wrapper

Цікаве

 

«ДОРІЖКА ДО МАТУСІ»

Суд арештував майно конотопського асфальтного заводу – бюджету міста було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Колегією суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області залишено без змін ухвалу слідчого судді Конотопського міськрайонного суду, якою було арештовано бухгалтерську документацію ТОВ «Бахмачбудсервіс».

Заборона на відчуження та користування майном була накладена судом першої інстанції за клопотанням місцевої прокуратури, - повідомляє прес-центр Апеляційного суду Сумської області (http://sua.court.gov.ua/ sud1890/pres-centr/news/379749/) . Як стало відомо під час розгляду справи, правоохоронними органами наразі здійснюється досудове розслідування  у кримінальному провадженні щодо фактів зловживання особами управління житлово-комунальним господарством Конотопської міської ради службовими становищем в інтересах третіх осіб. З’ясовуються обставини того, яким чином замість капітального ремонту вул. Тургенєва в м. Конотоп структурний підрозділ міської ради, всупереч рішенню сесії, «дав добро» на відновлення 2-го провулку Тургенева, в результаті чого бюджету було завдано матеріальних збитків на суму майже 500 000 грн.

Арештоване майно було виявлено та вилучено правоохоронцями у липні цього року під час обшуку офісного приміщення асфальтного заводу, що розташовується на території  Конотопського району, та бази підприємства,

що в м. Бахмач Чернігівської області. Серед документів проектно-кошторисна документація, документи на придбання, перевезення, облікування та фактичного використання асфальтобетонної суміші, щебеню, відсіву та інших будівельних матеріалів, які могли використовуватися під час виконання робіт по договору, укладеним між підприємством та УЖКГ Конотопської міської ради.

Не погоджуючись із рішенням місцевого суду, представник власника майна звернувся з апеляційною скаргою до суду вищої інстанції. Просив ухвалу слідчого судді скасувати і постановити нову, якою відмовити прокуратурі у задоволенні клопотання. Проте, розглянувши матеріали справи, колегія суддів йому відмовила, оскільки наведені в апеляційній скарзі твердження та вимоги по суті не містять переконливих доводів та доказів, з яких апеляційний суд міг зробити висновок про необґрунтованість ухвали.

 

 «МІСЬКА ВЛАДА ДЕМОНСТРУЄ ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ ВИРІШЕННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ – МЕШКАНЦІВ ОКРУГІВ, ДЕ МИ ЗАКРІПЛЕНІ, ЯК ДЕПУТАТИ

На жаль, ні міській голова, ні секретар міської ради не розуміють, що депутатській запит – це ПРАВО депутатів та невід’ємна частина пленарного засідання.

Але, почувши, що депутатами піднімаються такі важливі для міста і незручні для міського голови проблеми, як то підвищення тарифів на тепло та воду, закордонні відрядження, величезні зарплати апарату виконкому і керівництва структурних підрозділів, непрофесіоналізм команди (точніше – її відсутність) – міській голова вкотре одноосібно закрив пленарне засідання.   

Фракція „Солідарність” також повинна була винести на розгляд ради свій депутатській запит. Це проблема „ручного” управління бюджетом зі сторони міського голови. Повне ігнорування вирішення наказів виборців – мешканців округів, де ми закріплені, як депутати. ПіАр на учасників АТО, але ще раз, „ручне” вирішення їх питань. Обіцянки. І неспроможність та небажання запропонувати постійних дієвий механізм допомоги. Також я відкрито заявляю про ПОВНЕ ігнорування зі сторони міського голови проблемних питань 58 бригади. Він особисто викреслив 30 тис. грн. допомоги бригаді в рамках існуючої програми „Правопорядок”. Ця депутатська пропозиція була підтримана радою в рішенні змін до бюджету 31 серпня 2017 року. Це призвело до величезних втрат доходної частини бюджету, за рахунок того, що основна частка ПДФО, які сплачує бригада, будуть йти в ті громади, які реально піклуються проблемами наших захисників.

Тарас Омельченко

À LA GUERRE COMME À LA GUERRE А НА ВІЙНІ – ЯК НА ВІЙНІ! Враження після сесії міської ради

Єдина в місті Конотоп незалежна від влади, і від корумпованих осередків газета «Телегурман» продовжує надавати громаді незалежну інформацію! Зараз у нашому об’єктиві враження після чергової скандальної сесії Конотопської міської ради громадської активістки Інни Панченко, яку постійно переслідує в її діяльності конотопський міський голова. Одначе, маємо зазначити, що Інна – боєць! Не боїться і протистоїть владному свавіллю!  Тому надаємо їй слово:

КИЇВСЬКА КРИМІНАЛЬНА ТІТУШНЯ "ПРАВИТЬ БАЛОМ" У КОНОТОПІ! Місто «окуповане» «свободівською бандою». Ніщо не пророкувало сьогодні біди! Сесія розпочалася вчасно. Депутати у вихідний день зібралися майже у повному складі. Але ж тільки безнадійний скандальний "очільник" відчував себе головуючим не на сесії, а на небі... - "БОГОМ"..!

Постійні приниження, недотримання регламенту, використання місця у президії у якості передвиборчої трибуни, безпідставні звинувачення, розповіді анекдотів, засівання зерном в обличчя депутатів, популізм, зневага та неадекватність Семеніхіна затягнулась на півтори години.

Так і не виставивши жодне питання порядку денного на голосування, грюкнувши кулаком по столу, неврівноважений мер переніс засідання, в черговий раз, сподіваючись, що приїде наступної суботи сюди вся Україна, яку він невтомно місяцями закликає.

Адже накерувався так, що ніхто у Конотопі уже і знати не хоче цього афериста.

Розкривається поступово справжній криміналітетний шахрай Семеніхін. Особисто розпускав кулаки та закликав до насилля присутніх!

Відверто вживає заходи не на попередження конфлікту, а на його розпал із силовим протистоянням!

Що це, бездарність, неспроможність керувати, господарювати, самовільне покидання воза, якого взявся тягнути, чи, може, яскрава демонстрація загострення хвороби?

Конотоп у глибокій остаточній прірві! Пора готувати сміттєві баки для такої ганьби - Семеніхіна та його "молодої команди», якщо медики та поліція не відреагують вчасно.

Душа болить за місто. Скільки втрачено часу та можливостей!?!

Інна Панченко

СЕМЕНІХІН ПІШОВ У ВА-БАНК. Зірвав сесію і зі своїми тітушками, завезеними з Києва, яким платить з міського бюджету, побив людей!

 «Ця сама тітушня била людей ще взимку (всі пам'ятають побиття у міськраді Романа Долі взимку), вони ж побили на травневій сесії представників «Самооборони» разом з її керівником Олегом Жуковим, начальника поліції Олексія Нештенка, журналіста Інну Панченко.

У якості винагороди за таку "роботу" Семеніхін щедро платив їм за рахунок вкрадених з міського бюджету грошей, а частину «свободівської» тітушні влаштував на керівні посади у Конотопську міську раду.

Сьогодні 1,5 години вів з трибуни передвиборчу агітацію, систематично принижуючи депутатів і звинуваючи колишню та теперішню владу в усіх негараздах, таким чином перекладаючи вину на інших злодюга-мер хоче приховати свої злочіни!!!

Хочу наголосити, що саме завдяки злагодженим діям поліції, сьогодні вдалося приборкати #покищомер #АртемСеменіхін разом з його київськими гастролерами.

Подивіться уважно лише один фрагмент, що дозволяє собі раніше судимий міський голова, підступно, ззаду, ударом в голову б'є людину, яка розбороняє натовп.

І це лише одна зафіксована крапля від того, що дозволяє собі цей аферист. ДАЛІ БУДЕ...»

Сергій Демеха

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО СПРОСТОВУЄ ЧУТКИ, ЩО В МІКРОРАЙОНІ «7 ВІТРІВ» НЕ БУДЕ ТЕПЛА

Для тих, хто сіє паніку в районі „7 вітрів”, що у 7, або 11, або 14 тис. мешканців району в цьому році буде відсутнє централізоване опалення. Це такий саме міф, як і все інше. Тільки у мене є одне питання. Навіщо йти до Сум та Києва з вигаданою проблемою, навіщо розбурхувати 100 тис. місто, якщо реальна інформація по котельні для професіоналів доступна і зрозуміла. В котельні за адресою: Клубна, 101-а я з депутатом міської ради Могиленко П.А. був ще 2 тижня тому. Для того, щоб зафіксувати реальний стан речей і зробити неможливими інсинуації з цього приводу. Котельня була підготовлена для опалювального сезону на той час відсотків на 85 – 90. Ніякої критичної ситуації не існує. Підготовлені 2 котли КВГ-6,5 та КВГ-10. Для довідки - для забезпечення теплом району «7 вітрів» достатньо потужності 6,5 т/год. Протягом 2014-2015 рр. на цій котельні був встановлений новий насос (Wilo) та нові пальники

Тарас Омельченко

МЕРУ КОНОТОПА ПОРАДИЛИ МЕНШЕ ЗАЙМАТИСЯ САМОПІАРОМ, БО МІСТО ВІДСТАЄ

Очільник області на засіданні колегії облдержадміністрації запропонував створити спеціальну комісію та перевірити стан підготовки Конотопа до опалювального сезону. Оскільки саме це місто має найнижчий показник готовності до зими.

«Нещодавно з’явилася інформація щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп, – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий. – І вона, на жаль, підтверджується. Адже в місті Конотоп найнижчий показник готовності галузі житлово-комунального господарства до зими – 78,4%. Також у місті залишаються непідготовленими 3,3 кілометра теплових мереж».

Ця інформація обурила голову облдержадміністрації Миколу Клочка: «Ми реально бачимо, що рівень підготовки міста Конотоп, на жаль, найнижчий в області. І тут проблема полягає, з одного боку, в некомпетентності керівництва міста, а з іншого – у невмінні налагодити нормальну роботу з місцевими депутатами, – зазначив він. – Але, тим не менш, ми не можемо кинути напризволяще мешканців міста Конотоп, тому найближчим часом прошу Сергія Лугового, як керівника галузі ЖКГ, створити комісію, безумовно, за участю представників конотопської влади, яка б перевірила на місці стан підготовки Конотопа до зими і зробила висновок з обов’язковим коментарем для засобів масової інформації. Адже необхідно, щоб про ці результати дізналися всі жителі Конотопа».

Стан підготовки до зими цього міста неприємно вразив усіх членів колегії, учасників засідання та депутатів обласної ради. Вони радили керівництву Конотопа менше займатися самопіаром і більше турбуватися про своїх жителів.»

sumynews.com.

 

БОЄЦЬ ІЗ КОНОТОПА СЕРГІЙ ГУЗЄВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ

         27 вересня у Києві відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА Всесвітньої ліги WWFC (World Warriors Fighting Championsip. Бої за титули чемпіонів світу, у яких взяли участь і українці, проходили у Палаці спорту. Серед учасників – уродженець Конотопа Сергій Гузєв.

В рамках турніру відбулося 11 боїв. На заключному етапі у ринзі зустрілись 34-річний уродженець Конотопа Сергій Гузєв і представник бразильської школи ММА Леандро Біспо, які змагались за вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 84 кг. Наш земляк здобув перемогу технічним нокаутом. Сергій Гузєв - чемпіон світу з панкратіону, володар Кубка світу з панкратіону, віце-чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, чемпіон клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, кращий боєць 2010 року клубного чемпіонату зі змішаних єдиноборств M-1 Selection України, віце-чемпіон міжнародного командного кубка зі змішаних єдиноборств PROFC «Кубок Співдружності Націй», - пише konotop.in.ua

Переглянути поєдинок можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nfM980seV_0

 

ЗАПУСК ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ «Я МАЮ ПРАВО!» СПРОСТИТЬ ДОСТУП ГРОМАДЯН ДО ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ ЇХНІХ ПРАВ

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

«Захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми доносимо українцям інформацію про їхні права і вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Нагадаємо, загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

 

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family