wrapper

Цікаве

МЕР VS ДЕПУТАТИ

Че ргова спроба #пок и щ о м е р #АртемСеменіхін «порєшать» свої питання за рахунок коштів міського бюджету і знову використати депутатів в якості статистів - пішла прахом. На VI пленарне засідання з’явилось аж 15 "народних обранців". На прямому ефірі містяни обов’язково дізнаються, що у всіх проблемах міста, що виникли через непрофесійність, недбалість, та невміння працювати з людьми - винні депутати, Але!!!

В пропозиції до порядку денного 6 пленарного засідання 24 сесії: Питання 1- 6 – так звані «земельні питання» - розглядалися 2 тижні тому і негайної необхідності їх розгляду саме 14.09.2017 року не було. Хіба що «хтось» дуже сильно зацікавлений у прискоренні вирішення земельних питань по ринку «Невський», по «Інтерсу», по «Злагоді», та ще по ряду підприємств, які лобіюються окремими депутатами. Питання 7 – 11 – так звані «бюджетні питання». Відомо, що станом на 13.09.2017 року, крім звітів, жодне з них не було підготовано, а деякі навіть не були надруковані (див. фото). Словоблудство міського очільника про дороги, дахи, фасади – не варті навіть уваги освідченого громадянина, в тому числі і депутата. На жодне з питань по управлінню ЖКГ відповіді не було, розпорядники мало не «на коліні» писали потребу і підносили на підпис #покищомер, представників лікарень не було зовсім – це, за версією "молодої команди", і є серйозною підготовкою до сесії, з урахуванням того, що міський голова ще жодного разу не забув наголосити, що ці питання готові ще з березня.

P.S. Найкраща підготовка – імпровізація, але не в тих питаннях, що стосуються добробуту 100 -тисячного міста... Такий вигляд мають "підготовленні" рішення!

Сергій Демеха

 

НАТАЛІЯ ЛЬОВШИН: «У ВО «СВОБОДА» УПАСИ ГОСПОДИ ВИСЛОВИТИ СВОЮ ДУМКУ – ДОГАНА»!

Нагадаємо читачам, Наталія Льовшин, депутат Конотопської міської ради, обиралась від партії ВО «Свобода», отже, як народний обранець, працювала в команді міського голови. Але, як і у випадку з іншими депутатами та колишнім начальником відділу внутрішньої політики Інною Панченко (про її погляди ми писали у попередньому номері газети «Телегурман», - ред.), як кажуть, найшла коса на камінь, погляди тодішніх однопартійців розійшлися і жінка принципово вийшла з рядів «свободівців». Але не припинила активну громадську діяльність, добросовісно виконує обов’язки депутата! З цього приводу, як колишній представник «молодої команди» мера, цікава її думка і враження! Адже це саме той випадок, коли «сміття з хати вимітають», тобто з її слів громада має можливість дізнатись про «внутрішні відносини» в так званій «молодій команді»!

Отже, надаємо слово Наталії Льовшин: «Ого собі - резонанс... на царя-батюшку посміли скоїти замах, та ще й у передбачений Законом спосіб?! Геть обнагліли - книжок начитались розумних, окрім партійного статуту та програми... це ж великий гріх - самоосвітою займатися, за таке - догана, як мінімум (точно знаю, бо ледь не отримала свого часу); на сторінці поститься тільки те, що "можна", а іншого і «ні-ні»!!! І говорити можна тільки те, що погоджено партією (упаси господи висловити свою думку - догана); функція жінки - народжувати дітей і варити борщ, якщо жінка стала політиком - всьо, вже не жінка, тільки заїкнись про гендерну рівність - заплюють, і догану втулять. А ще треба обов’язково вміти виконувати команду "фас" на людей, і не має значення, що то за людина, чи знайомі ви особисто, а може в житті поза партією ви товаришуєте?.. Хоча, яке життя поза партією?! Аксіома: чоловік незгоден з партійним керівництвом - дружина має подати на розлучення, не зробила - травімо її, "фас"! Не хочете? - і на вас буде "фас". А висновки? - та які тут можуть бути ще висновки?..

Наталія Льовшин

 

ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ СТОСОВНО ЗЛОВЖИВАНЬ АРТЕМА СЕМЕНІХІНА 

Активісти з депутатами поскаржились прокурору області на неналежний стан розслідування кримінальних проваджень стосовно мера Конотопа.

Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук 20 вересня 2017 року провів особистий прийом громадян у Конотопській місцевій прокуратурі. За правовою допомогою до очільника прокуратури Сумщини звернулося 5 мешканців м. Конотоп і Конотопського району з питаннями, що стосувались розслідування кримінальних проваджень, оформлення права власності на землю, недобросусідських відносин тощо. За кожним із звернень керівник відомства надав людям фахову допомогу.

Окрім того до прокурора області звернулась група місцевих депутатів разом з активістами, які поскаржились на протиправні дії посадових осіб Конотопської міської ради та її виконкому, а також на неналежний стан, на їх думку, розслідування кримінальних проваджень стосовно міського голови Артема Семеніхіна. Віталій Матвійчук запевнив їх, що розслідування буде проведено об’єктивно та неупереджено.

На даний час прокурором області вже заслухано стан розслідування вказаних проваджень, вирішується питання про визначення підслідності за іншими органами слідства.

Слід зазначити, що така форма роботи, як здійснення особистого прийому громадян за місцем їх проживання, ефективна і для мешканців області, і для керівництва прокуратури, - інформує прес-служба прокуратури області.

 

КОНОТОПСЬКИЙ ЯЛТИНСЬКИЙ СТРАТЕГ…

Виявляється, Конотоп вийшов на міжнародний рівень! Вірний поплічник мера Степанченко, котрий явився глядачам у телеефірі, виявляється, стояв біля самої Кондолізи Райз і нюхав її парфум, а потім навіть зумів задати питання міністру оборони США і дуже здивувався, коли той відповів на запитання. Особливо дивним для нього є сам факт відповіді, бо молода команда «свободівців» на жодні незручні питання взагалі не відповідає, а тут таке диво! У Конотопі вже давно немає відповіді, чому мерія не здійснює прозорих закупівель, чому гроші спрямовуються виключно у фірми «свободівців», або наближених до тіла мера, чому чесні підприємці міста мусять будувати де-інде, а самі чесні заступники мера за гроші платників податків нюхають пані Кондолізу, а не готують місто до зими.

Вірний заступник повідомив також, що мер після того як повернеться із відрядження, куди сам себе направив, мабуть знов за 3 700 гривень добових, кинеться на підвищення плати за проїзд. Глядачі зрозуміли, що це головне, що турбує міську раду. А заступник мера Іноземцева обурювалася, що деякі депутати її навіть не впізнають і взагалі нічого не просять. Вона забула, що депутати ще минулого року подали пропозиції про першочергові роботи на прибудинкових територіях, дахах, водовідливах, дорогах, підвалах, а процент виконання цих замовлень – нуль відсотків!

А ще Іноземцева повідомила, що ми не працюватимемо за схемами депутатів, а працюватимемо за своїми схемами і стиснула у кулачці ключики від новенького авто, придбаного непосильною працею на посаді чиновника місцевого саморядування…

А наприкінці заступник Степанченко заявив про велику стурбованість, що депутати наклали на апетити мера табу. Це, мовляв, не дає конотопським молодим мільйонерам Степанченку і Семеніхіну “освоїти” грошики так, як вони  звикли це робити. Він взагалі заявляє, що не розуміє, як це витрачати гроші “прозоро”. “Що це значить?”, - пафосно запитує він у телеглядачів і жодного поруху сумління у нахабних очах прочитати неможливо.

А може настав час їх навчити?

 http://politika-konotopa.tk/ konotopskyj-yaltynskyj-strateg/

 

ВО "СВОБОДА" ПРОТИ ПРОСТИХ СЕЛЯН!?

Не так давно я писав про перевірку обласної державної виконавчої служби на Конотопському молокозаводі (який входить в структуру холдингу «Мілкіленд», - ред.) та про неадекватну поведінку «свободівця», депутата міської ради Івана Клименка по відношенню до селян. Нагадаю, що він звинуватив поважну людину, керівника господарства (ВАТ «Радгосп-Шевченківський, - ред.) Миколу Зінченка, який уже майже два роки б'ється як риба об лід у пошуках правди, у корупційній змові зі своїми боржниками та власній зацікавленості у невиплаті боргу.

Скажу чесно, тоді я подумав про інтелектуальні та психічні проблеми зі здоров'ям депутата.

Але після 15-ої сесії Сумської обласної ради 15 вересня, на яку я підготував депутатський запит стосовно підвищеного контролю за даною резонансною справою та проведення перевірки щодо неналежного виконання службових обов'язків посадовими особами, найгірші сподівання підтвердились.

Микола Биркун, депутат обласної ради ЄДИНИЙ з 51 присутнього обласного обранця, який проголосував проти повернення 4,5 мільйони гривень селянам.

43 "за", 1 "проти". Цей голос насправді проти селян, проти простих людей, які мозолями на своїх руках заробили і не можуть повернути те, що їм належить.

Виходить, націоналісти підтримують олігархічні монопольні групи та шахрайські схеми збагачення молочних магнатів, які ведуть свій бізнес в тому числі у Рос. Федерації.

У мене питання до Тягнибока, чи саме це прописано в новій редакції Програми захисту Українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року?

Чи не є це зрадою народу України та справжнім обличчям націоналізму «по-свободівськи», головною метою якого є власне збагачення та шкурні інтереси?

А може це просто результат "політики партії" головного «свободівця» Сумщини #покищомер #АртемСеменіхін, який сам на лаві підсудних побував та всю свою свиту туди тягне?

Сергій Демеха

 

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА НАПИСАЛИ ТА ПЕРЕДАЛИ ЗВЕРНЕННЯ НА ІМ'Я МІСЬКОГО ГОЛОВИ, В ЯКИХ ЗАЗНАЧЕНИЙ РЯД ВИМОГ

С о н ц е с л а в а Азовська, речник в ГО «Цивільний корпус «Азов»: «5 вересня представники громадських організацій міста Конотоп, а саме: ГО "Конотопський козацький полк", ГО "Правий сектор", ГО "Цивільний корпус "Азов", Спілки "Ветеранів Афганістану", ГО "Всеукраїнське об'єднання УБД" під час спільних зборів написали та передали звернення на ім'я міського голови, в яких зазначений ряд вимог з дорученням передати їх на розгляд депутатів міської ради і після детального розгляду та вивчення, зазначених у зверненні питань, винести їх на розгляд міської сесії.

А тепер передісторія.

Вже досить тривалий час деякі телеканали, сторінки газет та інтернету рясніють яскравими заголовками та гучними заявами про те, який же в Конотопі неперевершений міський голова. А й справді, на перший погляд звичайному пересічному громадянинові, зайнятому своїм побутом і безгрошів'ям, чого ще й бажати? Патріот, "атошник", господар з гучними заявами.

Але! Активна частина міста, а саме представники громадських організацій Конотопа знають зовсім іншу сторону цієї роботи! За два роки господарювання очільника та його протистояння з місцевими депутатами місто опинилося в кризовому стані. Але про це пізніше...

Наразі хочеться розкрити тему, яка стосується учасників бойових дій. А саме тих бойових дій, які зараз ведуться на Сході нашої країни, і в яких сам мер особисто брав участь. Загальновідомий факт про те, що очільник нашого міста дуже полюбляє одягатися в камуфляжну форму, саме таку, як носять наші побратими, створює собі позитивний імідж відчайдушного захисника та воїна. І ніби то й робить вигляд, що співчуває всім "атошникам" і дуже хвилюється за їх стан, умови життя та проблеми, та насправді ситуація виглядає протилежним чином.   

 

Проблеми учасників бойових дій не є навіть темою для розгляду. Тому представники громадських організацій Конотопа об'єднуються в єдину силу, щоб врешті-решт навести порядок  у рідному місті».

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family