wrapper

Цікаве

“Азіровщина” Cеменіхіна

Лаври  Миколи Яновича  не дозволяють спокійно спати меру Конотопа. Ще пам’ятають люди, як йому подобалося фотографуватися то на відкритті мосту, то біля ферми або школи.

Артемій, як достойний учень високоповажного “рига”, пішов тим же шляхом.   Розмах правда не той, тому  публікує  “селфі” або на даху на фоні руберойда, або на дорозі на фоні нещасного працівника із граблями.  Так він фіксує себе для нащадків, уявляючи, що люди повірять  у те,  що це його заслуга, а не простих робітників, які орудують лопатами або  квачами з бітумом.  Не забуває і обов’язково дописати, що все це робиться всупереч депутатам і тому, безумовно,  “благодетель” – це він.

Може хтось цьому і повірить, особливо із тих, хто зазирає йому до рота або отримує із його рук “срібник”, та більшість розуміють, що все це робиться за кошти міської громади, які ще у січні були спрямовані на ЖКГ, лікарні та ін. Чому вони не були використані в часи, коли було тепло і сухо - теж не треба нікого питати, бо відповідь зрозуміла: у виконкомі царює безлад і розруха. Керуючий справами судиться з міськрадою, відділи зранку і до вечора лише перекладають папери, усе рухається самопливом,  перспектив немає. Інвестори не йдуть, робота сама не робиться (хоча підвищувати тарифи без розрахунків навчилися справно), кругом вороги, із свят лише “християнські сніданки у виконкомі” та “героїчні селфі”.

В отаке болото засмоктало Семеніхіна. У болото бездіяльності і апатії занурюється і весь Конотоп, споглядаючи за темними вікнами виконкому, в якому маячить тінь одіозного мера, - пише «Політика Конотопа».

 

ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ ЯК НИЗЬКІ ТЕМПЕРАТУРИ В КВАРТИРАХ, ЛЮДИ МЕРЗНУТЬ, ВЛАДА БЕЗДІЯЛЬНА!

Ось уже 3 тижні, як у Конотопі почався опалювальний сезон. Але, незважаючи на те, що опалювати житло розпочали з середени жовтня, містяни все частіше скаржаться на холодні опалювальні прилади. «Телегурман» через міські соціальні мережі звернувся до мешканців нашого міста з проханням надати адреси будинків з централізованим опаленням, до яких після початку опалювального сезону не прийшло тепло, або температура в приміщеннях (квартирах) менша за +18 градусів тепла по Цельсію.

Покищо чітко відомо, що продовжують мерзнути люди в 3-му під’їзді будинку №6 по вулиці Коновальця (колишня Ватутіна) – стояк з початку опалення й досі холодний з 1-го по 5-ий поверхи! І це незважаючи на те, що спочатку були одноосібні звернення жильців до КРЕП «Центральний», потім на «Службу-066». Потім було колективне звернення на імя начальника КРЕП «Центральний». ЖЕКівці так і не спромоглися прибрати повітряну пробку! Щоправда, кажуть люди, обіцяли перерахувати рахунки на опалення. Утім - віз і нині там! Виникає логічне питання - то кожного місяця будуть перераховувати, чи все ж таки здеруть гроші за неотримане тепло?

Ось які відповіді ми отримали від мешканців міста в соціальній мережі! Виявляється є велика кількість будинків у різних частинах міста, до яких тепло так і не прийшло в дім - температура опалення не досягла необхідної норми 18 градусів за Цельсієм.

Тетяна Луговська: «Унас теж так було, чоловік сходив до ЖЕКу, провів певну «просвітницьку роботу», а ці ЖЕКівці навіть не знали, де зливні крани на стояку знаходяться...»

Юлія Лисенко: «Проспект Миру,11, у квартирі 16 градусів.

Тетяна Орехова: «Вул. Червоної калини, 4».

Маргарита Малігон: «Клубна,6, вчора приходили з «Теплогаранту» і була температура 15,6 в квартирі».

Тетяна Черкасова: «Гуртожиток Політеху КІ СумДУ».

Марина Ожог: «Пр. Миру, 61, температура – 17 градусів.

Димон Кривошеєв: «Толку-то? Судились, і з ЖЕКу приходили, и толку ніякого. Єдиний вихід - не платити всім! І всім йти під будівлю суду та вимагати, щоб через суд вирішили це питання».

Тасюшка Кручиніна: «Проспект Миру, 9, у квартирі 15-17 градусів.

Лілія Кузько: «Клубна, 6. Учора ввечері «Теплогарант» вимірював – було 17 градусів».

Наталія Глушан: «По Пр. Миру, 54. Уже й у міськвиконком дзвонила і в приймальню Семеніхіна – усе без толку».

Так хто ж допоможе мешканцям нашого міста відчувати себе повноцінними людьми в своїх квартирах, а не піддослідними гризунами? Працівники ЖЕКів, які обслуговують мережі теплопостачання і котрі мають слідкувати, щоб не було повітряних пробок, вчасно зливати воду!? Адже жителі сплачують кошти за обслуговування комунальним підприємствам!  Керівники котелень, які за своїми обов’язками мають підтримувати належний рівень температури в оселях!?. «Служба-066», що має вчасно реагувати на скарги й покликана координувати діяльність цих установ!?. Чи управління ЖКГ!?. Як виглядає через 3 тижні опалювального періоду, що розпочався, скоріш за все сам міський голова недолугий господарник, який нездатний, некомпетентний, неспроможний налагодити роботу всіх комунальних служб у місті!!!

 

НАРДЕП МОЛОТОК РОЗКРИТИКУВАВ МІСЬКУ ВЛАДУ – НЕ ОСВОЄНІ 700 ТИСЯЧ ГРН. ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ!!!

 

Чи на своїх місцях знаходяться люди, чиїм обов’язком є турбота про соціальний рівень мешканців Конотопа? Зіткнувся з бездіяльністю людей (чиновників на місцях), які відповідно до своїх обов’язків мають вирішувати проблеми місцевого рівня… Якого, вибачте, дідька, до сих пір не освоєні залучені мною кошти з держбюджету ще в червні місяці (700 тис. грн.) на капремонт ДНЗ №3 «Теремок»?

Проаналізувавши сьогодні черговий прийом громадян у м. Конотоп, результати у підсумку можливо поділити на приємні, і на «як завжди». Обговорив з головами громадських організацій УТОС та ветеранів МВС нагальні для них питання, визначили шляхи їх вирішення. Окрім цього проаналізував перелік того, на що були витрачені кошти, залучені мною з державного бюджету. Серед іншого це – інтерактивні дошки для Конотопських шкіл, борцівський килим в дитячо-юнацьку спортивну школу, дитячі майданчики для ДНЗ міста, а також технічне обладнання для харчоблоку СШ №3 м. Конотоп.

Тепер до менш приємного… У багатьох випадках, пересічному громадянину важко відділити «зерна від плевел». І це зрозуміло враховуючи те, яка кількість пустого популізму, політиканства та «солодкослів’я» буквально збиває людей з пантелику…

Вкотре за останній час зіткнувся з бездіяльністю людей (чиновників на місцях), які відповідно до своїх обов’язків мають вирішувати проблеми місцевого рівня… Але цього не стається… Насамперед маю на увазі аварійний стан будинку №8 по проспекту Червоної Калини (два роки мешканці безрезультатно оббивають пороги у місцевих чиновницьких кабінетах), незадовільна робота місцевого ЖРЕП «Житлосервіс», жахливий стан доріг, вуличного освітлення і т.д.

Звісно, що можна висловити певні претензії з цього приводу і до депутатського корпусу Конотопської міської ради, і до очільника області, і зокрема до мене, як народного депутата. І у цьому людей не важко зрозуміти, адже вони стомилися від пустих балачок. Та поряд з цим, у свою чергу, бажав би почути відповіді на низку питань… З чиєї вини, і якого вибачте дідька, до сих пір не освоєні залучені мною кошти з держбюджету ще в червні місяці (700 тис. грн.) на капремонт ДНЗ №3 «Теремок»? Чи на своїх місцях знаходяться люди, чиїм обов’язком є турбота про соціальний рівень мешканців Конотопа? Можна поставити ще ряд питань, та чи полегшає від того конотопцям?..

 

Маячня

Циркові вистави, у яких мер подобається лише сам собі, з настирністю маніяка він продовжує щодня. Іноді щовечора, коли до запалених мізків приходить думка: «А чи не зібрати сесію раптом зараз?» І, якщо випадково хтось із організаційного відділу виявиться ще на роботі, то ошелешені люди отримують повідомлення про те, що сесія завтра. І все це результат маячні “покищомера”, як його називають у мережах.

“А як же має бути?”, - запитали ми у правника, який повідомив нам, що сесію міської ради збирає не міська рада, як пишуть невігласи на сайті. Сесія скликається або за планом затвердженим радою на півріччя - і тоді вона чергова, або за обґрунтованою потребою міським головою, або за ініціативою групи депутатів - і тоді вона позачергова.

Очевидно, що все, що твориться у місті, це знущання над здоровим глуздом, бо мер не подавав жодного плану депутатам, ніхто ніяких обґрунтувань не писав і їх на сайті ніколи не було, як і порядків денних зібрань. Мер здійснює спроби керувати міською радою ні з ким не радячись! Комісії депутатів вже ніхто не збирає, протоколів не підписує, слова не дає. Тепер у приміщеннях ради керують розумні Лиманчуки, Полякови, Клименки з повними карманами зерна і готовністю до образ і нікчемного поводження. Ці посіпаки не мали ніколи жодного виступу на пленарних засіданнях, бо жоден із них не спроможний сказати слова по суті і, безумовно, вони потрібні меру лише для того, аби на їх фоні здаватися оракулом.

А міська рада не може голосувати за його “хотєлки”, породжені хворою уявою, тому, що чим закінчуються вказівки мера уже усім відомо.

Наприклад, мер захотів і доручив власному заступнику із ЖКГ побудувати дорогу до власного подвір’я, а не до військової частини. Інша наближена до мера особа була запевнена, що за цим ділом треба наглянути і не задавати питань. Ці обоє і виконали все, бо мер так захотів. Та ж тепер кримінальна справа і, виявляється, що треба сидіти у тюрмі. А вони сидіти не хочуть і не приховують, чиї «хотєлки»  виконували.

Так і депутати, мабуть, не дуже хочуть виконувати «хотєлки мера» і голосувати за проекти рішень, яких ніхто не бачив, і ходити на сесії, на які ніхто не запрошує. Принаймні у міській газеті “Конотопський край” 90 років публікувались повідомлення про сесії, а з приходом неврівноваженого “свободівця” це враз припинилося і дізнатися, з яких питань будуть приймати рішення депутати  і за що голосувати - не може вже ніхто.

Правник запевняє, що своїми діями мер систематично перешкоджає діяльності депутатів, і доказів тому досить – від завезених тітушок (5 разів), до відсутності проектів рішень (6 разів), до ненадання слова, переривання сесій (11 разів), аби вони не змогли приймати рішення, і тому здійснює кримінальні порушення і має бути притягнений до відповідальності.

Але чому мовчать правоохоронці, знає лише він сам, - пише «Політика Конотопа».

 

У Конотопській місцевій прокуратурі відбулась

координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Під головуванням керівника Конотопської місцевої прокуратури Сергія Сегиди відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Конотоп, Конотопського, Білопільського, Буринського та Путивльського районів з питань протидії злочинності та корупції в регіоні.

 

Відкриваючи нараду, керівник прокуратури зазначив, що в поточному році проведені спільні заходи сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Зокрема у всіх районах, крім Білопільського та Путивльського, спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості облікованих злочинів. Окрім того зменшилась кількість облікованих особливо тяжких злочинів у Білопільському районі, Конотопському районі та Путивльському районі. На території юрисдикції Конотопської місцевої прокуратури значно зменшилась кількість зареєстрованих злочинів середньої тяжкості та невеликої тяжкості.

«Водночас попри певні позитивні тенденції, наявні й прорахунки, а тому існує необхідність вжиття додаткових заходів координаційного характеру, розроблення та реалізації спільних заходів щодо покращення криміногенної ситуації. Тим більш, що в поточному році збільшилась кількість вчинених злочинів неповнолітніми та за їх участі (Путивльський райони), особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення (м. Конотоп, Білопільський, Путивльський райони)», – наголосив Сергій Сегида.

Наприкінці наради присутніми узгоджено низку заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та корупції, стану розкриття кримінальних правопорушень.

 

                              Керівник Конотопської місцевої прокуратури С. Сегида

 

РОЗРУХА

У конотопському трамвайному депо протікає стеля. У ході візуального обстеження приміщення Депо КП "Конотопське трамвайне управління" виявлено чисельні протікання стелі, викликані руйнацією конструкцій.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці сектору міської ради з питань охорони здоров'я та праці, головний спеціаліст якого взяла участь у цьому обстеженні, - пише міський портал 05447.com.ua.

Відділ комунального майна КМР у свою чергу відзвітував: «01.11.2017 відділ комунального майна міської ради взяв участь у комісійному обстеженні нерухомого комунального майна, що перебуває на балансі КП «Конотопське трамвайне управління» на предмет перевірки його стану та придатності до експлуатації. Наразі комісією вивчаються питання щодо можливості проведення ремонтних робіт, визначення їх видів, вартість тощо. До складу комісії, крім відділу комунального майна, входять спеціалісти  Управління економіки, відділу містобудування та архітектури, Управління житлово комунального господарства, сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці, Інна Білоус, Ігор Бейгул, Іван Клименко».

 

У той же час говорять про загрозу, що у Конотопі

може зупинитися рух трамвайного транспорту

Борги за електроенергію КП «Конотопське трамвайне управління» за два місяці становлять понад 480 тисяч гривень.

 

Про це інформує прес-служба ПАТ «Сумиобленерго». На початку листопада 2017 року в черговий раз постало питання погашення боргів за спожиту електроенергію КП «Конотопське трамвайне управління».

Повідомляється, що ПАТ «Сумиобленерго» вже тривалий час утримується від припинення електропостачання, що унеможливило б користування послугами цього виду транспорту містянами.

При тому, що чинні нормативно-правові акти та договір про постачання електричної енергії, який укладений із зазначеними підприємством-боржником, дає право енергопостачальній компанії припинити безоплатний відпуск електроенергії.

Несплата рахунків за спожиту електроенергію КП "Конотопське трамвайне управління" наразі досягла двомісячного терміну.

Тож, якщо найближчим часом місцева влада не вирішить питання своєчасної оплати за використану трамвайним управлінням електроенергію, енергопостачальна компанія буде змушена вжити всіх можливих заходів для недопущення збільшення відповідної заборгованості. Це, в свою чергу, призведе до обмеження чи повного припинення руху трамвайного транспорту в місті Конотоп, - пише topkonotop.com

 

На виборах до Дубов'язівської ОТГ головою громади  обрано МАРУСИЧЕНКО ТАМАРУ ПЕТРІВНУ.

Як я і прогнозував, переконливо, безапеляційно та впевнено на виборах до Дубов'язівської ОТГ головою громади обрано МАРУСИЧЕНКО ТАМАРУ ПЕТРІВНУ.

Як і очікувалось, здоровий глузд та почуття примирення, злагодженості зіграли у виборців ключову роль.

На прикладі неблагополучного Конотопа скандали та популізм, які з самого початку обрали собі деякі кандидати, нікого з мешканців не цікавлять та відлякують. Навіть підкуп та поливання брудом не дали ефекту!

Мої вітання селянам! Тепер Ви - справжні господарі на своїй землі на чолі з відданою та чуйною людиною- професіоналом.

Дубов'язівській громаді бути та процвітати!

 

Сергій Демеха, депутат Сумської обласної ради

More in this category: « Телегурман 43

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family