wrapper

Цікаве

Команда отамана Семеніхіна

   У день, коли країна схилила голову у пам’ять про безневинно загиблих у часи голодоморів, у Конотопі начальник ЖКГ ОСОБИСТО  “виявив”, що хтось чимось облив пам’ятний знак, встановлений у місті. Бородата особа відзняла цю подію і за годину новинні сайти, у тому числі і московські, смакували цю ганьбу.

    Згадаємо випадки, коли мер ОСОБИСТО “виявив” спиляний хрест і російський прапор поблизу, або згорілу хату в центі міста і мера, який ОСОБИСТО це “виявив”, і бігав пожежою. На пам’яті також “збір сепаратистів” у місті, коли мер ОСОБИСТО їх “знайшов”.

    Пересічний конотопець взагалі не уявляє собі, як таке може бути в його місті тому, що такого не було НІКОЛИ до того, як у місто увійшла “команда отамана Семеніхіна”. А з тих часів, уже два роки, місто лихоманить дивними подіями. Підозри  про причетність до цих подій самого мера розсіює, як може, конотопська поліція, яка “не встановила” нічого із того, що мала встановити. Вона не чує заклики мера про вендету, про те, що треба вживати насилля або знищувати. Вона не бачить, що світло у місті вимкнуто посадовими особами виконкому не тому, що закінчилися гроші, а як кара мешканцям, які не ходять на мерівські “швондерські” партійні зібрання, бо не хочуть бруднитися.

    Історія знає Герострата, який також палив, аби прославитися. Конотопський герострат іде тим же шляхом, шляхом, на якому немає нічого святого. Такий цінний кадр помічений і московськими пропагандистами – вони всі, як один, раптом замовкли, бо діяльність мера по дискредитації вищої влади на прикордонній Сумщині їм на руку, як нікому!

    Тож постає питання: ”А чий продукт ваша банда, “містере Семеніхін”?”

http://politika-konotopa.tk/banda-atamana-semenihina/

Як це було - пітьма “Свободи”

     Сьогодні місто поринуло у пітьму. Про це попереджав три дні тому чиновник із виконкому, про це істерично кричав учора міський голова. Закінчилися гроші на “ощадливі технології” трохи раніше, ніж закінчився рік.

     ” Чи може бути таке?”, – задамо питання. “Так, може.”, – почуємо у відповідь. “А чи обов’язково має стати темно тоді, як батьки йдуть по діток до дитячих садків?”, – цікавимося далі. ”  У хорошого хазяїна світло уночі, коли всі сплять, не горить задарма 11 місяців на рік. Тому вистачає і на грудень, і освітити вулиці  саме тоді, коли люди йдуть з роботи і крамниць”, – говорять інші.

   Так думають звичайні мешканці, які не живуть одним днем, які не волають на мітингах і які просто платять податки і мають право не спотикатися у пітьмі через те, що в мера голова забита битвою із депутатами і 700 мільйонів, виділених йому в січні, не вистачило на світло.

   Та це сталося звичайно не зненацька. Вже у вересні було ясно, що грошей не вистачає, але він і пальцем не ворухнув, аби включити до розгляду це питання.” Чому?”, – запитаєте ви. А відповідь на поверхні- йому потрібна ЗЛОБА І ПІТЬМА така, як в його душі…

http://politika-konotopa.tk/pitma-svobody/

 

РАДИЙ З ТОГО, ЩО НЕ ПІДІГНУВ ПЛЕЧІ І НЕ ПОГОДИВСЯ

БУТИ ВИКОНАВЦЕМ ЗЛОЧИННИХ НАКАЗІВ НАШОГО ГОРЕ-МЕРА.

  Рішенням суду був задоволений позов про визнання та скасування розпорядження про оголошення догани Назаренко Ігорю (Екс-начальнику Конотопського трамвайного управління) за невиконання злочинних вказівок міського голови та корупційних схем.

Ігор Назаренко:

     -Маю приємну новину! Сьогодні завершився суд за моїм позовом до міського голови . Він тривав довгих півроку. Засідання часто переносилися у зв’язку з тим, що сторона відповідача з різних причин не з’являлася до зали суду. Але справедливість перемогла! Догана, оголошена мені міським головою Артемом Семеніхіним навесні цього року, визнана недійсною. І я невимовно радий з того, що не підігнув тоді плечі і не погодився бути виконавцем злочинних наказів нашого горе-мера.
   Вдячний усім, хто весь цей час був зі мною поруч. Це і мої однопартійці, і колеги-депутати, а також друзі та близькі мені люди. Особлива вдячність адвокату Сергію Холодову, який разом зі мною пройшов усі кола цієї довготривалої судової тяганини.    А всім, хто й досі дозволяє тримати себе на гачку, даючи можливість міському голові вплутувати себе у його брудні корупційні схеми, раджу схаменутися, доки не пізно. Бо совість – то єдине, що дозволяє нам залишатися людьми. Не торгуйте нею! І бережіть себе.

   Пригадаємо інтерв'ю Ігоря Назаренка міському порталу "Голос Конотопа", за що його звільнили з посади начальника Конотопського трамвайного управління! Це дуже цікаво! Опубліковано інтерв’ю 19.04.2017:

«Гучне звільнення: очільник міста прибирає зі свого шляху неугодних

   Принаймні так стверджує Ігор Назаренко – колишній директор Конотопського трамвайного управління. Вчора міський голова Артем Семеніхін своїм розпорядженням звільнив його з займаної посади, на якій він пропрацював лише два місяці. На підприємстві кажуть, що попри те, що керівники трамвайного й так змінюються, як рукавички, такого, щоб директор не втримався у кріслі більше двох місяців, в історії підприємства ще не було.

«Я не дозволяв меру добити КТУ, – коментує “Голосу Конотопа” Ігор Назаренко. – За це і був звільнений. Напередодні Артем Семеніхін змушував мене як керівника взяти кредит на суму майже 11 млн грн на закупівлю 4 автобусів МАЗ МАН. При цьому міський голова знає, що брати кредит без рішення про те депутатів міської ради незаконно, а на сесію це питання попередньо не виносилося. До того ж офіційно заявляю, що транспортну проблему в місті купівля цих одиниць транспорту жодним чином не вирішить. Єдиною втіхою від цього може стати хіба що хвилина слави для нашого мера, який битиме себе кулаком у груди і розказуватиме, що він поступово розширює комунальний автопарк міста. А от трамвайне управління такий кредит завів би в кабалу. Адже на підприємство ліг би щомісячний платіж по кредиту у сумі 424 тис грн, плюс сплата страховки. Більше того, протягом всього терміну кредитування, технічне обслуговування куплених автобусів можливе лише в спеціалізованих сервісних центрах у столиці. Тобто ремонтувати їх на місці не можна».

Ті 5 автобусів, які наразі є в КТУ, і які обслуговують два міські маршрути (№№10 та 16) є збитковими для підприємства. За три місяці цього року утримання цих одиниць транспорту принесло підприємству не доходи, а збитки на суму 203 тис грн. І покривати ці збитки тепер потрібно за рахунок електротранспорту.

«Чи потрібні місту автобуси такою ціною? – задається питанням Ігор Назаренко. – Ціною, яка зрештою, ляже на плечі мешканців міста? Бо будь-які кредити, які беруться підприємствами, повинні кимось покриватися, і цим кимось є наші мешканці, наші пасажири”.

До речі, відразу після звільнення Ігоря Назаренка, міський голова поспішно, цього ж дня, призначив на підприємство нового директора – колишнього працівника КТУ Руслана Богдана. Тож, певно, що незабаром, разом із новим керівником у підприємства з’являться і нові кредитні зобов’язання.

«Наш мер має дар переконувати людей будь-якими способами, – резюмує Назаренко, – і дуже прикро, що дехто вірить у те, що він – борець за справедливість. Такого махінатора і корупціонера ще треба пошукати».
ДЖЕРЕЛО:
http://konotop.in.ua/…/guchne-zvilnennya-ochilnik-mista-pr…/

 

Начало формы

 

СПОВІДЬ НА ЗАДАНУ ТЕМУ

Як я потрапила на роботу до міської ради та у найближче оточення Семеніхіна

Інна Панченко, активний громадський діяч, позаштатний кореспондент газети «Сумщина», помічник депутата обласної ради.

 Так, дійсно. Я ніколи не приховувала цього і не лукавила. Завжди тим, хто цікавиться, розповідаю історію, як я потрапила на роботу до міської ради та у найближче оточення Семеніхіна. 
  Я максимально чесна та відверта. Тому, можливо, і така принципова у своїй позиції. Адже мені нічого боятися і соромитися. Я "чиста", ні в кого нічого не вкрала, у сумнівних речах участі не брала. 

  Тому і важелів впливу, окрім як бити мене чи обливати, вінки похоронні підкидати, більше не має. Але це остання стадія безпорадності, яка, звісно, більше мені додає честі, ніж тому, хто це робить.

  А з приводу зміни прихильності, то по-перше, не кожному під силу визнати свої помилки та відмовитись від усіх матеріальних благ, при цьому не просто під тиском та погрозами не зникнути, а ще й не втратити себе і йти далі, реалізуватися в соціумі. 

  По-друге, я даю приклад іншим і прекрасно розумію тих, хто боготворить мера. Адже сама захоплювалась, будучи з ним знайомою лише через екран КСТ. 
І тривало це до тих пір, поки не наближалась все ближче і не заглиблювалася все глибше у всі реалії та тонкощі політичної та господарської діяльності керівництва, особливості партійного “свободівського» існування, піару та надмірного популізму, за який доводилося відповідати, «договірняки» та "закулісне" життя. 

   Я вільна та незалежна. Я живу і планую жити у цьому місті. Хочу, щоб тут жили мої діти. І не для того пішла від одного "пана", щоб "служити" іншому. А хто там собі щось додумує, то це його проблеми. Адже насправді ніхто ні про кого нічого не знає, якщо знаходиться на відстані, опосередковано.

 

У оточенні демонів…

    Поява Семеніхіна у прямому ефірі зі словами про те, що після депутатів-демонів необхідно святити студію, засвідчили, що хвороба прогресує. Більше того, оточуючі підтвердили, що часом він бачить не лише демонів, а спілкується і з меншими братами, такими як білочки.

    Сесія міської ради, на шастя, обійшлася без порубаних на шматки депутатів, чого так прагнув мер, якщо, звісно, знайдеться людина, яка йому довіряє на слово. Та за підсумками сесії виявилося, що план Семеніхіна спрацював, хоча пишатися йому нічим, бо усе таємне стало явним.

А план був такий:

1.     Мер командує виключити світло у місті і стало темно, бо “кнопка” у ЖКГ;

2.     Мер, приховуючи гроші, мордує депутатів, щоб дали ще тисяч 300;

3.     Мер кошмарить людей тиждень і нагло бреше, що винні депутати;

4.     Мер запрошує Міхо Саакашвілі, аби той, як месія, прийняв участь у великій події: повернув світло, як Прометей людям у Конотопі;

5.     Звичайно, той каже за таке щастя піару, що Семеніхін наступний президент України!

Оце і весь план “видатного махінатора”.

    А на питання: “Хто вимкнув світло у раді?”, - брехун, і оком не моргнувши, відповів, що це “вибив рубільник”, а потім мабуть  сам і ввімкнувся.   “Інтелектуально обмежені люди” не розуміють, що гімн САМ включився і так три рази, а потім передав естафету “рубільнику”…

    Маразм у ефірі тривав годину, доки мер не добрехався до того, що державні гроші за інсулін - це теж заслуга “його посіпак”. А коли зателефонувала жіночка про копанння могили, то мер не згадав навіть, що його “побратим” депутат від “Свободи” пан  Клименко професійний копач могил, якщо вірити відомостям, у яких він розписується за отриману зарплату, хоча випадку, щоб хоч хто побачив і його і лопату - ще не було.

    Насамкінець секретар Багрянцева щиро дивувалася, чого це депутати рахують її гроші. Дамі невтямки, що вона отримує більше 300 тисяч і ще не бачила своїх посадових обов’язків!

А завершив свій виступ Семеніхін інтелектуальним словом “сцикуни”…

 

http://politika-konotopa.tk/u-otochenni-demoniv/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family