wrapper

Цікаве

29–30 березня 2016 року учні 5 (9) класу математичного відділення Конотопської гімназії Бойко Яна та Сніжко Валерія та вчитель історії Семенова Тетяна брали участь у XVIІ Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма», яка була присвячена пошукам справжніх вершин та ціннісних орієнтирів в освітньому просторі школи.

f vsc1ICBtU minБільше 50 навчальних закладів України отримали можливість презентувати свій досвід з окресленої проблематики та запропонувати власні шляхи прискорення євроінтеграційних процесів.

Гімназисти виявили високий рівень підготовки, про що свідчить Диплом за активну участь у формуванні цінностей українця як європейця засобами неформальної освіти, за творчий підхід, розробку оригінальних ідей, інноваційні погляди на креативність у вирішенні проблем сучасної України. Конференція організована та проведена Гуманітарною гімназією «Гармонія» на базі навчально-виховного комплексу № 141 «ОРТ» під патронатом Національної комісії України в справах ЮНЕСКО.

Людмила Самодай,
заступник директора Конотопської гімназії

Last modified on П'ятниця, 08 квітня 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family