wrapper

Цікаве

 

Є відомі правила заволодіння влади: якщо можеш, бери всю владу одразу – цілковито і повністю; якщо не має такої згоди – намагайся отримати контрольний пакет; якщо це не виходить – намагайся брати владу частинами, а коли вже буде контрольний пакет - оголошуй свою перемогу; якщо всі попередні варіанти не спрацьовують – намагайся отримати хоча б мінімальний пакет і цей мінімум оголоси цілим, тобто перемогою.

Як раз цей останній алгоритм демонструють українські політики. Маю на увазі суперечки між БПП і «Батьківщиною» щодо того, хто переміг у неділю на виборах в об’єднаних територіальних громадах. Кожен стверджує про свою вікторію, відповідним чином рахуючи результати. Для переконливості заносять у свій актив тих, кого вони начебто підтримували. Вдаються і до інших маніпуляцій.

У той же час нічого не говорять про те, а що це дало країні, що дало громадам і конкретним людям? Адже є великий сумнів, що нові громади будуть спроможними реалізувати той обсяг державних соціальних зобов’язань, які влада скидає на місця. Скажімо, оплату комунальних послуг, закладів освіти і охорони здоров’я, зарплати працівникам цих установ, за виключенням вчителів і медиків, які поки що залишаються на державному бюджеті. Практично всі пільги в плані їх «отоварення» знову ж таки делеговані місцевим органам влади. У той же час акцизи, які дозволяли сяк-так фінансово підтримати місцевий бюджет, Київ знову централізував. Про що вже говорити, коли на фоні беззупинного торохтіння про децентралізацію, київська влада не поспішає віддати право громадам розпоряджатися їхньою ж землею. Як і раніше сільські ради не мають права розпоряджатися землею за межами села. Взагалі, під гучними гаслами підвищення мінімальної зарплати, законопроектом № 5130 пільги і соціальні зобов’язання держави тепер будуть регулюватися Кабінетом Міністрів. Тобто у ручному режимі.

Про тарифи вже мовчу. Захисники народу, судячи з усього, вдосталь попіарилися на цій темі і забули про неї.

Отже питання: у чому зміст перемоги? Очевидно в одному – черговий раз подужали власний народ. Правда і люди наші демонструють дивовижну любов до рук, які їх шмагають.

Тож живемо як у цьому віршику:

Гривна – 27,01,

Мясо, сало не едим,

Яйца видим только в бане,

С Новым годом, киевляне!

І вся країна також.

                                                    

  Голова Народної Партії Володимир Литвин

 

 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family