wrapper

Цікаве

 

22 липня склад дитячої поліклініки остаточно переїхав в нове приміщення на територію головного корпусу центральної районної лікарні (ЦРЛ) ім. академіка Давидова міста Конотоп за адресою вулиця Амосова, 7 (колишня вул. Семашка).

Як повідомила завідуюча дитячою поліклінікою Галина Опалейко, працює заклад в звичайному режимі з 7.30 до 18.00. З ранку того дня, як розповіли в реєстратурі, був особливо великий наплив пацієнтів.

Завідуюча поліклініки Галина Іванівна люб’язно показала надбання закладу – відтепер тут працює новостворений денний стаціонар на 10 ліжок для лікування дітей, які не потребують цілодобового нагляду лікаря. Усі меблі нові - є ліжка, постільна білизна, навіть сучасний  плазмений телевізор! Також відкрито кабінет з охорони зору, що оснащений сучасним обладнанням для лікування та корекції зору. Для  ЛФК (лікувально-фізкультурного кабінету) закуплені сучасні велотренажери, бігова доріжка, степер. Якщо в колишньому приміщенні дитячої поліклініки в певних кабінетах прийом здійснювали по два, три дитячих лікаря, то зараз кожному фахівцю дитячої медицини виділено окремий кабінет – загалом заклад розміщується на 4 поверхах новобудови.

Зрозуміло, того дня ми не могли оминути увагою, як здійснюється прийом маленьких пацієнтів. Тож заглянули в кабінет педіатрії, куди прийшла молода мама з двома дітьми –Жанна Солошенко.  Вона принесла на огляд лікаря-педіатра свого нещодавно народженого синочка Артема Трет’якова. Огляд дитини провела лікар-педіатр Валентина Снєжко, результати  обстеження фіксувала медсестра Раїса Кондрат’єва.

 Нарешті  дитяча поліклініка отримала таке довгождане нове приміщення з просторими кабінетами та коридорами, де буде зручно й для пацієнтів, і для лікарів та обслуговуючого персоналу!

 

                                          Павло ЛІХОПІЙ

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family