wrapper

Цікаве

ДЕГРАДАЦІЯ!

Користувачі соціальних мереж побачили справжнє обличчя депутата облради від ВО «Свобода» Миколи Биркуна та його «свободівських» побратимів!

ТА ПРО ІНШІ ПОДІЇ ТОГО СКАНДАЛЬНОГО СЕСІЙНОГО ДНЯ!

У соціальних мережах з’явився відзнятий відеоролик про те, як негідно поводить себе депутат Сумської обласної ради, який потрапив до цього органу місцевого самоврядування в ході голосування по партійним спискам. Отже, після сесії Конотопської міської ради Микола Биркун, як свідчить відеосюжет, піднявся на балкон, що розміщений над сесійною залою і, ані скільки не замислюючись над власною аморальною поведінкою, над ганебним вчинком, почав плювати вниз, на публіку, що ще не встигла покинути сесійну залу.

Подію прокоментував інший депутат сумської обласної ради Сергій Демеха: «І СМІХ, І ГРІХ ! Уже неодноразово я озвучував те, як депутат обласної ради Микола Биркун від ВО "Свобода", який цілком випадково потрапив у владу, "турбується" про людей.

То він п'ять карток для голосування в сесійній залі облради зламав, то мікрофон, то бордюр з-посеред міста украв, то не голосує за питання, які виносить сама ж "свобода", не розуміючи взагалі, про що йде мова, то пише заяву в поліцію, як свідок подій скандальної сесії, стверджуючи, що в нього нема очей і він нічого не бачить, то називає міську раду режимним об'єктом... Скріншот з відеоролику, де депутат облради... плює з балкона сесійної зали вниз на публіку...   

Але верх цинізму, ідіотизму, зневаги до своїх виборців горе-депутат продемонстрував на останній сесії Конотопської міської ради, на якій і я був присутній, і бачив на власні очі, як він "плює на людей".

Погляньте тільки, постаравшись, щосили плюнув з другого поверху сесійної зали на людей, а після свого "геройського" вчинку - сміється. Верблюжа суміш потрапила на одну жінку з кварткомів.

Це рівень депутата облради? Це все, що треба знати про "Свободу", адже вчинок #МиколаБиркун в народі "Коля "бордюр", якнайкраще характеризує всю політику популістичної партії, яка плює і плювати хотіла на простий народ.

А саме головне - робить це підло, підступно, як Микола Биркун - сховавшись від людського гніву за свої злодіяння на ІІ поверсі сесійної зали. Дивіться уважно відео!!!»

Ще одним «героєм» того сесійного дня виявився інший депутат від ВО «Свобода», поважного віку Іван Клименко, який наприкінці сесії витяг з кишені зерно, повернувся до жінки-депутата, керівника іншої фракції Тетяни Сизон, і висипав його їй на стіл зі словами: «Ципа, ципа, цип»!!! Чи є це вчинок гідної людини? Чи є це етичний вчинок чоловіка до жінки? Адже не мала дитина, і має за допомогою мізків адекватно поводитись у суспільстві, тим паче в органі представницької влади! Чи це нормальна поведінка депутата міської ради? Як бачимо, депутати від фракції ВО «Свобода» чим далі, тим більше відкрито демонструють свою неетичну, невиховану нахабну поведінку неосвічених люмпенів! У цьому сенсі вистачить хоча ь Згадати хоча б поховальні вінки, які раніше присилали напередодні сесії депутатам опонентам! Але тоді це було інкогніто… І ось - вже відкрита демонстрація безкультур’я та неповаги!

Наступним чином прокоментувала цей вчинок депутат Тетяна Сизон:  «На дворі не Новий рік, а у депутата Клименко в кишені зерно. "Свобода" готувалася до сесії. Смішні люди, смішні заготовки. Щось сплутав? Хотів засіяти?»

До речі, як вказують присутні у залі сесійного засідання та учасники соціальних мереж, саме цей вчинок спровокував подальшу бійку! Нібито чоловіки заступились за жінку й не витримали нерви...

Ні, інший депутат КМР від ВО «Свобода» Анатолій Поляков не плював з балкона, не обсипав непотребом жінок, а, як говорять, постраждав у ході чоловічих розмов, бо, мабуть, підтримав однопартійся за той вчинок «з посипанням зерна»! Потім А.Поляков без поспіху вільно пересувався по залу, давав інтерв’ю, як свідчать чисельні зйомки операторів, викладені в інетмережі! А після відвідання кабінету мера, як стверджують обізнані, для нього неочікуване викликали «швидку». До «швидкої допомоги» транспортували депутата Полякова на ношах, і вигляд він мав нібито спить, або втратив свідомість. У фракції ВО «Свобода» розповсюдили інформацію, ніби то Поляков потрапив до реанімації...

Проте в поліції не зафіксували тяжких тілесних ушкоджень, при яких може знагодитись реанімація. У судебній медичній експертизі, за інформацією газети «Телегурман», також не зафіксовано подібних фактів! Схоже, політична акція від Артема Семеніхіна в медичному закладі ЦРЛ заважала прийому і наданню справді необхідної та невідкладної медичної допомоги мешканцям Конотопу,  оскільки в реанімації медичні фахівці з нош на ноши перекладали горезвісного чоботяра Полякова! Отже згодом з’явилося повідомлення, що «депутата конотопської міської ради підозрюють в симуляції»... Зокрема про це написали «Голос Конотопа» та деякі сумські видання!

Відтепер Анатолія Полякова порівнюють з Романом Насіровим, який також був на ношах у період регресу! А потім швидко піднісся! Слідчі НАБУ вручили голові Державної фіскальної служби Роману Насірову підозру... Відразу один з лікарів повідомив, що у нього діагностували інфаркт міокарда і його винесли на ношах. Порівняйте ситуацію з Поляковим! Потім швидко виявилось, що зі здоров’ям Насірова усе добре! А як у Анатолія Полякова!?

Люди говорять, що він із наступного  дня уже знов вправно їздить на «лісапеті» в «Порт», де йому можливість (дозвіл, - ред.) ремонтувати чобітки «по-блату» надав площу і  приміщення Артем Семеніхін.  Такий собі а-ля Насіров... Отже Ан. Поляков став реальним блюзніром! До речі, блюзнірство (зневажування, опоганювання чого-н. святого, глибокошанованого), святотатство, святокрадство!!!

Тобто А.Полякову «закидають» зараз «плагіат вчинків сучасних політиків з потягом до симуляції»!

Але, мабуть, не дарма кажуть, що риба гниє з голови!? Про те, що ця акція з просом чи з пшоном, чи пшеницею  була заздалегідь спланована і, скоріш за все,  «головним режисером «свободівського» спектаклю», вказують два факти... По-перше, колега по фракції Івана Клименка, яка сидить поруч із ним - «свободівка» Улянченко, навіть не обертаючись, уже весело реготала з «вистави з просом» з самої її початку, нібито очі у неї на потилиці. Тобто – немов наперед знала сценарій! По-друге, «головний сценарист» на своїй сторінці у Facebook, вказуючи на жінку-депутата, мовить образно: «...і тією, що харчується зерном...»  Отже, говорячи мовою правоохоронців, такі дії не є випадковими з боку окремих невихованих осіб, а є цинічними і цілеспрямованим, заздалегідь спланованими «свободівськими кукловодами», представляють собою систему і відбуваються систематично!

І далі знов Сергій Демеха щодо останніх подій за участю міського голови : «Загнана "тварина"- здатна на все ! Проаналізувавши ситуацію, яка склалася у місті, та побачивши кількість"громади" з Бурині, яку привіз "побратим" В.Ладуха до Конотопа для "безстрокової акції", я пересвідчився, що міському голові поки що меру Артему Семеніхіну на цьому тижні потрібен нечуваний сплеск сепаратизму.

Бо яким ще чином йому привернути увагу до себе та назбирати тітушок для проведення віче в суботу? Не здивуюсь, якщо найближчим часом в Конотопі пролунають вибухи, відбудуться підпали чи посягання на здоров'я політично-активних осіб. Поживемо, побачите!»

PS. Деградація (англ. degradation, нім. Degradierung f) — поступове розкладання якості, втрата розумових властивостей.

 

ЗА ПОДІЯМИ В КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА ДВА КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Нагадаємо: 30 вересня в приміщенні Конотопської міської ради сталася бійка між депутатами. Подія набула неабиякого розголосу в соціальних мережах. В рамках відкритих кримінальних проваджень працівники поліції з‘ясовують обставини події та ведуть досудове розслідування.

Встановлено, що 30 вересня, після закриття шостого пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради, між кількома присутніми сталася бійка. В результаті якої за медичною допомогою звернувся один з депутатів міськради.

Працівники слідства Конотопського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками статей 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) та 129 (погроза вбивством) КК України, в рамках яких на сьогодні вже проведено ряд слідчих дій. Допитані кілька депутатів, в тому числі й потерпілий. До справи долучені звернення ще чотирьох очевидців та учасників події.

Для об‘єктивного з‘ясування обставин того, що сталося, поліцейські встановлюють особи інших учасників та свідків бійки, запрошують їх до Конотопського відділення поліції для дачі показів.

В подальшому, ще троє чоловіків повідомили про нанесення їм ударів, однак від проходження судмедекспертизи та медогляду відмовились.

Наразі проведення досудового слідства триває. Поліція очікує, що свідки та учасники події проявлять свідомість та нададуть слідству вичерпні відповіді на запитання стосовно перебігу та обставин конфлікту. Це допоможе не лише з‘ясувати винуватця події та притягти його до відповідальності, але й запобігти подібним ситуаціям надалі.

Ельвіра Біганова

 

КОЛИ КРАДІЙ КРИЧИТЬ – ТРИМАЙТЕ КРАДІЯ!

Ніщо не пророкувало 30 вересня, що 6-те пленарне засідання 24-ї сесії, як і частина попередніх, буде зірвана. Кожна зі сторін звинувачує протилежну. Але, як би не звинувачували в цьому депутатів, винен, як виявилось, міський голова. І не дивно. Звинувачуючи депутатів в бездіяльності, намагаючись відправити їх у відставку, міський голова хоче «прибрати» до рук весь міський бюджет. Відкати під 7- 10 % - це така дрібнота. А от 25% - за це є сенс повоювати. 100 млн. при 25% - скільки це буде? А, 600 млн.? Хто бачив такі гроші?

Так. Ніхто з конотопців, напевно, наочно таких грошей і не бачив! І Артем Семеніхін, мабуть, таких грошей ніколи не бачив. Але, виявляється, можливо мати і такий ресурс. Схоже, для мера міста це стало як сенс життя.

І, от сесія почалась. На її початку нічого не вказувало на ту ситуацію, яка розігралась годиною пізніше.

Те, що у міського голови, як у справжнього шулера в колоді не один «джокер», - стало видно відразу. На депутатські запити своїх «побратимів» - ніяких коментарів. Але, несподівано запити посипались з «протилежної» сторони… І про позов керуючого справами міськвиконкому до міської ради (не зрозуміло тільки – до «своїх» чи до депутатів). І про підвищення тарифів на водопостачання. І про «відрядження» з проживаннями в «гранд-готелях».

Не довго стримував себе Семеніхін. Коли депутати зажадали знати, як використовуються бюджетні кошти на відрядження, на вояжі «сонцеликого» та його свити – мера понесло. Пам’ятаєте, як кажуть – «і тут Остапа понесло»!?

Він грюкнув своїм «кулачком» по столу і оголосив перерву на тиждень. Чому? Тому, що не хоче, щоб громада міста знала, як він «транжирить» її гроші. Навіть була проголошена сума в декілька мільйонів. А що заважало поставити депутатський запит на голосування та йти далі по матеріалам сесії. Так тоді влада змушена буде доповісти, що «катаються» наші можновладці за наші кошти, кошти всієї громади, по закордонах – а результат нульовий. Чи потрібен такий господар? Навіть «хор кварткомів» сказав би що ні.

Це і спричинило справжній бум на сесії. І, міський голова, не знайшов нічого кращого, переніс сесію на тиждень.

Складається таке враження, що міський голова не встигає обробляти ту інформацію, що надходить. Якщо інформація є – він проконсультується з партійними верхами і відпрацює по алгоритму, який йому намалюють в політраді. Але, якщо ситуація розвивається непередбачуване – він заходить в «ступор».

І тоді – істерика, бійки, шулерські оборудки – в надії, що «пронесе».

Що сьогодні приготував Семеніхін громаді. Просто до несхочу. Депутат Іван Клименко заготував зерна пшениці, на випадок, якщо хтось з опозиційних дівчат буде виступати, щоб сипонути їм на стіл. Мовляв, «що ви квокчите» - «півень» в президії. За сценарієм – або проковтнуть, або почнеться сутичка. Але, дівчата депутати мали більше витримки. І це вивело «маленького фюрера» із себе.

Всі почали збиратись. Депутати звернулись до Клименка пояснити свою витівку. Але «гарячим свободівцям» на кшталт Лиманчука здалось, що їх вже почали бити. І руки самі потягнулись до простих громадян, які стали навкруги Клименка.

І ось він цей момент – все почалось. Як «волав» міський голова – побили всіх – від дітей до жінок депутатів від «Свободи». Депутата Полякова взагалі зрівняли з землею.

Як з’ясувалось пізніше, хвилин через 20, сам депутат Поляков роздавав коментарі направо та наліво ЗМІ. Але, о диво, ось він вже у кабінеті мера лежить непритомний і потребує допомоги реанімації. Хто його довів до такого стану в кабінеті мера – залишається лише здогадуватись!

Даремно, що день підійшов до кінця. А так ми могли ще багато чого взнати.

Чи не здається, що саме ВОР КРИЧИТЬ – ТРИМАЙ ВОРА?

PS. Ремарка (фр. Remarque) - зауваження автора тексту (книги, рукопису, листа), що уточнює або доповнює будь-які деталі.

Володимир Максименко

 

ЧОМУ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗРОБИВ ТАРИФИ НА ВОДУ КОНОТОПЧАНАМ ВИЩИМИ, НІЖ У СТОЛИЦІ?

На засіданні сесії міської ради депутат КМР Тетяна Сизон подала депутатський запит стосовно надання інформації, з яких причин рішенням Конотопського міськвиконкому з 4-го жовтня було підвищено тарифи по місту на воду понад 50%, таким чином, що сума нарахованого тарифу є вищою за послуги з водопостачання в столиці України місті Києві!

За інформацією з офіційного сайту Житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації www.gkh.sm.gov.ua, тарифи на водопостачання для населення в області станом на 1 липня 2017 по містах становили відповідно за спожитий куб. метр: Суми – 7,97 грн; Глухів – 6,00 грн; Лебедин – 11,42 грн; Охтирка – 10,14 грн; Ромни – 11,47 грн; Шостка – 6,67 грн; Конотоп – 5,93 грн.

За інформацією з інсайдерських джерел (непідтверджена інформація),  25.09.2017 року на засіданні Виконкому питання підвищення тарифів по воді взагалі не розглядалось. За ноу-хау міського голови, всі важливі питання, що повинні бути прийняті на засіданні міськвиконкому, і не мають перспективи бути «протягнутими» мером, приймаються в робочому порядку шляхом проставлення підписів членів міськвиконкому на зворотній стороні рішення. І чи правильно це?

А ось і Управління економіки КМР під керівництвом Людмили Гапєєвої незабарилось! Надало свій коментар і цим лише підтвердило, що ціни «за воду» з 4 жовтня призначили вище за за київскі!!!

Управління економіки Конотопської міської ради на сторінці Facebook:    «Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг.

В м.Києві тариф на водопостачання складає 7,60 грн./м3, на водовідведення – 6,61 грн./м3, з використанням внутрішньобудинкових систем: на водопостачання – 8,44 грн./ м3, на водовідведення – 7,36 грн./м3

Тариф в м.Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3».

 

ГРОШІ – НА ВІТЕР, АБО ЧОМУ В КОНОТОПІ ЗНОВ РОБЛЯТЬ ДОРОГИ ПІД ДОЩЕМ?

«Бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем…»

Скільки часу протримається такий асфальт, що укладений в калюжі, всупереч існуючим технологіям?? Чи знов очільник міста буде переконувати, що це якийсь супер європейський асфальт, виготовлений у місті Бахмач армянськими виробниками!? Як це назвати? Марнотратство? Закатали бюджетні кошти в неякісний асфальт? Або гроші платників податків-конотопчан  - на вітер!??

У пізно-вечірній час інформацію про недотримання стандартів при укладенні асфальту вирішила перевірити громадський активіст, позаштатний кореспондент газети «Сумщина» Інна Панченко. Як вона повідомляє з гумором, надворі вже майже ніч, а "європейське» місто живе за «євро стандартом»! За словами міського голови Артема Семеніхіна, усі роботи в місті з ремонту доріг виконуються виключно за останніми сучасними європейськими стандартами та новітніми технологіями. Одначе поза камерою чоловіки (асфальтоукладники, - ред.) зізналися, що проінформували керівництво про несправну техніку. Проте роботи припиняти ніхто не дозволяв. Головне, зробити, щоб видно було, що робиться... Бо час "піджимає". Навіть бітумом не заливали. Ніхто не знатиме... А майже півдня працювали під дощем. Гроші, кажете, виділили депутати? Чиї? Громади? Тож їжте, присмаковуйте.

 

ЧИ ЦІКАВИТЬ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПОДОРОЖЧАННЯ ВОДИ НА 50%, РОЗТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – СЕКРЕТАР КМР ВВАЖАЄ, ЩО «НІ»

Депутат конотопської міської ради Н а т а л і я Льовшин (Семенова) зробила рецензію допису секретаря КМР Олени Багрянцевої:

Секретар міської ради дивується тому, що депутати з’явились на сесію. Дійсно дивно - у вихідний день все-одно прийшли працювати. Немає межі здивуванню секретаря, що депутати підготували на сесію депутатські запити (дійсно, чого б це?). Злукавила Олена Юріївна і стосовно тематики запитів, які ніби-то не були нагальними: якщо інтереси мешканців Конотопа (наприклад збільшені тарифи на воду) не хвилюють секретаря, то на хіба такий секретар? У складі депутатського корпусу 36 депутатів, 8 фракцій, було зачитано 5 запитів - це рекордна кількість!? Натомість на сесії був встановлений інший рекорд: під головуванням Семеніхіна на 5 запитів витрачено 2 (!) години часу на гроші платників податків. Це дійсно успіх, в жодній раді такого ще не було. Що не вразило пані Багрянцеву, то це паскудний і ниций вчинок Івана Клименка щодо Тетяни Сизон (насипав їй на стіл зерна і казав: ципа, ципа, цип). Цікаво, ким здеригований і з якою метою?

Допис Олени Багрянцевої разом з Євгеном Лиманчуком та 2 іншими особами.

«АНАЛІЗУЮЧИ ЗІРВАНУ СЕСІЮ»:

30 вересня мало відбутися чергове пленарне засідання сесії Конотопської міської ради, на яку, як не дивно, прийшла достатня кількість депутатів. Питання, які виносились на розгляд, як завжди, були вкрай терміновими та важливими для життєдіяльності Конотопа. Однак, немов за велінням невідомого диригента, один за одним депутати почали озвучувати свої «запити», про які заздалегідь не повідомили ні головуючого на сесії, ні секретаря. Запити не стосувалися питань, які виносяться на сесію, не були нагальними, більше того, це були звичайні «депутатські звернення», відповіді на які можна було отримати протягом кількох годин. Запитів була рекордна кількість, стільки не виносилось за всю історію роботи депутатського корпусу."

Від редакції газети «Телегурман»: Схоже, секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева не обізнана із законом, що має… зобов’язана знати «на зубок» відповідно до своєї посади… секретаря міської ради… але цікавиться більше недолугими віршами, замість того… взагалі  не знає Закону України «Про органи місцевого самоврядування», де чорним по білому, особисто для Олени Юріївни написано: Стаття 16. Організаційно-правова, матеріальна і фінансова основи місцевого самоврядування 1. Органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону. Крім того, Олено Юріїівно, особисто для Вас підвищуємо Вашу орієнтацію в законодавстві: § 4. Депутатські запити, звернення, запитання, порядок їх внесення і розгляду Законом «Про статус депутатів місцевих рад» передбачена можливість подачі депутатом запитів, звернень і запитань при здійсненні повноважень у раді і у виборчому окрузі.

Відмінності депутатського запиту від депутатського звернення полягають у тому, що: а) депутатський запит подається з питань, які віднесені до відання ради, а звернення — з питань, пов'язаних з депутатською діяльністю; б) суб'єктами, до яких може бути подано запит, є посадові особи ради і її органів, сільський, селищний, міський голова, керівники підприємств, установ і організацій, які розташовані або зареєстровані на відповідній території, а депутата міської (міста обласного значення), районної, обласної ради — також голова місцевої держадміністрації, його зас тупники, керівники відділів і управлінь; депутатське звернення подається до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій, розташованих на території відповідної ради; в) закон передбачає можливість внесення запиту не тільки депутатом одноособово, а й групою депутатів, звернення ж под ається депутатом індивідуально; г) запит вноситься на пленарному засіданні ради або попередньо, підлягає включенню до порядку денного і в разі необхідності може обговорюватися. Для звернення така проц едура не передбачена; ґ) якщо для подачі запиту потрібна його підтримка радою, то для звернення така вимога не встановлена; д) депутатське звернення повинно бути викладено в письмовій формі.

Суб'єкти, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані в десятиденний строк розглянути порушене питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового   вивчення чи перевірки — не пізніш як у місячний строк. Якщо звернення не може бути розглянуто в цей строк, депутату зобов'язані письмово повідомити про це з обґрун¬туванням мотивів необхідності продовження строку. 

 

«ЗАКРУТИЛ, ЗАВЕРТЕЛ, ВСЕХ ЗАПУТАТЬ ЗАХОТЕЛ», - СЛОГАН ВУЛИЧНИХ «НАПЕРСТОЧНИКІВ-КІДАЛ» 90-Х РОКІВ

Депутат КМР Тарас Омельченко: «Повертаючись до історії з „листом” про підтримку Салатенка (колишнього голову Сумської обласної ради, - ред.), яку начебто прийняла Конотопська міська рада. https://www.facebook. com/photo.php?fbid=10 36796173072146&set=a. 250704608347977.6284 5.100002253208150&ty pe=3&theater Артем Семеніхін все ж „переграв” всіх, в тому числі і себе, та підписав від імені Конотопської міської ради два „Відкритих листа депутатів Конотопської міської ради 7 скликання” на ім’я голови Сумської ОДА та голів депутатських фракцій Сумської обласної ради. Ще раз нагадую, що згідно п.1 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення щодо направлення листа, щодо делегування права підпису під листом міському голові Конотопська міська рада не приймала. Тому, зважаючи на системний характер таких дій міського голови м. Конотоп була подана заява до Прокуратури Сумської області та Головного управління Національної поліції в Сумській області.

 

У ПРОКУРАТУРІ ВКАЗАЛИ КЕРІВНИЦТВУ КОЛОНІЇ ТА ІЗОЛЯТОРА НА НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ МЕДСАНІТАРНИХ ВИМОГ

На нараді в прокуратурі обговорили стан додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного забезпечення засуджених.

У Конотопській місцевій прокуратурі під головуванням першого заступник керівника прокуратури Андрія Наталича відбулась спільна нарада з керівництвом Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (м. Конотоп) ГУ НП в Сумській області, під час якої присутні обговорили стан додержання вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах.

«Незважаючи на вжиті заходи, залишається ряд проблемних питань», – відкриваючи нараду, зазначив Андрій Наталич. Так, у Конотопському виправному центрі в поточному році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу.

Мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога.

 

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family