wrapper

Цікаве

 

Фахівці кажуть, що шахраєм треба народитися, а ми впевнені що це може бути заразним. Тому спробуємо робити щеплення всім, хто думав що політика його не стосується, всім, хто не йшов на вибори і мріяв про ” мою хату з краю ”.  Ми прикрили очі на мить, а шахраї вже в оселі торохтять вашими каструлями і заявляють, що ваше майно це їх старт до  політичного Олімпу тому, що перший зароблений мільйон їх вже не цікавить.

Шахраї, як пацюки, полюбляють темінь. Щоб наші очі нічого не бачили, а вуха не чули. Добавимо до цього дурман брехні, оздобимо нахабством, прикрасимо хамством і образами і виллємо цей коктейль на голову глядачів КСТ. Це їх методи.

Ми протиставимо брехні правду і факти. Можливо, трохи сатири і іронії, щоб не так страшно було сприймати дійсність. Пишіть нам анонімно. Нам не важливо хто виводитиме на чисту воду їх – політичних шахраїв Конотопа.

 

http://politika-konotopa.tk/vid-redaktora/ 

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family