wrapper

Цікаве

ХТО НАСПРАВДІ ЗРИВАЄ СЕСІЇ КОНТОПСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ?!.

ДЕПУТАТИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО О.БАГРЯНЦЕВА НЕКОМПЕТЕНТНА ВИКОНУВАТИ ПОВНОВАЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКРАДИ!

    30 вересня під час проведення 6 пленарного засідання 24 сесії КМР, після ігнорування міським головою спроб депутатського корпусу привести призначення дат проведення сесій та пленарних засідань у правове, законне русло, мною був оголошений депутатський запит про призначення 7 пленарного засідання на 17 жовтня 2017 року.

   Запит стосувався процедурного питання (скликання пленарного засідання на 17.10.2017) і був підтриманий більшістю присутніх депутатів. Тобто рішення прийнято!!! Сесійному засіданню бути 17.10.2017!!!
Сьогодні 17 жовтня більшість депутатів о 10 годині прийшли до сесійної зали. Але пленарне засідання не підготовленезірване!!!

   З усього складу виконавчого комітету на робочому місці був лише в.о. керуючого справами КМР Яроцький В.І., якому важко було пояснити відсутність інших посадових осіб на роботі. Але мене більше цікавило, чому не проводиться пленарне засідання. «Переконливу» відповідь отримала через 30 хвилин. З’ясувалося, що вона підписана 11 жовтня Семеніхіним, Багрянцевою та працівником юридичного відділу з посиланнями на статті нормативних документів, що не мають жодного відношення до суті питання, порушеного депутатським запитом щодо проведення 7 пленарного засідання 17 жовтня 2017 року.

    Щодо секретаря міської ради, яка ставить свій підпис, не вивчаючи питання, враховуючи, що ця посадова особа не виконує своїх обов’язків і дуже дорого «коштує» платникам податків, прислухаючись до поради мера збирати підписи, настав час депутатському корпусу розпочати процедуру збору підписів за припинення повноважень секретаря міської ради.
То ж, як і радив Семеніхін, збір підписів розпочато!

 

"МИ ПРИЙШЛИ, А ВАС - НЕМА"

КЕРІВНИЦТВО МІСТА ВТЕКЛО ВІД СЕСІЇ

ЗАКЛИКАЮ ДЕПУТАТІВ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИСЛОВИТИ  НЕДОВІРУ СЕКРЕТАРЮ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕНІ БАГРЯНЦЕВІЙ!

    У зв'язку з неналежним виконанням нею своїх посадових обов'язків, неналежним забезпеченням організації роботи ради, підготовки сесії, нехтуванням Конституції України, Законів України та інших нормативно-правових документів, а також порушенням морально-етичних норм у поведінці з оточуючими.

     "З поганими законами і хорошими посадовцями цілком можна правити країною. Але якщо посадовці погані, не допоможуть і найкращі закони." 
Отто фон Бісмарк

Громадський активіст Інна Панченко

 

ОСТАННЯ БАРИКАДА ВПАЛА – У СЕМЕНІХІНА ЗБИРАЮТЬСЯ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ НА ПРОЇЗД В МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

  Про це повідомив заступник міського голови Ігор Степанченко: «18 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася нарада з питань необхідності перегляду тарифів на проїзд автомобільними перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Конотоп».

   Нагадаємо читачам, з 4 жовтня з ініціативи Конотопського міського голови на засіданні міськвиконкому було прийнято рішення про підвищення тарифів на воду, що виявилися вище за столичні. Як ми вже повідомляли в передпопередньому 41-у номері газети, Управління економіки КМР під керівництвом Людмили Гапєєвої надало свій коментар і цим лише підтвердило, що ціни «за воду» з 4 жовтня призначили вище за київські!!!

Управління економіки Конотопської міської ради на власній сторінці в Facebook:    «Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг. 
   В м.Києві тариф на водопостачання складає 7,60 грн./м3, на водовідведення – 6,61 грн./м3, з використанням внутрішньобудинкових систем: на водопостачання – 8,44 грн./м3, на водовідведення – 7,36 грн./м3
   Тариф в м.Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3».

   Таким чином остаточно розвінчано популістський міф, що тривалий час вбивали в голови конотопчан, особливо пенсіонерам, з ефіру підконтрольної міськвладі Контопської студії телебачення, під керівництвом «зірки журналістики» Голобурди, про те, що нібито А.Семеніхін дбає про інтереси містян. Остання барикада брехні впала!

Мер-“ПіаРник” зробив селфі на даху лікарні

    Наразі проводиться капітальний ремонт покрівлі головного корпусу Конотопської ЦРЛ. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

   Повідомлення очільник Конотопа не забув проілюструвавти селфі із заступницею на даху лікарні, що ремонтується, - пише konotop.in.ua.

   Нагадаємо, нещодавно меру Конотопа порадили менше займатися самопіаром, бо місто відстає.

 

 

ЗАМІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ КМР І ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ГРОМАДИ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОЇХАВ МІТИНГУВАТИ

Хтось пробував сидіти на гарячих каменях «голим задом»? Сам не пробував, але думаю, що не дуже приємно. Саме так зараз сидить наш міський голова і думає, що йому робити.

«Чому» – спитаєте Ви? Відповідь коротка – забрехався так, що вже далі нікуди. Коли він скликав сесії з однієї сторони, а з другої робив все, щоб сесії не відбувались – ще можна було навішати локшини на вуха довірливих містян. Мовляв – депутати не прийшли на сесію. З часом все з’ясується, чому депутати «не ходили» на сесію.

Але ситуація кардинально змінилась, коли депутати 30 вересня 2017 року на 6-му пленарному засіданні 24-ї сесії Конотопської міської ради, 16-ма депутатами з 28-ми присутніх, проголосували про проведення останнього 7-го пленарного засідання 24-ї сесії 17 жовтня 2017 року. Депутати перестали бути «цапами відбувай лами» та вирішили «поставити на місце» мера, який перейшов вже всі дозволені і недозволені рамки поведінки.
І що ж мер?
 11 жовтня 2017 року за №01-262/с-0173 зареєстрована відповідь на Депутатський Запит Сизон Т.А. щодо проведення 17 жовтня 2017 року 7-го пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради. А тепер увага! У відповіді зазначається, що депутатам відмовляють в проведенні пленарного засідання 17.10.2017 року з посиланням на п.8 ч.4 ст.42 та ч.6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 23 Регламенту Конотопської міської ради 7 скликання, що стосуються скликання сесій і не мають відношення до підтриманих радою депутатських Запитів.

Далі ще цікавіше. Міський голова, щоб не дуже гаряче було сидіти цікавим містом на «гарячому камінні», видає розпорядження за №237-КП від 13.10.2017 року надання 1 дня відпочинку саме 17.10.2017 року всьому оргвідділу Конотопської міської ради та про відрядження 17.10.2017 року його, секретаря міської ради Багрянцевої О.Ю. та Степанченко І.О. до м.Київ у Верховну Раду для вирішення питань міста. І це саме в той день, коли під стінами Верховної Ради проходять мітинги, в яких приймає участь і політична сила ВО «Свобода».

Остап Бендер навряд чи зміг би так розрахувати, як це зробив міський голова Семеніхін А.Ю. Адже «Великий комбінатор» і на політичний захід встиг (щоб партійне керівництво не мало до нього претензій на майбутнє за неявку), і для депутатського корпусу «відмазка» – всі були у відрядженні.

Тільки от яка нестиковка виходить – секретар міської ради Багрянцева О.Ю. замість відрядження до Верховної Ради і «вирішення» питань міста «засвітилась» 17.10.2017 року в Конотопі на заході в малому залі Конотопської міської ради. А «бородачів» з команди мера в цей день бачили наші мешканці міста на мітингу під Верховною Радою під прапорами ВО «Свободи».

Що з цього вийде і чи прозріє громада міста – покаже час?

Володимир Максименко

Держпраці виявила порушення з охорони праці у конотопському КП «Теплогарант»

Як наслідок – заборони на виконання робіт, а також  експлуатації понад 90% теплових котлів підприємства

Рівень підготовки конотопського КП «Теплогарант» до нового опалювального сезону перевірили фахівці Управління Держпраці у Сумській області. За результатами планового контрольного заходу встановлено низку порушень вимог законодавства з охорони праці, які унеможливлюють надання суб’єктом господарювання послуг з опалення в місті Конотоп у повному обсязі. Як наслідок – заборони на виконання робіт, а також експлуатації понад 90% теплових котлів підприємства. До адміністративної відповідальності притягнуто вісім посадових осіб КП «Теплогарант».

 Комунальне підприємство є основним постачальником опалення у місті Конотоп та забезпечує теплом близько 70% конотопчан. Встановлені порушення з охорони праці безпосередньо впливають на здатність суб’єкта господарювання виконувати покладені державою на нього обов’язки. 

По-перше, КП «Теплогарант» виконує роботи підвищеної небезпеки без наявності відповідних дозвільних документів. Такими у суб’єкта господарювання, наприклад, є земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метрів або в зоні розташування підземних комунікацій, роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах) тощо. Разом з цим підприємство не отримало дозвіл на експлуатацію котлів, підйомників, трансформаторної підстанції. 

По-друге, суб’єктом господарювання не проведено експертне обстеження й позачергове технічне опосвідчення котлів після відпрацювання ними нормативного терміну устаткування підвищеної небезпеки. Не забезпечено випробування та вимірювання електроустановок згідно з вимогами і нормами правил. Не проведено випробувань ізолювальної частини штанги переносного заземлення. Такі порушення вимог з охорони праці становлять загрозу життю та здоров’ю працівників і в ході виробничого процесу можуть стати причиною нещасного випадку. 

Не менш вагомим порушення законодавства з питань охорони праці є незабезпеченість у повному обсязі працівників підприємства, які обслуговують електроустановки, засобами захисту відповідно до Норм комплектування засобами захисту. 

Зважаючи на встановлені порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Держпраці попередила керівництво підприємства про необхідність негайного часткового зупинення робіт, а також заборону експлуатації парових та водогрійних котлів, які саме й використовуються у процесі подачі тепла до будинків мешканців Конотопа. 

Також за результатами контрольного заходу фахівці Управління Держпраці у Сумській області провели нараду з керівництвом підприємства та житлово-комунального господарства міста з метою обговорення й аналізу шляхів усунення виявлених порушень у КП «Теплогарант» та недопущення ймовірних колізій під час опалювального сезону.

 

Таким чином для забезпечення безперебійної подачі опалення підприємству необхідно усунути виявлені порушення у найкоротший термін, адже новий опалювальний сезон 2017-2018 наразі вже розпочався, потрібно діяти негайно, - зазначають на офіційній сторінці Держпраці в Сумській області у Facebook.

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family