wrapper

Цікаве

А це вчинок!

 

Останній ефір мера і його німих посіпак, проведений видатною зіркою конотопської журналістики зі студії КСТ, викликав ВІДРАЗУ не лише у пересічних мешканців міста, а і у членів партії “Свобода”. Роз’юшений мер так розійшовся, що переплюнув не лише здоровий глузд у зрежисованих питаннях від проплачених кварткомів, а і відверто вважав за дурнів усіх,  хто бачив на відео, як за його спиною сновигали “свободівські” бойовики в чорному.
Та виявляється, що у партії “Свобода” є і рядові члени, або ж депутати, для яких гідність це не просто слово. Такі люди здатні на вчинок. І хоча вони розуміють, що вже завтра отримають тавро “зрадник”, та це їх не зупинило. Вони знайшли у собі сили  і відверто заявили про свою позицію із-за неприйняття підтримки штабом Тягнибока злочинів що вчиняє мер Конотопа.
Чому ж не на того поставив Тягнибок? А відповідь проста- хто платить у партійну казну “Свободи” той і фаворит.

А звідки гроші? Про це  у Конотопі не здогадуються  лише убогі закохані у головного місцевого демагога…

Наталія Демеха на Facebook:

Як голова Конотопської районної організації ВО “Свобода” за дорученням членів організації довожу до відома виборців:
1. Заява про вихід з партії ВО “Свобода” депутата Сумської обласної ради Кузька Сергія Миколайовича, за власним бажанням.
2. Заява про вихід з фракції ВО “Свобода” Сумської обласної ради депутата Демехи Сергія Васильовича, за власним бажанням.
3. Заява про вихід з фракції ВО “Свобода” Конотопської міської ради депутата Льовшин Наталі Олександрівни, за ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ.
Також хочу повідомити про свій вихід з партії. Членство в партії ВО “Свобода” вважається припиненим з дати, вказаної в Заяві. В серпні 2016 року вищим партійним керівництвом було прогарантовано взяття ситуації в м. Конотоп під контроль та виведення з кризи. Але “сталося не так, як бажалося”, тому не бачу більше сенсу свого перебування в лавах партії.

 

Також, у зв’язку з останніми подіями (ефір від 10.03.2017 року на приватному каналі ТРК “Вежа”), заявляю про свій вихід з фракції ВО “Свобода” в Конотопській міській раді, оскільки не бажаю бути причетною до брехні, що розповсюджується окремими членами партії. (з копіями заяв можно ознайомитись в соцмережах)

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family