2016 року на мене було вчинено замах під під’їздом мого будинку. В результаті побиття металевими прутами групою осіб, з тяжкими травмами, я потрапив до лікарні де пролежав 22 дні. Замах, за моєю підозрою, щоб не сказати більше, було скоєно на замовлення міського голови  Артема Семеніхіна.

У цей час Олег Тягнибок, голова партії ВО «Свобода» приїздив на святкування «Конотопської битви». Перебуваючи у місті, ти, "друже Олеже", мене не відвідав та навіть не зателефонував. Натомість «вліпив» дві догани – мені і Семеніхіну, за, начебто, якісь партійні чвари між нами. Тобто, очільник партії вже тоді розумів, що моє побиття – справа рук Семеніхіна. От тільки той залишився «білий і пухнастий», а я переніс непоправну шкоду для свого здоров’я, адже результати отриманих травм дали ускладнення. 

Отож, під час святкування, будучи в 100 метрах від хірургічного відділення , очільник партії не вважав за потрібне навідати мене, знаючи , що я з тяжкими травмами, і на той час – голова фракції ВО «Свобода» в Сумській обласній раді, можна сказати, один з головних партійців області. Таким чином, він продемонстрував не лише свої моральні якості, а й брудну внутрішньопартійну методику керівництва.

Натомість Олег Ярославович вкотре піддався афері Семеніхіна – вдесяте, а може і вдвадцяте «відкривши» пологове відділення, яке після його «відкриття» ще місяців зо три не працювало, тому що не було готове до введення в експлуатацію. 

Так зване "відкриття" відбувалося з таким поспіхом, що про це не знав навіть начальник управління охорони здоров'я Сумської ОДА Сергій Бутенко та керівники області. До речі, по цьому об’єкту наразі відкрита кримінальна справа, один з підозрюваних у якій – міській голова Артем Семеніхін (за фактом «зникнення» 5 мільйонів гривень).

Продовжуємо далі. Чим же ще знаменувалося минулорічне святкування «Конотопської битви»?

Напередодні свята "сам себе" спалив будинок біля супермаркету "ЕКО", і то це йому вдалося з другої спроби (минув рік, правоохоронці знають, чиїх рук ця справа, та мовчать ).

На забаганку «бойового офіцера» була завезена військова техніка. Начебто, і нічого, адже кошти не свої, а громади – можна гуляти з розмахом.

Дуже цікаво відбувалося відкриття пам’ятника Гуляницькому. Також добра справа, тим більше, якщо встановлюють його на місці пам’ятника одного з братів Радченко. Чому б не вшанувати пам'ять? Але ж чи Гуляницького…? Насправді то було погруддя Виговського, яке пролежало у підвалі одного з підприємців міста, виготовлене ще у 2009 році для села Шаповалівка.

Це погруддя валялось-валялось, чекало-чекало, та й дочекалось такого недолугого господарника, «патріота», як Семеніхін, який дістав його та й підписав – ГУЛЯНИЦЬКИЙ.

Закінчився фестиваль забороненим феєрверком, на який були витрачені (чи списані) шалені кошти. Під час війни у країні, під час кровопролиття «своїх» бойових побратимів, міський голова розважався та займався самопіаром - це обурило всю громаду нашого славетного Конотопа.
Історичним фактом є те, що Конотопська битва відбулася безпосередньо в районі сіл Шаповалівка та Соснівка. Тому закономірно вшановувати пам'ять козаків та загиблих в першу чергу там, на місці подій. 
Проте міський голова настільки зневажає сільську місцевість, селян, керівництво району, що для власного піару зводить нанівець відзначення «Конотопської битви», розосереджує людей, які завітали на фестиваль, замість того, щоб об’єднати зусилля і на належному Всеукраїнському рівні зустрічати гостей нашої славної козацької землі. 

Це інформація до роздумів для тих, хто слухав розповіді міського голови про створення Конотопської громади, в яку будуть входити більшість сіл району, та його байки про веселкове дружнє життя разом. Хочеться сказати лиш одне: ЛЮДИ, схаменіться. Не дайте селу вимерти. Насправді Семеніхіну, який не може лад місту дати, не потрібні сільські жителі. 
Його мета – влада, піар, особисте збагачення за рахунок громади!

Сергій Демеха

 

 

 

ЯК ТЯГНИБОК У СУМАХ ЗГАНЬБИВСЯ.

ТУГА "СВОБОДИ" ЗА "ЖИРНИМИ" ПОСАДАМИ...

23 червня до міста Суми завітав Олег Ярославович Тягнибок - лідер націоналістичного руху в Україні. Кількість та контингент присутніх на зустрічі з такою непересічною особистістю бажає залишатися кращими.

Інна Панченко 

Адже, як не як, візит був здійснений до обласного центру. До того ж, у Сумській області, у Конотопі, панує провладний осередок ВО "Свобода". А відтак, ця зустріч більше нагадувала корпоратив у вузькому колі, аніж відкрите спілкування з громадою.  Ледь не левову частку своєї промови Олег Ярославович приділив відповіді на одне запитання - про відкликання депутатів місцевих рад, зрадників, "тушок" у "Свободі". За словами націоналіста, депутата обласної ради Сергія Демеху відкликають за те, що він погодився очолити постійну комісію в обласній раді з питань... сам не знає яких, але "дуже жирну". При цьому пан Олег наголосив, що "Свобода" взагалі відмовляється від будь-яких посад... "Адже на них ставлять тільки тих людей, яких можна за гачок тримати за одне місце і проти яких буквально на другий день можна зразу відкривати кримінальну справу, навіть, якщо ти Святий і нічого не робив".

Таким чином, пан Олег дав виражену характеристику своїй політичній силі та однопартійцям.

Далі підкріпив свої слова протиріччям самому собі. Відразу почав жалітися на те, що депутат-свободівка в Сумській обласній раді Олена Сердюк втратила свою "жирну" посаду голови бюджетної комісії області, за якою була членом виконавчого апарату обласної ради, держслужбовцем та отримувала заробітну платню - більше 90 тисяч за 2016 рік (згідно декларації про доходи). За таку необережність, як здавання позицій партії, вона мало не поплатилася виключенням з її лав.

Водночас, призначення депутата обласної ради Демехи С.В. головою комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства на безоплатній основі, (адже членство, головування депутатів місцевих рад у постійних профільних комісіях є нічим іншим, як прямим виконанням їх депутатських обов'язків та повноважень, реалізацією виборчого права) викликало у керівництва партії неабияке невдоволення, саме через яке партія, за ініціативою громади, наразі намагається відкликати депутата.

Такої версії про відкликання Конотоп ще не чув!

Тим більше, якщо врахувати, що головою майже ідентичної комісії в Сумській міській раді є також депутат-свободівець, Максим Галицький, і, звісно, на його адресу абсурдні заклики про відкликання з цієї причини навіть не звучать.

Насамкінець Олег Тягнибок так заплутався у власній брехні, що навіть назвав причину відкликання депутата Конотопської міської ради Наталії Демехи - тому, що вона, як дружина Сергія Демехи, почала "викидати коники". Ні слова тобі про зраду інтересів виборців чи неналежне виконання депутатських обов'язків... Вочевидь, оперуючи поняттями "чоловік-дружина", пан Олег мав на увазі, що пані Наталії потрібно було, як відданій партійці, піти і кінцево розбити навпіл голову своєму чоловікові Сергію після жорстокого замовного побиття його влітку минулого року.

Як би там не було, а відсутність злагодженої, єдиної, непохитної версії щодо відкликання депутатів помітна неозброєним оком та доведена вже неодноразово.

Правда - завжди випливає на поверхню!

Чим більше, свободівці, ви брешете, тим більше заплутуєтесь у власних твердженнях.

Ви забріхуєтесь, чим демонструєте свою зневагу до простого народу - ваших виборців, інтереси яких для вас занадто мізерні перед величезними владними амбіціями, які ось-ось, здавалося б, під вашим носом.  Не лестить собі! Громада ще не сказала свого останнього слова!

 

«Тушки» чи «браТушки» Конотопа?

На протязі тривалого часу надумане дійство по відклику «тушок»-депутатів бентежило голову Семеніхіна, не може він пробачити їм зраду, адже його вірні пси повинні бути завжди при ньому, і якщо треба – то і відсидіти за його злодіяння.

Олена Полякова

dancor.sumy.ua

    Коли у Н.Льовшин та Н.Демехи пройшло марево з очей, вони зрозуміли що коється і вирішили просто піти, без скандалів, викриттів злочинів однопартійців і інших брудних справ. Не міг Артем просто відпустити. Будуть покарані, подумав він, і почав лити бруд, влаштовувати від імені якоїсь вигаданої в його хворій уяві громади збори по відкликанню цих депутатів. Причина зрозуміла, але не лише ці два депутати вирішили змінити свої політичні погляди, чому ж про інших мовчать?

    С.Талала, бізнесмен, політик, депутат, але на сесіях міської ради за півтора року так ні разу і не з’явився, людина зайнята, мабуть, в цей час щось для Конотопа робить, адже обіцяв на виборах ну дуже багато. Партія УКРОП, яку він представляє, у міській раді за певними домовленостями працює в парі зі «Свободою», а чи не можна їх назвати «тушками»?

ВІКІПЕДІЯ: «Тушкува́ння» — термін, що вживається в Україні, коли нардеп переходить з однієї політичної сили в іншу. Такого перебіжчика називають «ту́шка», що означає депутат Верховної Ради України, який, з особистої матеріальної чи іншої зацікавленості, вийшов з фракції, від якої він балотувавсь до Верховної Ради України. Термін також вживається щодо депутатів, котрі у важливих питаннях голосують за постанови на боці фракцій, до яких не входять, і до яких їх виборці не обирали.

    Виходить Гланц та Євсейчик – тушки!

   Далі – 2 депутати від БПП, які наперекір іншим ходять на всі постановочні сесії, тягнуть руку з криками «я-я-я!», з іскорками в очах, дивлячись на Семеніхіна та «Свободу»,  також – «тушки»!

  Але тут уже питання до партійного керівництва – куди дивляться та чому дозволяють зраджувати інтересам партії?

   «Батьківщина» в Конотопі, в обличчі бізнесмена Марченка та Тягнія, повністю контрольована Семеніхіним, втратила одного члена, які будуть дії Л.Толордави, покаже час.

   Так може не ТИХ тушками назвали? Чи як проти здорового глузду борці – то «тушки», а як на все очі закривають та танцюють під дудку – то «браТушки»?

 

  Як думаєте, а скільки «тушок» у інших партіях? І чи зможе Семеніхін зібрати більшість для вирішення “своїх” питань?

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family