wrapper

Цікаве

ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ І НАДАННЯ СЕСІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА 10 ДНІВ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

 

Таку інформацію оприлюднив депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко: «За дорученням депутатів вимагаємо проведення пленарного засідання сесії Конотопської міської ради».

У матеріалі, адресованому міському голові Семеніхіну А.Ю. та секретарю КМР Багрянцевій О.Ю., буквально значиться:

З метою правового врегулювання, недопущення подальшого посилення соціальної напруги та порушення Конституційних прав громадян, депутати Конотопської міської ради вимагають:

1.                   Проведення пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської

міської ради 31 серпня 2017 року о 10:00.

2.                   Надати до 21 серпня 2017 року підготовлені згідно регламенту

та Законів України проекти рішень сесії.

3.                   Організувати та забезпечити проведення засідань постійних депутатських комісій у визначений регламентом термін.

За дорученням депутатів».

   Далі йдуть підписи керівників депутатських фракцій: Тараса Омельченка, Тетяни Сизон, Інни Пащенко, Івана Огрохіна.

 

 

ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ЗААСФАЛЬТУВАТИ ДОРОГУ ДО 58-Ї ОМБр, СЕМЕНІХІН ПРОКЛАВ ЇЇ ДО БУДИНКУ СВОЄЇ МАТЕРІ

Депутат Конотопської міської ради Наталія Демеха: «Нещодавно конотопський міський голова Артем Семеніхін став зіркою новин. З першого погляду, більш патріотично налаштованого мера годі й шукати.

Першої-ліпшої нагоди він полюбляє похизуватися перед публікою в камуфляжному однострої, натякнути на своє «атошне» минуле, покричати патріотичні гасла, послати прокляття ворогам нації. Проте, на словах козиряючи патріотизмом, на ділі Артем Семеніхін просто знущається над захисниками України. Саме про це свідчить такий красномовний факт: коли за його «мерства» в Конотопі робили дорогу по вул. Тургенєва до місця постійної дислокації 58-ї бригади, до військового об’єкту чомусь не дотягнули майже півкілометра, а звернули вбік і проклали новеньке покриття… аж до помешкання матері «атипового мера», яка живе неподалік. Отакий «патріот»...»

 

 

ПРО МАНІПУЛЯЦІЇ З СЕСІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ У

МІСЬКІЙ РАДІ РОЗПОВІЛА ДЕПУТАТ ІННА ПАЩЕНКО

 

Інна Пащенко, депутат КМР: «Мер знову «дуже хотів» вирішити питання мешканців міста. Саме тому дав розпорядження оргвідділу аж в четвер повідомити депутатам по телефону про те, що в суботу вони мають прийти на сесію (за регламентом розпорядження має бути оприлюднене за 10 днів).

В п’ятницю надали матеріали сесії перед засіданнями профільних комісій на більше, ніж 200 сторінках. Бюджетні питання погано надруковані і набрані четвертим кеглем (шрифтом). І в лупу не роздивишся. В електронному вигляді матеріали сесії не розіслали.

В суботу депутати отримали за 5 хвилин до початку 5-го Пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради ще декілька рішень додатково. Так підсовуються непрості рішення явно не з тією метою, щоб депутати добре розібралися в питаннях, за які повинні голосувати.

Серед додаткових рішень міський голова намагався просунути Рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» (ОТГ), у якому міська рада дає згоду на приєднання до Конотопської громади усіх сіл району.

По-перше, якщо місто має намір доєднати саме такий формат сільських територій (це має вирішити громада, а не один мер), то спочатку приймається рішення міською радою «Про ініціювання створення ОТГ….». Далі розсилаються пропозиції до сільських рад. Потім створюється робоча група. А ще до того Конотопська міська рада повинна була прийняти рішення «Про делегування представників до робочої групи…». Аж після отримання позитивних рішень сільських рад потрібно провести громадське обговорення, і тільки після всього того можна приймати рішення «Про надання згоди …»

   Міський голова знову діє одноосібно і, пропонуючи незаконне рішення, хоче загнати місто в бідність. Без внесення змін до перспективного плану формування сильних громад сумської області, затвердження його урядом і обласною радою та чіткого дотримання процедури приєднання і методики формування ОТГ, новостворена громада не отримає державного фінансування. За все заплатить бюджет міста.

А взагалі, ще до початку ініціювання приєднання усього району до міста Конотопа потрібно прорахувати економічну доцільність такого кроку та провести, у випадку доцільності, розширену інформаційну кампанію у місті та районі.

Скажете, для чого це меру? Якщо не вдасться організувати перевибори депутатів та завести до міської ради «свободівську» більшість (одноосібне царювання), то можна довибрати депутатів від «Свободи» у селах (ресурси тепер є) і отримати таким чином ту ж саму «свободівську» більшість».

 

 

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА У ЗЛОВЖИВАННЯХ

 

Депутат конотопської міської ради Тарас Омельченко звернувся до генерального прокурора та в НАБУ з приводу зловживань конотопського міського голови Артема Семеніхіна:

Звернення до НАБУ та Генерального прокурора України.
Тільки факти!

 

«Депутат конотопської міської ради VII скликання Омельченко Тарас Павлович. Директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику А.С. м. Київ, вул. Василя Сурикова. 

Шановний Артем Сергійович!   Під час депутатської діяльності мені стала відома інформація, що потребує перевірки, щодо вчинення Семеніхіним Артемом Юрійовичем дій, які мають ознаки злочину, передбаченого ст.364 ч.2 Кримінальною кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки» та ч,4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах».

Злочинні, на мою думку, дії міського голови при будівництві доріг в м. Конотоп можуть полягати в наступному.

-                      «підрядні роботи»! Виконувалися працівниками та технікою, котра перебуває у власності ПП «Магістраль - 2016» та ТОВ «Бахмачгазбудссрвіс», але фактично договір укладено з ФОП «Добролежа».

-                      об'єми будівельних робіт не відповідають проектно-кошторисній документації та вимогам ДБН, а під час будівництва використані значно дешевші будівельні матеріали сумнівної якості (в актах виконаних робіт значиться будівельні матеріали та роботи, які взагалі не виконувалися).

-                      якість асфальтобетону не відповідає вимогам ДБН.

-                      під час виконання робіт асфальтобетонну суміш готували на несанкціонованому заводі, котрий знаходиться за адресою Конотопський район село Заводське, вул. Заводська, 1 а.

Про все це мав контролювати міський голова. Тому, вважаємо, що порушення законодавства відбувалось за прямою участю міського голови.    У зв'язку з тим, що ця людина є міським головою м. Конотоп Сумської області, займає відповідальне становище, звергаюсь до вас з проханням перевірити інформацію.

 Прошу прийняти мою заяву та провести процесуальні дії, передбачені чинним законодавством

З повагою, депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко.»

 

Аналогічне звернення від депутата Конотопської міської ради Тараса Омельченка, слово в слово, адресоване Генеральному Прокурору України Юрію Луценку.

Також Тарас Омельченко звернувся до громади: «Шановна Громадо ! Ми, депутати фракції «Солідарність» Конотопської міської ради, хочемо, щоб Ви зрозуміли, що ми прагнемо, щоб голос депутатської більшості почули! Ми хочемо говорити, не дивлячись на те, що нам не дають цього робити. Депутати голосно заявляємо про свою позицію! Ми завжди були на стороні громади, опікувались її проблемами та прагнули розвитку міста! Депутати будуть говорити, робити справи і виконувати свої депутатські обов’язки! Сесія - це не тільки пленарне засідання. Це, насамперед, якісна підготовка проектів рішень, за яку відповідає міській голова та секретар міської ради. Це підготовлені належним чином засідання депутатських комісій. Це належний час на обговорення проектів та внесення змін до них відповідно до Регламенту, який, на жаль, зовсім не дотримується. Це депутатська робота без тиску! Без загроз! Але, на жаль, нічого цього немає. Нас просто хочуть "нагнути" і примусити голосувати одностайно, без наших зауважень, без наших пропозицій, без нашої громадянської позиції.

Громаді потрібна чесна інформація, потрібен розвиток міста, а не «охота на відьом». Ми не боїмося вийти до громади. Депутати разом з громадою, бо ми теж є частиною громади!

Міській голова! Надайте можливість працювати за Законом! Припинить погрози та образи! Не ділить місто на чорне та біле. Депутати фракції «Солідарність» в Конотопській міській раді завжди своїм пріоритетом ставила підтримку соціальних питань. Тому зміни до бюджету нами були проголосовані ще 15 квітня 2017 року. Саме там 5 млн. грн. на заробітну плату працівникам ЦРЛ та 1,5 млн. грн. для міської лікарні. Але, на жаль, до сьогодні це рішення не підписано міськім головою. Тому ми вимагаємо від міського голови вступити на шлях законних дій, поважати регламент Конотопської міської ради та Закони України в частині підготовки проектів рішень, їх належного аналізу, обговорення та проведення засідань ради!

Ми не дозволимо повторюватись бійкам та залякуванню депутатів! Ми звертаємось до правоохоронних органів та Національної гвардії - допомогти нам організувати безпеку та порядок під час підготовки та проведення наступного пленарного засідання Конотопської міської ради».

 

 

 

Я ДОРУЧЕННЯ НІЯКОМУ СЕМЕНІХІНУ НЕ ДАВАЛА!!!

 

Фініш псевдопоходу мера Семеніхіна. Переглянувши відео подій біля Адміністрації Президента, відкрито і категорично заявляю: ні я, ні мої рідні, ні мої сусіди, знайомі, друзі, колеги, які офіційно зареєстровані та проживають у місті Конотоп, жодного доручення Артему Семеніхіну щодо звернення та походу до Президента України від імені 100-тисячної громади не давали !!!

Я забороняю вам, нешанований громадою Конотопа Артем Семеніхін, як виборець, як член громади, використовувати фрази типу "я прийшов до Президента від імені 100-тисячного міста...", "я виконую доручення 100 тисяч людей".

Я вимагаю від вас припинити підло та, маніпулюючи свідомістю людей, брехати, говорячи про те, що 200 одержимих вами, переважно пенсійного віку людей, які мовчки стояли і слухали свого "вождя", диктували вам порядок денний сесії та направили вас до Президента.

Адже вся ця спланована піар-акція - витвір виключно вашої хворої уяви та втеча від відповідальності. У підтвердження цьому - анонсований особисто вами, заздалегідь спланований політичний хід (похід) напередодні одноосібного спіча, який ви безграмотно називаєте "віче".

Я вимагаю від вас зізнатися пану Президенту, що ви вщент знищили свободу слова у Конотопі та підло і ультимативно намагаєтесь закрити рота усім, хто може сказати правду і має тверезий погляд. Адже проти правди ваша зброя - лише суцільна брехня та фізична сила. Скажіть в очі усім, хто має бути або дотичний до розвитку міста (депутати, журналісти, активісти, підприємці...): "До мене можна зайти, я всіх приймаю..."

Нагадайте громаді, як ви, близький до народу, хотіли відгородитися турнікетами та встановити пропускний режим у приміщенні міської ради, але не зробили цього лише завдяки протистоянню депутатів та активістів.

Розкажіть громаді, скільки її коштів ви одноосібно витратили на встановлення відеоспостереження у кожному закутку міської ради, аби хоч якось приборкати свій діагноз "манії переслідування".
Трошки нагадаю: 

https://youtu.be/Im_hshGEbDQ

https://youtu.be/zKUd6SSFSqc

https://goo.gl/FnVfhC

Боже, як соромно, що ви, посадова особа, обставлена іконами у кабінеті, використовуєте навіть мертвих у своїх іграх. Знаючи про змогу мізерної можливості виділення коштів депутатами, всього-навсього у сумі 500 грн з їх депутатського фонду, звинувачуєте депутатів, до яких ніхто не звертався, (звернення надходило лише до депутата конкретного округу і максимум, на що люди могли розраховувати - на 500 грн від "свого" депутата) у смерті кількох тяжкохворих людей, яким потрібне було лікування.

"Я прийшов від 100 тисяч людей, які зараз знаходяться в заручниках у мафії, у банди міста Конотоп", - якщо особисто ви стверджуєте, що прийшли від імені 100 тисяч людей, то похвально, що ви визнали нарешті себе та свою "реформаторську команду" мафією та бандою.

Адже громада міста живе спокійним життям, поки вас немає у Конотопі. Ми щасливі, коли ви знову і знову відправляєтесь у "походи", прогулюючи більшість свого робочого часу, але обурені, що робите це за наш рахунок.

Ви зі своєю "молодою командою" обікрали місто та постійно брешете громаді і навіть ОДА, надаючи неправдиві дані про стан доходів та видатків у місті, або зовсім їх приховуючи.

Тому вимагаю негайно звільнити конотопців із заручників "свободівської банди".

Я вимагаю від вас припинити ганьбити Конотоп та імідж нашого міста.

Ваша зневага до представника Адміністрації Президента: "прислали прибиральника, того, хто займається ксерокопіюванням", до губернатора: "різні там клочки, метастази яценюка, хата коханця", до самого Президента, портрет якого ви пошматували та викинули з кабінету, до депутатського корпусу, до освітян, до медиків, до комунальників, до кожного інакшомислячого мешканця міста зі здоровим глуздом, уже не має меж і соромить наше місто, нас та наших дітей.

Якраз таки ви зробили все, щоб колись спокійне розмірене місто перетворити на епіцентр «свободівських» політичних експериментів, стартовий майданчик для втілення своїх нездорових амбіцій. Ви розділили місто на два табори і саме завдяки вам, пане Семеніхін, (цитую) : "якомога більше людей захотіло чекати Путіна, який має прийти..."

Саме нав'язуванням віри та думки в те, що "Путін має прийти" ви тримаєте морально нестійких людей у постійному страху та маніпулюєте їх свідомістю. 

Зізнайтесь громаді, чи насправді ви виганяли "медведчуківців, які хотіли провести референдум", знаючи задовго про місце та час їх зібрання та давши "зелене світло" на його проведення, аби потім розіграти чергову піар-п'єсу.

Нагадаю, щоправда, пізніше ще оприлюдню як ви стоїте на балконі з начальником поліції та спокійно обговорюєте план дій, перед тим, як увірватися до зали:

https://youtu.be/1z_9u6emtfc

Я забороняю вам, пане міський голова, використовувати у кожній своїй хворобливій істеричній промові фрази "це моє місто... ", "коли б ви жили у моєму місті... "

Затямте, ми, мешканці міста, не ваша власність!
а Конотоп - не об'єкт вашої нерухомості!

А тому прошу негайно звільнити нас зі свого полону!

P.S: Звертаюся до депутатського корпусу конотопської міської ради, до губернатора області Миколи Клочка, до Президента а, до голови Верховної Ради України, до народних депутатів! Витягніть Конотоп із міцних лещат «свободівської» банди! Звільніть нас від "господарювання" психічно хворого міського голови!

Інна Панченко

 

СЕРГІЙ ДЕМЕХА: ЯК МЕР АРТЕМ СЕМЕНІХІН ВКРАВ АВТІВКУ З АТО

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха: «Нещодавно моя дружина, депутат КМР Наталія Демеха озвучила інформацію щодо псевдотурботи міського голови про воїнів АТО, фактично вкравши у них дорогу (вул. Тургенєва, до 58-ї бригади), за асфальтування якої повністю проголосували депутати.

А я хочу повідомити беззаперечну фактову інформацію, як тоді ще не #покищомер вкрав автівку з АТО!

У 2014 році, бувши на той час ще "свободівцем", особисто я, відганяв на фронт пікап Toyota Tundra, подаровану відомим меценатом (Євген Сур, - ред.) для 92-ї ОМБр ЗСУ, яка базувалась в м. Щастя (попередньо заповнивши її провіантом, одягом та іншими необхідними речами, що зібрала для бійців "Конотопська сотня Народної Самооборони" ).

 Та на моє здивування, згодом я і всі мешканці могли спостерігати як АртемСеменіхін, який до того перебував у 92-ій бригаді, під час передвиборчої кампанії до ВР ганяв по м. Лебедин та м. Ахтирка, а трохи згодом і по нашому місту на цьому автомобілі. Він фактично вкрав її у бійців АТО, вкрав з передової.

Потім усі ми пам'ятаємо, як, перебуваючи п'яним за кермом, їхавши після застілля на КСТ, де гарненько хильнув разом з бабою Танею, збив мопедиста. Чоловік потрапив до реанімації та залишився інвалідом на все життя. 

Автомобіль до сих пір стоїть на штрафмайданчику у Конотопському відділку поліції. Як же це авто вкрай необхідне на "передку"!?
    А покарання за два вчинених злочини: військовий грабіж під час війни та керування у нетверезому стані, що призвело до тяжких наслідків, міський голова не поніс і до цього часу. Може прийшов час запитати чому так? Сергій Сегида, Олексій Нештенко, Ельвира Биганова

До мене, як депутата обласної ради, постійно звертаються волонтери, добровольці, бійці АТО з проханням посприяти у пошуку тієї чи іншої допомоги на передову та хоч якогось ТЗ: Володимир СолодовникСергій Супрун.

Техніки на війні катастрофічно не вистачає. А в цей час подарований справжнім воїнам позашляховик стоїть, трухне і гниє у Конотопі саме завдяки меру-"патріоту", "бойовому офіцеру», який навіть 4 нових покришки заграбастав, на які ми збирали всім містом, аби згодом поставити їх на свій білий Wolksvagen, коли забрав його із банківської застави.

Отакі подвійні стандарти та істинна турбота і співпереживання поки що мера Артема Семеніхіна за воїнів АТО, наших захисників та Україну.


P.S.: Хлопці, які зі мною на фото,
не шкодуючи ні себе, ні сил, ні ресурсів, регулярно з усіх сил допомагали бійцям на Сході.
Тоді вони ще не знали, що через деякий час вони будуть жорстоко побиті на замовлення мера-"атовця" на одній із сесій міської ради заїжджими запрошеними ним тітушками та звинувачені у зраді.
Далі буде...»

 

 

ДЖИХАД ДЕПУТАТАМ!?

Під час "пішої ходи" #покищомер #АртемСеменіхін до Києва йому вдалося досягти невідомої для широкого загалу мети - уникнути двох судових засідань по корупційним справам стосовно Семеніхіна, які були перенесені через його відсутність.

Далі міський голова наполегливо буде втілювати свій заздалегідь ретельно продуманий план втечі від відповідальності та покарання.

Знову піде до столиці, оголосить голодування. А в цей час розгляд судових справ штучно затягуватиметься, буде здійснено аудит бюджету, відкриті нові кримінальні справи, вручено безліч протоколів про корупцію самому "царю" та найближчим членам "команди реформаторів", в'язнична камера уже ось-ось готова буде прийняти нових гостей на ПМП.

І в цей час "патріот-націоналіст", "бойовий офіцер" у властивій йому манері почне горлопанити на всю Україну про політичні переслідування, про тиск на "молоду" команду, про геноцид "націоналістів"...

І піднімуть бунт ті, хто відошення до Конотопа не має ніякого, хто і знати не знає, де знаходиться славне козацьке місто, почнуть піднімати свої голови та кричати про патріотизм ті, хто плюнув на державу та десятиліттями живе за кордоном, свого часу втікши від відповідальності та проблем. Піднімуться усі ті, в кого не викорінилася радянська ментальність, а тому їм як повітря потрібен ідол, "герой" попри заповідь Божу "Да не сотвори собі кумира".

І в цей час під прикриттям борців-націоналістів Семеніхін може почати втілювати обіцяний ним "джихад", яким погрожував усім, хто бореться за правду та справедливість, хто може вивести його на "чисту воду".

А всього то навсього вимагається чесно працювати. 
Але ж не хочеться прощатися з життям на широку ногу та накраденими статками... .

P.S.: Будемо збирати громаду, щоб відправити у довготривале "відрядження" #покищомера після аудиту. А може ми дамо доручення пішки за інвестиціями до Дональда Трампа сходить?

 

Сергій Демеха.  

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family