wrapper

Цікаве

АКТИВІСТ У ВІДПОВІДЬ НА ПРОПАГАНДУ МЕРА!

За дитяче відділення (Конотопської ЦРЛ, - ред.) неодноразово били на сполох містяни, в тому числі і я особисто. У відповідь - звинувачення у піарі, ще тоді, коли сесії відбувалися регулярно.І не треба брехати, а краще розкажіть, як Носач (головлікар Конотопської ЦРЛ, - ред.) просив кошти, а ви, пане Артеме (конотопський міський голова, - ред.), його тримали у приймальні по півдня і відмовляли, говорячи, що не на часі ремонт у дитячому!

4,5 мільйони, які потрібні були на комплексний ремонт відділення із заміною каналізаційних труб під підлогою і т.д. Навіть на сесію ніхто ніколи не виносив. А В. Носач попереджав, що будівля, не дай Боже, може скластися як карточний будиночок, бо немає підвалу. А.Ю. відповідав, що немає грошей, зараз не на часі... Це в той час, коли профіцит бюджету регулярний.

Від того і грибок, що підвалу немає, а іржаві мережі прямо під підлогою. Тому скільки ремонт роби - не роби, нічого не допоможе. Тільки комплексно.

Але ж міському голові про це відомо було з перших днів при владі і він ніколи цього навіть не озвучив, а тепер хтось винен. Плюс І. Молоток уже майже два роки як подарував повністю весь комплект меблів на відділення. От тільки ставити ніде.

Я пів міста вибігала за кип'ячу проточну воду. Нагрівач подарував С. Соловей, спасибі йому. От тільки не розуміє мер, що все це не піар, а спільна робота задля спільної мети - благородної і соціальної. Адже лікарня і діти нікому не чужі.

Його популізм і маніпулятивна гра уже не мають грані. Так не можна. Всі ми живі люди, всі живемо і всі хочемо якнайкраще для міста, бо тут наше життя і тут наша старість і майбутнє дітей.

Інна Панченко

 

ОСІННЄ ЗАГОСТРЕННЯ

Конотоп не дочекався голодовки мера. Минули усі дати і спроби розпочати таку видатну подію біля Адміністрації Президента, а мер так і не зважився показати всю свою дурість усій країні. Мабуть, ще залишилися у штабі “Свободи” люди, котрі знаходять потрібні слова навіть у випадку чергового осіннього психічного загострення.

Та осінь бере своє. І чергова сесія тому за приклад. Семеніхін упевнений у тому, що депутати не будуть вчитуватися у тисячі строчок бюджету, пішов на проведення сесії. Та не так сталося, як меру гадалося. Намутити йому не вдалося. Гроші було виділено виключно на реальні справи, законні допомоги і, по-господарськи, на основні потреби міста. Для цього знадобилося близько 9 годин роботи і кілометри нервів.

Уранці наступного дня мер зрозумів, що маржа, на яку він так сподівався, проплила мимо весняною хмаркою. Тож на “круглому столі” усе накипіле із-за власних порожніх кишень вилилося у півгодинний монолог, який зачудовані депутати мали спостерігати вживу. Зовсім розхристана психіка мера вже не може витримувати віддалення від такого джерела поживи, як відкати, і тому дає збій.

А наступного дня прірва від втрати такого джерела доходу, як незаконні “подяки” за освоєння бюджетних грошей, стала ще глибшою, бо мер зрозумів, що через непоступливість депутатів “корито відсувається” і щось треба робити.

І мер пішов у народ, і посіпаки знімали його кожен крок. І він бачив усе: і чортополох некошений, і ямку на дорозі, і камінець, і стадіон недобудований.

І чіплявся до перехожих, і віщав усім, що це все депутати винні, а він святий і бідний, і ними глибоко ображений, доки не наткнувся на порядну людину, яка прилюдно щиро заявила на те відому народну мудрість : “…. не мішки ворочати!” Та ще й повторила все це раптом зглухлій заступниці мера Іноземцевій…

Так закінчився похід мера у люди. Досвідчені фахівці говорять: «Це діагноз. Якщо “кондратій не вхопив” – то це тимчасово. Він важко переживає відлучення від грошей громади, які вже вважає за свої”. А ми називаємо це осіннім загостренням.

http://politika-konotopa.tk/ osinnye-zagostrennya/

 

 

КОНОТОПСЬКА "СВОБОДА" ЗВИНУВАЧУЄ ДИРЕКТОРА ПрАТ "РАДГОСП "ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ" МИКОЛУ ЗІНЧЕНКА У КОРУПЦІЙНІЙ ЗМОВІ ЗІ СВОЇМ БОРЖНИКОМ - МОЛОКОЗАВОДОМ!?

Почну з самого початку. Після нелегкої депутатської роботи в області та залучення журналістів у справі з 4, 500- мільйонним боргом ТОВ "Малка-Транс" у шевченківському радгоспі відбулися перші зрушення. Повторний огляд та опломбування на підприємстві провели спільно Конотопська та Сумська виконавчі служби.

Прочитавши пост Євгена Горлача та передивившись відео Г. Тарасенка, якого я заблокував у ФБ, щоб не забруднював різним непотребом стрічку новин, у мене ледь не відібрало мову від маразму, наглості та ідіотизму слів «свободівця» Клименка в народі "Ваня Алмаз". Цей недолугий депутат КМР приїхав до молокозаводу, сам не знаючи чому, і своїм ідіотизмом почав копіювати свого "шефа" #покищомер #АртемСеменіхін.

Через статтю моєї помічниці, журналістки Інни Панченко у обласному комунальному виданні "Сумщина", яка стала на захист селян та ПрАТ "Радгосп Шевченківський", назвав її "проплаченим" журналістом.

Мене особисто, як депутата обласної ради, за намагання допомогти селянам звинуватив у хабарництві. Миколу Зінченка, який все життя чесно працює на землі, дбає про своє село та односельців, звинуватив у змові з боржником та особистій зацікавленості у відсутності погашення боргу.

Такої ганьби та зневаги до селян ще світ не бачив, тому прості трударі села точно не пробачать такого приниження ганебній "Свободі", яка за політичними конвульсіями уже не помічає, як просто витирає ноги об простих людей та топчеться по їхній гідності.

Додаю відео у ФБ і маю надію, що жителі села Шевченкове та інші люди дадуть гідну оцінку "Вані Алмазу" - одному із "молодої команди" #покищомер #АртемСеменіхін !!!

Сергій Демеха.

 

 

НОВИЙ ПОВОРОТ У «МОЛОЧНІЙ» СПРАВІ. МАЙНО ФІЛІЇ КОНОТОПСЬКОГО МОЛОКОЗАВОДУ ЗНОВУ ОПЛОМБУВАЛИ

(Про розвиток подій. Початок – у попередньому номері «Телегурмана».)

6.09.17., разом з представниками Державної Виконавчої Служби Сумської області та Конотопського міськрайонного відділу, головою Конотопської районної ради Анатолієм Боярчуком, на запрошення нач. відділу примусового виконання рішень ДВС Сумської області Олександра Литвиненка, вдалося потрапити на територію Конотопського молокозаводу.

Такий візит став можливим після втручання у справу, на прохання Миколи Зінченка та керівництва району, депутата обласної ради Сергія Демехи, який також приїхав підтримати селян, а також у результаті розголосу справи у газеті «Сумщина».

Добиватися правди та відновлення справедливості, а саме – повернення боргу у сумі 4,500 млн. грн приїхали і ошукані селяни, і аграрники, і ті, хто знає Миколу Зінченка, директора ПрАТ «Радгосп «Шевченківський», як чесного, турботливого господаря.

На території молокозаводу у ході здійснення перевірки стану зберігання майна були виявлені факти порушення: пломби на транспортних засобах, молоковозах, зірвані, так само самовільно був запущений у роботу і раніше арештований та опломбований сирковий цех.

Також виявлені т/з, яких раніше не було у актах обшуку, походження яких невідоме, стало відомим місцезнаходження тих т/з, які перебували у розшуку.

Директорки філії Конотопського молокозаводу ТОВ «Малка-Транс» Сергійчук Любов Володимирівни на робочому місці не виявилось. Телефоном вона послалася на робоче відрядження до столиці.

Її заступники - секретар, бухгалтер та інші представники заводу вели себе зухвало, з людьми спілкуватися відмовлялися, потрапити на територію заводу ошуканим людям та журналістам перешкоджали.

За словами секретаря Любові Сергійчук та бухгалтера підприємства, дозволи на зняття пломб з арештованого майна підприємству надала Державна Виконавча Служба області, яка ж і дозволила здійснювати діяльність до завершення судової тяганини між стягувачем та відповідачем.

У свою чергу, начальник ВПВР УДВС ГТУЮ у Сумській області Олександр Литвиненко зауважує, що такі закиди на адресу виконавчої служби є повною нісенітницею, адже таке рішення є навіть процесуально неможливим, тому що майно арештоване та опломбоване і єдині повноваження виконавчої служби – стягнути борг, згідно рішення суду, на користь позивача.

Заступник начальника управління ДВС Сумської області Марина Рудь роз’яснила, що сьогодні здійснювалася перевірка наявності описаного раніше, 02.06.17 р., майна, здійснювалася оцінка вартості майна, якого не вистачало для погашення боргу (попереднє майно було оцінене незалежними ліцензованими експертами у червні на суму 3 млн. гривень).

Відтак, додатково сьогодні був законсервований цех виробництва сухого молока, у тому числі накладений арешт на весь автопарк, нерухомість, земельну ділянку.

У зв’язку зі звільненням з роботи попереднього зберігача, відповідальність за збереження цього майна покладена на головного економіста Світлану Олексіївну Саєнко, яка також попереджена про кримінальну відповідальність користування цим майном.

Також ДВС Сумської області доручило Конотопському міськрайонному відділу щотижнево, а у випадку надходження сигналів, і частіше, перевіряти схоронність цього майна. У виконавчої служби є чотири місяці на виконання рішення суду – примусового стягнення заборгованості. Проте, ТОВ «Малка-Транс» цілком свідомо та умисно затягує процес, щоразу звертаючись до суду з різними позовами. Одне з таких судових засідань мало відбутися уже наступного дня, де відповідач-боржник просив скасувати звіти по оціночній вартості майна, хоча об’єктивних підстав визнати оцінку недійсною не існує.

Це наразі єдиний спосіб у олігархічних молочних монополістів уникнути сплати боргу, адже поки триває нісенітна судова тяганина, існує заборона продавати майно підприємства.

Також того дня були виявлені транспортні засоби, які раніше в описі не фігурували. До того ж, стало відомо, що сталось з оголошеними раніше в розшук автомобілями марки Shkoda.     

Виявляється, одна з них перебуває на зберіганні у м. Суми після спроби перетину кордону з Російською Федерацією поблизу м. Охтирка, а на іншій спокійнісінько роз’їжджає директорка Любов Сергійчук, яка здебільшого перебуває у м. Ромни, де також обіймає посаду керівника.

До речі, саме пані Сергійчук, яка, за її словами, перебуває у м. Києві, була помічена того дня активістами в Конотопі на розшукуваній, а значить вкраденій автівці. Подробиць резонансної справи з гучними прізвищами ще дуже багато. Як журналіст, після перевірки інформації продовжу озвучувати деталі.

 

Інна Панченко

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family