wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск мережі третього покоління 3G+ у ще одному обласному центрі – Сумах

Продовжуючи розгортати 3G+ покриття в Україні, оператор lifecell додав на свою 3G+ мапу ще один обласний центр – Суми, відкривши переваги високошвидкісного мобільного інтернету 3G+ для мешканців та гостей цього міста.

Послугами зв’язку третього покоління від lifecell можуть користуватися всі абоненти оператора на своїх поточних тарифних планах. Головне – мати сучасний смартфон з підтримкою 3G і вибрати відповідний режим у його налаштуваннях. А сучасна мережа оператора забезпечить швидкість, з якою можна миттєво відкривати інтернет-сторінки, швидко завантажувати файли, слухати онлайн аудіо чи дивитися потокове відео. І навіть дзвонити по Україні без тарифікації трафіку за допомогою додатку BiP від lifecell.

Сьогодні власники смартфонів можуть користуватися по-справжньому високошвидкісним інтернетом в 15 обласних центрах і понад 236 містах і населених пунктах, де lifecell уже розгорнув своє 3G+ покриття. Мапа 3G+ покриття lifecell на території України доступна на офіційному сайті компанії: http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-internet/3g-pokrittya/

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family