wrapper

Цікаве

- ДЕ ГРОШІ?

- "МИШІ З'ЇЛИ", -

...така публічна відповідь Артема Семеніхіна на запитання про розподіл коштів, виділених рішенням сесії Конотопської міської ради від 30 листопада 2017 року на погашення заборгованості по заробітній платі та частково по споживанню електроенергії трамвайним управлінням.

Громадський активіст, позаштатний кореспондент обласної газети «Сумщина» Інна Панченко:  "Де поділися кошти - нікого не має цікавити, але ви, депутати, зобов'язані дати ще!!!", - такий меседж Семеніхіна на пленарному засіданні сесії 14 грудня, на якому ще навіть не перейшли до розгляду порядку денного.

Адже порядку денного не існує!

Міський голова з голосу вносить свої питання на розгляд, які вигідні лише йому особисто, адже допоможуть ще трошки протриматись на посаді та підживитися бюджетними коштами!

Відзвітуйте, міський голова, за кожну копійку коштів, виділених на КП "Конотопське трамвайне управління" 30 листопада!

Міський голова втік від громади та забарикадувався у своїй приймальні-апартаментах.

Робота виконкому повністю паралізована!

Секретар Олена Багрянцева самоусунулася від виконання своїх обов'язків! Сміттєва люстрація чекає на псевдонаціоналіста Артема Семеніхіна за черговий зрив сесії та зраду виборців! Депутати проводять сесію після самоусунення керівництва міста від виконання своїх обов'язків.

Депутат КМР Наталія Льовшин (Семенова): «За 3 години (з початку сесії, - ред.) так і не сформовано порядок денний. Міський голова звинувачує депутатів в політичних амбіціях, відчайдушно тримаючись за політичні посади. Оголошено перерву на годину, що вже прогрес у порівнянні з двома тижнями. В черговий раз міський голова разом з секретарем самоусунулись, 20 депутатів вже годину чекають їх в сесійній залі...».

Колишній депутат, а нині заступник керівника Центру надання вторинної правової допомоги Валентина Волік: «Згодна з вами, що йде повна дискредитація роботи органів місцевого самоврядування. Одна сторона, будучи посадовою особою, дозволяє собі фривольні висловлювання, які паплюжать всі норми законодавства. А інша сторона, - обрані громадою представники, навіть, не намагаються захистити честь місцевого самоврядування. А в деяких випадках окремі депутати не хочуть захищати свою честь та ділову репутацію. Все це дуже сумно!»

Продовжує Наталія Льовшин (Семенова): «Незважаючи на всі звинувачення з боку міського голови на адресу депутатів, саме Артем Семеніхін зі своїми кишеньковими депутатами (вдруге за місяць!) підступно втік і зачинився у своєму кабінеті, відгородившись від громади та громадських активістів кордоном із приїжджих тітушок; 
саме міський голова Конотопа несе персональну відповідальність за абсолютну заполітизованість кризової ситуації, що склалася в місті; саме Артем Семеніхін, боячись кадрових питань, та тримаючись за портфелі, що відкривають доступ до розподілу бюджетних коштів, вже більше пів-року саботує роботу міської ради, тримаючи в заручниках все місто; саме мер Конотопа штучно створює проблеми і колапси, провокуючи конфліктні ситуації, втягуючи у свою політичну гру пересічних мешканців міста, а насправді всі «гучні» проблеми (заробітна плата медиків, інсуліновий колапс, темне місто, трамвай) не потребують втручання депутатського корпусу, а залежать від професійних та оперативних управлінських рішень. 
Проповідуючи ідеологію правового нігілізму, нехтуючи загальнолюдськими та моральними цінностями, ця людина навіть не приховує, що не збирається відмовлятися від теплого крісла, заявляючи, що «міста не здасть». 
Мене завжди обурювала, але водночас і захоплювала здатність Артема Юрійовича поєднувати в одному реченні правду і брехню, здатність брехати в присутності людини, яку оббріхує і не червоніти, вміння говорити неправду в оточенні людей, котрі точно знають, що це неправда – в цьому наш мер дійсно неперевершений.
Тому вчора, після чергового самоусунення Семеніхіна від виконання своїх прямих обов’язків, депутати залишились працювати і провели пленарне засідання без участі мера і секретаря міської ради, обравши головуючого».

-Не дивлячись на те, що не працювала система “Віче”, не було на робочих місцях працівників організаційного відділу міськради, були спроби вимкнути електроенергію, депутати продовжували виконувати свою роботу, без зайвих балачок, без погроз і образ… Залишились у сесійній залі і мешканці міста, які прийшли на сесію, – прокоментувала ситуацію депутат міськради Тетяна Сизон.

У продовженому сесійному засіданні взяли участь 20 із 36 депутатів міськради, які проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міськради, заступників міського голови і керуючого справами виконкому.

 

 

КАК ЭТО БЫЛО:

РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТ

 «АРТЕМ СЕМЕНИХИН НАХОДИТСЯ ПОД СТРАЖЕЙ…»

Пятница, 23 ноября 2012 10:56

 

Экс-кандидат от оппозиции «свободовец» Артем Семенихин находится под стражей за то, что «решал» вопросы столичных предпринимателей с «Киевэнерго». Понятное дело – не бескорыстно.

В Киеве милиция задержала активиста ВО «Свобода» Артема Семенихина, который баллотировался в Верховную Раду по нашему 159-му избирательному округу. Эта новость стала топовой на многих интернет-ресурсах: еще бы, человек, который несколько недель назад боролся за место народного депутата, обвиняется в обыкновенном мошенничестве. Впрочем, незаконную деятельность А.Семенихина назвать мелкой язык не поворачивается, ведь по сообщению «Украинской правды» и «Интерфакса», сумма полученных злоумышленником средств составляла около 1,5 миллионов гривен ежемесячно.

По данным пресс-службы МВД Украины, милиция Святошинского района г. Киева задержала 13 ноября мошенника 1982 года рождения, который преступным путем выманил у граждан 700 тысяч гривен. По данным источников «Интерфакс-Украина», мошенник и «свободовец» – это одно и то же лицо. Источник утверждает, что в октябре нынешнего года в правоохранительные органы обратились 10 предпринимателей Святошинского района Киева с жалобой на незаконную деятельность Семенихина. Они заявляли, что в период с января 2011 года по сентябрь 2012 Семенихин вымогал у них крупные суммы, представляясь работником «Киевэнерго» и требовал деньги в качестве оплаты за электроэнергию. Когда предприниматели обратились в правоохранительные органы, им стали поступать угрозы физической расправы. Что же касается количества пострадавших от действий Семенихина, то их, как утверждает источник, может быть до сотни человек.

Министерство внутренних дел Украины отрицает любые политические мотивы задержания активиста ВО «Свобода», кандидата по округу N159 от сил оппозиции Артема Семенихина. В милиции утверждают, что заявления от частных предпринимателей и граждан касаются исключительно экономической составляющей: якобы один из работников «Киевэнерго» брался решить проблемы, касающиеся их взаимоотношений с этой компанией. За свои «услуги» мужчина брал деньги — от 20 до 250 тысяч гривен». 
«Работники милиции провели ряд следственных действий, после чего был задержан 30-летний уроженец Сумской области Артем С.», — говорится в сообщении МВД. «Во время проведения санкционированного обыска, в квартире молодого человека были изъяты вещественные доказательства, которые сейчас приобщены к материалам уголовного дела. Против гражданина С. следственным отделом Святошинского РУ возбуждено уголовное дело по ч. 3. ст. 190 (мошенничество) Уголовного кодекса Украины. 13 ноября Артем С. задержан на основании ст. 115 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Следствие продолжается», — отмечается в сообщении пресс-службы. Как стало известно, позже в отношении гражданина Семенихина мера пресечения в виде содержания под стражей продлена. 
Министерство внутренних дел Украины просит «отдельные политические силы» лишний раз не политизировать действия, содержащие явные признаки криминала. Оценку действиям задержанного должны дать следствие и суд.
Напомним, что за А.Семенихина на выборах в Верховную Раду проголосовало без малого 14% избирателей округа. Кандидат от объединенной оппозиции не набрал достаточно голосов, чтобы получить заветный депутатский мандат, гарантирующий неприкосновенность.

По материалам интернет-ресурсов публикует портал https://nedelya.info/politika/item/782-артем-семенихин-находится-под-стражей

 

 

Пам’ятка мешканцям Конотопа!
(Передвиборчі обіцянки мера Артема Семеніхіна)

1. Звільнення всіх робітників які займали керуючі посади в міськвиконкомі - всі, як працювали так і працюють (керівники структур міської ради Гапєєва, Іноземцева, Кошевецька і т.д., щоправда «нового-старого» добавив - Яроцького)

2. Створення нової сильної команди (знання англійської мови обов'язкове - "молода" команда, яка не знає навіть української мови (санітарка Ульянченко, чоботар Поляков, студент-невдаха Лиманчук, в сесійній залі КМР плював з балкона на відвідувачів одіозний депутат облради від «Свободи» Коля Биркун з позивним "брикєт" і т.д.)

3. Максимум три місяці помилок в управлінні містом - докерувався, що далі вже нікуди (67 кримінальних справ по міськраді, де прогнозують реальні ув'язнення і тд.)

4. Відкриття мінімум двох соціальних аптек у Конотопі - жодної, тільки завів аптеки Тягнибока, через які закуповує інсулін та інші медпрепарати.

5. Реприватизація ЖЕКів та налагодження їх роботи - розвалив і ті, що були, поставивши керівниками «свободівців» з сумнівною репутацією таких, як Олександр Максименко.

6. Реприватизація заводів міста Конотоп, та створення нових робочих місць - жодного робочого місця не створено, окрім працевлаштованих коханок та рідні з соратниками по партії. Обіцяв, що запустять КЗРДП та інші, які вже майже всі при правлінні Семеніхіна порізали на метал.

7. Ремонт всіх автомобільних доріг в м. Конотоп - яма на ямі, бачите й самі!

8. Залучення європейських грантів для реалізації нових проектів в Конотопі - жодний інвестор не зайшов, бо "команда" і сам Семеніхін вимагає великі "відкати".

9. Збереження функціональності Залізничної лікарні, а також збереження робочих місць - завдяки депутатам КМР вдалося зберегти лікарню, але в планах мера закрити її.

10. Налагодження транспортної розв'язки міста, та створення комунального автопарку - розвалив транспортну систему, що була, ком.транспорту не створив. (Бачите самі скільки і як ходять маршрутки).

Зате постійно їздить за кордон, відпочиває, не вилазить з Києва (мітинги), бреше на КСТ(огидно дивитись), всі "досягнення" рекламує у ФЕЙСБУК і все це за наші-БЮДЖЕТНІ ГРОШІ!

#Конотоп #покищомер #АртемСеменіхін

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012641857229&hc_ref=ART5z_V28V6W3CTKWBOpJcYR2WNJTWjm664zE0oKt4vwBSnK9VXY5nN39ZZEh4yp-Zs

 

 

 

НОВА БІДА В КОНОТОПІ!

ЗА ВКАЗІВКОЮ МЕРА В МІСТІ ДЕРЕВА ПЕРЕТВОРИЛИ НА ЗУБОЧИСТКИ,

А ГІЛЛЯ ПРОДАЮТЬ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВАМ НА ОПАЛЕННЯ

 

Колишній прихильник мера Ігор Левченко:

«Ситуація погана. Мер анонсував з понеділка по п'ятницю підрізку дерев по пр.Миру. У зв'зку з цим буде зупинений трамвайний рух.

Особисто я не проти очистки дерев від сухостою та аварійних, але, на скільки я розумію, на Усп.Троїцькій було проведена не підрізка дерев, а так званае "глибоке омоложування", яке застосовується до хворих та старих дерев.

Якщо після підрізки на пр.Миру дерева перетворять у зубочистки, то я цього не зрозумію!

Окрім того, що хтось хоче підлататись на дровах, я цього пояснити не можу».

Віктор Подлипенец: «А продає трамвайному дрова КП «Муніципалітет», директором якого є Міщенко - однокласниця Семеніхіна!»

Анна Дьяченко‎, міський активіст, засновник і керівник проекту "Конотоп-Сад Любові" на Facebook повідомила: «Сьогодні в Конотопі відбуваються важливі, на мій погляд, події. Одна з них - це сесія, то ж будемо сподіватися на найкраще у вирішенні усіх питань саме для нас, мешканців міста. Свято ж Св.Миколая  попереду! А друга подія пов’язана із нашими понівеченими деревами. До Конотопа завітала інспектор ОНПС Державної екологічної інспекції у Сумській області пані Краснова І.В, разом з якою громада міста у складі 7 осіб, головного спеціаліста відділу ЖКГ управління ЖКГ, представника «Лісгоспу», викликаної поліції і слідчого склали протокол, в якому були зафіксовані всі порушення вимог законодавства України з благоустрою населених пунктів і утриманню зелених насаджень.


Занепокоєння мешканців міста з приводу чи то навмисного знищення зелених насаджень, чи то «остервеніло-дбайливого» догляду (це вже вирішать слідчі) виявилося небезпідставним, тому сьогодні було відкрито кримінальне впровадження. І прийняте наступне:
1. За кожне обрізане дерево по вул.Успенсько-Троїцькій виписаний штраф;
2. За некоректно обрізані тополі по пр. Миру також.

3. Відкрите кримінальне впровадження. Але!!! Поки документи рухаються своїм шляхом, нам потрібно:

4. Бути пильними. Якщо ви помічаєте у місті неправомірну вирізку зелених насаджень - викликайте 102 і складайте протокол з цього приводу (нижче буде інформація щодо видалення дерев, на які є Акт і ордери).
5. Якщо ви не хочете власноруч займатися викликом поліції, на днях ми створимо громадську ініціативну групу (сподіваюсь, ЖКГ піде нам на зустріч), телефони якої будуть у доступі - можете подзвонити їм. Бо громадський інспектор повинен бути обов’язково в комісії ЖКГ з приводу прийняття рішень з благоустрою міста 

6. Отримати план «планової підрізки» дерев у представника відділу ЖКГ.
7. Поставте «+» у коментарях, або напишіть мені в ЛС, хто хоче увійти в Громадську групу, щоб допомагати ЖКГ у питаннях благоустрою міста.
8. УВАГА! По пр. Миру будуть видалятися 11 тополь від 10 школи до супермаркету АТБ і 1 каштан- все законно.

9. УВАГА! Така обрізка крони (як би вона не називалася), як у перших двох тополь по пр.Миру (навпроти Європейського) і лип по вул.Успенсько-Троїцька- незаконна. В даний період року не виконується! Тому будь-які роботи з цими деревами по підрізці - незаконні!

10. УВАГА! Є ймовірність, що роботи по «омолоджувальній пізрізці» тополь по пр. Миру перетворяться на «аварійне розчищення контактного дроту» трамвайного управління, бо документу не було надано ні інспектору, ні громаді..То будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Єднаємося! Це ж наш дім і нам тут жити!

P.S. Велика подяка тим людям, що не дивлячись на сьогоднішні погодні умови і зайнятість знайшли час та сили прийти і все прояснити, а також тим, хто молився за нас!

 

Продовження….
14.12.2017 Територія лікарні по вул.Амосова

При огляді території вищезгаданою комісією на предмет незаконної вирубки дерев спеціалістом від ЖКГ були надані копії Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню + копії фото цих бідолашних дерев, які начебто вже віджили своє. На цих фото, які були ще й неякісно роздруковані (обсипана фарба принтеру) неможливо було розібрати ні стану дерев, ні їх місцезнаходження, незрозуміло, чого фото зроблені пізньою осінню, адже гілки усі майже без листя. Ну, то таке… Ми все одно не фахівці, щоб приймати такі рішення. Подивилися на свіженькі пеньки, які чогось вже присипали землею, припустили, що, мабуть, краще нехай фахівці з’ясовують правомірність зробленого, вислухали від представника лікарні (він нам не представився) різкі зауваження, що ми його відволікаємо від роботи. Що саме цікаво, то він навіть не впізнав інспектора, з яким вони входили в комісію і робили попередній огляд дерев… Дива

15.12.2017 Завітала на територію лікарні. Пеньки активно викорчовуються і присипаються землею. Навіть на одному з них вже стоїть ялинка. От молодці! Наводять порядок.»

 

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family