wrapper

Цікаве

«МЕР КОНОТОПА В АГОНІЇ ПІСЛЯ ЧЕРГОВОГО  «ДИВНО ПІДГОТОВЛЕНОГО» ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ КИНУВСЯ  НА ПОЛЮВАННЯ ЗА ДЕПУТАТАМИ-БЮДЖЕТНИКАМИ»  

Вчора, 13 вересня, о 10.30 ранку мені зателефонували з оргвідділу та запросили на 10..00 сьогодні на чергове пленарне засідання. Я запитала, чи плануються засідання депутатських комісій? Мені відповіли, що на 14.00 будуть бюджетна та земельна комісії, і якщо хочемо, то можемо туди приходити. Інші комісії не заплановані. Вирішила піти, щоб дізнатися, які ж питання виносяться на розгляд. Там депутатам, які прийшли, надали цілу кіпу нових рішень, а сьогодні додали ще стільки ж (дивіться на фото).

Була здивована тим, що друкували матеріали сесії на ще дійсних довіреностях та інших документах з живими печатками мешканця Буринського району пана Ладухи (цікаво, як ці папери потрапили до Конотопської міської ради?).

Прогнозовано, що шосте пленарне засідання так і не відбулося через відсутність кворуму. Не всі депутати були повідомлені про сесію, не всі змогли скоригувати плани. А ще я точно знаю, що всі депутати не встигли підготуватися до голосувань.

Яку мету переслідував мер, коли не дав депутатам на вивчення матеріалів навіть доби часу? І чому тільки бюджетні та земельні питання? Адже відомо, що попереднє пленарне засідання відбулося рівно 2 тижні тому. Так само рівно 2 тижні залишилося до чергового планового пленарного засідання (28 вересня). Якщо мер хотів так швидко провести пленарне засідання, то мабуть мав надію, що воно таки відбудеться. Інакше для чого? Схоже, у мера пекельна потреба терміново дірватись до бюджетних грошей. Останнім часом він дуже часто плутає власну кишеню з бюджетом громади, Семеніхін наліво й направо роздає "подарунки" за своєю ініціативою, але чомусь за кошти конотопчан. Щось у мера пішло не так, і обіцяні "договорняки" не спрацювали.

Через таку невдачу мер Конотопа в агонії після чергового "старанно підготовленого" пленарного засідання кинувся на полювання за депутатами-бюджетниками (Омельченко Т.П., Гричановський А.М., Юрченко О.В.) та ще попутно відвідав котельні.міста (дивіться відео в ФБ). Коли ж нарешті життя в Конотопі увійде в правове русло? Питання в першу чергу до правоохоронних органів!

Інна Пащенко

ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ З БОКУ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Виправити їх вимагають депутати в своїй заяві до мера та секретаря міської ради Депутати Конотопської міської ради VII скликання 14 вересня написали та підписали звернення на ім’я голови Конотопської міської ради Семеніхіна А.Ю. та секретаря Конотопської міської ради Багрянцевої О.Ю. У тексті заяви буквально значиться наступне:

«У зв’язку з тим, що розпорядження міського голови № 291-ОД „Про 6 пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради” було доведено до відома депутатів Конотопської міської ради всього лише за добу до проведення пленарного засідання, постійні депутатські комісії не проводились, проект бюджету взагалі відсутній, депутати Конотопської міської ради з метою правового врегулювання, недопущення порушення Конституційних прав громадян вимагають: 1. Провести 6-е пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради згідно плану роботи міської ради 28 вересня 2017 року о 10:00. 2. Надати до 18 вересня 2017 року підготовлені згідно регламенту та Законів України проекти рішень сесії. 3. Організувати та зебезпечити проведення засідань постійних депутатських комісій 25 та 26 вересня 2017 року».

Далі слідують підписи депутатів: Т. Омельченко, О. Кирій, І. Огрохін, В.Бібік, О. Юрченко,Т. Сизон та інші.

 

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЙ ДЕМЕХА РОЗПОВІВ ПРО НАПАД НА ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ТА АКТИВІСТА

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха розповів про події, свідком яких став особисто:

«Щойно став свідком того, як у прямому ефірі у Фейсбуці поки що міський голова Артем Семеніхін фактично зірвав учбовий процес у 5-ій школі та пригрозив директору школи Олександру Юрченку звільненням за те, що він не прийшов на непідготовлене пленарне засідання сесії. Семеніхін грубо порушив ЗУ та значно перевищив свої службові повноваження. А тому відразу видалив відео прямого ефіру зі сторінки у Фейсбуці. Я разом зі Спартаком Сергієнко (громадський активіст, - ред.) поїхав до школи і побачив, як "радники" та поки що мер Артем Семеніхін "пресують" директора. Побачивши мене зі Спартаком Сергієнко, мер та його свита вчинила напад та завдала тілесних ушкоджень Спартаку. Розпускали руки мер разом з "радником" Благодарним, нач. ЖКГ Фещенко та заступником Іноземцевою, також якийсь невідомий мені бородань та Стас Некрасов (дир.міськ. лазні). «Набігав» на добрячу кримінальну статтю і тому відразу хоче замести сліди злочину. Але є свідки. Далі буде...», - повідомив Сергій Демеха.

Сергій Демеха

 

СЕМЕНИХИНА НЕ ПУСТИЛИ НА ПОРОГ

Как мэр Конотопа с метлой конотопской ведьмы прорывался к губернатору

Сегодня,  в пятницу 15 сентября, мэр Конотопа Артем Семенихин устроил скандал в здании облсовета и в облгосадминистрации. Прибыв в здание Дома советов, где проходила сессия облсовета, за 5 мин. до ее окончания, он вместе со сторонниками попытался войти в зал, однако двери на первом этаже были закрыты, возле них находились работники полиции. Тогда мэр Конотопа попытался выломать двери, но это ему не удалось. Происходящее чиновник сопровождал обвинительными выкриками в адрес главы ОДА Николая Клочко, который якобы дал такое распоряжение. Он также заявил, что полиция не пускала его в здание Дома советов. После окончания сессии скандал продолжился возле входа в здание ОГА. Мэр Конотопа дал комментарии, в которых он обвинил главу ОДА в том, что он с помощью подконтрольных ему депутатов якобы блокирует проведение в Конотопе сессии горсовета, назвал его «агентом ФСБ» и «коррупционером». Потом мэру принесли метлу и он вместе со сторонниками начал прорываться в приемную ОДА. При поддержке сторонников он прорвал пост охраны внутри подъезда, однако в приемную ему прорваться не удалось. Поэтому метлу он вручил одному из людей в камуфляже, который находился возле дверей. После этого мэр заявил, что будет инициировать отчет главы ОГА Николая Клочко на следующей сессии облсовета и голосование вопроса о недоверии ему. При этом он отрицал, что у него с губернатором личностный конфликт. На этом скандал закончился. Полиция никого не задерживала, - сообщает «Панорама».

 Сергей Бондаренко ,rama.com.ua

 

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО: «У МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРОЯВИВСЯ НОВИЙ ОРГАН»

Депутат Конотопської міськради Тарас Омельченко: «Це пост за квітень 13 року. Нічого не змінилося. Відгадайте загадку. Кому належать слова про "орган міського голови"? https://m.facebook.com/story.php…

Днями прочитав статтю в газеті «Конотопський Край» (до речі, співзасновник – Конотопська міська рада) стосовно висловлення недовіри Конотопському міському голові. Після цього цікавого факту «Українська Правда» розповіла: «У Конотопі Сумської області депутати міськради висловили недовіру міському голові Василю Дзеду.» Факт є факт! Але не для «Конотопського краю»… Цитата : «У зв’язку із вказаним вище від депутатів надійшла пропозиція включити до порядку денного питання про оголошення недовіри міському голові, за що більшість із них віддала свій голос «за». Все! Тільки до порядку денного! Днями ми с депутатом (уточнення, колишнім депутатом Сергієм Концедалом, - ред.) Sergey Kontsedal провели дружню профілактичну бесіду в редакції газети «Конотопський Край»! Але маленький лікбез про структуру міської ради та її виконавчих органів не до чого не привів. На наше запитання «Чому недовіра міському голові не тема №1 для міської громадсько-політичної газети, чому в статті згладжуються гострі кути?» відповідь була майже анекдотична: «Тому що ми (газета) – орган міського голови!!!» Як Партія Регіонів не лишала членства Конотопського міського голову, а у нього проявився новий орган!

Тарас Омельченко

 

БЕЗНАКАЗАНІСТЬ ПОРОДЖУЄ БЕЗЗАКОННЯ! ГЕТЬ МЕРА СЕМЕНІХІНА! ДОСИТЬ ЗНИЩУВАТИ МІСТО! ДАЙТЕ НАМ СПОКІЙ ТА МОЖЛИВІСТЬ ДОБРОБУТУ ЗА НАШІ Ж ГРОШІ!

Громадський діяч, позаштатний кореспондент обласної громадсько-політичної газети «Сумщина» Інна Панченко:

«Міський голова - це не лише той, хто може транжирити гроші, яких повна казна. Це людина, яка має здатність домовлятися, чути, слухати, вміє вести діалог, яка переживає, поважає та відповідає за кожного свого мешканця. Це господарник, який вміло вирішує проблеми міста, а не популяризує кожен свій крок до вбиральні. Це одержима ідеєю процвітання рідного міста людина, а не шоу-мен! Це взірець для наслідування, а не сором на весь світ! Всі, кому не сила мовчати, кому боляче, кому не байдуже, для кого неприпустиме свавілля та приниження, брехня та популізм, зневага до освітян, медиків, комунальників, простих мешканців! Давайте консолідуватися! Те, що дозволив собі сьогодні міський голова, не гідне нас, українців, конотопців! Скільки можна дозволяти по собі топтатися, скільки ще будемо спостерігати, як об шанованих у місті людей витирає ноги банда заїжджих «свободо-фашистів»-гастролерів ?!

Не відчуваючи землі під ногами, не знаючи про культуру, дипломатичність, етику та норми поведінки, він дозволяв собі вриватися у будь-які двері та грубо перевищуючи свої повноваження "відчитувати" депутатів.

Хоча основна діяльність обранця народу за місцем роботи, згідно Закону, ніяким чином не може потерпати утисків та втручання через його депутатську діяльність.

Особливо, якщо мова іде про освітян. Найбільше сьогодні дісталося Олександру Юрченко, директору 5 школи, який більше 30 років присвятив себе дітям.

"Я тебе за ухо виведу звідси. Пиши заяву на звільнення" - чути поважній людині від "сопляка" як мінімум дико та неприйнятно.

Це нас не стосується. Індивідуально. Сьогодні. Поки що...

Закриємо очі і вуха - завтра опиниться на вулиці кожен, хто лиш подумає "криво" в бік міського голови або відмовиться витанцьовувати під його дудку.

А тим часом місто зубожіє. Жити в ньому небезпечно. Деградує Конотоп, культура, економіка, норми права, Закону, знищується цінність та гідність людини, а відтак і нашої громади.

Інна Панченко

 

#АРТЕМСЕМЕНІХІН, ГИДКО ВІД ВАС, ІДІТЬ В Д*ПУ!

Нагадаємо читачам, Інна Панченко працювала в команді міського голови на посаді начальника відділу внутрішньої політики. Але, як кажуть, нашла коса на камінь, і дівчина під тиском голови була змушена піти з посади «у декретну відпустку по догляду за дитиною». Але не припинила активну громадську діяльність! З цього приводу, як колишній представник «молодої команди» мера, цікава її думка і враження! Адже це саме той випадок, коли «сміття з хати вимітають», тобто з її слів громада має можливість дізнатись про «внутрішні відносини в «молодій команді! Отже, надаємо слово Інні Панченко:

«Уже давно не критикую міського голову, намагаюся якомога менше озвучувати незручні для нього теми, наводити факти відкритого, відвертого свавілля, аморальності та беззаконня! Навіть свою позицію щодо подій у місті намагаюсь не висловлювати. Хоча мені болить.

Живу насиченим життям, не по сценарію Артема Юрійовича, який він мені провокував при моєму залишенні посади: "Я зроблю так, що тобі доведеться виїжджати з міста, жодна людина з тобою не буде вітатися, заберу у тебе дітей і тебе покине чоловік, зруйную твоє життя... "

Попри спроби, кишка тонка у вас, Артеме Семеніхін, проти мого запалу, ентузіазму, імунітету та нескореності.

Я спокійно і прекрасно живу без вашого "сприяння", на відміну від вас. Про це свідчить ледь не щоденний "піар" мене з ваших вуст на кожному прямому ефірі, ледь не на кожній нараді, на який я закриваю очі, адже вважаю таку поведінку з вашого боку хворобою.

А вже ж майже рік, як наші професійні стежки розійшлися, пора б і відпустити... .

Як жінка чоловіку, який не достойний так називатися, як проста дівчина без статків, "криші", влади, посади, бізнесу, хочу висловити вам свою відразу за "схватити оту Інну Панченко за вухо" та за "рило".

Ви своїми висловами вчергове травмували психіку культурних, мислячих, освічених людей нашого міста та підтвердили свій статус з дитинства неотесаного безкультурного грубіяна з проявами ідіотизму.

Разом з тим, дякую вам за "внесок" у виховання моїх дітей та подарований гарний настрій, а значить і продовжене життя. Тепер фраза у виховному та освітньому процесі "а то Семеніхін прийде, скрутить за вухо" стала "розгрузочною" у будь-якому прояві непокори. Навіть чоловік взяв собі на озброєння. Тепер буду його не лише любити, а й боятися, бо "Семеніхін за ухо схватить і "рило" натовче, і санітарів викличе". А це вже вагомий аргумент.

Це жартома. А взагалі, спасибі вам, Артеме Юрійовичу, за надану значимість у житті міста. Приємно, що саме я, з ваших вуст та хворобливості, маю настільки потужний вплив на добробут Конотопу, саме від мене залежить неодноразово озвучений плачевний стан дитячого відділення ЦРЛ. Напевно потрібно оновити у вашій пам'яті мою статтю та відеозвернення, коли за часів регулярних засідань сесій я била на сполох за стан дитячого відділення.

Напевно треба оприлюднити запис В. Носача, який детально наголошує на тому, скільки разів він оббивав пороги вашого кабінету з приводу виділення коштів на ДВ, а ви і слухати його не хотіли, аргументуючи, що, мовляв, не на часі, почекає, немає грошей...

Окремо хочу сказати про золото на руці депутата м.р. Наталії Демехи. У наш час кожна 17-річна дівчина "обвішана" золотом. Так склалося, що люблять українці ці прикраси. Ледь не в кожної медсестри (а їхня праця, на жаль, одна з найменш оплачуваних), коли приходиш на прийом до лікаря, виблискують золоті перстні на руках та ланцюжки на шиях.

Ледь не кожна мама чи хрещені батьки вважають такі подарунки найкращими для своїх дітей, даруючи їх на дні народження та знакові події. У мене також є перстні ледь не на кожен палець, адже раніше, з моменту освідчення, 12 років тому, мало не щороку мені чоловік , мама, брат намагалися подарувати такий подарунок, щоб "пам'ять була". Це своєрідна культура українців, якою нікого не здивуєш.

Тому ваш аргумент щодо професійних якостей депутата, нікчемний та занадто низький.

А от ви краще розкажіть про себе, про свої ланцюги "в палець" на шиї, про вартість більш, ніж за 10 тисяч гривень однієї лише шкіряної сумочки, якою Марина Божок вихваляється як подарунком від вас, про заправку вашого авто для роз'їзду по Україні і за межами у власних справах за талони з бюджетних коштів з бухгалтерії, про готелі з номерами, дорожчими ніж одна лише "рука Н. Демехи", в яких ви так любите зупинятися. Хоча це уже настільки очевидно, що нікого не цікавить.

Хворий ви, Артеме Юрійовичу, дуже хворий. Бездарний керівник, який через заздрість, жадобу до легких грошей та манію величі порозганяв від себе усіх одержимих роботою людей, професіоналів, залишивши поряд лише підлабузників-маріонеток, яких тримаєте лише "гривнею".

Не можете ви себе, скандального, невдячного, безкультурного гундоса, опанувати. Вам подобається створювати навколо себе болото бруду і самому, як свині, чи то пак, кнуру, у ньому копирсатися. Ви шаленієте від кількості власне оголошених до себе "ворогів".

А відтак, і навряд чи настане спокій та процвітання у нашому місті. Жаль. Соромно за вас, пане міський голова!

P.S.: Сергій Демеха, Вас нарешті назвали депутатом обласної ради, а це визнання. Влада зганьбилася на власному піарі з незаконного відкликання.

 

Інна Панченко

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family