wrapper

Цікаве

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1338

Позитив

19 наймиліших і найсмішніших дитячих перлів

Безпосередність, відкритість усьому новому і жива уява допомагають дітям знаходити нестандартні рішення в будь-яких життєвих ситуаціях і ніколи не сумувати.

І звичайно ж, ніщо так не піднімає настрій на початку робочого тижня як добірка дитячих висловлювань. Телегурман та Gazeta.ua діляться з вами батьківськими розповідями про їхніх діток.

Read more...

"В гостях у сказки" из "Фейсбука".

"Страшный сон".

Ночной влажный и промозглый воздух беспрепятственно струился в приоткрытое окно, в комнате уже было почти холодно. Но, спящий под тонким одеялом Артур Ссыкунихин, истекал потом, метаясь по всей кровати, при этом его голова отчаянно терлась о взмокшую подушку, оставляя на наволочке последние скудные волоски, отчего площадь проплешины стремительно ширилась. Рыхлые щеки, покрытые неопрятной, хаотично торчащей порослью, сотрясались от прерывистого дыхания, пересохший открытый рот натужно выталкивал то, что должно было звучать криком: "ні, я не можу, тільки не я, нііііі!".

Снился Артурчику страшный сон! Да что там страшный, форменный кошмар ему снился!

Вот стоит он перед самым главным начальником своим, Олегом Вырвиглазом. У Вырвиглаза каска на голове задом наперед надета, смотрит сурово, молчит. Артурчик по обыкновению три пальца приветственно выставил, а Вырвиглаз ему автомат, белой краской выкрашенный, протягивает, бери, мол, кивает. Закрутил головой Артурчик, слезы сами потекли: "Навіщо? Мені цього не потрібно! " Вырвиглаз рявкнуть хотел, да ремешок от каски челюсть сдавил, рта не открыть. Стукнул он тогда кулаком по столу. И вылез из-под стола заместитель его, Игорь Конскийхвост с подбитым глазом, руки на стол положил, а из рукавов пиджака копыта торчат. Выплюнул Конскийхвост пучок сена и говорит Артурчику, воевать, мол, пойдешь, кто ж, если не ты?! И копытом крашеный автомат на край стола пододвинул.

Read more...

Шикарний розіграш по мотивам "Зоряних війн"

Атака штурмовиків - пранк з каналу Ютуб Реактивный Енот (● - ●)

Read more...

І тут я забув… 34 ситуації, у яких може статися короткочасна амнезія (+ФОТО)

Наслідками ситуацій, продемонстрованих в даному пості, може стати як короткочасна втрата пам'яті, так і напад епілепсії.

Обережно! Пост заряджений гіпнотизерами!

Джерело: korupciya.com

Read more...

Ми в соцмережах

 

 

Про нас

Вже багато років газета "Телегурман" об'єктивно, неупереджено та цікаво висвітлює життя нашого міста.

Творча група газети активно працює для того, щоб Ви в кожному випуску отримували достовірну та цікаву інформацію з життя нашого міста, а також на сторінках газети корисні поради, секрети сімейного щастя та виховання дітей.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family