wrapper

Цікаве

Освіта

УЧЕНИЦІ 10-ї ШКОЛИ ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

За високі досягнення в навчанні Довгаль Ользі учениці 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  призначено стипендію Президента України.

 

 
    Талановита, розумна, життєрадісна, завжди усміхнена. Це учениця 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Довгаль Ольга. Енергійна, ініціативна, креативна, вона є справжнім лідером серед однолітків, активно працює в органах учнівського самоврядування. 
   Завдяки своїй ерудиції, кругозору, глибоким знанням учениця є переможцем учнівських олімпіад та різноманітних конкурсів.
  У 2015-2016 році в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секціях кліматологія та метеорологія посіла ІІ місце.
За високі досягнення Довгаль Ользі наказом Міністерства освіти і науки України було призначено стипендію Президента України.
   Тож вітаємо Ольгу й бажаємо їй життєвої наснаги й подальших успіхів.

Read more...

1 місце в VI Обласному турнірі юних економістів!!!

     22 жовтня подія відбулась! Як повідомляє заступник директора Конотопської гімназії Людмила Самодай, вітаємо команду "Дилема полоненого" Конотопської гімназії в складі Бойко Яни, учениці 6(10) -б класу математичного відділення, Барабаш Дарину, Блохіну Ольгу, Савченко Катерину, учениць 7(11) с\г\і класу, Соловей Дар'ю, ученицю 7(11) - а класу математичного відділення та їхнього керівника Хричикова О. Ю., учителя географії та економіки, за зайняте 1 місце в VI Обласному турнірі юних економістів!!!

 

      Кращим капітаном турніру журі визначило Бойко Яну!!! Кращим гравцем турніру стала Барабаш Дарина!!! Пишаємося вами!!! Нових вам успіхів та перемог!!

Read more...

Структура 2016/2017 навчального року: заборонено відпрацювання по суботах

 

    У МОН України зазначають, що відповідно до законодавства, структуру навчального року мають встановлювати загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з місцевими органами управління освітою. Отже, наступний навчальний рік розпочинатиметься 1 вересня 2016 року, а завершуватиметься не пізніше 1 липня наступного року. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо). У листі зазначено, у випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів.

      Традиційно, для учнів 4-их, 9-их та 11-их класів навчальний рік буде завершено проведенням державної підсумкової атестації. Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення МОН України буде затверджено додатково. Зважаючи на можливе призупинення навчального процесу з поважних причин (карантин, вдодаткові вихідні для підготовки до ДПА/ЗНО тощо), кількість фактично проведених вчителями уроків може бути меншою від попередньо запланованої. У такому випадку навчальний заклад та вчителі обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо.

    У МОН України наголошують, що менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини, не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати. Також МОН України надано рекомендації щодо розроблення робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2015/2016 навчальний рік. Робочі навчальні плани розробляються у такій же формі та за тими ж рекомендаціями, як і в минулі роки.

 

 

                                              pedrada.com.ua

Read more...

За результатами ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад маємо 4 призери

 

Щороку, у березні, обдарована учнівська молодь міста Конотоп бере активну участь в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогорічний виступ нашої команди залишиться яскравою сторінкою історії освіти міста.

    Ми з гордістю відзначаємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які посіли призові місця у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: Cергієнко Єлизавета, 11 клас гімназії – зайняла 1 місце з англійської мови, вчитель Якушев І.Ю. Хаярова Карина, 10 клас СШ №3 – ІІ місце з економіки, вчитель Олех А.П. Гаврилюк Катерина, 11 клас гімназії – ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Мещишина Г.М. Салій Тетяна, 8 клас гімназії – ІІІ місце з української мови та літератури, вчителі Хижняк І.М., Журавель Л.В.

 

   Вітаємо вас, дорогі учні, з вашою перемогою. Нехай за цими перемогами у вашому навчанні буде ще багато перемог, які, без сумніву, додадуть нашій державі, українському народові, громаді Конотопа всього того, що так сьогодні бракує.

   Адресуємо слова щирої вдячності вчителям, хто допоміг своїм вихованцям повірити в себе і наблизитися до мрії, а також батькам наших переможців, зичимо їм терпіння й порозуміння зі своїми талановитими нащадками.

   Бажаємо всім подальших творчих злетів, успішного здійснення всіх планів та задумів, зміцнення зусиль, спрямованих на затвердження високого авторитету України у міжнародному освітньому просторі.


Конотопський відділ освіти
 

 

 

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family