wrapper

Цікаве

Прототипом монументу став «кіборг» Євген Абросимов, який брав участь у захисті Донецького аеропорту.

pamПам'ятник у Кривому Розі. Фото: Громадське ТБ.

19 березня  у Кривому Розі відкрили перший в Україні пам’ятник українським воїнам, які загинули на Донбасі. Монумент був створений з ініціативи демобілізованих бійців та родичів загиблих військових.

 Новину повідомляють «Патріоти України» з посиланням на «Пресу України».

pam1У церемонії відкриття пам’ятника взяли участь жителі міста, учасники бойових дій та представники влади. З ініціативою встановлення монумента виступили демобілізовані бійці, родичі загиблих військових, волонтери. Створений він повністю за позабюджетні кошти.

Ескіз пам'ятника створив місцевий скульптор Володимир Токар. Він розповів, що прототипом монументу став «кіборг» Євген Абросимов, який брав участь у захисті Донецького аеропорту. Скульптура «кіборга» поміщена між двома символічними крилами літака, що символізують трагедію Іл-76, в якій загинуло 49 українських військових. На монументі викарбувані імена бійців, які загинули на сході України. Кривий Ріг під час бойових дій на Донбасі втратив сто воїнів.

Про це повідомляє портал patrioty.org.ua. З цього приводу маємо звернутись до Конотопського міського голови Артема Семеніхіна… Пан мер дочасно встиг виконати Закон «Про декомунізацію…», з подання якого зруйнували обеліски в центральному парку міста, навпроти «Будинку торгівлі» та на розі вулиці Лазаревського і Проспекту Леніна. Досі залишається занедбаним п’єдестал в парку ім. Луначарського, що навпроти залізничного вокзалу! Таким чином, Ви створили в місті «розруху»! Чи не збираєтесь Ви поновлювати місто і створювати в ньому красу? Маємо нагадати Конотопському міському голові, що на Конотопщині є герої та ми, жителі , не забули про тих, хто склав голови й тіло за свободу і незалежність країни у війні на Південному Сході України! Хочемо також нагадати міському голові, що не треба далеко ходити, адже в Конотопі є достатньо професійний майстер з виготовлення скульптур, котрий створив композицію бійців-афганців у однойменному сквері міста, а також пам’ятник всесвітньовідомому митцю-художнику Казимиру Малевичу! Здається, справа стала за малим – оголосити конкурс серед меценатів на фінансування виготовлення пам’ятників, імена яких можуть бути викарбувані на підніжжі постаментів як спонсорів проектів! Таким чином і кошти не доведеться витрачати із бюджету міста!

Last modified on Субота, 26 березня 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family