wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Можна використовувати велосипед для переміщення, щоб зменшити витрати на звичну енергію (не користуватись автомобілем). Це підтримка екологічного способу співіснування з довкіллям. Але можна піти й далі, коли для виробництва частини велосипеду використати відновлювальний еко-матеріал, яким є дерево - пише ecotown.com.ua.

Так поступив власник майстерні під Києвом, який спочатку зробив собі подарунок у вигляді дерев’яного велосипеда, а тепер команда однодумців пропонує таке рішення іншим. Цей виріб цілком може стати візиткою України – країни, яка має багато інтелектуалів та вмілих осіб і яка має зелені ліси для «заготовки велосипедів» і чудові простори для їхнього використання.

Над створенням кожного велосипеда працюють різні спеціалісти української компанії Woodrower (назва націлена на світовий ринок): інженери, механіки, дизайнери, майстри, спортсмени і просто талановиті хлопці. Всього задіяно близько 20 осіб, які мають ціль творити нашу країну тут і зараз, власними руками. Вартість велосипеда станом на сьогодні - 2866 €.
Самі велосипеди – призначені для активних осіб, які цінують динамічний спосіб життя, цінують надійність, функціональність і унікальний дизайн. Деревина пом’якшує удари і надає кращу плавність їзди. Рама з дерева не поступається по міцності металевій за рахунок сучасних технологій. Для рами вибрали ясен. На виготовлення одного велосипеда йде півтора-два місяці.

Перші винайдені велосипеди були з дерева, тож зараз відроджується добре забуте старе. І в світі є компанії, які теж випускають дерев’яні велосипеди. Український дерево-велосипед – витвір мистецтва, поставлений на серійний продаж. Він вже приймав участь у веломарафоні «Київська сотка». Виконується замовлення 4-х велосипедів для готельного комплексу в Закарпатті. В планах – розробка жіночої і дитячої моделі, а також дерево-електро-велосипед.
Last modified on Середа, 06 квітня 2016

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family