wrapper

Цікаве

СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЬ – ГОЛОВНА ВИМОГА ДЕПУТАТІВ:

ПРИВЕСТИ РОБОТУ МІСЬКРАДИ ДО ПРАВОВОГО ПОЛЯ!

 

А МЕР З ПОПЛІЧНИКАМИ ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕБРАТИСЬ ДО КИЄВА!

12 серпня 2017 року дива не сталось - оголошене V пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради не відбулось. Із 36 депутатів зареєструвалися в сесійній залі 17, наявність кворуму передбачає присутність 19 депутатів. Отже сесія виявилась неправомочною. У чому ж причини?

Як вже знаємо, замість того, щоб «закопати сокиру війни» й сісти з депутатським корпусом за круглий стіл переговорів, - піти на поступки один одному, закрити очі на минулі образи й разом працювати на благо громади міста, адже міська рада є парламентським органом, де мають досягатись компроміси, й привести таким чином роботу міськради в правове поле, міський голова Артем Семеніхін вирішив випробувати новий вид тиску – застосував театралізований піший похід до столиці України, щоб поставити ультиматум… голові держави - Президенту! Підказати йому, незважаючи на різність рангів й освіти, як правити країною! Й таким чином через гаранта Конституції… натиснути і примусити голосувати в Конотопській міській раді фракцію БПП «Солідарність» за вигідним лише конотопському міському голові сценарієм.

Нагадаємо читачам, депутати звинувачують міського голову в непрозорому та безконтрольному використанні коштів бюджету міської ради. У тому, що ним не виконуються положення Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні'', Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Регламенту роботи Конотопської міської ряди 7 скликання. Зокрема систематично порушується Регламент Конотопської міської ради 7 скликання в частині розгляду питань на депутатських комісіях та порядку проведення пленарних засідань, не виконується рішення міської ради "Про план роботи Конотопської міської ради на І півріччя 2017 року", мером одноосібно призначаються дати пленарних засідань всупереч затверджених даним рішенням тощо. Отже в цьому й полягає головна, раніше оголошена, вимога депутатів – працювати відповідно до норм законодавства!

Незважаючи на шантаж, погрози та чисельні ультиматуми різним гілкам влади на різних рівнях, розрекламований на всю країну піший похід до столиці конотопського міського голови Артема Семеніхіна закінчився пшиком. Ну не бажають депутати виконувати роль безмовних гвинтиків у одноосібного містечкового диктатора! Таким чином АЮС замість того, щоб виконувати свої обов’язки міського голови, після невдалого сесійного засідання, на брифінгу для журналістів оголосив про нову свою безглузду витівку. Буцімто лишає місто та йде з поплічниками голодувати під Адміністрацію Президента… (увага!) щоб у Парламенті розглянули і затвердили подання про дострокові вибори в Конотопі. Абсурдність ідеї полягає в тому, що в Україні роль голови виконавчої гілки влади виконує Президент. А Парламент є зовсім іншою – законодавчою і незалежною  гілкою влади. Тим паче – колегіальною! Тобто Президент апріорі ніяким чином не зміг би вплинути на Парламент.  Крім того, враховуючи, що зараз тривають літні парламентські канікули в депутатів Верховної Ради – витівка з голодуванням може затягнутись надовго! У той час як в Конотопі треба вирішувати нагальні питання про підготовку до опалювального сезону! Інакше взимку місто може залишитись без тепла! Отже – дай боже пережити нам цю зиму!

 

Тарас Омельченко про хронологію сесійної епопеї

Для початку. Не вступаючи в дискусії – хронологія проведення 24 сесії Конотопської міської ради. 

• 30 березня 2017р. - пленарне засідання зірвано міським головою (ігнорування головою законних вимог депутатів, оголошено перерву до 15.04.17р.) 

• 6 квітня 2017р. - депутати звернулися до міського голови з ВИМОГОЮ провести пленарне засідання для вирішення «земельних» питань. ВІДМОВЛЕНО!!!

• 15 квітня 2017р. – міський голова відмовився взяти участь в пленарному засіданні. Депутати прийняли 14 рішень та внесли до порядку денного проекти 6 рішень.

• 20 квітня 2017р. – проведено на вимогу депутатів 2-е пленарне засідання. Прийнято рішення „Про розпуск виконавчого комітету”.

• 22 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 28.04.17р. розпорядженням міського голови від 20.04.2017 № 129-ОД.

• 28 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 16.05.17р. розпорядженням міського голови від 28.04.2017 № 138-ОД у зв’язку з участю міського голови у пленарному засіданні 13 сесії Сумської обласної ради (де він участі не брав).

• 16 травня 2017р. – пленарне засідання зірвано міським головою та його друзями з інших міст. Депутатів заблоковано у депутатській кімнаті на 4 поверсі будівлі міської ради. Члена Виконкому та членів ГФ «Конотопська Самооборона» побито перед будівлею міської ради.

• 29 травня 2017р. – під час депутатських зборів на вимогу депутатів проведено пленарне засідання. Прийняті рішення по земельним питанням та матеріальній допомозі.

• 30 травня 2017р. – пленарне засідання перервано у зв’язку із тиском міського голови на частину депутатів. Прийнято 1 рішення. Оголошена перерва до 15 серпня 2017р.

• 5 червня 2017р. – пленарне засідання всупереч регламенту міської ради призначено на вихідний день (свято Трійці). Засідання не відбулось.

• 29 червня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Порушена процедура розгляду проектів. Проекти рішень всупереч регламенту міської ради розглядались тільки на „земельній” комісії. Всі інші депутати були позбавлені участі в попередньому розгляді проектів рішень.

• 31 липня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Проекти рішень не підготовлені належним чином. Проект змін до міського бюджету не відповідав діючому законодавству (включав тільки пояснювальну записку, додатки відсутні) та його прийняття в такому вигляді могло привести до фальсифікації рішення ради та нанести збитки міському бюджету.

 

 

“Дайош Київ!” – навіщо?

 

5 cерпня мер Конотопа зібрав “віче”. Він завжди, коли хоче побалакати із собою, скликає віче. На заклик прибули проплачені кварткоми, “вірні люди”, колишні дружини, зіваки і особи без певного місця проживання. Мер виголосив промову і рішуче прийняв рішення іти на Київ, аби змусити депутатів непокірного Конотопа дати йому право закопати кілька десятків мільйонів. Мовляв, терпець йому урвався, красти не дають, у бійку не вступають, на колінах не повзуть, зарплату виконкому рахують і взагалі заважають жити.

Тож він вирішив портрет президента знайти і йти йому жалітися пішим ходом. Усі кричали ура, а якась бабця стурбовано мовила: “Як же він піде? У нього ж хворі ніжки.” На що отримала відповідь від зіваки діда: “Сама підеш. У нього є джипа”.

Взагалі панував пенсійний ентузіазм, лише партійні посіпаки мера хмурилися - йти треба буде їм. “Зовсім подуріли”, - почулось із вуст огрядної жіночки, котра випадково йшла повз “віче”.

Звісно, що “хода на Київ” - це проект штабу “Свободи”. І ніхто, як Семеніхін, підходить на цю роль. Це спроба «свободівських» сил піднятися із забуття і таємна надія конотопців здихатися такого мера, висловлена одним із присутніх: ”Аби вони там і лишилися…”

http://politika-konotopa.tk/dajosh-kyyiv/

 

 

 

ПРО ГАСТРОЛЮЮЧИЙ ЦИРК СЕМЕНІХІНА

 ТА ІСНУЮЧІ РЕАЛЬНІ ОБСТАВИНИ

 

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха: «Впродовж останніх днів слідкував за гастролюючим цирком на чолі із міським головою Конотопу поки що мером Артемом Семеніхіним по напрямку Конотоп-Київ. 
Знаю, що піарник шахрай Семеніхін повертався вночі до Конотопу на відпочинок, їв вдосталь та із зазначеного 250 км шляху пройшов добре, якщо хоч третину.

Наостанок побачив промову «свободівського» клоуна Семеніхіна під Адміністрацією Президента, де він вимагає чесності та відкритості влади.

Смішно і гірко дивитися це шоу, розраховане на далеких від реальності, взагалі не дотичних до справжнього стану справ у Конотопі, людей.

Адже у нашому місті кожен знає, що свободи слова у Конотопі не існує, що потрапити до Семеніхіна на прийом людям, які мають що сказати у відповідь на байки мера, які можуть і вміють вести діалог, - неможливо!

Навіть моє право, як народного обранця, депутата обласної ради, грубо порушується Семеніхіним, який давно живе та керує містом за власною вигаданою Конституцією, поширюючи при цьому подвійні стандарти та вводячи людей в оману».

 

 

LUCKY STRIKE НЕОЖИДАННАЯ УДАЧА

 

Экс депутат Конотопского горсовета, частный предприниматель Сергей Концедал 7 августа в 21:03 сообщил: «Вот уже свезло, так свезло...На обратном пути из Киева в темноте увидел нашего Фореста Гампа (городского голову, - ред.), уныло бредущего вдаль от рабочего места. Рядом шли трое-четверо сподвижников, один из которых что-то записывал в тетрадочку, наверное, умные мысли… В сторонке мигал аварийкой “пирожок” с инвентарем для голодания... Нехай щастить, тебе, о посланный громадою гонец!»

И далее 09.08.2017 г.: «До речі, підтримую депутатів, які завтра о 10-00 проведуть сесію і в зв'язку із втечею міського голови (повна аналогія з Януковичем), оберуть нове керівництво міста (до виборів), і почнуть виводити місто із колапсу. Всім добраніч».

11.08.2017.  «Розповіли мені друзі про черговий випад (відредаговано, - ред.) нашого псевдопішохода… Знущаючись над собою, подивився відео… Аналогія вразила. Перед кожною сесією, на яку погодилися прийти депутати, наш “псевдо” в обов'язковому порядку за день до цього виступав публічно із образами в бік депутатського корпусу... За таке, взагалі то, треба по пиці, але депутати, окрім несамостійних фракцій «Свободи», «Укропу» й «Батьківщини», обирали цивілізований шлях та ігнорували непідготовлену сесію. А потім наш “марафонець” ридав на камеру і закликав усіх до співпраці… Сьогодні - те саме… За три кілометри до Адміністрації Президента посланий “громадою” гонець почав феєричний випад у бік Миколи Клочка, губернатора від БПП, та Тараса Омельченка, голови фракції БПП в Конотопській міській раді. Тобто, хлопчик не має на меті спільну роботу, а виключно дешевий «свободівський» піар... Залишайся шлемазл у Святошино, ларьки то є твій рівень...»

 

 

Вибрався якось мер у мандри…

 

Міський голова, аби його почули керівники держави, вирішив скористатися не поштою, як у Римську імперію, а власними ногами, як під час первинно-общинного ладу. І рушив на Київ. Хтось подумав, що це зла влада призначила на ці дні суд та допити, аби зірвати похід хвацького мера, та інші відкинули ці думки, аргументуючи тарганами у мізках мера.

А він рушив. Іде завзято, під супроводженням авто із побратимами, де і харчується, і відпочиває. По дорозі “армянські діаспори ” Бахмача, яким він винен за  дороги у Конотопі  по вул. Г. Тхора та Батуринській, яка, як відомо, “подарована” особисто меру,  спокушають його шашликами. Але він стійкий – не п’є і не їсть шашликів, а лише ковтає слину, бо,  як відомо, Артемій харчується виключно кавунами. А те,  що конотопські автомобілісти не бачать особистого  подвигу мера на трасі між Батурином і Вертіївкою, то це злі інсинуації і, взагалі,  проблема офтальмологів, а не Артема, особливо коли він відпочиває у армянській бані, а їх чорт вранці несе трасою.

Взагалі Артем Юрійович на фото і відео дуже схожий на бравого вояка Швейка, котрий теж мандрував і автор  такі мандри називав словом “анабазис”.

Та Швейк на відміну від Артема не стидався називати себе недоумкуватим, особливо надвечір. А нашому меру пиха заважає бути таким відвертим…

http://politika-konotopa.tk/810-2/#more-810

 

Бесславный конец пешего протеста конотопского мэра

 

Мучения главы Конотопского горсовета Артема Семенихина кончились. Теперь можно дать отдохнуть натруженным ногам и начать отъедаться после водно-фруктовой диеты. Сегодня, 11 августа главный конотопский «свободовец» достиг столицы Украины. Но финиш его пешего путешествия оказался блеклым по сравнению с наполненным приключений самого пути, ярко освещаемого самим Артемом и его соратниками в соцсети Facebook. Как оказалось, несмотря на то, что мэр Конотопа долго, почти шесть дней шел к Президенту, ни сам гарант, ни его администрация не успели подготовиться к вхождению Семенихина в первопрестольный град Киев. Уставшего, но целеустремленного конотопского градоначальника никто не встретил и на прием не пригласил.

И только спустя целый час ожидания Семенихина под Администрацией Президента Украины, к нему вышел делегат приемной Президента. Долго требовать встречи с первым лицом государства мэр г.Конотоп не стал, ведь на следующий день он должен участвовать в заседании сессии Конотопского горсовета. А потому отдал представителю Администрации Президента обращение с просьбой распустить депутатский корпус в Конотопе и назначить внеочередные выборы, но, чтобы «сохранить лицо» выразил требование к Президенту Украины Петру Порошенко приказать депутатам БПП «Солидарность» в Конотопском горсовете явиться на завтрашнюю сессию. В противном случае Артем Семенихин пригрозил начать голодовку у входа в Администрацию Президента. После этого он поспешил в родной город готовится к сессии горсовета.

Стоило ли мучатся и идти пешком в Киев вместо того, чтобы направить обращение почтовым каналом, если результат оказался тем же?

 

http://city.sumy.ua/sumy/besslavnyy-konets-peshego-protesta-konotopskogo-mera/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family