wrapper

Цікаве

Політика

На політичному небосхилі Конотопа розквітло нове для мешканців міста явище, ім’я якому політичне шахрайство.

 

Фахівці кажуть, що шахраєм треба народитися, а ми впевнені що це може бути заразним. Тому спробуємо робити щеплення всім, хто думав що політика його не стосується, всім, хто не йшов на вибори і мріяв про ” мою хату з краю ”.  Ми прикрили очі на мить, а шахраї вже в оселі торохтять вашими каструлями і заявляють, що ваше майно це їх старт до  політичного Олімпу тому, що перший зароблений мільйон їх вже не цікавить.

Шахраї, як пацюки, полюбляють темінь. Щоб наші очі нічого не бачили, а вуха не чули. Добавимо до цього дурман брехні, оздобимо нахабством, прикрасимо хамством і образами і виллємо цей коктейль на голову глядачів КСТ. Це їх методи.

Ми протиставимо брехні правду і факти. Можливо, трохи сатири і іронії, щоб не так страшно було сприймати дійсність. Пишіть нам анонімно. Нам не важливо хто виводитиме на чисту воду їх – політичних шахраїв Конотопа.

 

http://politika-konotopa.tk/vid-redaktora/ 

Read more...

Зрада партії чи захист особистих інтересів? Порівняльна характеристика Програми ВО "Свобода" та дій міського осередку ВО «Свобода» в м.Конотоп

 

 

Розділ І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад

 


п.3. Призначати на звільнені після люстрації вакансії молодих фахівців, відібраних за принципами патріотизму і ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ та, після підвищення кваліфікації, на спеціальних державних управлінських курсах. (Програми ВО "Свобода").

Очолюють список люди, відповідальні за підготовку рішеннь сесій, та контроль їх виконання: Семеніхін Артем Юрійович (начебто членство в ВО «Свобода» припинено у зв’язку з обранням міським головою, але …), Степанченко Ігор Олегович (член ВО «Свобода»), Іноземцева Тетяна Григорівна (член ВО «Свобода»), Яроцький Венедикт Ідрисович (безпартійний, балотувався до міської ради за списком ВО «Свобода») і незрівнянна Багрянцева Олена Юріївна (член ВО «Свобода»), це перелік «перших осіб», але не забуваємо ще про радників і консультантів, а також друзів-родичів-однокласників мера, влаштованих на роботу в усі відділи і структурні підрозділи Конотопської міської ради протягом 2015 – 2017 років.(NO COMENT)

 

п.13. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ (Програма ВО "Свобода").

В тексті даного програмного положення йдеться про вибори, але ж політичний процес триває і між виборами. Тому, варто зазначити про ті суми коштів, що витрачаються з місцевого бюджету на висвітлення діяльності мера від ВО «Свобода» у приватних ЗМІ (ТРК «Вежа»). Зокрема, в контексті 2017 року, йдеться про рішення 23 сесії від 23 лютого 2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», в якому на висвітлення діяльності передбачено виділення коштів в сумі 35 тис. грн. Але ж це тільки початок, оскільки протягом 2016 року на користь ТРК «Вежа» сплачено понад 290,00 тисяч грн. з міського бюджету м.Конотоп.

 

Розділ ІІ. Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість

п.13. Забезпечити можливість найманим працівникам набути право власності на підприємства державної та комунальної форм власності, брати участь у їхньому управлінні та в справедливому розподілі прибутків. (Програма ВО "Свобода").

В червні 2016 року набрав сили Закон (власне зміни до Закону) про утворення наглядових рад на підприємствах державної та комунальної форм власності. Який хороший шанс втілити програмну засаду Партії в життя! Але депутатські звернення з цього питання (зрадницькі) – проігноровані, депутатські запити (зрадників)  – не підтримані. Навколо самі зрадники, які не дають Команді ВО «Свобода» втілювати програмні засади – хороші засади, - в життя.


Насправді, не треба мати вищих освіт аби розуміти – мер і його Команда не хочуть допускати незалежних експертів, громадськість і найманих працівників комунальних підприємств до контролю за фінансово-господарською діяльністю та впливу на кадрову політику, адже це нівелює адміністративний тиск на керівника підприємства і позбавить можливості призначати «ручних» керівників.

 

п.28. Зменшити фіскальний тиск держави на всі верстви, які виробляють національний продукт, зокрема дрібне та середнє підприємництво. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес - малі податки, великий бізнес - великі податки". (Програма ВО "Свобода")

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року, малий та середній бізнес потрапив у досить складні умови. Місцеві ради по всій Україні прийняли рішення, які частково зменшують податкове навантаження на підприємців. Крім м.Конотоп, очолюваного мером-Свободівцем, котрий не вважає за потрібне чинити подібні дії, адже це призведе до зменшення надходжень до місцевого бюджету, і позбавить його можливості розбазарювати місцеві кошти: це лишить «команду професіоналів» можливості отримувати премії за свою непосильну працю, не вистачатиме коштів на довезення дітей до садочків і гуртків за рахунок коштів платників податків, придбання автівок, проведення ремонтів апартаментів, оренди готельних комплексів, закордонних подорожей та ін.

Також вартує уваги той факт, що професіонали ВО «Свобода» запропонували аж 38 тисяч 900 грн. на програму підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу з майже 234 мільйонів податкових надходжень, запланованих на 2017 рік (згідно Рішення 23 сесії)

І, безумовно, не можна ігнорувати намагання ухилитися від сплати податків комунальними підприємствами: «за ініціативи міського голови» на розгляд 21 сесії виносилося рішення про відновлення роботи КРЕП (не підтримано депутатами, знято з розгляду). Основним аргументом, озвученим депутатам на загальних зборах було те, що КП «Муніципалітет» отримало більше 2 млн. грн. доходу за 2016 рік і змушене зареєструватися платником ПДВ. Але мер – фінансист за освітою, викладач за покликанням (викладання дисципліни «Машини і обладнання для переробки сільськогосподарської продукції» в Індустріально-педагогічному технікумі Конотопського інституту Сумського державного університету), - очевидно забув з чого складається державний бюджет, з якого місцеві бюджети отримують субвенції, і яких не вистачає на оплату праці освітянам і медикам, тому Конотопська міська рада витрачає десятки мільйонів гривень (!) на покриття незабезпеченості по заробітній платі медикам замість того, щоб відремонтувати дитяче відділення, наприклад, чи придбати сучасне медичне обладнання. Але, на глибоке переконання мера Конотопа, – у всьому винні Порошенко і Гройсман, а там, де вони не причетні, винні депутати-зрадники міської ради.

 

п.51. Ухвалити закон щодо приватизації житла в багатоквартирних будинках з урахуванням земельних ділянок під будинками, прибудинкових територій та спільної сумісної власності громадян. (Програма ВО "Свобода")

На сьогодні рішеннями Конотопської міської ради, підготованими Командою професіоналів ВО «Свобода» земельні ділянки під будинками, прибудинкові території та спільної сумісної власності громадян передаються у власність міській раді. Мабуть задля того, щоб міська рада (читай Команда ВО «Свобода») мала можливість надавати дозволи на прибудову/добудову балконів на перших поверхах багатоквартирних будинків (наявна на Заяві позначка «+», від руки міського голови – дозвіл надавати, стоїть «-», через особистий прийом))).

 

п.52. Реформувати житлово-комунальне господарство. Стимулювати створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Забезпечити обслуговування та експлуатацію багатоквартирних будинків на конкурентних засадах. Запровадити інститут сертифікованих управителів багатоквартирних житлових будинків. (Програма ВО "Свобода")

Програмою сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Конотоп на 2016-2017 роки передбачено 220.00 тис. грн. (на 2017 рік), у 2016 році сума була такою ж, але кошти не були використані. Причини не озвучені, хоча питання ставилися неодноразово як під час сесій, так і під час комісій та  загальних зборів. Очевидно, Команда ВО «Свобода» в м.Конотоп, свідомо та послідовно зливає створення ОСББ всупереч програмним засадам Партії.

 

п.56. Ухвалити новий, соціально справедливий, Кодекс законів про працю - Трудовий кодекс України. Розробити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці згідно з європейськими стандартами. Встановити п'ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною погодинною заробітною платою у працівників бюджетної сфери (Програма ВО "Свобода")

Справедлива оплата праці, згідно європейськими стандартами, по-Конотопсько-Свободівськи виглядає таким чином (серпень-грудень):

Міський голова: 26 969,51 - 13 596,32 - 24 067,98 - 31 827,30

секретар міськради: 22 221,65 - 10 906,49 - 18 538,45 - 18 398,40

заступник м.г.: 25 942,85 - 18 857,43 - 21 559,98 - 31 594,59

заступник м.г.: 15 740,85 - 26 364,15 - 17 973,78 - 16 484,91

керуючий справами: 13 276,24 - 11 952,15 - 17 531,33 - 24 580,11

Але в програмі Партії йдеться саме про працівників бюджетної сфери, а не про Команду ВО «Свобода», яка обіймає найвищі посади місцевого самоврядування в м.Конотоп.

 

І, на завершення, дати оцінку особистим якостям міського голови м. Конотоп. На думку автора, найкраще ситуацію навколо мера можна описати наступною цитатою (рос. мова): «Все аби принизити та побрязкати отриманою владою. Помилка більшості новачків. Таким чином, дорвавшись до високого становища, вони швидко заводять ворогів.»

Автор Автор

 

По матеріалам із соцмереж:

 

Атиповий мер Конотопа, 25 березня

Read more...

А це вчинок!

А це вчинок!

 

Останній ефір мера і його німих посіпак, проведений видатною зіркою конотопської журналістики зі студії КСТ, викликав ВІДРАЗУ не лише у пересічних мешканців міста, а і у членів партії “Свобода”. Роз’юшений мер так розійшовся, що переплюнув не лише здоровий глузд у зрежисованих питаннях від проплачених кварткомів, а і відверто вважав за дурнів усіх,  хто бачив на відео, як за його спиною сновигали “свободівські” бойовики в чорному.
Та виявляється, що у партії “Свобода” є і рядові члени, або ж депутати, для яких гідність це не просто слово. Такі люди здатні на вчинок. І хоча вони розуміють, що вже завтра отримають тавро “зрадник”, та це їх не зупинило. Вони знайшли у собі сили  і відверто заявили про свою позицію із-за неприйняття підтримки штабом Тягнибока злочинів що вчиняє мер Конотопа.
Чому ж не на того поставив Тягнибок? А відповідь проста- хто платить у партійну казну “Свободи” той і фаворит.

А звідки гроші? Про це  у Конотопі не здогадуються  лише убогі закохані у головного місцевого демагога…

Наталія Демеха на Facebook:

Як голова Конотопської районної організації ВО “Свобода” за дорученням членів організації довожу до відома виборців:
1. Заява про вихід з партії ВО “Свобода” депутата Сумської обласної ради Кузька Сергія Миколайовича, за власним бажанням.
2. Заява про вихід з фракції ВО “Свобода” Сумської обласної ради депутата Демехи Сергія Васильовича, за власним бажанням.
3. Заява про вихід з фракції ВО “Свобода” Конотопської міської ради депутата Льовшин Наталі Олександрівни, за ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ.
Також хочу повідомити про свій вихід з партії. Членство в партії ВО “Свобода” вважається припиненим з дати, вказаної в Заяві. В серпні 2016 року вищим партійним керівництвом було прогарантовано взяття ситуації в м. Конотоп під контроль та виведення з кризи. Але “сталося не так, як бажалося”, тому не бачу більше сенсу свого перебування в лавах партії.

 

Також, у зв’язку з останніми подіями (ефір від 10.03.2017 року на приватному каналі ТРК “Вежа”), заявляю про свій вихід з фракції ВО “Свобода” в Конотопській міській раді, оскільки не бажаю бути причетною до брехні, що розповсюджується окремими членами партії. (з копіями заяв можно ознайомитись в соцмережах)

Read more...

У ЧОМУ СЕНС ЧЕРГОВОЇ ПЕРЕМОГИ?

 

Є відомі правила заволодіння влади: якщо можеш, бери всю владу одразу – цілковито і повністю; якщо не має такої згоди – намагайся отримати контрольний пакет; якщо це не виходить – намагайся брати владу частинами, а коли вже буде контрольний пакет - оголошуй свою перемогу; якщо всі попередні варіанти не спрацьовують – намагайся отримати хоча б мінімальний пакет і цей мінімум оголоси цілим, тобто перемогою.

Як раз цей останній алгоритм демонструють українські політики. Маю на увазі суперечки між БПП і «Батьківщиною» щодо того, хто переміг у неділю на виборах в об’єднаних територіальних громадах. Кожен стверджує про свою вікторію, відповідним чином рахуючи результати. Для переконливості заносять у свій актив тих, кого вони начебто підтримували. Вдаються і до інших маніпуляцій.

У той же час нічого не говорять про те, а що це дало країні, що дало громадам і конкретним людям? Адже є великий сумнів, що нові громади будуть спроможними реалізувати той обсяг державних соціальних зобов’язань, які влада скидає на місця. Скажімо, оплату комунальних послуг, закладів освіти і охорони здоров’я, зарплати працівникам цих установ, за виключенням вчителів і медиків, які поки що залишаються на державному бюджеті. Практично всі пільги в плані їх «отоварення» знову ж таки делеговані місцевим органам влади. У той же час акцизи, які дозволяли сяк-так фінансово підтримати місцевий бюджет, Київ знову централізував. Про що вже говорити, коли на фоні беззупинного торохтіння про децентралізацію, київська влада не поспішає віддати право громадам розпоряджатися їхньою ж землею. Як і раніше сільські ради не мають права розпоряджатися землею за межами села. Взагалі, під гучними гаслами підвищення мінімальної зарплати, законопроектом № 5130 пільги і соціальні зобов’язання держави тепер будуть регулюватися Кабінетом Міністрів. Тобто у ручному режимі.

Про тарифи вже мовчу. Захисники народу, судячи з усього, вдосталь попіарилися на цій темі і забули про неї.

Отже питання: у чому зміст перемоги? Очевидно в одному – черговий раз подужали власний народ. Правда і люди наші демонструють дивовижну любов до рук, які їх шмагають.

Тож живемо як у цьому віршику:

Гривна – 27,01,

Мясо, сало не едим,

Яйца видим только в бане,

С Новым годом, киевляне!

І вся країна також.

                                                    

  Голова Народної Партії Володимир Литвин

 

 

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family