wrapper

Цікаве

Губернатор Микола Клочко не хоче втручатися  в роботу Конотопської міської ради

Усі істерики та ультиматуми, які міські голови собі дозволяють на адресу облдержадміністрації, ми сприймаємо як свідчення їх незрілості та бажання політичного піару.

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час апаратної наради у ході розгляду низки проблемних питань щодо захисту прав жителів Сумщини.

Очільник області зазначив, що останнім часом у деяких містах регіону загострились взаємовідносини між керівниками органів місцевого самоврядування та депутатським корпусом, і вирішуються ці проблеми різними шляхами: хтось знаходить компроміси та продовжує роботу, а хтось відверто саботує примирення та втягує до конфлікту обласну і центральну владу, - повідомляють «Сумські дебати».

«Шановні колеги, я хочу, щоб ви чітко розуміли позицію і повноваження фракцій, повноваження органів місцевого самоврядування та ставились до своїх обов’язків відповідально. Шукайте компроміси та пам’ятайте: не можна ставити політику вище інтересів людей», – акцентував Микола Клочко, та нагадав, що незважаючи на проблеми у взаєморозумінні між Сумською облдержадміністрацією та обласною радою у 2016 році, все ж вдавалося знаходити спільну мову та співпрацювати.

Також очільник області висловив прохання до представників місцевого самоврядування та депутатського корпусу міст та районів не втягувати до своїх конфліктів обласну та районні державні адміністрації, а вирішувати ці питання за круглим столом.

«Я не хотів би втручатися в роботу будь-якої ради: обласної, районних та міських, окрім перевірок дотримання делегованих повноважень, передбачених законом України, що є нашим прямим обов’язком», – звернув увагу присутніх Микола Клочко та додав, що облдержадміністрація працює суворо в рамках діючого законодавства і вимагає такої ж позиції від інших представників влади.

   «Позиція облдержадміністрації дуже чітка: ми готові допомагати, проте умови та ультиматуми ми не сприймаємо і хочемо, щоб кожен чиновник органів місцевого самоврядування або державної адміністрації виконував свої законні обов’язки і не виходив за їх межі, як це передбачено статтею 19 Конституції України. Тому усі істерики та ультиматуми, які міські голови собі дозволяють на адресу облдержадміністрації, ми сприймаємо як свідчення їх незрілості та бажання політичного піару», – підбив підсумки голова облдержадміністрації, - пишуть debaty.sumy.ua.

 

 

 

«Про свято. Такого штилю - фактично мертве місто - не пам'ятаю при жодному іншому мері!»

Відомий конотопський суспільний діяч Володимир Пономаренко, голова товариства «Гідність», працював у «Комітеті виборців України»:

«Нарешті дочвалав додому зі свята. Завдяки надзвичайним зусиллям мера у справі створення муніципального парку пасажирських перевезень (я щиро радів такому почину: ну-у, думав, нарешті хоч хтось мене почув) автобуси на 10-му маршруті - першому комунально-муніципальному - курсують з інтервалом аж десь раз у півтори години. Вирішив перевірити себе на ходу: з ціпком за годину дошкандибав. Ну-у, були й кращі часи, але дякуючи Сємєніхіну, думаю, увійду у форму...

Про свято. Такого штилю - фактично мертве місто - не пам'ятаю при жодному іншому мері! Не був на ранкових урочистостях (на лісапеті, наче, й не зовсім зручно, а на комунальному автобусі - читайте вище), подивився у запису: Ганьба! Якби не номенклатура, то що б там було? І це ж головне свято України! Можна, я далі утримаюся? 

І все ж таки - зі святом, справжніх патріотів України!!!
Слава Україні!
»

 

 

 

Конотопський мер у своїх «потугах» виглядає незрозуміло, а часто навіть смішно

УТІМ СИТУАЦІЯ В КОНОТОПІ ВИГЛЯДАЄ БЕЗПЕРСПЕКТИВНОЮ

Депутат Конотопської міськради Наталія Льовшин (Семенова) – «Наразі перебуваю з колегами з різних куточків України на «Літній школі самоврядування» в м. Тростянець. Тема обговорення – «інструменти взаємодії влади і громадянського суспільства». 

Перший невтішний висновок – взаємодія влади і громадянського суспільства в м.Конотоп неможлива, доки не відбудеться взаємодія влади і депутатського корпусу. А враховуючи відмінність підходів до розуміння ситуації, що склалася в Конотопі, ситуація виглядає взагалі безперспективною. 

За ці кілька днів стало зрозуміло, що Конотоп не унікальний своїми проблемами, але унікальний методами, що застосовуються владою у їх вирішенні. Конотопський мер у своїх «потугах» виглядає незрозуміло, а часто навіть смішно в очах 30 політиків різних рівнів з усієї України – людей, яким не треба пояснювати сутність політики, - а представникам Конотопа відверто соромно.

Попри це, вдячні колегам за іронічне ставлення до політичної ситуації, що склалася в нашому місті. Щоправда, народ хвилюється, щоб «не пішло» за межі Сумщини.

 

 

 

СЕСІЇ НЕ БУДЕ, ШАНОВНІ! МІСЬКОМУ ГОЛОВІ НА ГРОМАДУ ПЛЮВАТИ...

Спеціально поставив двома першими питаннями ті, які абсолютно не стосуються життєдіяльності міста та не мають ніякого відношення до категорії соціальних. Але ті, які 100% спровокують "гарячу" атмосферу в разі приїзду запрошених міським головою іногородніх "патріотів".

Цікаво почути від міського голови, а вимерли вже всі (про кого розповідав біля АП), більше ніхто не потребує матеріальної допомоги? Невже так не хочеться звітувати за виконання міського бюджету? Чому ці питання не в пріоритеті?

Ви радились із громадою про перейменування спортшколи? Хто вам дав таке доручення? Чи воно вам наснилося вже по зворотній дорозі від Президента?

А коли ж тоді буде перейменована міська лікарня ім. ак. Михайла Давидова, тепер росіянина, який врятував сотні життів конотопців? Хіба з ваших міркувань він не «сепаратист», як, в принципі і М. Маміашвілі, який дав путівку в спортивне життя сотням конотопців та прославив наше місто чемпіонським золотом?

Ганьба вам, Артеме Юрійовичу! Вам, та вашій "почесній громадянці" Голобурді Тетяні Миколаївні, яка точно заслужено носить своє звання без жодного схвального голосу на це громади!

PS. У наступному Інна Панченко пояснила свою думку стосовно призначення звання почесного громадянина Конотопа директору КСТ Тетяні Голобурді: «Написано із сарказмом, у лапках. Звісно, я глибоко переконана, що пані Голобурда не достойна такого високо звання і навіть поваги з боку конотопців, адже у своїй діяльності керується комуністичними методами, активно сприяє знищенню свободи слова, ніяк не розвивається та зневажливо ставиться до земляків, дозволяючи собі як журналісту критикувати усіх, хто має свою думку з приводу суспільно-політичного життя у місті, якщо вона відрізняється від нав’язливого неофашистського режиму під завуальованою назвою "Свобода". Більше того, я була безпосереднім свідком прийняття рішення про присвоєння їй цього звання. Жодного голосу за неї не надійшло. Це був прямий наказ Семеніхіна в ультимативній формі, проти якого виступали навіть працівники міської ради, але врешті-решт його виконали».

Інна Панченко 

 

 

 

МЕР КОНОТОПА ЗНОВУ ЗАЯВИВ, ЩО НА СЕСІЇ  БУДЕ ГАРЯЧЕ, І ВІДКРИТО ЗАПРОСИВ «ТІТУШОК»
Мер Конотопа у своєму відеозверненні спрогнозував, що на черговій сесії міської ради буде гаряче, запросив своїх прихільників узяти в неї участь, в тому числі й так званих «патріотів з усієї України», які на попередніх сесіях, як пам’ятаємо, вчинили побиття членів «Конотопської сотні - народної самооборони», і насправді є звичайними «тітушками».
Депутат Конотопської міської ради Інна Пащенко так відреагувала на прогноз міського голови: «Ми вже не чекаємо від мера здорового глузду, нормального обговорення поточних питань на сесіях, дотримання законів України та регламенту міської ради, він знову лякає, що буде гаряче. Ну що ж, маємо те, що маємо. Гаряче, так гаряче!
Сподіваємось, що вже не довго! Сподіваємось з перемогою вийти з цього випробування! Сподіваємось на допомогу господа бога!»
Крім того Інна Пащенко дивується: «У Конотопі найголовнішим питанням для міста є перейменування спортшколи!? Саме такий висновок можна зробити, ознайомившись з порядком денним двадцять четвертої сесії Конотопської міської ради, призначеної на 31 серпня. Це поставлено першим питанням, яке будуть розглядати депутати,...
http://konotop.in.ua/…/u-kontopi-naygolovnishim-pitannyam-…/
»

 

ЧОМУ МІСЬКА РАДА НЕ ЗВІТУЄ ПРО БЮДЖЕТНІ ВИТРАТИ?

Сергей Меркулов‎: «Мэр обещал каждый месяц отчитываться об использовании бюджета. И??? Лжец. Петицию «Розпочинати кожну сесію міської ради із звіту депутатської комісії про витрати (доходи) міського бюджету» подписывали реальные люди и на неё был реальный ответ. Но ничего никто не рассматривает!!!»

Петиція: «Станом на 11.05.2016 на сайті міської ради відсутні відомості про бюджет міста на 2016 рік. Із відкритих джерел відомі щомісячні витрати міського бюджету на "незрозумілі" для громади міста витрати: рекламу на телебаченні, придбання малоцінних предметів на великі суми щомісяця, тощо. При цьому відсутня інформація про бюджет міста та його заплановані видатки. Громада міста Конотопа вимагає, щоб робота кожної сесії Конотопської міської ради розпочиналась зі звіту новоствореної депутатської комісії по з'ясуванню витрат бюджету міста міським головою за січень-квітень (включно) і далі по місяцям відповідно. Результат даного моніторингу та сам звіт має бути оприлюднений на сайті міської ради в день проведення сесії. Автор: Кочарян Артур Борисович. Дата початку збору підписів: 16 травня 2016 р. Відповідь дана: 5 серпня 2016 р.»

Відповідь на електронну петицію: «Шановний Артуре Борисовичу! 
Ваша петиція була підтримана та за результатами розгляду постійна комісія вирішила заслуховувати у міжсесійний період звіти про використання коштів розпорядниками коштів на своїх засіданнях за участі бажаючих депутатів.
»

Петицію підписали 207 осіб з 200 необхідних.

Створена в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа

 

 

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family