wrapper

Цікаве

За високі досягнення в навчанні Довгаль Ользі учениці 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  призначено стипендію Президента України.

 

 
    Талановита, розумна, життєрадісна, завжди усміхнена. Це учениця 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Довгаль Ольга. Енергійна, ініціативна, креативна, вона є справжнім лідером серед однолітків, активно працює в органах учнівського самоврядування. 
   Завдяки своїй ерудиції, кругозору, глибоким знанням учениця є переможцем учнівських олімпіад та різноманітних конкурсів.
  У 2015-2016 році в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секціях кліматологія та метеорологія посіла ІІ місце.
За високі досягнення Довгаль Ользі наказом Міністерства освіти і науки України було призначено стипендію Президента України.
   Тож вітаємо Ольгу й бажаємо їй життєвої наснаги й подальших успіхів.

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family