wrapper

Цікаве

 

Щороку, у березні, обдарована учнівська молодь міста Конотоп бере активну участь в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогорічний виступ нашої команди залишиться яскравою сторінкою історії освіти міста.

    Ми з гордістю відзначаємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які посіли призові місця у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: Cергієнко Єлизавета, 11 клас гімназії – зайняла 1 місце з англійської мови, вчитель Якушев І.Ю. Хаярова Карина, 10 клас СШ №3 – ІІ місце з економіки, вчитель Олех А.П. Гаврилюк Катерина, 11 клас гімназії – ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Мещишина Г.М. Салій Тетяна, 8 клас гімназії – ІІІ місце з української мови та літератури, вчителі Хижняк І.М., Журавель Л.В.

 

   Вітаємо вас, дорогі учні, з вашою перемогою. Нехай за цими перемогами у вашому навчанні буде ще багато перемог, які, без сумніву, додадуть нашій державі, українському народові, громаді Конотопа всього того, що так сьогодні бракує.

   Адресуємо слова щирої вдячності вчителям, хто допоміг своїм вихованцям повірити в себе і наблизитися до мрії, а також батькам наших переможців, зичимо їм терпіння й порозуміння зі своїми талановитими нащадками.

   Бажаємо всім подальших творчих злетів, успішного здійснення всіх планів та задумів, зміцнення зусиль, спрямованих на затвердження високого авторитету України у міжнародному освітньому просторі.


Конотопський відділ освіти
 

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family